loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 143 سه شنبه 07 بهمن 1399 زمان : 10:56 نظرات (0)

 اپراتور شهر هوشمند Connexin قرار است شبکه اینترنت اشیا را در سراسر کشور انگلستان گسترش دهد. متخصص فن آوری تاسیس هال برای اولین بار خدمات اتصال و زیرساخت شبکه‌های دامنه وسیع رومینگ را در سطح حامل ارائه می‌دهد. این شبکه که به LoRaWAN معروف است، به عنوان یک شبکه کم‌هزینه توصیف می‌شود که به عنوان یک سرمایه‌گذاری استراتژیک با هدف حمایت از افزایش تقاضا برای شبکه‌های هوشمند در سراسر اروپا عمل می‌کند. این اتصال جهانی به عنوان کاهش موانع ورود و امکان هر نوع سازمانی در سراسر اروپا برای اتخاذ راهکارهای اینترنت اشیا توصیف شده است. آن‌ها بینش بیشتری ارائه می‌دهند که به چالش‌های آینده می‌پردازد، کیفیت زندگی بهتری را ارتقا می‌بخشد و بهبود محیطی را برای همه ایجاد می‌کند.

بنیان‌گذار و مدیر اجرایی Connexin گفت: با در دسترس بودن راه حل شبکه گسترده برای شبکه‌های گسترده در دسترس همه سازمان‌ها در سراسر اروپا، این فرصت را برای کسانی که به دنبال استفاده از راه‌حل‌های اینترنت اشیا برای کسری از هزینه‌های موجود هستند فراهم می‌کند. این نه تنها باعث توسعه فناوری جدید مبتنی بر اینترنت اشیا می‌شود بلکه به شما اجازه می‌دهد راه‌حل‌های موجود در سراسر کشور برای تشویق به تصویب بیشتر راه یابد و به افراد بیشتری امکان استفاده و بهره‌مندی از اتصال اینترنت اشیا با درجه ارزان قیمت و حامل را می‌دهد.

مدیر روزنامه بازدید : 281 سه شنبه 07 بهمن 1399 زمان : 10:55 نظرات (0)

free telegram members

Free Telegram Member Increase Site - There are two main types of Telegram members increase. Increase fake channel member and increase real channel member.

Increase free telegram members

To increase the members for free , you can download the following Android software, and after installing it and collecting coins, you can get the membership for free, these members are only for Telegram channels.

By becoming a member and seeing other people's posts, you can collect coins for yourself in this software and get a member for your Telegram channel completely free of charge. To increase your channel members, it must be public.

To increase your Telegram membership for free, you must collect a number of primary members for your channel. For example, you must collect about 10 real members, and then by placing attractive and quality posts in your channel, you can make members post Send you to your acquaintances and friends and increase your free channel membership.

Telegram fake member increase site

Increasing fake members is very necessary and useful for newly established channels, as you know, users must pay attention to the number of members of that channel to subscribe to the channel. For this reason, channels with less than 10 ka members see more downtime when advertising and capturing real members.

Telegram real member increase site

There are two ways to increase the actual member: the first method is to add real members compulsorily and the second method is to add a real member using pop-up ads.

In the method of forced editing, members are forcibly added to your channel without knowing it due to the software installed on their mobile phones.

This method has a significant drop and you can say that you will see an initial drop of 40%, of course The actual loss of a member depends on the type of activity and the quality of the channel posts.

In the pop-up advertising method, users will see your ad as a text pop-up when using the applications inside their mobile phone, and if they wish, they will click on the ad and enter your channel, and if they wish, they will be added to the channel. . This method has less loss than the forced ed method, but in this method you will also see a 20-30% drop.

To register an order and purchase a member, you can enter the member purchase page from the menu at the top of the page and register your order. Fake member orders take about 1 hour for each member, and real member orders are delivered within 24 hours. .

Searches close to the site increase free telegram members
Increase the real membership of the free telegram channel
Telegram member increase robot
Increase the real free Telegram member
100 free members
Free real member enhancement robot
Trick to increase free Telegram channel membership
500 free members
Increase Telegram Fick membership

مدیر روزنامه بازدید : 146 جمعه 07 آذر 1399 زمان : 13:14 نظرات (0)

نیرو‌های ارتش بعث خیلی زود آتش جنگ را به آب‌های ایران هم رساندند. آن‌ها قصد داشتند تا از طریق توان هوایی و دریایی خود تحرکاتی را در شمال خلیج فارس آغاز کنند که هدف آن برهم زدن تسلط ایران بر حریم آبی خود بود. عراق در آن زمان ناوچه‌های پیشرفته اوزا را از روس‌ها خریده بود و هر چند وقت یکبار کاروان‌های ایران در خلیج فارس را هدف قرار می‌داد و باعث شده بود تا ترانزیت دریایی ایران نا امن شود. به همین دلیل هم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفت با پشتیبانی با نیروی هوایی عملیاتی را در خلیج فارس طراحی و اجرا کند تا از شر ناوچه های مزاحم بعثی خلاص شود و اینگونه بود که در نخستین روز‌های آذرماه سال ۱۳۵۹ یک عملیات مشترک طراحی شد.  

عملیات مروارید توسط دریادلان نیروی دریایی ارتش و برای حفظ سیادت جمهوری اسلامی بر آب‌های گرم خلیج فارس آغاز شده بود و ماموریت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی یگان‌های عمل کننده در دریا بود. در آن زمان، بارگیری و تخلیه کالا برای عراق از طریق بندر ام‌القصر که خارج از اروند رود است، انجام می‌شد. صدور نفت عراق از طریق دو سکوی عظیم نفتی به نام‌های «البکر» و «الامیه» واقع در اروندرود عملی می‌شد. در روز هفتم آذرماه سال ۱۳۵۹ در عملیات مروارید این سکو‌های نفتی منهدم شدند و عملاً صدور نفت عراق از طریق دریا قطع شد. خلبانان شجاع نیروی هوایی ماموریت داشتند تا در عملیاتی بزرگ هدف‌های دریایی را در منطقه عملیاتی خلیج فارس منهدم کنند.
مدیر روزنامه بازدید : 162 جمعه 07 آذر 1399 زمان : 13:14 نظرات (0)

به نقل از سپاه نیوز؛ در پی صدور پیام روحیه بخش رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا خطاب به بسیجیان در سالروز تشکیل شجره طیبه بسیج؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از ابراز لطف و پیام الهام بخش و امیدآفرین رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به آحاد بسیجیان قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر جانباز و بسیجی انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

با اهدای سلام و تحیات الهی و تقدیم احترام؛

پیام آسمانی حضرتعالی در سالروز میلاد" بسیج " موجی از شادابی، طراوت و شور انقلابی در میان بسیجیان فداکار و عزیزمان آفرید و در فراز‌های امیدبخش، الهام آفرین و دل انگیز خود، قله‌های بلندی را پیش روی آنان گشود تا در گستره‌ای عظیم از فضای معنوی و ارزشی، پیشگامان علم و فناوری، بیرق داران امنیت و آرامش، شکافندگان سینه سختی‌ها و درهم شکنندگان رویا‌های دشمنان، کید شیاطین مستکبر عالم را بی اثر و با توکل و اخلاص به سوی افق‌های روشن امید و پیروزی پیش روند.

اینجانب به نیابت از همه پاسداران و بسیجیان از این پیام الهی صمیمانه تشکر می‌کنم.

از خداوند متعال برای وجودنازنین، شریف و نورانی حضرت عالی سلامت و سعادت روزافزون مسئلت داریم.

آقا جان تا آخر ایستاده‌ایم!

سرباز کوچک حضرتعالی

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»

مدیر روزنامه بازدید : 288 پنجشنبه 06 آذر 1399 زمان : 13:05 نظرات (0)

اگر شما یک دفتر اداری داشته باشید، روی میز هر کدام از کارمندان یک تلفن قرار دارد که سیستم سانترال روی آن نصب شده است و میتوان چند خط شهری و داخلی را با یک عدد تلفن رومیزی کنترل کرد.

اگر شما در شرکت تان ۱۰ خط شهری داشته باشید در حالت عادی احتیاج به ۱۰ عدد تلفن دارید که نمی توان همه آنها را روی میز قرار داد برای رفع این مشکل معمولا شرکت های سنتی از تلفن های سانترال استفاده می‌کنند.

سانترال مجازی

سانترال

از دیگر موارد استفاده سانترال این است که میتوانید همزمان چند نفر را پشت خط داشته باشید یا اینکه هر خطی به مسئول مرتبط برای پاسخ گویی منتقل شود.

شناسایی مخاطب قبل از اینکه پاسخ تماس تلفنی او داده شود یکی از نقاط عطف ارتباط با مشتریان به صورت تلفنی است. امکان شناسایی مشتری همراه با اطلاعات درج شده در پرونده او یکی مهمترین عواملی است که در بر قراری ارتباط با مشتری مهم می باشد.

تماس پرداز اوج با گزارش گیری از تماس های کارکنان و مانیتورینگ کلیه خطوط این امکان را دارد که سازمان‌ها با استفاده از آن می‌توانند بهره‌وری کارکنان را اندازه‌گیری و پایش کنند. کاربران می‌توانند معیارها را بر اساس ساعت، روز یا هفته بررسی کنند یا گزارش‌های خلاصۀ مدیریت تماس را بر مبنای داده‌های ساعتی مرور کنند.

منبع: نرم افزار سانترال https://www.owj.io/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2

مدیر روزنامه بازدید : 261 دوشنبه 03 آذر 1399 زمان : 18:09 نظرات (0)

Blackhatlinks.com در سال 2011 توسط تیمی از بازاریابان اینترنتی باتجربه و با هدف ابداع یک سطح برتر و خدمات ارزان قیمت SEO تاسیس شد. برای دستیابی به این هدف ، تیم سخت کوش نرم افزار خودنویس را توسعه داده و سرورهای اختصاصی خود را اجاره کرد.

تیم ما این مهارت را دارد که ابزارها را اصلاح کند تا بتواند هرگونه نیاز بازار را مطابقت دهد و بنابراین از ارائه خدمات با کیفیت اطمینان حاصل کند.

کل مراحل درست از مرحله اول سفارش تا گزارش 100٪ خودکار است. این ما را قادر می سازد تا سریعترین خدمات ایجاد لینک تاکنون را به شما ارائه دهیم. از راه حل های متعهد ما بیشترین بهره را ببرید زیرا ما دوست داریم با داشتن نتایج کامل رضایت بخش به شما کمک کنیم.

Blackhatlinks.com با بیش از 9 سال فعالیت و 27439 مشتری راضی که 301011 سفارش داده اند ، به یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین منبع برای لینک دهی و خدمات جستجوگرها تبدیل شده است.

محاسبه DA که یک پارامتر ابداعی در سایت MOZ می باشد، صرفاً بر اساس نوع و میزان بک لینک سایت هاست، در حالیکه به کیفیت لینک ها اشاره ای ندارد. به عبارت دیگر، ممکن است سایتی دارای DA برابر با ۳۵ بوده اما به صورت اسپم لینک سازی و یا فعالیت کرده باشد که ثبت رپورتاژ در چنین سایتی می تواند برای سایت شما ریسک بیشتری در مقایسه با سایتی که دارای DA برابر ۵ بوده و به صورت منطقی لینک سازی و فعالیت کرده است، به همراه داشته باشد.

 • اکثریت وبلاگها دارای DA بالاتر از ۴۰ هستند و در قالب ساب دامنه می باشند.
 • سایت های خبری دارای DA متفاوت از ۳ الی ۲۵ بوده که تمامی سایت ها دارای دامنه ir می باشند.
 • اولویت سئوسل، افزایش DA سایت شما نمی باشد، بلکه افزایش رتبه سایت یا صفحه در کلمه موردنظر شما می باشد.
هیچ‌کدام از سرویس‌ها و خدمات سئو در سئوسل دارای ضمانت پشتیبانی دائمی [نمی‌باشند]. با این حال کلیه پلن های رپورتاژ آگهی سئوسل بدون محدودیت زمانی می باشد و تا زمانی که سرویس ها و سایت های انتشار دهنده به فعالیت ادامه دهند، در سایت های مذکور در حالت انتشار قرار خواهند گرفت. لطفاً توجه داشته باشید که اغلب سایت ها و سرویس هایی که منتشر کننده رپورتاژ هستند تا زمانی که در حال فعالیت هستند، اقدام به حفظ کلیه محتوا به صورت دائمی می نمایند. با این حال برخی از سایت ها یا سرویس ها نیز ممکن است پس از مدت معینی اقدام به تغییر محتوا، حذف محتوا، اتمام سرویس دهی و اتمام فعالیت و غیره نمایند که در این صورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه تیم سئوسل به عنوان مجری انتشار رپورتاژ نخواهد بود.
مدیر روزنامه بازدید : 442 شنبه 10 آبان 1399 زمان : 18:05 نظرات (0)

در واقع استفاده کرم پودر روی پوست باعث می گردد که پوستی یکدست و بدون لک داشته باشیم و هر ساعت از شبانه روز بتوانیم از داشتن پوستی صاف و بدون لک و رنگ دلخواه لذت برید. شاید یکی از عواملی که موجب می گردد تا خواهان این امر زیاد گردند وجود زیبایی است که به پوست می دهد.

برای ایجاد کرم پودر دائم بر روی پوست از تکنولوژی نانو استفاده می گردد. در واقع می توان گفت به کمک سوزن های نانو که سوزنهای های بسیار ریز می باشند و یا همچنین توسط تکنولوژی میکرونیدلینگ رنگدانه‌های موجود را زیر پوست تزریق می‌کند و توسط ماساژ موجب می گردد که تحریک فرآیند کلاژن سازی پوست را فعال نماید.

 در صورتی که بخواهیم به فواید و  مزایای کرم پودر دائم بپردازیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. بقیه موارد در آموزش کرم پودر دائم توسط فاطمه حبشی توضیح داده خواهد شد.:

 • شادی و نشاط هر روزه پوست
 • زیبایی و یکدست بودن پوست
 • نداشتن هیچگونه جای لک و یا رنگدانه های رنگی بر روی پوست
 • کرم پودر وارد لایه‌های سطحی پوست می‌شود و همچنین تاثیر مستقیمی بر لایه‌های عمیق پوست ندارد در نتیجه این امر باعث می‌شود که پوست آسیب نبیند و پوست صورت کاملا سالم بماند.
 • این روش نه تنها برای پوست صورت بلکه برای قسمتهای مختلف پوست بدن که تیره شده‌اند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رفع تیرگی زیر بغل، زانو و آرنج با کرم پودر دائم

بعضی از افراد به دلیل نوع شغل و یا نوع زندگی که دارند مجبور هستند از لباس های بازی استفاده نماید که باعث می گردد قسمت های تیره پوست شان به نمایش گذارده شود از جمله این قسمتهای تیره می توان به قسمت آرنج و یا زانو اشاره نمود، که افراد برای از بین بردن تیرگی آرنج و زانوی خود می‌توانند با تزریق کرم پودر دائم پوست رنگ تیره قسمت های نامناسب پوست خود را به صورت دلخواه در آورده و از رنگ آن نیز لذت ببرند و بتوانند در هر محیطی و یا هر جایی لباس مورد نظر خود را بپوشند.

منبع این نوشته: https://fatemehhabashi.com/permanent-powder-cream/

مدیر روزنامه بازدید : 6126 دوشنبه 29 مهر 1398 زمان : 16:17 نظرات (0)

 


این روش بیشتر در آموزش های تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد. چندین روش برای ایجاد این گونه آموزش ها وجود دارد. برخی اوقات از روش فیلم برداری استفاده می شود و برخی اوقات هم از روش گرفتن فیلم از صفحات نرم افزار که در واقع فقط برای ساخت آموزش نرم افزارها می توان از روش دوم استفاده کرد. ابزارها، روش‌ها، مثال‌ها و توصیه‌ها مجموعه افرادی که محتوای تولید شده توسط یک ناشر را مطالعه می‌کنند/ مصرف می‌کنند.


برای قرار دادن صوت در اینستاگرام، ابتدا باید صوت را جداگانه ضبط کرد و سپس آن را از طریق نرم‌افزارهای متعددی که برای این کار وجود دارد بر روی یک تصویر قرار دهیم و از آن‌ خروجی ویدیویی بگیریم.

یک نویسنده‌ی دیدگاه در وردپرس در آموزش برنامه نویسی اسکرچ به کودکان و نوجوانان

در تمامی زمان ها آموزش یکی از مهمترین عناصر هر جامعه ای را تشکیل می دهد. از این رو در عصر حاضر ترکیب آموزش و تکنولوژی های روز موجب ایجاد روش های نوین آموزشی شده است. درج آگهی استخدام اخبار استخدامی استخدام‌های سراسری استخدام‌های بانک‌ها استخدام‌های تهران استخدام‌های استان‌ها دانلود سئوالات استخدامی ما در این برنامه آورده ای برای وزارت ارتباطات نداریم و به دید سرمایه به آن نگاه نمی کنیم. این کار را وظیفه خود می دانیم. ما کنار آموزش و پرورش و نهادهای دیگر با هم کار می کنیم.»

مهدی فلاحی در دانلود کتاب صوتی تصمیم گیری

وزیر در این خصوص گفت : کسی که تولید کننده است باید این رده بندی را ایجاد کند تا سریع تر این کار انجام شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روایت یک کسب‌وکار در رابطه با محصولات، برند خود و چیزهایی که برایش ارزشمند است، بدون اینکه کوچکترین جنبه‌ی تبلیغاتی در آن وجود داشته باشند.

مجموعه گسترده و متنوعی از فایلهای صوتی رایگان در رادیو متمم ارائه شده که می‌توانید هر یک از آنها را دانلود کرده و گوش دهید.

همانطور که احتمالا می دانید، امروزه علاوه بر اینکه تولید محتوا و سئو آن در بهبود رتبه وب سایت ها در گوگل به شدت تاثیرگذار است، بازاریابی محتوا نیز نقشی غیر قابل انکار دارد.

مدیر روزنامه بازدید : 312 یکشنبه 17 شهریور 1398 زمان : 13:18 نظرات (0)

مدیریت پیج اینستاگرام

می‌توانید برای متفاوت‌تر کردن پست‌تان از نظرسنجی، مسابقه و.. استفاده کنید.

در مورد موضوع من نمیتونم نظر بدم که تو چه زمینه ای پیج بزنین، چون هم باید به توانایی های خودتون نگاه کنین، هم علائقتون و هم به بازار اون زمینه!

مثلا من یه پست رو اماده کنم با متن امشب ؛ اما تنظیم‌کنم فردا ساعت ده و نیم صبح ارسال بشه تو پیج ؟ تو کار من این مورد هم خیلی مهمه.

معتبرترین سامانه آگهی‌های استخدامی کشور همین حالا ثبت نام کنید ورود

ولی! توصیه من این هستش که این کار رو نکنید. اینستاگرام روی دو چیز خیلی حساس هستش : ربات افزایش فالوور و ربات های ارسال پست خودکار !

به هر حال بنده فکر میکنم این مشکل از رباته وگرنه تو محدوده مجاز داره لایک میشه

در این قسمت هم نهایتا فقط یک لینک غیر ایرانی می‌توانید قرار دهید.

در نهایت من کمترین انتظاری که داشتم از تیم اینبو این بود که هزینه مدتی رو که استفاده شده کم کنن و مانده مبلغ رو به حساب من برگردونن.

نظرت در مورد این ربات چیه؟ استفاده کردی یا در موردش چیزی میدونی ؟

مثل دیگر نرم افزارها مانند تلگرام و.. برای خوب دیده شدن، باید ظاهر خوب و اختصاصی خود را هم داشته باشید.

این نرم افزار برای راه اندازی نیاز به یوزر نیم و. پسورد صفحه اینستاگرام دارد؟

بله متاسفانه پشتیبانیشون خیلی ضعیف شده! توصیه میکنم از اینستاربات استفاده کنین.

شما چه رباطی رو پیشنهاد میدین که هم قابلیت‌های اینستاساز رو داشته باشه و هم پشتیبانی مناسبی داشته باشه

همچنین شما باید اقدام به فالو / آنفالو پیج های هدف و مخاطبان خود بکنید تا سرعت رشد فالوورهایتان بیشتر و بیشتر شود.

منبع:

http://jeffreyjfcv35273.ampblogs.com/--25891098

http://andresumqt35892.onesmablog.com/--27139867

http://kameronrcpb42862.bloguetechno.com/--24275710

http://finnlclr90000.blogolize.com/--27136043

http://damienkpxk49223.pointblog.net/--26096146

http://elliotaaaa00000.full-design.com/--27125133

http://troyioqo99344.tinyblogging.com/--25984432

http://spencerysdm79178.blogs-service.com/16081884/

http://ricardopafh81356.ezblogz.com/16397183/

http://rowanizkt90001.bluxeblog.com/16641324/

http://troyylds25781.mpeblog.com/10432398/

http://elliotigix74187.articlesblogger.com/10321504/

http://connermquo76431.arwebo.com/10304159/

http://marcoorlx83692.blogerus.com/10397670/

http://raymondgwim53681.bloggin-ads.com/10391375/

http://shanepppp66666.blogpostie.com/10387912/

http://spencerofhs63996.blogprodesign.com/10349978/

http://reidrygk80536.qowap.com/24199645/

http://damienejvm88532.getblogs.net/16188652/

http://manuelxqxy34691.acidblog.net/16369830/

http://waylonohbs05879.xzblogs.com/16307725/

http://spencertikm90111.fireblogz.com/16058274/

http://miloxqlc41899.widblog.com/16257460/

http://rylanaaaa00000.free-blogz.com/16028272/

http://angelobudq07454.collectblogs.com/16258580/

http://messiahwnuj08134.digiblogbox.com/11753121/

http://paxtonwzex31300.bloginwi.com/14098003/

http://raymondazra70334.imblogs.net/14557274/

http://finnpbrv47173.blogstival.com/10359884/

http://stephenhwfk80234.designi1.com/10247361/

http://rylanjlve00973.educationalimpactblog.com/10263581/

http://edwinhvbo12456.jaiblogs.com/12491851/

http://johnnyaehk55677.ivasdesign.com/10248033/

http://jaidenduun36682.link4blogs.com/10330882/

http://franciscowoyh56390.mybloglicious.com/10342090/

http://trentonoeov01101.post-blogs.com/10221616/

http://caidenqhqw12666.review-blogger.com/10072241/


مدیر روزنامه بازدید : 177 یکشنبه 17 شهریور 1398 زمان : 10:39 نظرات (0)

مدیریت پیج اینستاگرام به روش جدید


به زمانی گفته می‌شود که یک بازدیدکننده، رفتار مورد نظر مدیر سایت را اتخاذ کند. برای مثال عضو خبرنامه می‌شود و یا از فروشگاه خرید می‌کند.

جهرمی با بیان این که هدف از نشست امروز حرکت در جهت ایجاد پلتفرم های مخصوص کودک و نوجوان است، توضیح داد: مثلا کافه بازار و آپارات نسخه مخصوص کودک را ارایه بدهند تا زمانی که والدین قصد دارند نرم افزاری برای کودک نصب کنند مطمئین باشند که برای کودک مناسب است.

آموزش تولید محتوا

نوعی از محتوا که دارای محدودیت‌های خاص از جمله نوع طراحی و یا تعداد کاراکتر است. در شبکه‌های اجتماعی بیشتر استفاده می‌شود.

سجاد حسین زاده در منظور از استعداد استقرا چیست؟ آیا شما در استقرا استعداد دارید؟

مهدی فلاحی در هشت خرده مهارت برای تصمیم گیری بهتر و حل مسئله

سوالهای مصاحبه استخدامی برای استخدام تولیدکننده محتوا (۱)

محتواهای الکترونیک باید ذهن دانش آموز را درگیر نماید و او را برای ادامه خواندن مطالب ترغیب کند. برای مثال استفاده از پرسشهایی در طول ارائه محتوا و یا درخواست از وی برای انجام یک آزمایش کوتاه یا حل مسئله می‎تواند در تاثیرگذاری محتوای الکترونیکی مطلوب واقع شود.

برای مثال: نمی‌توانید باور کنید که بعد از استفاده از این خمیردندان سفیدکننده‌ چه اتفاقی افتاد؟ خواندن بیشتر (معلوم است که چه اتفاقی افتاد! دندان‌هایت سفید‌تر شد!)

درج آگهی استخدام دریافت لحظه ای آگهی های استخدام

در این آموزش ها از صداهای جانبی هم استفاده م می شود و در مواردی که نیاز باشد انیمیشن های دستی ساده هم برای آبجکت ها ایجاد می گردد.

همچنین ادبیات مرتبط پست های دیگر با تولید محتوا را بهتر می‌توانید جا بیندازید.

تعداد افرادی که به هر روشی به یک محتوا دسترسی پیدا کرده اند.

اگر در قالب اکانت شخصی یا اکانت کسب و کارتان مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، احتمالاً چنین تجربه‌ای داشته‌اید که موضوع یا ایده یا مطلب خاصی به ذهن‌تان نرسیده تا اکانت خود را به روز کنید.

تعداد صفحات : 23

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 224
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 45
 • باردید دیروز : 299
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 31
 • بازدید هفته : 1,045
 • بازدید ماه : 6,400
 • بازدید سال : 20,229
 • بازدید کلی : 119,684