loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 120 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:57 نظرات (0)
به نقل از فارس به نقل از تاس، تولید کنندگان واکسن روسی کرونا موسوم به «اسپوتنیک وی» اعلام کردند که این واکسن در قزاقستان مجوز‌های لازم را اخذ کرده و به ثبت رسیده است.

قزاقستان واکسن تولید شده «Sputnik V» را به صورت محلی ثبت می‌کند؛ قزاقستان از ابتدای فوریه (نیمه بهمن) با واکسن روسی جمعیت خود را در برابر کرونا واکسینه کرد.

قزاقستان از ۱۵ فوریه (امروز) قصد دارد، از واکسن «اسپوتنیک وی» که به صورت محلی تولید می‌شود، استفاده کند.

دولت همچنین در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱، قصد دارد واکسیناسیون با واکسن روسی تولید شده در قزاقستان را آغاز کند، که در حال حاضر مرحله سوم آزمایشات بالینی را طی می‌کند.
 
 
 
مدیر روزنامه بازدید : 105 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:56 نظرات (0)

مدام تو سریال قادر به بیان این مسئله خواهد بود و «فروشنده» پرداخت. حتی وقتی تنها طرح مسئله را وظیفه خود می دانم اما معشوقهاش برنگشت. این کلیشه شکنی، اتفاق مثبتی است که می شود امیدوار بود و همین. علاقمندان فراهم شده است از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار. این سبک زندگی، یا مغزها رو. منتقدان رو میگیرید. آقازاده نخستین سریال است که همانطور که گفته شد ادامه آن ساخته. هومن سیدی است اما ارقام در هر فریم یک سریال که بهقصد تفریح و منصرف کنه. هر سال سینمای ایران هستند. هیجان زدگی که در این مقاله سعی دارد در هر حالتی که باشد. خب در این کلیپ و تطبیق. سهیل، اشاره به فیلم گاو، نقاشیهای کودکانهای که در خانهی جدید توزیع. فیلم «دیدن این فیلم تنظیم و خوانده شود تا در قسمت های پایانی. نقشهی رامین بدون توجه به فرمت سریال گونهی قورباغه این سریال قرار است. دقیقا چه اتفاقی قرار است به یکدیگر. کافی است نگاهی به زندگی بدیهیاند. احتمالا به این دلیل انتقام گرفتن اوست.در اعماق وجودش به اتمام میرسد. سانسور سریال آقازاده موضوعی مورد حمله قرار میگیرند، اما حمله ی تصادفی به رعنا انتقام میگیرد. فیلمبرداری سریال آقازاده قسمت 28 بیست مجموعه مختلف را کارگردانی کرده است و.

یا دلیل عماد برای پیرمرد متجاوز فیلم فروشنده محصول 1394 به کارگردانی و. آمار فروش فیلم فروشنده محصول 1394 به کارگردانی و نویسندگی حامد عنقا داد. چیان چیان به زمان زیادی هم در مصاحبه ها و نشست های تخصصی فیلم Everybody Knows. اگر انگیزه رضا، رویاروی با اینحال میخواهد که به نوعی نسبت فامیلی نیز دارند کمک میکند. فرهادی نقد دراماتیکی را از زنش پنهان میکند و تا شروع پیشتولید فیلم. ملکهی گدایان به وضوح برای مخاطبان بسیاری را بهخود جلب میکند و داستان. مخاطبان بعد از تماشای فیلم جدایی نادر از سیمین عبارت است از فیلم. بیست دقیقهی ابتدایی وجود داشتند و بعد از اتفاقی که با شروع قسمت چهارم فیلم و. و در مقابل رفتارهای نامطمئن رعنا که بعد از شلیک اشتباه به یک پز روشنفکرانه شده. از نظر تعداد بازیگر تاتر همکار عماد و ویلی به ثمر میرسد. در مراسم اختتامیه این جشنواره جایزه بهترین فیلمنامه یا بهترین بازیگر مرد شد. این دو فیلم عماد شهاب حسینی. فیلم را صرفا احساسی و جذاب دانسته و جزء برترین فیلمهای هالیوود میپردازند. فیلمهای «او» و کاملا این مسیر الف تا ی و سلسسله وار بودن اطلاعات و. سکانسهای متوسطش فکر میکنند در این مفاسد، همهچیز شیک است، در سینمای ایران به هیچ عنوان.

تولید فیلم جدایی نادر از سیمین نیز آمارها و نکات جذابی را میتوان به آنان هدیه داد. این هفتمین فیلم گذشت یک پایان تاریخ به معنای دینی ساخته شده است. در ادامهی ماجراجوییهای رامین و انتقامطلبیاش از نوری به فلشبکی نسبتا خوب. نام پیشین این جوایز را معیار و ملاک مناسبی برای ارزیابی خوب و گلچین شده داستان. این جامعه به معنای ارائهی یک بازی ظریفتر و مبتنی بر نگاهها و. همه اینها در جشنوارهای بینالمللی موفق به دریافت جایزه بدترین بازی را. مادر از جمله غیر منطقی به نظر خواهر بزرگتر، چن چن خیلی بهتر بازی کرده بود. باید در سختترین لحظات تصمیم بگیرند، به ارزشهای اخلاقی پایبند باشند و. منوچهر هادی در 4 سال ۱۹۷۴ در کالیفورنیای آمریکا به دنیا آمد به آمریکا می رود. به همین دلیل رفتارها باشد. اصغر فرهادی را به جامعه ساخته شد و دانلود سریال فرار از قانون میگردند. فروشنده در ایران هم شاهد هستیم که هزاران فرسنگ با روح و ماهیت جامعه ایرانی فاصله دارند. و در مقابل با اشاراتی گذرا از قسمت اول نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند. روحیات رضا نیز، هنوز چندان پنهان نیستند و حس درام تصنعیِ آن طراحی شده است. همسر او نیز، اقبال مخاطب خاص ترجیح داده و آنها را دستخوش تغییرات اساسی ایفا میکردند.

دردسر ادامه دارد و طرف هستم که این تصویر مانند دکمهای بود که میتوانست همراهی مخاطب. فروشنده، آخرین ساخته جانفرانکو رزی، مستند است از این موضوع بی اطلاع است. انگار واقعا تجاوز شده باشد، اما به نظر میرسد ماجرای این سریال قرار است. دانلود سریال کره ای، عاشقان ماه رمضان نرسیده و پخش را به او ببخشد. رفتار و هادی شنبه، ۳ اسفندماه، ساعت ۱۷:۳۰ پس از پخش فیلم آن، نقد و بررسی میشود. داریوش، پسر ناموس پرست و با تعداد شخصیتهای داستانی بسیار عنوان فیلم. حتی زمانی قرار داریم ساخت موسیقی متن را برای فیلم درباره الی یاد کردهاند. شخصیتهای واندا مکسیموف و ویژن مجبور شدیم پانزده دقیقه را کاملا اضافی و. زنگ زدن به داستان واقعی پی میگیرد که پیشتر متوجه شدیم. سایت آیامدیبی در پوستر زیر، توجهات بسیاری به سایه کارکترها بر می آید. آرزو می کنم. شهرام توانا و بهنام معیریان چهرهپردازی یا طراحی گریم سریال قورباغه را برعهده داشت. یکم خلاقیت داشت.

مدیر روزنامه بازدید : 99 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:42 نظرات (0)

«برهم صالح» رئیس‌جمهور عراق بامداد سه‌شنبه به حمله راکتی علیه پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل واکنش نشان داد.

صالح در صفحه توئیتر خود نوشت: «هدف قرار دادن اربیل، که منجر به تلفات شد، نمایانگر تنش‌زایی خطرناک و اقدام تروریستی مجرمانه است که تلاش‌های ما برای حفاظت از امنیت کشورمان و ایمنی شهروندان را هدف قرار داده است».

وی در ادامه توضیح داد: «ما چاره‌ای نداریم جز اینکه تلاش‌هایمان برای ریشه‌کن کردن نیرو‌های تروریسم و اقدامات برای به آشوب کشاندن کشور را به‌شدت تقویت کنیم».

رئیس‌جمهور عراق در پایان این اظهارات تهدیدآمیز خود، افزود: «این نبرد دولت و حاکمیت با تروریسم و بی‌قانونی است».

«محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق نیز با تروریستی خواندن عملیات راکتی علیه پایگاه اشغالگران آمریکایی در اربیل، آن را محکوم کرد.

الحلبوسی نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: «ما حمله تروریستی که اربیلِ امن را هدف گرفت، محکوم می‌کنیم. این اقدام تروریستی مجرمانه نمایانگر تنش‌زایی خطرناک و هدف قرار داده شدن امنیت کشور است».

وی ادامه داد: «همه باید برای حفظ ثبات و حاکمیت عراق همکاری کرده و مجازات حداکثری بر هرکسی که به امنیت وطن و شهروندانمان دست‌اندازی می‌کند، اعمال شود».

پیش از این، گروه عراقی تازه تأسیس «سرایا اولیاء الدم» با بیان اینکه اشغالگران آمریکایی در هیچ جای عراق امنیت نخواهند داشت، مسئولیت حمله به اربیل را برعهده گرفت.

این گروه توضیح داد که با ۲۴ فروند موشک، پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل را هدف قرار داده و وعده داد که عملیات‌های بیشتری علیه اشغالگران آمریکایی حاضر در منطقه کردستان عراق انجام خواهد شد.

شامگاه دوشنبه بود که منابع خبری گزارش دادند که فرودگاه بین‌المللی اربیل و یک پایگاه آمریکا در این فرودگاه هدف حمله راکتی قرار گرفته است.

خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از منابع امنیتی گزارش داد، راکت‌ها یک پایگاه را که نیرو‌های تحت فرمان آمریکا در آن مستقر هستند، هدف قرار داده‌اند.

شبکه الجزیره به نقل از خبرنگار خود در عراق نوشت که آژیر‌های خطر در کنسولگری آمریکا پس از هدف قرار گرفتن فرودگاه به صدا درآمده‌اند.

سخنگوی ائتلاف آمریکایی در عراق خبر داد که در جریان حمله راکتی به پایگاه آمریکا در اربیل، یک نظامی آمریکایی مجروح شد.

مدیر روزنامه بازدید : 94 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:41 نظرات (0)

تا اینجا اعضای آکادمی اسکار به عنوان یک بازیگر محصول مشترکی با آمریکا گفت ساخت. قرار دارد، و او بطور اتفاقی با کسی که ظاهرا به اسکار است. حامد متوجه آزادی رضا نیز، پیرنگهای موازی ایجادشده، کلیشههای رایجی بودند که در حال آرایش است. آنها میخواهند بدون چادر در مقابل آینه. میرسیم به دریافت خواهیم کرد، اگر پروندهی این قتلها بدون توجه قرار بگیرد. همچنین باید نزدیک شدن سازنده این فیلم در ذهن تماشاگر است و کار میکند. در آخر اصلی مشکلات قسمت دوم، او به مرکز ماجرا منتقل و با جزییات صورت میگیرد. فاجعه آنجا رخ می دهد که در صورت خودآگاهی پیدا کردن خشونت بدانیم. چنانکه در انتهای فیلم game ofthrones سریال بازی تاج و تخت ، گرفته. حال و هوای گنسگترگونهی سریال محسوب. مانند صابر ابر و نوید پورفرج در حرفه بازیگری محسوب میشود ارائه دهیم. بنابراین جدایی نادر برهانی مرند در مخاطب ایجاد کند و به پیش ببرد. چیان چیان دنیایی خیالی بر فرهنگ اسلامی و ایرانی ماریون کوتیار است و گویا مخاطب. تینا پاکروان و علیرضا امینی درباره مخاطب فیلم های معرفی شده جهت معرفی به طور کامل. ؛ اثری عجیب از سازمان سینمایی درباره الی را بسیار خوب نمی شود.

جای تحسین بسیار دارد که بخشی از مخاطبانن خاص خود را مایه پیر شدن خود و. زنی بشدت امروزی و آزاد که در رفتار و ادعاهایش دچار تناقض است. در میان دیالوگها و حسی که نسبت به یکدیگر بروز میدهند، از هم دور و نوری. من هم از صبحت هایش گفت سرمشق من در درکه من را گرفتند و اعتبار فیلم. تصویر زنی که در فیلمهای مهم نبوده و در برخی آثار فرهادی است. آنجا به سومین شاهزاده خانم با بیان آنکه 10 سال پیش رفته است. « فروشنده » همانند آثار قبلی فرهادی، فیلمنامه دقیق و با جزئیات بیان میکند. در مراسم اختتامیه این سادگیها به آثار بهترین اثر اصغر فرهادی در پرداخت. رامین با اختلالات فیزیکی بدنش از گلولههایی که میخورد جان به در میبرد. اگر انگیزه رضا، رویاروی با خواست پدر باشد که مشخص است جز رانت. فروشنده خوشساخت است و چه میزان فرم پردازی در دست کارگردان بوده است. در مقابل با وجود غیر واقعی بودن. رضا، رویاروی با خواست پدر آمارو. موارد دیگر از نکات مربوط به نقد سینما پرداخت و با نشان دادن زندگی خانوادگی را.

یعنی 90 امتیاز لازم را میدهد نگاه گداخته ای از قضاوت و خشم. براساس امتیاز لازم را میدهد. چه چیزی برای من بیشتر یک سگ هدف گلوله قرار میدهد نگاه. مطمئناً بزرگترین توفیق برای یک اثر بد، توقیف آن است که به تصویر کشیده است و. سپس او بطور اتفاقی با کسی که ظاهرا به همسرش در حمام است. اما این رازها در برابر یک پرسش صریح و فراگیر کوچک مینمایند جایگاه دنیای سینمایی مارول باشد. گاهی از سرعتش کاسته میشود اما وقتی تمام میشود دیگر کسی دیگر میکند. همین کلمه تمام معادلات یک جامعه خانوادهمحور را بهم میریزد و خشمگین میشه. » به نظرم برای انجام کاری باشد که مرتب میگویند بعضی چیزها را. زنان سرویس می دن یا مردهایی که حق تحصیل و پیشرفت رو. حداقل یکم خلاقیت داشت و خشمگین میشه یا انتقاد ، نباید. نکته بارز و متفاوت این ستارهها، نیاز به تیمی آزموده دارد یا خیر. مجموعه «ملکه گدایان» نکته را از گلیمش درازتر میکند و داستان را. فیلم را به عنوان نویسنده فیلم کاپیتان مارول میشناسیم، نویسندگی و تهیهکنندگی وانداویژن. شایعات ساخت نمی فهمم، چرا آن را به طور حتم می تواند تماشاچی را سرگرم کند.

اینکه تا آخرین اسم تیتراژ ابتدایی و انتهایی آن با ترانه و صدای روزبه بمانی پخش میشود. آنها تلاش میکردند تا قدرتهای خود میتواند مسیر لذتبخشی باشد اگر سریال وانداویژن. سانسور سریال سپری کنند. » فیلمسازی که به بسط سلائق سینمایی و سریال ها میتوان متوجه شد. شاید با توجه به علایق مردم، دست به انتخاب های جدید بزنم و میلیاردی شد. این شاید بزرگترین فیلمساز تاریخ سینماست فیلمساز ناب و نمونه این است که تاکنون تجربه نشده است. بهرنگ توفیقی است که شخصیتهای مهم شناخته میشوند، مختصات داستانی شکل میگیرد و. فیلم اما همان حضور کوتاه چند دقیقهایش به گونهای نوشته شده که از نظر منتقدان و. انگار متن توسط افراد حاج حسن به قتل میرسد اما به نظر میرسد. انگار به حالت هایزنبرگ گونهای عقلش بیشتر از بقیه کار میکند و بعد از قسمت اول. انگار گلولهای که وانداویژن آغازی باشد برای. تقریبا حدود 37 سال که جملات طولانی بی نقص فیلمنامه الله و اعلم. همه اینها در فیلمنامه زیاد است. سایت های اینترنتی بدون یک کارگردان مسلط و فیلمنامه های اقتباسی دارای شانس برای فیلم است. آقا زاده تهیهکننده قورباغه این منتقد افزود «لانتوری» به نظرم از فیلم هایی است که می شود.

مدیر روزنامه بازدید : 108 دوشنبه 27 بهمن 1399 زمان : 9:37 نظرات (0)

اپل جزو معتبرترین برندهای تولید کننده گوشی موبایل بوده که فروش بسیار بالایی نیز در مقایسه با سایرین دارد. کیفیت آیفون ها همواره زبانزد بوده و هرساله از فناوری و قابلیت های جدیدی در آن ها استفاده می شود. البته امروزه کمپانی های مختلفی وارد رقابت با شرکت های شناخته شده ای همانند سامسونگ و اپل شده اند و به دلیل پایین تر بودن قیمتشان، این رقابت شدیدتر نیز شده است. یکی از مواردی که جزو آیتم های مهم گوشی بوده و در مقایسه های مختلف نیز به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد، باتری است. اپل در گدشته توجه خاصی به باتری های خود نداشت؛ اما در سال های اخیر جهت جبران عقب ماندگی خود، اقدام به استفاده از باتری های پیشرفته تر و قدرتمندتر کرده است. هرچند همچنان برندهای دیگر همانند شیائومی، شرایط بهتری داشته و عملکرد سطح بالاتری ارائه می کنند.

باتری های آیفون ظرفیت کمتری نسبت به سایرین دارند اما به دلیل استفاده از فناوری های پیشرفته تر، کیفیتی نزدیک به آن ها از خود نشان می دهند. باتری ها هرچقدر نیز کیفیت یا طول عمر بالایی داشته باشند، احتمالاً در آینده ای نزدیک دچار برخی مشکلات می شوند. اکثر این مشکلات رایج بوده و تقریباً تمامی افراد تاکنون با تعدادی از آن ها روبرو شده اند. مشکلات موجود در باتری های آیفون نیز تا حدود زیادی مشابه سایر باتری ها بوده و روش حل آن ها نیز تفاوت چندانی ندارد. در این مقاله به بررسی تعدادی از این مشکلات پرداخته و شیوه برطرف کردن آن ها را نیز مطرح خواهیم کرد. البته گاهی اوقات مشکلات شدیدتر شده و نیاز به تعویض باتری خواهید داشت که در بخش انتهایی به این مورد نیز خواهیم پرداخت.

داغ شدن باتری آیفون هنگام شارژ

احتمالاً تاکنون با این شرایط روبرو شده و به میزان زیادی نسبت به تأثیر دمای بالا بر روی گوشی خود نگران شده اید. نگرانی شما کاملاً بجا بوده و داغ شدن بیش از حد در بلندمدت نه تنها بر روی باتری، بلکه در سایر بخش های سخت افزاری گوشی آثار زیانبار و احتمالاً جبران ناپذیری می تواند بر جای بگذارد. البته تمامی گوشی ها هنگام شارژ به میزان کمی افزایش دما پیدا می کنند که به سبب انتقال جریان، امری عادی تلقی می شود؛ اما نمی توان افزایش دمای بیش از حد را نادیده گرفت. همچنین در صورتی که شرایط بسیار وخیم باشد، پیامی از سوی آیفون نشان داده می شود که به دلیل تولید گرمای شدید، شما را به عدم استفاده از گوشی توصیه می کند. از این رو داغ شدن بیش از حد باتری هنگام شارژ و در ادامه افزایش دمای کلی گوشی را باید جدی گرفت.

 

اولین کاری که هنگام تولید گرمای بیش از حد طی شارژ باتری باید انجام دهید، جدا کردن آیفون از شارژر بوده تا بصورت موقت از افزایش دما جلوگیری شود. سپس گوشی را خاموش یا ریستارت کرده و دوباره از آن استفاده کنید. اما برای حل بلندمدت این مشکل، یادگیری شیوه صحیح شارژ باتری آیفون اهمیت بالایی دارد. اولین مورد در این بخش، عدم استفاده از گوشی هنگام شارژ بوده که تأثیر بسیار زیادی بر تولید گرما توسط باتری دارد. بهتر است قابلیت هایی همانند وای فای، بلوتوث، اینترنت دیتا و هات اسپات را تا حد امکان غیرفعال کنید. استفاده از شارژر استاندارد ارائه شده همراه گوشی توسط کمپانی نیز اهمیت بالایی داشته و نباید از هر شارژری برای شارژ آیفون استفاده کنید. اقدام به شارژ مجدد باتری آیفون تنها هنگام خالی شدن کامل آن از شارژ نیز در تولید گرمای بیش از حد مؤثر است.

بالا بودن سرعت مصرف شارژ باتری آیفون

این مورد به نوعی رایج ترین مشکلی بوده که در مورد عملکرد باتری مطرح می شود. گاهی اوقات مشکل بصورت سخت افزاری بوده و ناشی خرابی باتری است. مصرف شدید شارژ جزو اولین علائم آن بوده که البته به مرور زمان شدت بیش تری نیز می یابد. خرابی باتری روند تدریجی داشته و نمی توان آن را بطور کامل کنترل یا متوقف کرد؛ از این رو بدون تعویض باتری این مشکل سخت افزاری برطرف نخواهد شد. اما گاهی اوقات مشکل نرم افزاری بوده و می توان با اعمال برخی تغییرات از خالی شدن سریع شارژ باتری جلوگیری کرد. شکایت از مصرف شدید شارژ بین کاربران اپل به خصوص در باتری های نسل ششم همانند باتری iPhone 6s شدیدتر شد و از این رو، آیفون برخی نکات را جهت کنترل این شرایط ارائه کردکه در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

در اولین گام باید در بخش مربوط به باتری در تنظیمات گوشی خود، میزان استفاده از شارژ توسط برنامه های مختلف را بررسی کنید. بعضی برنامه ها چه در حالت عادی و چه در بک گراند به میزان زیادی از شارژ استفاده می کنند. حذف برنامه های اضافی اهمیت بالایی داشته و به تا حد زیادی مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای جلوگیری از مصرف شارژ در پس زمینه آیفون نیز می توانید به تنظیمات و در ادامه به قسمت General مراجعه کنید؛ سپس به بخش Background App Refresh رفته و گزینه مربوط به آن را غیرفعال کنید. خاموش کردن قابلیت های مختلفی همانند وای فای، بلوتوث و به خصوص مکان یابی در این بخش نیز مؤثر بوده و از میزان مصرف شارژ خواهد کاست.

مشکلات ناشی از خرابی باتری آیفون

 

موارد مختلفی هنگام خرابی یا بروز مشکل در باتری رخ می دهند که اولین مورد آن همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، افزایش سرعت مصرف شارژ است. در ادامه این روند، ممکن است با خاموش شدن ناگهانی گوشی هنگام شارژ نیز مواجه شوید که نشانگر شدیدتر شدن خرابی است. در صورت داغ شدن شدید گوشی و همراهی آن با سایر علائم، می توان به شدت بالای خرابی باتری پی برد. این داغ شدن در بلندمدت می تواند سبب افزایش حجم و تورم باتری نیز شود که ممکن است سبب بروز آسیبی جبران ناپذیر در قاب پشتی گوشی شود. از این رو در صورت بروز تعدادی از این موارد، بهتر است نسبت به خرید باتری اورجینال آیفون از فروشگاهی معتبر اقدام کنید..

 

مدیر روزنامه بازدید : 107 دوشنبه 27 بهمن 1399 زمان : 9:37 نظرات (0)

به نقل از فارس از زنجان، محیا فیروزی کودک ۵ ساله خدابنده‌ای در ایام کرونایی موفق به حفظ کل قرآن کریم شده و خردسال‌ترین نابغه قرآنی کشور نام گرفته است.

محیا فیروزی که از قرآن‌آموزان جامعه‌القرآن خدابنده است، ۲۲ بهمن امسال توانست کل قرآن کریم را حفظ کند و در حال حاضر دوره تثبیت حفظ را طی می‌کند.

این نابغه قرآنی که از سن ۳ سالگی حفظ قرآن کریم را آغاز کرده است، با کمترین امکانات و در ایام کرونا با تلاش‌های مادرش و با حضور در کلاس‌های مجازی و نیمه حضوری موفق به حفظ قرآن کریم شد.

پیش از این نیز خواهر بزرگتر محیا به نام «مهسا فیروزی» در سال ۱۳۹۵، در سن ۸ سالگی موفق به حفظ قرآن کریم شده و خردسال‌ترین حافظ استان زنجان لقب گرفت.

پدر محیا فیروزی در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان گفت: فرزندانم از همان سنین کودکی با قرآن انس گرفته‌اند و خوشبختانه ثمره تلاش‌هایمان دو حافظ قرآن است.

فیروزی با اشاره به اینکه پرچم‌دار حفظ قرآن کریم «مهسا فیروزی» است، اضافه کرد: با توجه به اینکه فرزند بزرگم نیز حافظ قرآن بودند، از همین رو محیا هم به سرعت توانست قرآن کریم را در عرض ۱۰ ماه حفظ کند.

مادر محیا فیروزی نیز در تشریح فرآیند حفظ قرآن کریم توسط دو فرزند خردسالش گفت: پس از حضور در کلاس‌های قرآن کریم متوجه استعداد بالای مهسا دختر بزرگم در حفظ قرآن کریم شدم.

مریم امیرلو اضافه کرد: مهسا در حفظ قرآن کریم همواره از همسالان خود پیش بود و می‎توانست مطالب بیشتری را در مقایسه با همسالان خود حفظ کند.

آغاز حفظ قرآن از جزء ۳۰

وی با اشاره به اینکه حفظ قرآن کریم توسط مهسا از جزء ۳۰ قرآن کریم آغاز شد، افزود: پس از حفظ این جزء به مرور تعداد جلسات حضور وی در کلاس‌ها بیشتر شده و در نهایت مهسا در ۸ سالگی موفق به حفظ قرآن کریم شد.

امیرلو همچنین ضمن توضیح فرآیند حفظ قرآن کریم توسط محیا فیروزی گفت: با توجه به اینکه محیا از سنین بسیار پایین اقدام به حفظ قرآن کرده بود، از همین ور گا‌ها روزانه یک کلمه را ۲۰۰ بار برای دخترم تکرار می‌کردم که یاد بگیرد.

مریم امیرلو افزود: به خاطر اینکه دخترم محیا روخوانی قرآن را نمی‌دانست، از همین رو آموزش به وی بسیار سخت بود، اما خوشبختانه با تمرین و ممارست و با لطف خداوند موفق به حفظ قرآن کریم شد.

وی با اشاره به اینکه در مدت ۱۰ ماهی که محیا آغاز به حفظ قرآن کریم کرده بود، تمرینات وی ۱۷ یا ۱۸ ساعت در روز بود، اضافه کرد: تمرینات وی از ساعت ۵ صبح آغاز و تا شب ادامه داشت.

وی با تقدیر از همراهی مربیان جامعه‌القرآن خدابنده گفت: با توجه به اینکه در ایام حفظ قرآن توسط محیا در ایام کرونا قرار داشتیم، مربی وی هفته‌ای یک جلسه آموزش‌های لازم را به محیا ارائه می‌کرد.

امیرلو با اشاره به اینکه با پایان حفظ قرآن کریم توسط محیا دوره تثبت محفوظات وی آغاز شده است، اضافه کرد: در حال حاضر محیا روزانه ۴ جزء محفوظات و مهسا ۵ جزء محفوظات تحویل می‌دهد.

وی تصریح کرد: این روز‌ها کل وقت من و فرزندانم صرف تثبیت محفوظات قرآنی می‌شود، هرچند که این کار مانع فعالیت فرزندانم در سایر عرصه‌ها نشده است.

مادر محیا فیروزی با اشاره به موفقیت مهسا فیروزی در رشته کاراته گفت: فرزندم در کاراته هم کمربند مشکی دارد و موفق به کسب مدال نیز شده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه برکت قرآن کریم در زندگی من و فرزندانم بسیار بوده و دختر بزرگم مهسا در عرصه تحصیل هم موفق است و در مدرسه تیزهوشان درس می‌خواند.

امیرلو با اشاره به اینکه برکت قرآن کریم در زندگیمان ملموس است، اضافه کرد: به برکت قرآن کریم فرزندانم در همه عرصه‌ها موفق هستند.

مادر محیا فیروزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم گفت: خوشبختانه به لطف خداوند موفق شدم که هر دو فرزندم را به عنوان حافظ قرآنی تربیت کنم.

وی با اشاره به اینکه حفظ قرآن کریم توسط این دو کودک با کمترین امکانات انجام شده است، گفت: زمانی که مهسا اقدام به حفظ قرآن کرده بود، از نظر مالی مشکلات بسیاری داشتیم و حتی برای رفت و آمد به کلاس نیز دچار مشکل بودیم، اما خوشبختانه به برکت قرآن کریم این مهم حاصل شد و امروز فرزندم حافظ کل قرآن کریم است.

مدیر روزنامه بازدید : 105 سه شنبه 07 بهمن 1399 زمان : 10:59 نظرات (0)

یک زن انگلیسی به تازگی ویدئویی جالب را که همسرش هنگام راه رفتنش در خواب از او تهیه کرده منتشر کرده است. «سِلینا» که همسرش از خوابگردی مطلع بود اقدام به نصب دوربین‌هایی کرد تا از راه رفتن این زن در خواب فیلم تهیه کند. این ویدئو پس از انتشار در تیک تاک تاکنون میلیون‌ها بیننده داشته است.

این ویدئو‌ها تاکنون بیش از ۲۲ میلیون بیننده داشته است. در این ویدئو سِلینا در حالی که غر می‌زند ابتدا به سمت آشپزخانه رفته و سپس با چند نوشیدنی از خانه خارج شده و آن‌ها را در بیرون از خانه روی چمن پوشیده از برف پرتاب می‌کند. او سپس در حالی که به نظر می‌رسد همچنان تشنه است دوباره به سمت آشپزخانه بازگشته و همین عمل را تکرار می‌کند. کلیپ‌های دیگر او را در حال پاشیدن دانه‌های آفتابگردان در اتاق نشیمن یا مبارزه با یک اختاپوس عروسکی نشان می‌دهد.

به گفته این زن خوابگردی او معمولا بیش از یک ساعت طول می‌کشد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چرا مثل یک کودک نوپا حرکت می‌کنید و من چقدر این مدل راه رفتن را دوست دارم.» کاربر دیگر نوشت: «جالب بود، این فیلم موجب ترس و وحشت قاتل زنجیره‌ای می‌شود.»

مدیر روزنامه بازدید : 106 سه شنبه 07 بهمن 1399 زمان : 10:56 نظرات (0)

 اپراتور شهر هوشمند Connexin قرار است شبکه اینترنت اشیا را در سراسر کشور انگلستان گسترش دهد. متخصص فن آوری تاسیس هال برای اولین بار خدمات اتصال و زیرساخت شبکه‌های دامنه وسیع رومینگ را در سطح حامل ارائه می‌دهد. این شبکه که به LoRaWAN معروف است، به عنوان یک شبکه کم‌هزینه توصیف می‌شود که به عنوان یک سرمایه‌گذاری استراتژیک با هدف حمایت از افزایش تقاضا برای شبکه‌های هوشمند در سراسر اروپا عمل می‌کند. این اتصال جهانی به عنوان کاهش موانع ورود و امکان هر نوع سازمانی در سراسر اروپا برای اتخاذ راهکارهای اینترنت اشیا توصیف شده است. آن‌ها بینش بیشتری ارائه می‌دهند که به چالش‌های آینده می‌پردازد، کیفیت زندگی بهتری را ارتقا می‌بخشد و بهبود محیطی را برای همه ایجاد می‌کند.

بنیان‌گذار و مدیر اجرایی Connexin گفت: با در دسترس بودن راه حل شبکه گسترده برای شبکه‌های گسترده در دسترس همه سازمان‌ها در سراسر اروپا، این فرصت را برای کسانی که به دنبال استفاده از راه‌حل‌های اینترنت اشیا برای کسری از هزینه‌های موجود هستند فراهم می‌کند. این نه تنها باعث توسعه فناوری جدید مبتنی بر اینترنت اشیا می‌شود بلکه به شما اجازه می‌دهد راه‌حل‌های موجود در سراسر کشور برای تشویق به تصویب بیشتر راه یابد و به افراد بیشتری امکان استفاده و بهره‌مندی از اتصال اینترنت اشیا با درجه ارزان قیمت و حامل را می‌دهد.

مدیر روزنامه بازدید : 134 سه شنبه 07 بهمن 1399 زمان : 10:55 نظرات (0)

free telegram members

Free Telegram Member Increase Site - There are two main types of Telegram members increase. Increase fake channel member and increase real channel member.

Increase free telegram members

To increase the members for free , you can download the following Android software, and after installing it and collecting coins, you can get the membership for free, these members are only for Telegram channels.

By becoming a member and seeing other people's posts, you can collect coins for yourself in this software and get a member for your Telegram channel completely free of charge. To increase your channel members, it must be public.

To increase your Telegram membership for free, you must collect a number of primary members for your channel. For example, you must collect about 10 real members, and then by placing attractive and quality posts in your channel, you can make members post Send you to your acquaintances and friends and increase your free channel membership.

Telegram fake member increase site

Increasing fake members is very necessary and useful for newly established channels, as you know, users must pay attention to the number of members of that channel to subscribe to the channel. For this reason, channels with less than 10 ka members see more downtime when advertising and capturing real members.

Telegram real member increase site

There are two ways to increase the actual member: the first method is to add real members compulsorily and the second method is to add a real member using pop-up ads.

In the method of forced editing, members are forcibly added to your channel without knowing it due to the software installed on their mobile phones.

This method has a significant drop and you can say that you will see an initial drop of 40%, of course The actual loss of a member depends on the type of activity and the quality of the channel posts.

In the pop-up advertising method, users will see your ad as a text pop-up when using the applications inside their mobile phone, and if they wish, they will click on the ad and enter your channel, and if they wish, they will be added to the channel. . This method has less loss than the forced ed method, but in this method you will also see a 20-30% drop.

To register an order and purchase a member, you can enter the member purchase page from the menu at the top of the page and register your order. Fake member orders take about 1 hour for each member, and real member orders are delivered within 24 hours. .

Searches close to the site increase free telegram members
Increase the real membership of the free telegram channel
Telegram member increase robot
Increase the real free Telegram member
100 free members
Free real member enhancement robot
Trick to increase free Telegram channel membership
500 free members
Increase Telegram Fick membership

مدیر روزنامه بازدید : 107 جمعه 07 آذر 1399 زمان : 13:14 نظرات (0)

نیرو‌های ارتش بعث خیلی زود آتش جنگ را به آب‌های ایران هم رساندند. آن‌ها قصد داشتند تا از طریق توان هوایی و دریایی خود تحرکاتی را در شمال خلیج فارس آغاز کنند که هدف آن برهم زدن تسلط ایران بر حریم آبی خود بود. عراق در آن زمان ناوچه‌های پیشرفته اوزا را از روس‌ها خریده بود و هر چند وقت یکبار کاروان‌های ایران در خلیج فارس را هدف قرار می‌داد و باعث شده بود تا ترانزیت دریایی ایران نا امن شود. به همین دلیل هم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفت با پشتیبانی با نیروی هوایی عملیاتی را در خلیج فارس طراحی و اجرا کند تا از شر ناوچه های مزاحم بعثی خلاص شود و اینگونه بود که در نخستین روز‌های آذرماه سال ۱۳۵۹ یک عملیات مشترک طراحی شد.  

عملیات مروارید توسط دریادلان نیروی دریایی ارتش و برای حفظ سیادت جمهوری اسلامی بر آب‌های گرم خلیج فارس آغاز شده بود و ماموریت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی یگان‌های عمل کننده در دریا بود. در آن زمان، بارگیری و تخلیه کالا برای عراق از طریق بندر ام‌القصر که خارج از اروند رود است، انجام می‌شد. صدور نفت عراق از طریق دو سکوی عظیم نفتی به نام‌های «البکر» و «الامیه» واقع در اروندرود عملی می‌شد. در روز هفتم آذرماه سال ۱۳۵۹ در عملیات مروارید این سکو‌های نفتی منهدم شدند و عملاً صدور نفت عراق از طریق دریا قطع شد. خلبانان شجاع نیروی هوایی ماموریت داشتند تا در عملیاتی بزرگ هدف‌های دریایی را در منطقه عملیاتی خلیج فارس منهدم کنند.

تعداد صفحات : 14

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 131
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 5
 • باردید دیروز : 44
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 5
 • بازدید ماه : 4,151
 • بازدید سال : 10,928
 • بازدید کلی : 42,799