loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 9 دوشنبه 26 دي 1401 زمان : 9:53 نظرات (0)

نحوۀ نصب انواع روشویی

اگر محصول به درستی نصب نشده باشد، ممکن است بعد از مدتی ترک بخورد و بشکند. پس با کمک نصاب مجاز محصول را به شرح زیر نصب کنید.

نصب روشویی پایه‌دار​

۱شیرآلات (شیرهای پیسوار)، تبدیل پلاستیکی لولۀ فاضلاب را نصب کنید.

۲روشویی را روی پایه آن قرار داده و سطح آن را تراز کنید. سپس محل قرارگیری پیچ‌های روشویی را روی دیوار علامتگذاری کنید.

۳روشویی و پایه را بردارید و محل علامت‌گذاری‌شده را با متۀ مناسب سوراخ کنید. سپس رول‏پلاک و پیچ‌های دو‌سر‌حدیده را در سوراخ‌ها محکم کنید.

۴شیر آب، زیرآب و سیفون (به همراه لوله‌های پلاستیکی فاضلاب) را به محصول نصب کنید.

۵روشویی را به همراه پایه در محل نصب قرار دهید. سپس واشر و مهره‌ها را روی پیچ‌ها تا نیمه سفت کنید.

۶پایه را کمی عقب بکشید و لوله انتهای سیفون را وارد لوله فاضلاب داخل دیوار کنید. در این مرحله شیرهای آب سرد و گرم را با شیلنگ به شیرهای روی دیوار متصل کنید.

۷پایه را به جای اصلی خود برگردانید و مهره‌های اتصال روشویی به دیوار را کاملا محکم کنید.

نصب روشویی دیواری​ یا نیم‌پایه

۱فاصلۀ لولۀ فاضلاب و شیرهای پیسوار از هم و زمین را چک کنید. فاصلۀ مناسب لولۀ فاضلاب از زمین ۵۵، شیرهای پیسوار از هم ۱۱ و شیرهای پیسوار از زمین ۶۰ سانتی‌متر است.

۲سطح روی روشویی سنگی چینی کرد را در ارتفاع ۸۲ الی ۸۶ سانتی‌متری از زمین قرار دهید و تراز کنید. سپس محل سوراخ‌های نصب پیچ‌ها را روی دیوار مشخص کنید.

۳محل‌های علامت‌گذاری‌شده را با متۀ مناسب سوراخ کنید و رول‌پلاک و پیچ‌های دوسرحدیده را به دیوار متصل کنید.

۴شیر آب، زیرآب، سیفون و سایر اتصالات را به محصول متصل کنید.

۵دستشویی را روی پیچ‌های متصل‌شده به دیوار قرار دهید و مهره‌ها را سفت کنید.

۶شیلنگ‌های آب سرد و گرم را به شیرهای پیسوار متصل کنید و خروجی سیفون را درون لولۀ فاضلاب قرار دهید و محکم کنید.

۷شیر آب را باز نموده و از آب‌بندی مطمئن شوید.

مراحل نصب روشویی روکابینتی / کنسولی​

۱شیرهای پیسوار و تبدیل پلاستیکی لولۀ فاضلاب را به محل تعبیه‌شده روی دیوار نصب کنید.

۲کابینت و روشویی را به دیوار بچسبانید و با توجه به محل شیر و فاضلاب روشویی و کابینت را تراز کنید. سپس محل پیچ‌شدن کابینت و روشویی به دیوار را علامت بزنید. اندازۀ مناسب سطح روشویی تا زمین ۸۲ تا ۸۶ سانتی‌متر است.

۳محصول و کابینت را بردارید و محل‌های علامت‌گذاری‌شده روی دیوار را با متۀ مناسب سوراخ کنید. سپس رول‌پلاک و پیچ‌های دوسرحدیده را در جای خود محکم کنید.

۴شیر آب، زیرآب و سیفون و اتصالات فاضلاب را به محصول وصل کنید.

۵کابینت و روکابینتی را در جای قبلی قرار دهید و به وسیلۀ پیچ‌های مربوط به آن به دیوار متصل کنید.

۶خروجی لوله سیفون را درون لوله فاضلاب قرار دهید و آن را سفت کنید. سپس شلنک شیرهای آب گرم و سرد را به شیرهای پیسوار متصل کنید. در این مرحله شیرهای آب را باز کند و محصول را از نظر کارکرد درست و آب‌بندی بررسی کنید.

۷در مرحلۀ آخر، درز پشت محصول با دیوار را با چسب ضدآب چسب‌کاری کنید.

 

مدیر روزنامه بازدید : 7 شنبه 24 دي 1401 زمان : 12:30 نظرات (0)

اقلام ساخته شده از چوب زیبا، محکم و بادوام هستند. البته استحکام و دوام ست های چوبی به نوع و کیفیت چوب نیز بستگی دارد. خرید ست چوبی برای دکوراسیون منزل باعث ایجاد حس آرامش و راحتی در محیط خانه می شود. اگر در حال خرید ست چوبی برای منزل خود هستید، مطالعه این مقاله به شما کمک زیادی می کند.


کت و شلوار چوبی بخر
با خرید لوازم چوبی می توانید لوازم مورد نیاز قسمت های مختلف منزل خود را تهیه کنید. اینکه چه مدل ست چوبی و چه تعداد خودکار از این لوازم تهیه می کنید به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد. هنگام خرید ست چوبی برای منزل خود، توصیه می کنیم موارد زیر را خریداری کنید:
خرید مبلمان راحتی و سلطنتی;
خرید بوفه و نمایش؛
خرید میز جلو مبلی و عسلی;
خرید پایه تلویزیون؛
خرید میز تلفن؛
خرید میز ناهار خوری؛
جاکفشی بخرید.


در بین انواع سرویس خواب، سرویس خواب چوبی بیشترین طرفداران را دارد کیفیت سرویس خواب های چوبی بالا و گران است اگر قصد دارید یک ست چوبی برای اتاق خواب خود تهیه کنید، به سراغ این موارد بروید:
هنگام خرید تخت؛
خرید تخت؛
خرید میز آرایش؛
یک کنسول یا کشو بخرید.

 تخت خواب چوبی

خرید سرویس خواب چوبی
می توانید ست چوبی اتاق خواب را با مبلمان دیگری مانند میز کنار تخت، کنسول، میز آرایش و غیره تکمیل کنید. اگر خانه کوچکی دارید، به شما توصیه می کنیم چوب سفید قرار داده شده در اتاق را خریداری کنید. ترکیب و تطبیق چوبی که برای اتاق خواب خود خریداری کرده اید با سایر مبلمان اتاق خواب کمک زیادی به زیبا و شکیل شدن دکوراسیون اتاق خواب می کند. خرید مبلمان چوبی برای اتاق نشیمن باید با دقت انتخاب شود. اگر دکوراسیون اتاق مدرن است به شما توصیه می کنیم سراغ چوب با طرح های ساده بروید. اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است، خرید منبت چوبی و حاشیه کاری بهترین گزینه برای شماست. مبلمان چوبی در سبک ها و برندهای مختلفی ساخته می شوند. اگر بودجه زیادی ندارید، بهتر است به سراغ چوب های ساخته شده از چوب نرم بروید. نجاری عتیقه به دلیل کار خوب و جزئیات زیادی که در ساخت آن استفاده می شود، هزینه زیادی دارد. به طور معمول، اتاق خواب چوبی شامل یک تخت خواب، یک کنسول، یک میز آرایش، یک تخت است و از همان طرح و رنگ ساخته شده است.


خرید ست پذیرایی چوبی
همانطور که اشاره کردیم می توانید ست چوبی با مبلمان، میز ناهارخوری، بوفه و ویترین، میز تلویزیون برای پذیرایی نیز خریداری کنید. برای خانه هایی که به سبک طراحی داخلی کلاسیک طراحی شده اند، خرید مبلمان سلطنتی، بوفه صبحانه کلاسیک و منبت کاری شده، میز ناهار خوری منبت کاری شده بهترین گزینه است. همچنین باید ست مبلمان چوبی، میز ناهارخوری، میز تلویزیون را با توجه به اندازه مناسب انتخاب کنید. برای خانه هایی با متراژ کم، خرید مجموعه های چوبی کوچکتر و رنگ های روشن تر توصیه می شود. ست های چوبی مانند ویترین های چوبی در اندازه ها و طرح های مختلف ساخته می شوند و با توجه به بودجه خود می توانید ویترین چوبی مورد علاقه خود را خریداری کنید. میز تلویزیون نیز یکی از مواردی است که می توانید در لیست ست های چوبی مورد نیاز برای پذیرایی قرار دهید. پایه های تلویزیون در مدل های مختلف و در برندهای مختلف تولید می شوند. بهتر است میز تلویزیون چوبی با طرح ساده تری خریداری کنید. اگر سبکی مدرن، کلاسیک یا اسپرت می خواهید، خرید ست پذیرایی چوبی متناسب با فضای داخلی را توصیه می کنیم.


قیمت ست چوبی با طرح های متنوع
ست های چوبی اتاق خواب و نشیمن در طرح های مختلفی ساخته می شوند. نوع چوب مورد استفاده در ساخت مبلمان چوبی، ابعاد مبلمان چوبی، سهولت و پیچیدگی مبلمان چوبی از جمله عواملی است که بر قیمت مبلمان چوبی تاثیر می گذارد. اگر مبلمان چوبی خریداری شده از چوب مرغوب و دارای طرح ها و منبت های پیچیده تری باشد، قیمت مبلمان چوبی بالاتر خواهد بود. هر چه مبلمان چوبی کمتری داشته باشد و طراحی ساده تری داشته باشد، قیمت پایین تری دارد. اگر بودجه کافی دارید می توانید یک ست پذیرایی کامل چوبی که شامل مبل، میز ناهار خوری، میز عسلی، میز تلویزیون و ... می باشد را خریداری کنید. این هست. اگر بودجه کافی ندارید، بهتر است همه مدل های چوبی را خریداری نکنید.

مدیر روزنامه بازدید : 8 دوشنبه 19 دي 1401 زمان : 13:3 نظرات (0)

اتو پرس و اتو بخار، مانند تمام مواد مصرفی که با آب و مایعات سروکار دارند، نیاز به جابجایی و تمیز کردن دارند. امروزه روش های زیادی برای رسوب زدایی با پرس خودکار آزمایش شده است. در واقع رسوب زدایی پرس آهنی مجموعه ای از روش ها و راه حل ها برای از بین بردن رسوبات انباشته شده ای است که به مرور زمان در محفظه های آهنی ایجاد شده اند. این کار به راحتی با استفاده از پاک کننده های شیمیایی مختلف مانند جرم گیر انجام می شود. و با توجه به اینکه اتو پرس قیمت نسبتا بالایی دارد نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

تاثیر جرم‌گیری اتو پرس در کارکرد آن

طبیعتا به واسطه‌ی این کار، کارایی و عملکرد اتو پرس بهتر از قبل خواهد شد. همچنین رسوب زدایی اتو پرس ، عمر مفید دستگاه شما را نیز افزایش خواهد داد. وجود رسوب و کثیفی در محفظه‌های اتوپرس باعث این می‌شود که بخار با فشار کمتری به لباس و یا پارچه‌ی در حال اتو شدن افشانه شود و در حقیقت بازدهی که توقع داریم از یک اتوپرس و اتو بخار ببینیم را شاهد نباشیم.

ولی با یک جرم‌گیری ساده می‌توان به خوبی و با بخار کافی لباس را اتو کرد و عمر مفیدی دستگاه را افزایش داد. همچنین با این کار، احتمال لک افتادن بر روی لباس‌های خود را به صفر می‌رسانید. جرم گیری اتو پرس، علاوه بر عملکرد بهتر اتوپرس، بهنیه‌سازی مصرف برق و حفظ انرژی را به دنبال خواهد داشت.

روش­‌های پیشگیری از ایجاد رسوب در اتو پرس

 1. برای پر کردن اتو پرس و اتو بخار خود از آب غیر معدنی یا مقطر استفاده کنید. این آب تصفیه شده بنابراین رسوبی ایجاد نخواهد کرد.
 2. گرد و غبار و بقایای پرز لباس­هایی که اتو می کنید به کفی اتو می چسبد و سوراخ های بخار اتو را مسدود می­کنند. همچنین، آب در سوراخ های بخار باقی می­ماند و باعث ایجاد رسوب می­شود. به همین دلیل تمیز نگه داشتن کفی اتو بسیار مهم است. بقایای گرد و غبار و آلودگی ها را با یک اسفنج نرم از روی کفی اتو پاک کنید. این کار را زمانی انجام دهید که اتو خنک شده است.
 3. لباس­های خود را با دمای مناسب اتو کنید. هر لباس برچسبی دارد که دمای مناسب برای اتو کردن روی آن نوشته شده است. اگر لباس‌ها را با دمای بالا اتو کنید، تکه‌های کوچک گرد و غبار و پرزهای لباس روی کفی اتو ذوب می­شوند و منافذ بخار اتو را مسدود می­کنند. همچنین ممکن است دمای بسیار بالا لباس را ذوب کند و به اتو بچسبد. هنگام اتو کردن چاپ لباس­ها نیز دقت داشته باشید که اکثر آنها از مواد مصنوعی هستند که به راحتی ذوب می­شوند.
 4. پس از پایان هر بار اتوکش، مخزن آب اتو را خالی کنید. آب راکد در مخزن به آرامی تبخیر می­شود و رسوبات آهکی درون مخزن باقی می­مانند. بنابراین با خالی کردن مخزن آب اتو، مدت زمان بیشتری آن را بدون آهک و رسوب نگه دارید.

چرا اتو پرس رسوب میگیرد؟

رسوب گرفتن به دلیل ته نشین شدن املاح و مواد معدنی محلول در آب است. وقتی آب در اثر حرارت تبخیر می شود این ناخالصی ها به صورت رسوبات سخت بر روی نازل های بخار، لوله ها و پمپ بخاردهی تشکیل می شود.

انواع مدل های اتو پرس به دو صورت دارای بویلر و بدون بویلر طراحی می شوند که هر دو نسبت به رسوب گرفتن حساس هستند.

عوارض ناشی از عدم جرم گیری اتوپرس

در صورت عدم توجه به جرم گیری به موقع و صحیح اتوپرس خود را برای مواجهه با مشکلاتی مثل بخار نکردن اتو پرس و همین طور عدم عملکرد مناسب این دستگاه آماده کنید. جرم گیری اتو پرس و جلوگیری از ایجاد رسوب در این سبک اتو تا حد زیادی در استفاده بهینه و طولانی مدت این دستگاه نقش بسزایی دارد. جرم گیری و تعمیرات اتو پرس در اصفهان علاوه بر عملکرد مناسب اتو پرس بهینه سازی مصرف انرژی را نیز به همراه دارد.

هر چند وقت یکبار باید اتو پرس را جرم گیری کرد؟

اگر از اتو پرس خود زیاد استفاده می کنید، بهتر است هر ماه یکبار یا هر دو هفته یکبار آن را تمیز کنید. اگر زیاد از اتو استفاده نمی‌کنید، دو یا سه ماه یکبار با استفاده از روش­هایی که توضیح دادیم اتوی خود را تمیز کنید. همچنین با رعایت مواردی که برای پیشگیری از ایجاد رسوب گفته شد، می‌توانید فاصله بین هر بار جرم گیری اتو پرس خود را افزایش دهید.

سخن پایانی

در آخر باید دقت داشته باشید که این دستگاه، دستگاه نسبتا گران قیمتی است و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد نیز، هزینه تعمیرات آن زیاد خواهد بود. در صورتی که در رسوب زدایی اتو پرس تجربه‌ی کافی ندارید پیشنهادمان این است که از مشاورانی که در این کار تجربه کافی دارند کمک بگیرید.

مدیر روزنامه بازدید : 7 سه شنبه 13 دي 1401 زمان : 11:38 نظرات (0)

آیا اطلاعاتی در مورد پاکسازی پوست دارید، آیا می دانید پاکسازی چیست؟ بسیاری از متخصصان پوست و مو و پزشکان همیشه اهمیت دادن به پاکسازی را توصیه می کنند، اما این به چه معناست؟ آیا نوع پوست در این شغل اهمیت دارد و آیا استایل او با دیگران فرق دارد؟
اگر به درستی برای پوست خود پاکسازی نکرده اید و همیشه از صابون برای این کار استفاده می کنید، بهتر است از این کار خودداری کنید. برخی تصور می کنند که پاکسازی پوست فقط مختص خانم هاست و باید توسط آرایشگرها انجام شود. امروز می خواهیم اطلاعات مهم و کاربردی را که احتمالا نمی دانستید به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

https://fatemehhabashi.com/

پاکسازی پوست چیست؟
پوست یکی از مهم ترین اعضای بدن انسان است و مراقبت از آن تاثیر زیادی در جوانی دارد. در نواحی مختلف برای پاکسازی، تغذیه و احیای پوست استفاده می شود. کلینیک های تخصصی پوست با همکاری متخصصین این حوزه و دستگاه های پیشرفته فعالیت های متنوع و موثری را بر روی پوست انجام می دهند.
با توجه به انواع پوست در افراد، نحوه تمیز کردن آن نیز متفاوت است و هر فردی باید با توجه به نوع پوست خود با آن رفتار کند. بنابراین نگهداری از پوست لب یا پوست دور چشم با سایر قسمت ها متفاوت است و نمی توان از کرم ها روی قسمت های دیگر استفاده کرد.


روش پاکسازی پوست
روش های مختلفی برای تمیز کردن پوست وجود دارد و انجام آن در منزل با روش های دستی و ماسک دست به سلامت پوست کمک می کند. دستگاه های الکترونیکی نیز با تحقیقات به عنوان گزینه ای مهم در مراقبت و بازسازی پوست به شمار می روند و امروزه به روشی رایج تبدیل شده اند. هدف از پاکسازی پوست در سه زمینه زیر است:
سلول های مرده یا آسیب دیده پوست را از بین ببرید.
روزانه پوست را از سموم و سایر مواد زائد پاک کنید
با تغذیه ویتامین، گردش خون و آبرسانی مناسب پوست را احیا کنید.
هر یک از موضوعات فوق دارای فرآیند مهمی است که در قسمت بعدی به تفصیل توضیح خواهیم داد.
حذف سلول های مرده یا در حال مرگ پوست
آیا می دانستید که پوست شما یک بار در ماه سلول های مرده را می ریزد و سلول های جدید جای آنها را می گیرند؟ ممکن است فکر کنید که سلول های مرده برای شما بی فایده و کاملاً بی فایده هستند. اما این سلول ها به نوعی از خود محافظت می کنند.
یک مشکل بالقوه برای پوست در این مورد، تجمع سلول های مرده است. در این صورت باید این سلول ها از سطح پوست برداشته شوند. با برداشتن لایه ای از پوست، می بینید که صورت شما نه تنها با طراوت به نظر می رسد، بلکه سلول های جدید می توانند به راحتی نفس بکشند.
بسیاری از افراد این کار را اشتباه انجام می دهند و با اعمال فشار زیاد پوست را ملتهب و آسیب می بینند. در گذشته آب سفید و ساشه بیشتر رایج بود. سطح بسیار ناهموار این کیسه ها فشار زیادی به سطح پوست وارد می کند و پس از آن می توانیم متوجه سوزش و قرمزی پوست شویم.
این روش هنوز هم رایج است و برخی از خانواده ها و افراد از آن برای نظافت استفاده می کنند اما به نتایج آن توجهی نمی کنند. چین و چروک و اسکار پوست یکی از عواقب ناخوشایند از بین بردن سلول های مرده به روش نادرست است.


پوست را از انواع آلودگی ها و مواد زائد روزانه بشویید
حتما شنیده اید که انواع پوست از نظر چربی با هم برابر نیستند. این چربی ها در حالت طبیعی برای پوست ضروری هستند و رطوبت لازم را تامین می کنند. اگر پوست را تمیز نکنید و به موقع آن را نشویید باعث می شود این چربی ها سطح پوست را بپوشانند و مشکلات دیگری مانند جوش های چرکی ایجاد کنند.
اگر پوست در زمان مناسب و به روش معمول تمیز نشود، نه تنها منافذ مفید آن را مسدود می کند، بلکه آلودگی های محیطی بیشتری را نیز جذب می کند. در هوا، آلاینده هایی وجود دارد که به پوست آسیب می رساند. همچنین قبل از ایجاد مشکلات و آسیب های پوستی باید برداشته شود.
یکی از مشکلاتی که افراد به دلیل ناآگاهی به پوست خود آسیب می رسانند، عدم استفاده از پاک کننده های مناسب صورت است. اغلب، استفاده بیش از حد معمول شایع ترین علت از دست دادن سلامت پوست است. برخی از افراد این تصور اشتباه دارند که اگر وجود آنها به سلامت پوست کمک می کند، باید به طور کامل چربی ها را از سطح پوست خود پاک کنند.


احیای پوست با ویتامین ها، تامین خون و آبرسانی مناسب
یکی دیگر از اهداف پاکسازی پوست، جوانسازی آن از طریق تغذیه است. در این مرحله از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام به روشی متفاوت به بازسازی پوست کمک می کند. شاید برای مراقبت از پوست از آبگرمکن خانگی استفاده کرده باشید. همچنین ماساژ صورت باعث خون بیشتر در لایه های زیرین و در نتیجه خون رسانی بهتر می شود.
محصولات مختلفی وجود دارد که برای تغذیه پوست با ویتامین استفاده می شود. در برخی از آرایشگاه ها همراه با ماساژ ویتامین به پوست داده می شود و در واقع با یک سنگ دو پرنده را می کشند. اگر پوست خود را به طور منظم تمیز کنید و آن را به یک روال عادی تبدیل کنید، همیشه پوستی شاداب خواهید داشت.
ماساژ پوست که باعث بهبود گردش خون در بدن می شود، پدیده پیری پوست را تا حد زیادی به تاخیر می اندازد و جوانی و شادابی را به ارمغان می آورد. حتی روی موهای سر هم نتایج خوبی داشت و باعث رشد بهتر موها شد.
هنگام انجام هر یک از این روش ها، مهم است که نوع پوست را در نظر بگیرید. دیگر بر کسی پوشیده نیست که هر محصولی برای یک نوع پوست مناسب است و برای نوع دیگری مناسب نیست.


انواع پاکسازی پوست و نحوه انجام آن
با توجه به اینکه از چه محصولات و ابزاری برای تمیز کردن انواع پوست استفاده می شود، به سه گروه جداگانه تقسیم می شود.
نظافت خانگی: این نوع نظافت در بین روش های دیگر دارای بالاترین ارزش است و توسط اکثر افراد در منزل انجام می شود. این نوع پاکسازی با تجهیزات خاصی انجام نمی شود و در مقایسه با روش های دیگر تاثیر قابل توجهی روی پوست ندارد. 
تمیز کردن سالن های زیبایی: در این روش تمیز کردن به طور موثر بر روی پوست انجام می شود و تأثیر آن بهتر و مستقیم تر از روش اول است. ماساژ با این روش تمیز کردن بسیار رایج است و نسبت به روش خانگی زمان بیشتری می برد. دوره فیشیال پوست
نظافت در کلینیک های تخصصی پوست: همانطور که از نام این روش پیداست، نظافت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود. مواد موجود در این روش نسبت به سایر روش ها پیشرفته تر بوده و نتایج این نوع پاکسازی در عمق پوست قابل مشاهده است.
در مورد روش آخر، خوب است بدانید که روش های پاکسازی در کلینیک های تخصصی پوست انجام می شود و نباید در خارج از کلینیک انجام شود.


چگونه پوست خشک را پاک می کنید؟
یکی از باورهای غلطی که در جامعه وجود دارد این است که مردم فکر می کنند پوست چرب باید بیشتر تمیز شود. در این زمینه باید توجه داشته باشید که در نوع پوست تفاوتی وجود ندارد و باید در کنار سایر موارد از پوست خود به عنوان یک اصل در زندگی خود مراقبت کنید.
به دلیل درصد کم چربی، پوست خشک در مقایسه با سایر انواع پوست بیشتر مستعد پیری و چین و چروک است. به همین منظور این مقاله را به نحوه تمیز کردن این نوع چرم اختصاص داده ایم. اگر شما هم پوست خشکی دارید، خواندن این مقاله به شما کمک زیادی می کند.
روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و روغن جوجوبا که سرشار از اسیدهای چرب هستند برای پوست های خشک بسیار مفید هستند و آن را تغذیه می کنند. استفاده از صابون های هیدروکسی اسید برای شستشو را کنار بگذارید و آنها را با صابون های دستی که حاوی روغن های مفید هستند جایگزین کنید.
پاک کننده های الکلی و معطر برای پوست های خشک مناسب نیستند. دمای بالای آب برای این نوع پوست مضر است، بنابراین بهتر است بعد از شستشو از مرطوب کننده با دمای ملایم استفاده کنید.
فراموش نکنید که بلافاصله بعد از حمام یا شستشو از مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست خود را هیدراته نگه دارد. اگر پوست خشکی دارید، بعد از حمام کردن یا شستن متوجه سونادای آن خواهید شد. بنابراین اکنون باید به آن غذا بدهید.


لایه برداری سلول های خشک پوست
در تمیز کردن پوست های خشک معمولاً دو بار در ماه نیاز به لایه برداری دارند. اگر در خانه تمیز می کنید، راه های زیادی برای لایه برداری وجود دارد. اگر پوست خود را به کلینیک تخصصی پوست و مو بسپارید، تجهیزات پیشرفته ای برای این کار زیر نظر متخصص پوست ارائه می شود.
پس از لایه برداری، متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر است. زیرا پوست مرده انباشته شده سطح را تیره می کند. اغلب بعد از جذب پوست را آبرسانی می کنند و این کار بعد از جذب نسبت به روش های دیگر موثرتر است.
برای از بین بردن نوع پوست نامناسب می توانید از ماسک های شرکتی در انواع مختلف استفاده کنید و امکان ساخت ماسک دست نیز وجود دارد. نکته مهم دیگری که در لایه برداری به خصوص برای پوست های خشک باید به آن توجه کرد، عدم استفاده از ماسک در سطح پوست دور چشم است. پوست اطراف چشم نسبت به سایر پوست ها حساس تر است.
یکی از ماسک های شناخته شده لایه بردار، ماسک زغال است که معمولا نتایج خوبی دارد و به محض اینکه آن را از روی صورت خود بردارید، نتیجه آن را خواهید دید. قبل از خرید هر نوع ماسکی، توصیه می شود که تحقیقات خود را انجام دهید


پوست چرب و روش های پاکسازی آن
برندهای زیادی از شوینده ها در بازار وجود دارند که برای پاکسازی پوست های چرب استفاده می شوند و حتما قبل از خرید باید به نوع پوست درج شده روی محصول توجه کنید. افرادی که پوست بسیار چرب دارند آکنه زیادی دارند، بنابراین مهم است که از شر چربی اضافی خلاص شوید.
ماسک های خانگی زیادی برای این نوع پوست در بازار وجود دارد و اگر مشکل پوستی خاصی ندارید، تمیز کردن صورت در خانه نیز موثر است. در این نوع پوست، آرایش پس از چند ساعت باید از روی صورت پاک شود و ماندگاری آن باعث التهاب پوست و مستعد آکنه بیشتر می شود.
استفاده از تونرهای بدون الکل گزینه خوبی در این زمینه است و در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید. برخلاف تصورات غلط، می‌گوید روغن فقط برای از بین بردن چربی اضافی پوست مهم است. اما بعد از آن باید از مرطوب کننده استفاده شود.
بخار و آب داغ به طور گسترده ای در تمیز کردن این پوست های چرب استفاده می شود که نتایج خوبی دارد. اگر مرتب تمیز کنید، آکنه کمتری روی صورت خود خواهید داشت زیرا چربی و سلول های مرده روی سطح را کنترل خواهید کرد.


روغن پاک کننده صورت
جالب است که از انواع روغن های مفید و مغذی برای پوست برای نتیجه بهتر استفاده می شود. آرایشگران اغلب قبل از مراسم این کار را برای برخی از مشتریان و عروس خانم ها انجام می دهند که باعث شادابی پوست می شود.
در حین انجام این کار باید به نوع پوست توجه کنید. به عنوان مثال، روغن نارگیل و سبوس برنج برای پوست های چرب استفاده می شود. روغن هسته انگور برای پاکسازی پوست های چرب نیز مفید است.فرمولاسیون های مختلفی از روغن های گیاهی وجود دارد که برای پوست های چرب استفاده می شود و ممکن است همه آنها برای یک فرد مناسب نباشند. برای پوست های خشک اغلب از روغن زیتون که چربی بالایی دارد استفاده می شود.
پوست های غیر چرب اغلب حساس تر هستند و روغن هایی مانند روغن بادام علاوه بر پاکسازی آن را از خشکی به نرمی نرم می کند. همچنین صورت را با روغن ماساژ می دهیم و در نتیجه گردش خون را افزایش می دهیم.


این روزها حتما نام روغن آرگان را زیاد شنیده اید. این روغن به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان تا حد زیادی از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می کند. روغن های دیگری مانند کندر و روغن گل رز نیز وجود دارد که با خواص مفید پوست را آبرسانی می کند.
قبل از انواع پوست های چرب و خشک پوست را تمیز می کند
حتما تا به حال به پوست بینی خود توجه کرده اید و متوجه شده اید که منافذ پوست روی سطح آن بزرگتر از قسمت های دیگر است. از آنجایی که بینی بیشتر از سایر اندام ها در معرض نور خورشید است، غدد چربی آن کمی بزرگتر هستند. بنابراین چربی بیشتری روی پوست بینی می بینید و تمیز نکردن باعث ایجاد جوش های بزرگتر و آلودگی بیشتر می شود.

مدیر روزنامه بازدید : 308 سه شنبه 13 دي 1401 زمان : 11:14 نظرات (0)

تابلوسازی تابلو سردر مغازه یکی از سخت ترین طراحی های گرافیکی در تابلوسازی محسوب می شود. اگر در طراحی تابلو مغازه و ساخت آن از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده کنید جای نگرانی برای از بین رفتن یا عدم ماندگاری آن نمی باشد. این روش را تنها در تابلوهایی میتوان اجرا کرد که در طراحی آن، از دو رنگ استفاده شده باشد ، یعنی در تابلو چلنیوم اگر زمینه مشکی باشد ، حروف با رنگ سفید طراحی میشود ، بنابراین کنتراست ايجاد شده است که در جلب توجه مشتری نقش بسزایی دارد . تفاوت آن با تابلو چلنیوم به این صورت است که در تابلو های چلنیوم زیر کار از PVC استفاده شده است و دور تا دور آن چلنیوم می باشد، همچنین باید به این نکته اشاره کرد که این مدل از تابلو تنها برای ابعاد بزرگ ساخته می شود، ولی تابلو حروف استیل را می توان برای ابعاد کوچکتر نیز چاپ انجام داد، چرا که جنس استیل از انعطاف پذیری بالایی در زمان ساخت برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا تابلو از کیفیت خوبی برخوردار باشد. تابلوسازی تابلو چلنیوم در کرج ، نوعی تابلو سردر است که امروزه به عنوان سر درب ورودی مغازه ها، مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلو مغازه - ساخت تابلو مغازه ارزان  

در صورتی که تابلو حروف برجسته استیل درون ساختمان نصب شود نیازی به نصب داربست نمی باشد. به رویکردی در طراحی تابلو مغازه گفته می شود که به دنبال سادگی هرچه بیشتر و خالص بودن اجزای طراحی است. حتی بسیاری از این مغازه ها در صنف مشابهی فعالیت داشته و از همین رو رقیب یکدیگر محسوب می شوند. بازتابی از استایل و نوع فعالیت در مغازه را در طراحی تابلو نشان دهید. رنگ تابلو با توجه به نوع فعالیت باید انتخاب شود ، چون تأثیر مستقیمی بر روی بیننده دارد . نوع خدمات و یا برند محصولی که ارائه میدهید را در طرح نهایی تابلو مغازه به کار برید. طراحی تابلو مغازه با توجه به نوع نیاز افراد و سفارش آنها در سبکهای مختلف و با فونت نوشتاری متفاوت در نظر گرفته میشود. درباره تفاوت استیل اصل و تقلبی می توان گفت که راه تشخیص این موضوع به وسیله آهن ربا است و اگر فلز استیل به راحتی و آسانی جذب شود مشخص می شود که نوع استیل تقلبی است. تفاوت این دو نوع ورق در میزان آهنی است که در آن ها به کار رفته و با توجه به ترکیبات محصول، امکان جذب یا عدم جذب آن توسط آهن ربا فراهم می شود.

در کل این را به یاد داشته باشید، تابلو سازی های سطح شهر که تبلیغات دیداری را شامل میشوند از جمله تبلیغات بسیار مؤثر برای سفارشدهنده و سازنده تابلو مغازه خواهد بود. برای طراحی تابلو باید خلاقیت بکار گرفته شود چون خلاقیت در طراحی تابلو مغازه سبب ماندگاری آن تابلو و یا آن مغازه در ذهن می شود. رنگ در کنار تمام جنبههای خود، معمولا در مورد قبلی یعنی خوانایی نیز تاثیرگذار است و از آن تاثیر نیز میگیرد. بدون شک این تابلوها خیلی زود زمینه فروش بیشتر محصولات موجود در مغازه را فراهم نموده و بدین ترتیب ضمن بازگشت هزینه خود، سودی خوبی را به جیب شما واریز می کنند. لامپ SMD : تابلوهای جلنیوم به دو صورت بانور وبدون نور عرضه میشود. نوری که در تابلو چلنیوم استفاده می شود لامپ های مخصوصی است اما نورهای تابلو نئونی گازی می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذارنده در جذب مشتری در تابلو های تبلیغاتی نورپردازی آن است که برای ایجاد یک نورپردازی زیبا در تابلو های تبلیغاتی از هالوژن ها و لامپ های ال ای دی استفاده میکنند که هرکدام رنگ بندی خاص و جذاب خود را دارند.

ایده تابلو مغازه در کنار فونت مناسب تابلو مغازه از نکات ریزی است که در هنگام طراحی و ساخت تابلو مغازه برای جذب مخاطبان باید به آن توجه ویژه داشت. استفاده از یک عنوان ساده در طراحی شما این قدرت را به شما خواهد داد. بخش سوم: زمانی از این قسمت استفاده میکنیم که فونت دلخواه خود را در سیستم داریم و میخواهیم آنرا آپلود و استفاده کنیم. برای روشنایی در تابلوها از SMD لنزدار با 2 سال گارانتی استفاده خواهد شد . در ابتدا توضیح مختصری را از تابلو چلنیوم برای شما آورده ایم که به نوعی از تابلوهای تبلیغاتی گفته میشود که به کمک رول چلنیوم در ابعاد 7، 9 و 11 سانتی متری در تولید گشته و روانه بازار میگردند. استفاده از تابلو تبلیغاتی مناسب و منحصربهفرد تأثیر زیادی در رونق کسبوکار می تواند داشته باشد به همین دلیل امروزه تابلوها علاوه بر بحث دکوراسیون موضوعی مهم در کسب وکارها هستند. نوع جنس پلکس گلاس همانطور که گفته شد به دلیل وجود اکرلیک شفاف است به طوری است که در همه رنگ ها به جز مشکی نور را از خود عبور می دهد.

مدیر روزنامه بازدید : 9 دوشنبه 12 دي 1401 زمان : 9:51 نظرات (0)

کیپر مانند زیتون میوه‌ای بسیار دوست‌داشتنی اما تلخ است. این میوه به ویژه در استان بوشهر بسیار فراوان وجود دارد. معمولاً مردم جنوب کشور از ترشی آن بهره می‌برند. درواقع ترشی لگجی از پرطرفدارترین ترشی‌ها در جنوب کشور است‌. در ادامه این مطلب از جوان ایرانی به بررسی میوه کیپر یا کاپاریس می‌پردازیم.

 

ارزش غذایی کیپر چیست؟
هرچند کیپر کالری بسیار کمی دارد، اما بسیار مغذی شناخته می‌شود. این میوه شامل سدیم، فیبر، ویتامین K، آهن و مس است.

۲۸ گرم کیپر کنسرو شده شامل:

۶.۴ گرم کالری
۱.۴ گرم کربوهیدرات
۰.۷ گرم پروتئین
۰.۲ گرم چربی
۰.۹ گرم فیبر رژیمی
۹.۲ میلی‌گرم منیزیم
۱.۲ میلی‌گرم ویتامین C
۰.۵ میلی‌گرم آهن
۰.۱ میلی‌گرم مس
۶.۹ میکروگرم ویتامین k
۶.۴ میکروگرم فولات
 

خواص کیپر چیست؟
کیپر مانند میوه زیتون خواص بسیار زیادی دارد که در ادامه این مطلب از جوان ایرانی با هم بررسی می‌کنیم.

کاهش التهاب
ضد روماتیسم
درمان تصلب شرایین
از بین بردن عفونت کلیه
درمان جراحت مفاصل
حتی از پوست ریشه این گیاه نیز می‌توان بهره برد. افرادی که بیماری‌های کبد و طحال دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر این میوه را مصرف کنید، بدن شما در برابر سرماخوردگی مقاوم می‌شود. همچنین برای رفع کم‌خونی و رنگ‌پریدگی در دختران بسیار مفید است.

در الجزایر برای درمان نقرس از میوه کیپر یا کبر استفاده می‌کنند.

 

سایر خواص کیپر یا کاپاریس
افرادی که علاقه به کیپر دارند اما را پیدا نمی‌کنند، می‌توانند از ونوشک نیز استفاده کنند ونوشک میوه درخت بنه است که در کردستان ایلام خراسان جنوبی و کرمانشاه می‌توان آن را پیدا کرد. کیپر خواص بسیار زیاد دیگری نیز دارد که در این بخش شرح می‌دهیم.

مفید برای بیماران دیابتی
کیپر برای افرادی که دیابت دارند بسیار مفید است. به اصلاح عملکرد کبدی در این‌گونه بیماران پرداخته و سطح قند خون را کاهش می‌دهد، همچنین کلسترول بدن را نرمال می‌کند. طی تحقیقات انجام شده افراد دیابتی با مصرف آن هیچ‌گونه عوارضی نداشتند.

مناسب برای رژیم لاغری
افرادی که قصد لاغری و کاهش وزن دارند، اگر کیپر را در رژیم غذایی خود بگنجانند بسیار مفید است، زیرا فیبر بالا و کالری بسیار کمی دارد.

کاهش کلسترول
یکی دیگر از خواص بی‌نظیر کبر یا کیپر این است که باعث کاهش کلسترول می‌شود، همچنین درواقع باعث کاهش چربی بدن خواهد شد‌.

استخوان‌های قوی و سالم
ازآنجایی‌که کیپر دارای مقادیر زیادی ویتامین k است، برای درمان پوکی استخوان، آرتریت و مواردی از این قبیل کمک بسیار زیادی می‌کند.

محافظت از اشعه‌های فرابنفش
ترکیبات مؤثر و خاصی در میوه کیپر وجود دارد که از بدن افراد در برابر اشعه ماورای بنفش محافظت می‌کند، زیرا اگر این اشعه‌های مضر به بدن بتابد باعث سرطان پوستی مانند ملانوم می‌شود.

محافظت از آلرژی
اگر از آلرژی رنج می‌برید، حتماً کیپر را در برنامه غذایی خود قرار دهید. این میوه باعث می‌شود که علائم ناشی از تحریک پوست کاهش یابد. همچنین اثرات آنتی‌هیستامین داشته و موجب کاهش واکنش‌های آلرژیک می‌شود.

درمان کم‌خونی
کیپر حاوی مقادیر زیادی آهن است و برای درمان کم‌خونی مفید است. اگر کم‌خونی را درمان نکنید، باعث خستگی‌های مفرط، نارسایی‌های قلبی و تنگی نفس خواهید شد.

حفظ رطوبت پوست
کیپر باعث می‌شود که مشکلات مربوط به پوست شما درمان شده و از خشکی آن پیشگیری می‌کند. این میوه رطوبت موردنیاز پوست را به‌خوبی فراهم می‌کند.

پیشگیری از بیماری‌های پوستی
ازآنجایی‌که کیپر غنی از ویتامین E است، از اختلالات پوستی مانند پسوریازیس یا اگزما پیشگیری می‌کند.

کمک به هضم بهتر غذا
با مصرف کیپر می‌توانید یبوست را درمان کنید. درواقع این میوه به هضم بهتر غذا کمک کرده و درنتیجه وزن شما متعادل خواهد شد.جوان ایرانی (irjavan.com)

بهبود سلامت کبد
طی تحقیقات انجام شده توسط مجله جوان ایرانی اگر شما به مدت ۱۲ هفته کیپر مصرف کنید و مبتلا به بیماری‌های کبد باشید شدت بیماری شما کاهش پیدا می‌کند.

پیشگیری از لخته شدن خون
ویتامین k موجود در کیپر علاوه بر استحکام استخوان‌ها، باعث پیشگیری از لخته شدن خون می‌شود. به ویژه اگر در خانواده خود فردی را دارید که لخته خون دارد، این میوه را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

تسکین التهاب‌های بدن
همان‌طور که می‌دانید وجود التهاب در بدن، ریشه بسیاری از بیماری‌ها است و باعث بیماری‌های قلبی و دیابت نیز می‌شود. کیپر خاصیت ضدالتهابی دارد و از ایجاد این بیماری‌های مزمن پیشگیری می‌کند.

 

کاهش میزان نمک کیپر
برای کاهش میزان سدیم و نمک لازم است که آن‌ها را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه خیس کرده و سپس به صورت کامل بشویید تا عطر و طعم آن نیز بهتر شود.

 

نحوه مصرف کیپر
فراموش نکنید که کیپر یا کاپاریس بسیار شور است، بنابراین دستورالعمل‌های غذایی لازم را متناسب با شوری آن تنظیم کنید.
برخی از افراد از این گیاهان در پیتزاها نیز استفاده می‌کنند، طعم شور و تندی به پیتزا می‌دهد‌.
کیپر و یا کاپاریس را می‌توان به صورت کنسروی و یا ترشی مصرف کرد‌. همچنین در سالادها، ساندویج و مواد ماکارونی نیز بسیار کاربرد دارد.
برخی از افراد آن را با گوجه‌فرنگی، خیار، پیاز به همراه نان سرو می‌کنند.
 

کیپر کجا پیدا می‌شود؟
برخی از افراد نمی‌دانند کیپر از کجا بخرند. در اکثر فروشگاه‌های مواد غذایی به صورت شیشه‌ای و کنسرو شده وجود دارد، در فروشگاه‌های بزرگ نیز مانند زیتون و ترشی فروخته می‌شود.

 

هشدار در استفاده از کیپر
افرادی که فشارخون دارند، باید در مصرف کیپر احتیاط کنند. زیرا قبل از مصرف باید آن را یک ساعت در آب خیس کنید تا کمی از نمک آن برداشته شود.

 

سخن پایانی
جالب است بدانید کشورهای زیادی که از کیپر استفاده می‌کنند. حتی در کشورهای خارجی نیز در غذاهایی مانند اسپاگتی، کاتالای مرغ و ماهی قزل‌آلا از این ماده مغذی بهره می‌برند.

در این مطلب از جوان ایرانی به بررسی خواص کیپر و نحوه استفاده از آن پرداختیم. اگر شما عزیزان نیز تجربه‌ای در این مورد دارید خوشحال میشم نظرات خود را در انتهای مقاله ثبت کنید.

https://irjavan.com/%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b5-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%be%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

مدیر روزنامه بازدید : 15 یکشنبه 20 آذر 1401 زمان : 9:53 نظرات (0)

همانطور که می دانید روابط عمومی و به ویژه روابط عمومی دیجیتال در عصر حاضر بسیار مهم است.
رپورتاژ آگهی یکی از زیرمجموعه های مهم در روابط عمومی است و اهمیت آن بسیاری از افراد را به این فکر می اندازد که تمامی مشاغل روابط عمومی رپورتاژ آگهی هستند. اما اینطور نیست و از گزارش خبری در بسیاری موارد دیگر از جمله هنگام ارائه محصول یا خدمات در رسانه های پرمخاطب استفاده می شود.
حتما شنیده اید که برخی از شرکت ها تبلیغاتی را در رسانه های پرمخاطب مانند وب سایت های معروف در مکان های مختلف منتشر کرده اند. البته گزارش های خبری علاوه بر دستیابی به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی، نقش زیادی در دریافت بازخورد دارند. در این مقاله می خواهیم ببینیم رپورتاژ تبلیغات چیست و چگونه به سئو کمک می کند.
گزارش خبری چیست؟
همانطور که می دانید رپورتاژ یا خبر تبلیغاتی در واقع نوعی تبلیغات متنی به صورت گزارش و پیام است. یک وب سایت تجاری محبوب در تعریف خود از رپورتاژ تبلیغات می گوید:
گزارش تبلیغاتی (گزارش خبری) در واقع پیامی است که توسط یک واحد روابط عمومی برای اطلاع رسانی رویدادهای تجاری در رسانه ها و نشریات مختلف مرتبط و خاص منتشر می شود.
بیانیه مطبوعاتی در واقع نوعی تبلیغات است که در قالب گزارش یا گزارش خبری نوشته می شود و البته تا جایی که به تبلیغات مربوط می شود باید توسط یک متخصص انجام شود. وقتی بیانیه ای می دهید، مخاطبان خود را به سمتی هدایت می کنید که می خواهید و می خواهید اتفاق بیفتد.
گزارش تبلیغات آنلاین چیست؟
در دنیای امروز که مخاطبان آنلاین زیادی وجود دارد، تبلیغات و بازاریابی رنگ دیگری به خود گرفته است و شاهد استفاده از ابزارهای بازاریابی آنلاین و دیجیتال هستیم. به همین دلیل، رپورتاژ تبلیغات تاثیر بسزایی بر تبلیغات اینترنتی به عنوان یک اقدام مهم روابط عمومی برای اطلاع رسانی، تبلیغات و ارتباط با مخاطبان خواهد داشت.
در تبلیغات آنلاین، می‌توانید با انتشار گزارش‌های تبلیغاتی یا اطلاعاتی در پربازدیدترین وب‌سایت‌هایی که مخاطبان هدف شما هستند، اطلاعات مربوط به برنامه تبلیغاتی خود را حفظ کنید. از طرفی در بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، سئو از اهمیت بالایی برخوردار است و گزارشگری یکی از مواردی است که تاثیر زیادی بر سئو خواهد داشت.
مزایای رپورتاژ تبلیغات چیست؟
بنابراین، کمپین های روابط عمومی مهم نیست که چگونه انجام شوند. یکی از دلایل مهم خرید مطالب تبلیغاتی، گسترش روشی است که می توانید متن خود را در رسانه های مختلف آفلاین و آنلاین منتشر کنید.
البته پخش اخبار یا تبلیغات مزایای زیادی دارد که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می کنیم:
دریاهای آن
به لطف کامل و جامع بودن رپورتاژ تبلیغات، می توانید سایت های محبوب، شبکه های اجتماعی، رسانه های چاپی و ... را بیابید. بنابراین انتشار گزارش تبلیغاتی باعث افزایش دیده شدن برند و محصولات شما می شود و یکی از کارکردهای اصلی گزارش، برندسازی و آگاهی از برند است.
مناسب برای همه
یکی دیگر از مزیت های مهم رپورتاژ آگهی این است که همه شرکت ها اعم از بزرگ و کوچک می توانند از این روش برای اهداف مختلف استفاده کنند. فرقی نمی کند کسب و کار شما مدل B2B باشد یا B2C، با انتشار یک گزارش تبلیغاتی قدرتمند می توانید پیام خود را به مخاطبان بیشتری برسانید.
برندسازی و ایجاد اعتماد به برند
همانطور که قبلا ذکر شد، یکی از مزایای اصلی انتشار گزارش در کانال های توزیع محتوای محبوب این است که آگاهی از برند شما را افزایش می دهد. ادامه انتشار گزارش ها می تواند به افزایش اعتبار برند شما کمک کند.
قیمت مناسب
گزارش خبری سود بیشتری نسبت به روش های دیگر دارد و حتی اگر گزارش به اندازه کافی قوی و جذاب باشد تا مخاطبان بیشتری را جذب کند، بسیاری از کانال های توزیع محتوا آن را منتشر می کنند. شما می توانید به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، نرخ تبدیل و سئوی خود را با هزینه افزایش دهید.
بهبود سئو  چگونه رپورتاژ آگهی به سئو سایت کمک می کند؟
انتشار یک رپورتاژ تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای دریافت لینک و بهبود سئوی خارج از سایت است. دلیل اصلی این امر زمانی است که شما گزارشی را در یک سایت محبوب منتشر می کنید و به کلمات کلیدی مورد نظر خود لینک می دهید، از یک سایت معتبر بک لینک دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، متن گزارش شما به خوبی در نتایج گوگل قرار می گیرد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید این رویداد را مشاهده کنید.

مدیر روزنامه بازدید : 10 یکشنبه 20 آذر 1401 زمان : 9:8 نظرات (0)

همه چیز در مورد غذای خشک سگ + خرید از پت شاپ ایران زمین

در حالی که غذای سگ به اندازه غذای انسان در اشکال، رنگ ها، اندازه ها و طعم های مختلف وجود ندارد، اما هنوز تنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد. صرف نظر از نوع انتخابی، مهمترین عامل در تصمیم گیری شما باید یافتن غذایی باشد که تمام نیازهای غذایی سگ شما را برآورده کند. در ادامه این مطلب با پت شاپ ایران زمین iranzaminpetshop.com همراه باشید تا هرچیز که لازم است درباره غذای خشک سگ بدانید به شما توضیح دهیم.

 

غذای خشک سگ چیست؟

غذای خشک سگ مقرون به صرفه ترین نوع غذای تجاری آماده سگ است،همین موضوع باعث شده تا اغلب صاحبان سگ از غذای خشک سگ برای حفظ و نگهداری حیوان خانگی خود استفاده کنند. لازم نیست غذای خشک سگ خود را درون یخچال نگهداری کنید زیرا مدت زمان استفاده بالایی دارد و به این زودی خراب نمی شوند.

اگر می خواهید سگ خانگی شما دندان های تمیز و سالمی داشته باشد حتما از غذای خشک سگ استفاده کنید. زیرا جویدن کیبل های ترد به کاهش تجمع غذا روی دندان ها کمک می کند. شما انواع مختلفی از غذاهای خشک سگ با برندها و قیمت های گوناگون را به راحتی می توانید در پت شاپ با بهترین کیفیت به صورت آنلاین و با درگاه امن پرداخت اینترنتی بدون هیچ مشکلی اقدام به خرید کنید. غذای خشک سگ رویال کنین در پت شاپ ایران زمین نیز موجود است.

 

غذای خشک سگ خوب باید از چه موادی تشکیل شده باشد؟

 • باید سرشار از ویتامین ها باشد مانند: A،B،C و ویتامین D باشد.
 • غذای خشک سگ باید حاوی چربی های مفیدی مانند اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 باشد.
 • درون آن باید از مواد مغذی مانند: آهن، منیزیم و کلسیم وجود داشته باشد.
 • پروتئین گوشت مانند مرغ، گوشت گاو، بره، ماهی و... استفاده شده باشد.

 

آشنایی با مزایای مهم غذای خشک سگ

 • در واقع، سگ هایی که غذای خشک می خورند به ندرت به مکمل های دیگر نیاز دارند (مگر اینکه توسط دامپزشک توصیه شود).
 • در سفر به راحتی می توانید غذای خشک را با خود ببرید و به سگ خود بدهید.
 • غذای خشک می تواند ساعت ها بدون فاسد شدن در کاسه سگ بماند (زمانی که در خانه نیستید بسیار مناسب است).
 • برای اینکه بتوانید هزینه نگهداری از سگ خود را تا حد زیادی کاهش دهید باید از غذای خشک سگ استفاده کنید زیرا هزینه خرید کمتری نسبت به غذاهای کنسروی دارد.
 • مواد غذایی خشک سگ به دلیل رطوبت کم به راحتی قابل نگهداری هستند و بدون نیاز به یخچال برای مدت طولانی قابل نگهداری هستند.

 

هنگام خرید غذای خشک سگ حتما به نکات زیر توجه کنید

مواد به کار رفته در این غذا در پشت بسته غذای خشک سگ درج شده است. قبل از خرید، بهتر است این مواد را بخوانید و مطمئن شوید که یک غذای باکیفیت برای سگ خود می‌خرید. برندهای معتبر غذای خشک سگ مانند غذای خشک سگ رویال کنین وظیفه دارند ترکیبات استفاده شده در غذای خشک سگ را به ترتیب بالاترین تا پایین ترین بنویسند. یعنی اگر اولین ماده غذایی را در پشت پاکت غذای خشک سگ نوشته باشند این ماده بیشتر از همه در ترکیبات غذای سگ وجود دارد.

 

مدیر روزنامه بازدید : 8 چهارشنبه 16 آذر 1401 زمان : 17:14 نظرات (0)

همانطور که می دانید روابط عمومی به ویژه روابط عمومی دیجیتال در دنیای امروز بسیار مهم است.

رپورتاژ آگهی یکی از زیرمجموعه های مهم روابط عمومی است و اهمیت آن بسیاری را به این فکر می اندازد که تمام کارهای روابط عمومی، رپورتاژ آگهی است. اما اینطور نیست و گزارش های خبری در بسیاری از زمینه های دیگر از جمله در رسانه های عمومی برای ارائه یک محصول یا خدمات استفاده می شود.
شاید شنیده باشید که برخی از شرکت ها تبلیغاتی را در رسانه های پرمخاطب مانند سایت های محبوب در مناطق مختلف منتشر کرده اند. البته جدا از دستیابی به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی، خبرنامه ها نیز نقش زیادی در دریافت بک لینک دارند. در این مقاله می خواهیم ببینیم رپورتاژ آگهی چیست و چگونه به سئو کمک می کند.
رپورتاژ آگهی (گزارش خبری) چیست؟
گزارش بازاریابی یا گزارش خبری همان طور که می دانیم در واقع نوعی بازاریابی متنی در قالب گزارش و خبر است. وب سایت محبوب Entrepreneur در توضیح گزارش بازاریابی خود می گوید:
گزارش تبلیغاتی (گزارش خبری) پیامی است که توسط روابط عمومی برای اعلام فعالیت تجاری در رسانه های مختلف و نشریات مرتبط و هدفمند منتشر می شود.
رپورتاژ خبری در واقع نوعی تبلیغ است که در قالب گزارش یا گزارش خبری نوشته می شود و البته بسته به تبلیغ باید توسط متخصص انجام شود. وقتی گزارش می دهید، مخاطب خود را به سمتی هدایت می کنید تا به سمتی بروند که شما می خواهید و آنچه می خواهید اتفاق بیفتد.
گزارش تبلیغات آنلاین چیست؟
در دنیای امروزی که مخاطبان زیادی در اینترنت دارند، تبلیغات و بازاریابی رنگ دیگری به خود گرفته است و شاهد استفاده از ابزارهای تبلیغات آنلاین و دیجیتال هستیم. به همین دلیل رپورتاژ تبلیغات، یکی از مهمترین اقدامات روابط عمومی برای اطلاع رسانی، تبلیغات و ارتباط با مردم است که می تواند تاثیر بسزایی در تبلیغات در اینترنت داشته باشد.
در تبلیغات اینترنتی می توانید با قرار دادن گزارش های تبلیغاتی یا اخبار در پربازدیدترین صفحات با مخاطب هدف، با برنامه های تبلیغاتی آشنا شوید. در بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ موضوع سئو بسیار مهم است و رپورتاژ یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در سئو دارد.
مزایای رپورتاژ تبلیغات چیست؟رپورتاژ آگهی چگونه به سئو سایت کمک می کند؟
البته کمپین های روابط عمومی صرف نظر از نحوه اجرا بسیار مهم هستند. یکی از دلایل اصلی خرید رپورتاژ آگهی افزایش نحوه انتشار متن خود در رسانه های مختلف آفلاین و آنلاین است.
البته گزارش اخبار یا تبلیغات مزایای زیادی دارد که در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:
بیشتر ببین
با توجه به کامل و جامع بودن رپورتاژ آگهی، می‌توانید طیف گسترده‌ای از مخاطبان را از کانال‌های توزیع محتوا مانند سایت‌های محبوب، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های چاپی و غیره هدف قرار دهید. بنابراین انتشار گزارش تبلیغاتی شانس دیده شدن برند و محصولات شما را افزایش می دهد و برندسازی و آگاهی از برند یکی از کارکردهای اصلی گزارش است.
برای همه راحت است
یکی دیگر از مزیت های مهم رپورتاژ تبلیغات این است که همه شرکت ها چه بزرگ و چه کوچک می توانند از این روش برای اهداف مختلف استفاده کنند. فرقی نمی کند کسب و کار شما مدل B2B باشد یا B2C، مهم این است که با انتشار یک گزارش تبلیغاتی قدرتمند پیام خود را به مخاطبان زیادی برسانید.
شناخت برند و اعتماد ایجاد کنید
همانطور که قبلا ذکر شد، مهمترین مزیت انتشار گزارش در کانال های توزیع محتوای محبوب این است که آگاهی از برند شما را افزایش می دهد. ادامه انتشار گزارش ها می تواند به افزایش اعتبار برند شما کمک کند.
قیمت مناسب
رپورتاژ خبری نسبت به سایر روش ها کارآمدتر است، اگرچه گزارش دهی بسیار قدرتمند است و توانایی جذب مخاطب را دارد، کانال های توزیع محتوا زیادی آن را تولید می کنند. با قیمت مناسب، می توانید به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، نرخ تبدیل و سئو را افزایش دهید.
بهینه سازی سئو
ارسال یک آگهی یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای دریافت لینک و بهبود سئوی خارجی سایت شماست. دلیل اصلی این است که اگر پیام خود را در یک سایت محبوب ارسال کنید و لینکی به محتوای مورد نظر خود داشته باشید، می توانید از یک سایت معتبر بک لینک دریافت کنید. علاوه بر این، محتوای گزارش شما در نتایج گوگل رتبه خوبی خواهد داشت.
برای جزئیات بیشتر می توانید به نمایشگاه مراجعه کنید.

مدیر روزنامه بازدید : 16 پنجشنبه 03 آذر 1401 زمان : 11:1 نظرات (0)

بلبرینگ و کاربرد های آن

 

بلبرینگ ‌ها از دو مسیر عبوری تشکیل شده اند که در بین آنها یک سری توپ ‌های فلزی صاف وجود دارد که امکان چرخش را فراهم می کند.بلبرینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که می دانید، ماشین ها بدون چرخ های خوب و محکم نمی توانند به طور ایمن یا به درستی کار کرده و حرکت کنند. اما نکته جالب توجه آن است که در طراحی یک چرخ پیچیدگی های زیاد و چندین جز وجود دارد که همه باید با هم ادغام شوند. نمونه ی بارز این طراحی، بلبرینگ چرخ است. بلبرینگ ها برای کارکردن چرخ ‌ها به طور همزمان و خصوصا برای هماهنگی توپی، تایر و سایر مجموعه ‌های خودرو با هم بسیار مهم می باشند.

بلبرینگ ‌ها از دو مسیر عبوری تشکیل شده اند که در بین آنها یک سری توپ ‌های فلزی صاف وجود دارد که امکان چرخش را فراهم می کند. این توپ ها بار کاربرد را پشتیبانی کرده و همچنین اصطکاک بین سطوح را کاهش می دهند. به عبارت دیگر می توان گفت بلبرینگ مجموعه ای از گوی های فولادی است که در یک حلقه فلزی در کنار هم قرار می گیرند و در مرکز چرخ ها یک قطعه فلزی توخالی وجود دارد که توپی نامیده می شود. یاتاقان‌ های چرخ به خوبی داخل این توپی قرار گرفته و روی یک محور فلزی سوار می شوند و بدین ترتیب در کاهش اصطکاک به هنگام چرخش چرخ کمک می کنند.

 

نگهداری و تعمیر بلبرینگ

توجه داشته باشید که اگر بار روی بلبرینگ خیلی زیاد باشد، این خطر وجود دارد که توپ ها تغییر شکل داده و باعث از کار افتادن زودهنگام یاتاقان شوند. بنابراین روغن کاری بلبرینگ به طور موثر، امری مهم و ضروری است و همچنین برای حفظ روغن و گریس و جلوگیری از ورود آلودگی، به خصوص در صنایعی که سطوح آلودگی بالایی دارند، باید آب بندی شود. اما در نهایت مانند اکثر قطعات خودرو، بلبرینگ چرخ نیز ممکن است دچار ساییدگی و پوسیدگی شده و حتی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد، توجه داشته باشید که در هنگام تعویض و خرید بلبرینگ عوامل زیادی وجود دارد که بر قیمت بلبرینگ تاثیر می گذارد.

 

علائم و نشانه های خرابی بلبرینگ

برخی از علائم هشدار دهنده کلیدی از مشکل بلبرینگ چرخ عبارتند از:

- اولین و شایع ترین علامت از خرابی بلبرینگ چرخ، صدای آن است و می توان گفت که به راحتی قابل شناسایی ترین علامت بلبرینگ چرخ خراب می باشد. اگر متوجه صدای خراش یا رنده شدن از چرخ یا لاستیک خود شدید، توجه داشته باشید که این امر به احتمال زیاد ناشی از خرابی یاتاقان چرخ است مخصوصا اگر صدا با شتاب خودرو افزایش یافته و بلندتر شود.

- یکی دیگر از نشانه خرابی بلبرینگ چرخ ها، سستی خودرو به هنگام حرکت است. شل بودن فرمان اغلب به دلیل مشکل یاتاقان چرخ می باشد. گاهی اوقات یاتاقان های چرخ ممکن است فرسوده شده و در نهایت باعث شل شدن آنها در مجموعه چرخ خودرو شود.

- نشانه دیگر از خرابی بلبرینگ، انحراف خودرو به مسیر و سمت دیگری است. البته لازم بذکر است که این مورد همیشه به دلیل مشکل بلبرینگ چرخ نیست، اما مطمئناً می تواند تاثیرگذار باشد.

- در نهایت به لاستیک های خودرو توجه کنید. چرخاندن منظم لاستیک ها می تواند به جلوگیری از سایش کمک کند، اما اگر متوجه شدید که سایش بسیار ناهموار است باید بلبرینگ را حتما بررسی کنید.

از آنجا که مشکل در بلبرینگ چرخ ها می تواند نرمی و راحتی در سواری و هم چنین طول عمر لاستیک های خودرو را به خطر بیندازد، و از طرف دیگر نیز می تواند ایمنی و امنیت خودرو و سرنشینان را تهدید کند، بنابراین مهم است در صورت مشاهده ی اولین نشانه‌ های مشکل، بلبرینگ چرخ را بررسی کنید و به رفع آن بپردازید.

 

صنعت بلبرینگ طاهرزاده در زمینه تهیه و توزیع انواع بلبرینگ و قطعات صنعتی، هم چنین در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی و مشاوره فنی در خرید بلبرینگ و فروش انواع آن، آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

آدرس: تهران خیابان امیر کبیر کوچه ناظم الاطباء شمالی

02136300012

09124490391

09390168527.

فروشگاه بلبرینگ طاهرزاده

  https://taherzadehbearing.com

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 110
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 26
 • بازدید امروز : 109
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 696
 • بازدید ماه : 188
 • بازدید سال : 4,067
 • بازدید کلی : 35,938