loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 458 جمعه 11 شهريور 1401 زمان : 15:9 نظرات (0)

در ردیاب من آنتن داخلی در آسان ترین قسمت خودرو نصب میشود تا بتواند ارتباط ماهواره ای برقرار کند . پس با توجه به ابعاد کوچک این دستگاه می توان آن را در هر نقطه ای نصب کنید، هرچه مخفی تر بهتر! معمولا کیفیت شنود از راه دور برای میکروفون اکسترنال بسیار واضح تر از میکروفونهای داخلی است . افراد از ردیابها برای موارد مختلفی استفاده میکنند. این موارد تنها بخشی از قابلیتهای یک ردیاب خودروی مناسب برای ماشین ساینا است. ردیابها ویژگیها مختلفی دارند که در زمان خرید میتوانید با توجه به نیاز و همچنین بودجهی خود، از قابلیتهای متنوع دیگر نیز بهرهمند شوید. اگر برای خرید لوازم جانبی خودرو به بازار سری زده باشید یا در سایتهای فروشگاهی جستوجو کرده باشید، احتمالاً با ردیاب جی پی اس خودرو آشنایی دارید. فروش ارازن ردیاب صرفا جنبه سود برایشان دارد و هیچ موقع توان پاسخگویی به مشتریان در قبال سودی که دریافت کرده اند را ندارند . به همین دلیل ، کارخانه های با کیفیت ، ردیابهایی با قابلیت آنتنهای اکتیو اکسترنال طراحی کرده اند . کی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید و استفاده از ردیاب شخصی باشند، مشخصات و ویژگی های بسیار منحصر به فرد و بی نظیر این محصول می باشد که شما هم می توانید قبل از خرید و ثبت سفارش این دستگاه، در خصوص بهترین ویژگی های آن اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

با توجه به این دو نوع ردیاب و بر اساس انتظارتان از دستگاه، میتوانید بهترین نوع ردیاب را برای خودروی ساینا انتخاب کنید. ردیاب آفلاین پس از تشخیص موقعیت مکانی کلی سوژه مورد نظر، اطلاعات را به ماهواره­های جی پی اس ارسال می­کند و پس از آن اطلاعات ردیابی در سیستم حافظه داخلی به صورت آفلاین ذخیره می­شود. یعنی شما با استفاده از پیامک ردیاب را تنظیم میکنید و با ردیاب نیز اطلاعات خود را با استفاده از پیامک در اختیار شما قرار میدهد در صفحه آموزش تنظیم ردیاب خودرو تلتونیکا به صورت کامل این موضوع را شرح دادهایم. زیرا مستقیما به برق خودرو متصل میشوند و از آن تغذیه میکنند. از تفاوت های ردیاب آهنربایی با سیمی این است که منبع تغذیه این ردیابها باتری قوی است که فقط هر چند وقت یکبار نیاز به شارژ دارد. فیلم های آموزشی مربوط به ردیاب ها رو برام میفرستید؟ گفتنی است، نمونه های آنلاین کاربرد بیشتری دارد. مدیرانی که تعداد زیادی خودرو دارند حتما به سایت ردیابی ، اهمیت بیشتری دهند . پبشنهاد ما به شما انتخاب ردیابی با تعداد ماهوارههای بیشتر است.

پیش از خرید ردیاب باید بودجه مورد نظر را باید در نظر بگیرید چون در این صورت به راحتی میتوانید مدل ردیاب را انتخاب کنید. یک انتخاب خوب برایتان ایجاد آرامش و لذت دائمی خواهد کرد و از جان و مالتان در برابر سارقین ، حفاظت خواهد کرد . چون ردیابهای غیر مجاز و یا در کل ردیابهای متفرقه احتمال ایجاد خطا در سیستم برق و کامپیوتر خودرو را دارند ، در جاده ها و یا در مواقع سرقت میتواند خطرات جانی و مالی داشته باشد . اما ایجاد غفلت در ذهن مشتریان برای فروش یک محصولی که با امنیت و جان صاحبان خودرو ارتباط خواهد داشت ، کاری بسیار زشت و مختوم به شکست است . ویژگی مهم و مطلوب این کمپانی آن است که مدام برای ردیاب به روز رسانی ارائه میکنند تا سیستم شما با آپشنهای به روز عمل کند. این آپشن بسیار مهم است پس با دقت مطالعه کنید .

این آپشن در برخی از ردیابها وجود ندارد و یا در ردیابهای متفرقه با خطا همراه است . برای مثال به کمک این سیستم می توانید همیشه (خودرو - موتورسیکلت-لوازم برقی)خود را از راه دور در هر نقطه ای از جهان که باشید ردیابی نمایید. بنا براین شما با خرید این محصول میتوان گفت یک ردیاب هم برای موتورسیکلت خود و هم برای خودرو و هر وسیله برقی که خواستار امنیت آن هستید تهیه نموده اید/. یعنی خرید یک ردیاب خودروی مناسب برای ماشین ساینا! این آپشن برای مطلع کردن صاحب خودرو از باز شدن غیر مجاز دربهای خودرو است . در نتیجه نیاز است تا از ابزار ضد سرقت قویتر و پیشرفتهتری استفاده شود. اما آیا ایمنی این خودرو در برابر سرقت هم رضایت طرفداران را به خود جلب میکند؟ هشدارهاش هم درست عمل نمیکنن و به کار نمیان. که بهترین جی پی اس ردیاب را بتوانیم به ایران وارد کنیم . مثلا از طریق آخرین لوکیشن ارسالی از طرف ردیاب میتوانیم گستره جغرافیایی جستجو را محدود کنیم تا شانس پیدا کردن خودرو افزایش پیدا کند.

اطلاعات بیشتر: https://radyabeman.com

مدیر روزنامه بازدید : 17 چهارشنبه 26 مرداد 1401 زمان : 20:21 نظرات (0)

یکی از نگرانی‌های ما به عنوان صاحب عروس هلندی این است که چه غذایی می‌توانیم به آنها بدهیم. کدام غذاها مفید و کدامشان مضر است. در مورد پرندگان اولین غذاهایی که به ذهنمان میرسد سبزیجات است. بعضی از سبزیجات را می‌توان به عروس هلندی داد ولی بعضی از آنها را نمیتوان. حالا کلم جزو کدام نوع سبزیجات است؟ آنها که نباید به عروس هلندی داد یا برعکس.

در این مطلب به شما میگوییم که آیا عروس هلندی می‌تواند کلم بخورد یا خیر؟ اینکه کلم برای کوکاتیل مفید است یا مضر. در صورتی که مفید است چه مقدار و تحت چه شرایطی باید به عروس هلندی داده شود و اگر مضر است چرا مضر است.

 

آیا عروس هلندی می‌تواند با کلم تغذیه شود؟

پاسخ سوال، نه است. عروس هلندی نباید کلم بخورد.

شاید با خودتان بگویید که من یک بار به عروس هلندی کلم دادم و هیچ اتفاقی رخ نداده است. درست است خوردن کلم آن هم یکبار فورا عروس هلندی را نمیکشد. اما به دلایل مختلفی که توضیح می‌دهیم نباید به عروس هلندی کلم داد. چرایی این موضوع به خاطر وجود اسید اگزالیک است. اسید اگزالیک باعث کاهش سطح کلسیم در بدن عروس هلندی می شود و به مرور زمان باعث ضعف و مرگ کوکاتیل می ‌شود.

به همین دلیل است که میگوییم خوردن کلم به عنوان بخشی از برنامه غذایی عروس هلندی و به صورت مداوم می‌تواند در دراز مدت باعث مرگ پرنده شود.

 

آیا کلم برای عروس هلندی سمی است؟

کلم به هیچ وجه برای کوکاتیل شما بی خطر نیست، اگرچه به معنای واقعی سمی خطرناک و مهلک ندارد، اما اسید اگزالیک موجود در آن در دراز مدت میتواند باعث بروز مشکلات عدیده ای شود.

شما با دادن کلم به عروس هلندی ممکن است فکر کنید که پرنده شما با این غذا مشکلی ندارد و آنرا به خوبی هضم میکند، اما چیزی که در پس قضیه در حال رخ دادن است کاملا عکس آن است.

بنابراین کلم برای عروس هلندی واقعا سمی نیست اما در بلند مدت میتواند سمی باشد.

 

تاثیر اسید اگزالیک در کاهش سطح کلسیم بدن عروس هلندی

اسید اگزالیک یک ترکیب شیمیایی است که به طور عمده در گیاهان و سبزیجات برگ دار مانند کلم، اسفناج و امثالهم وجود دارد.

اسید اگزالیک در پرنده ها و به خصوص عروس هلندی از جذب کلسیم توسط بدن جلوگیری میکند و به مرور سطح کلسیم در بدن عروس هلندی را کاهش می‌دهد.

کلسیم برای پرندگان بسیار مهم است، همانطور که برای همه موجودات زنده اهمیت دارد. بدون وجود کلسیم، استحکام استخوان ها و ماهیچه ها شروع به ضعیف شدن می کند و به مرور عروس هلندی را ضعیف میکند.

حتی کاهش کلسیم برای عروس هلندی هایی که در زمان تخم گذاری هستند هم مهم است.  شاید فکر نمیکردید که دادن کلم به عروس هلندی بتواند در فرآیند تخم گذاری و تکثیر مثل این پرنده هم تاثیر بگذارد.

 

آیا سایر هم خانواده های کلم هم سمی هستند؟

بیشتر از چند نوع کلم در سبزیجات وجود دارد، پس آیا همه آنها برای عروس هلندی سمی و خطرناک هستند؟ تقریبا بیشتر هم خانواده های کلم برای عروس هلندی مضر هستند و نباید در غذای عروس هلندی استفاده شود. در ادامه چند تا از سبزیجات خانواده کلم را که برای عروس هلندی خطرناک است را معرفی می کنیم.

 

به عنوان مثال کلم سفید یکی از بدترین غذا ها برای عروس هلندی است، زیرا سبزیجات سبزتر دارای غلظت بالاتری از اسید اگزالیک هستند.

 

کلم قرمز: کلم قرمز نسبت به کلم سفید مقدار اسید اگزالیک کمتری دارد، اما همچنان این اسید در ترکیبات این سبزی وجود دارد که می‌تواند برای کوکاتیل خطرناک باشد.

در واقع نمیتوان گفت که چون درصد اسید اگزالیک کلم قرمز کمتر است، پس خوب است. در واقع حتی وجود کمترین درصد از اسید اگزالیک در غذای عروس هلندی خوب نیست.

کلم ساووی SAVOY: این کلم هم به خاطر داشتن اسید اگزالیک در برگ هایش گزینه مناسبی بریا تغذیه عروس هلندی نیست.

حدود 400 نوع مختلف کلم وجود دارد و هیچ کدام از آنها برای طوطی عروس خوب نیست و می‌تواند به مرور پرنده شما را ضعیف کند یا حتی بکشد.

 

خوردن کلم خام یا پخته مشکل را حل میکند؟

بدون شک کلم خام بالقوه ترین عامل مرگ عروس هلندی است. به چند دلیل:

کلم خام حاوی مقدار زیادی اسید اگزالیک نسبت به بعد از پختن است.

کلم خام نیز بسیار سفت است و به هر حال باعث ایجاد مشکلات گوارشی می‌شود.

 

کلم پخته شده یا آب پز برای عروس هلندی

در حالی که دقیقا هنوز از نظر علمی مشخص نشده است، اما با آب پز کردن، بخار پز کردن کلم مقداری از اسید اگزالیک آن کم می‌شود. اما هنوز هم خطر وجود درصد کمی از آن وجود دارد.

پس با آب پز کردن کلم هم چیزی تغییر نمیکند و هنوز خطر آن برای عروس هلندی پابرجاست.

 

سبزیجات جایگزین کلم

پیشنهاد می کنیم به جای کلم از سبزیجات جایگزین و مفید برای عروس هلندی استفاده کنید. سبزیجاتی مانند کاهو و هویج و یا هر گیاهی که اسید اگزالیک ندارد، بدهید.

سایر سبزیجات مفید برای عروس هلندی عبارتند از:

 • برگ کاهو
 • گل کلم
 • شاهی
 • هویج
 • سیب زمینی شیرین
 • مارچوبه
 • لوبیا چیتی
 • ذرت
 • گوجه فرنگی

 

نکات مهم تغذیه عروس هلندی

 • به یا داشته باشید که اگر می خواهید از سبزیجات مجاز برای غذا دادن به عروس هلندی استفاده کنید باید حدود 20 تا 25 درصد رژیم غذایی اش را شامل شود.
 • غذای اصلی عروس هلندی ارزن است و باید بیشتر رژيم غذایی اش را شامل شود.
 • به هیچ عنوان از کلم در رژیم غذایی کوکاتیل استفاده نکنید.
 • همچنین میتوانید از میوه های مجاز همچون سیب در کنار ارزن و سبزیجات استفاده کنید تا تمام نیازهای پرنده خود را تامین کنید.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره غذای عروس هلندی بهتر است مطلب تغذیه عروس هلندی را مطالعه کنید.

 

در انتها هم توصیه می‌کنیم از دادن کلم به عروس هلندی جدا خودداری کنید. شاید در ابتدای تغذیه مشکلی برای عروس هلندی مشاهده نکنید، اما قطعا این سبزی اثراتش را در دراز مدت روی پرنده شما خواهد گذاشت و پرنده را ضعیف می کند.

 

مدیر روزنامه بازدید : 98 جمعه 21 مرداد 1401 زمان : 15:26 نظرات (0)

مشتریان سازمانی ویژگیهای این نرمافزار را جهت دهی میکنند. این یک زبان ماتریس/آرایه سطح بالا با دستورات جریان کنترل، توابع، ساختارهای داده، ورودی/خروجی و ویژگیهای برنامه نویسی شی گرا است. این سیستم گرافیکی متلب است که شامل دستورات سطح بالا برای تجسم دادههای دو بعدی و سه بعدی، پردازش تصویر، انیمیشن و گرافیک استفاده میشوند. این بر اساس حلقههای کنترل است. نرم افزار نت ساینا به شما کمک می کند تا زمان بندی، برنامه ریزی، سازمان دهی و رهگیری تعمیرات در جهت تسهیل و خودکار سازی درخواست ها و سایر امور روزانه انجام می شود به نحوی که شما می توانید بر روی کارهای با اولویت بیشتر تمرکز نمایید. یک راه حل نرم افزاری مدیریت نگهداری کامپیوتری باید همه نیازهای عملکردی شما را فورا برطرف کند. تیمهای مهندسی برای سیستمهای بیسیم از Matlab استفاده میکنند و زمان توسعه را کاهش میدهند، مشکلات طراحی را زودتر برطرف میکنند و آزمایش و تاییدهای لازمه را ساده تی میکنند. هستند. استفاده از Matlab به شما این امکان را میدهد که همه اینها را در یک محیط واحد طراحی و شبیهسازی کنید. محیط پُرتال دارای یک کارپوشه الکترونیکی میباشد که کلیه درخواست کارها با توجه به فرآیند طراحی شده در زمان ورود به ایستگاه مورد نظر به کارپوشه فرد یا افراد مربوطه وارد میشود.

https://pmworks.ir/

این موضوع که تصمیماتی که روزانه توسط سرپرستان و کارکنان بخش معاملات گرفته میشود، میتواند هزینههای نگهداری و تعمیرات را تحت تأثیر قرار دهد بیانکنندهی آن است که روش بودجهبندی و کنترل هزینه باید بهوضوح توسط این افراد تعیین شود، زیرا افرادی در این سطح، مسئول تهیۀ بودجههای نگهداری و تعمیرات (نت) و کنترل هزینهها در این بودجه هستند. تمام دادهها در این نرم افزار به شکل ماتریس ذخیره میشوند. این محیط کاربری، شامل امکاناتی برای مدیریت متغیرها در فضای کاری شما و وارد کردن و صادر کردن دادهها است. اینترنت اشیا شبکهای از دستگاهها، وسایل نقلیه و لوازم خانگی و سایر موارد تعبیه شده با الکترونیک، نرم افزار، حسگرها، محرکها و اتصالات است که امکان تبادل دادهها را فراهم میکند. تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال یکی از خدماتی است که باید توسط متخصصین مجرب انجام شود. در یک نگاه، تفاوت بین نرم افزار EAM و CMMS اندک بنظر میرسد؛ هر دو به سازمان کمک میکنند تا با خودکار کردن فعالیتهای تعمیر و نگهداری، مدیریت موجودی مواد و قطعات یدکی و دستور کار، از وضعیت تعمیرات انفعالی به سمت یک استراتژی نت پیشگیرانه (PM) حرکت کنند. متلب در طی سالیان متمادی با ورودی بسیاری از کاربران تکامل یافته است.

در سیستمERP سبز کار برای فردی فرستاده میشود که با استفاده از تعریف فرآیند قابلیت انجام آن را دارد، بنابراین کار ارجاع شده بیپاسخ نمانده و با این حرکت سازمان به اهداف خود میرسد. متلب از MATrix و LABoratory به ترتیب به معنای ماتریس و آزمایشگاه تشکیل شده است. همچنین شامل ابزارهایی برای توسعه، مدیریت، اشکال زدایی و نمایهسازی M-filesهای برنامههای MATLAB است. جعبه ابزار سیستم کنترل Matlab الگوریتمها و برنامههایی را برای تجزیه و تحلیل سیستماتیک، طراحی و تنظیم سیستمهای کنترل خطی ارائه میدهد. وی تصریح کرد: در این برنامه سعی شده است با استفاده از روش های روز رایج در جهان و الگوریتم های آماری ویژه بحثهای نگهداری و تعمیرات، یک سیستم هوشمند و با قابلیت اطمینان بالا طراحی و تولید شود. سیستمهای تعبیه شده یا نهفته سیستمهای کامپیوتری متشکل از قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هستند و برای انجام یک کار خاص طراحی شدهاند. این نرم افزار قصد کنترل کلیه فعالیتهای مرتبط با سیستم نت، از ابتدا تا انتهای آن را دارد. CMMS می تواند این درخواست های خارجی را ضبط کرده و تکمیل آن ها را ردیابی کند. یعنی هم به برنامه نویسی در سطح کوچک اجازه میدهد تا به سرعت برنامههای خود را ایجاد کند و هم به برنامه نویسی در سطح بزرگ اجازه میدهد تا برنامههای کاربردی کامل و پیچیده را ایجاد کند.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

رابط برنامه کاربردی متلب (API)، کتابخانهای است که به شما امکان میدهد برنامههای C و Fortran بنویسید که با متلب تعامل دارند. این به شما این امکان را میدهد که بسیاری از مسائل محاسباتی فنی را حل کنید، به ویژه آنهایی که دارای فرمولهای ماتریسی وبرداری هستند، در کسری از زمانی که برای نوشتن یک برنامه در یک زبان غیر تعاملی اسکالر مانند C یا Fortran نیاز است. بنابراین تعمیرات پس از نصب قرار می گیرد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. هستید، هیچ گونه نگرانی در خصوص تعمیریا تعویض قطعات دستگاه خود نداشته باشید. کدهای علت خرابی نیز قابل تعریف و شناسایی در اینگونه سیستمها میباشد، برخی از سیستمهای پیشرفتهتر CMMS میتوانند مجموعهای از کدهای علت خرابی را برای هر کد عیب مطرح شدة یک دستگاه خاص، ایجاد کنند، بنابراین میتوان این کدها را طبقه بندی کرد. ارتباطات بیسیم یک اصطلاح گسترده است که برای اتصال دو دستگاه با استفاده از سیگنال بدون سیم یا بیسیم استفاده میشود.

مدیر روزنامه بازدید : 140 شنبه 08 مرداد 1401 زمان : 19:7 نظرات (0)


در این عمل بیهوشی عمومی مورد نیاز است. از تاثیرات بیهوشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد. اما چطور میشه مدیریت دوران فحلی گربه ها رو به بهترین شکل انجام داد و به گربهمون کمک کنیم این دوره رو راحتتر بگذرونه؟ آقایان عبداله و عباس و خانم ناهید لبافی نیز در گرفتن یکی از سگهای زبل که چند بار از دست تیم اجرایی فرار کرده بود، کمک شایانی کردند. حتما یادتون باشه که افسردگی و آرومتر شدن دو کلمه کاملا متفاوت با بار معنایی متفاوت اند! در این جراحی که به خصوص شامل عقیم سازی سگ و عقیم کردن گربه میشود، هر دو تخمدان و رحم در حیوان ماده وهر دو بیضه در حیوان نر از بین میرود. این مقام مسئول با اشاره به دو روش مربوط به کنترل جمعیت سگهای بلاصاحب ، تصریح کرد: از سال ۱۳۸۸توسط وزارت کشور دستور عملی برای کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب به شهرداری ها ابلاغ شد، که شامل روش سنتی و علمی بوده است. قنواتی رییس سازمان پسماند شهرداری اهواز، ادامه داد: درتبصره ١٥ماده٥٥ قانون شهرداری شرح وظایف خدمات شهرداری در زمینه جمع آوری سگ های بلا صاحاب قید شده است. رییس سازمان پسماند شهرداری اهواز ادامه داد: بکارگیری روش سنتی به کشتار سگ ها منتهی می شود که سگ کُشی روشی صحیح نیست و باید از روش علمی و بهداشتی جمع آوری سگها که همان روش عقیم سازی است استفاده کرد.

همچنین اثرات سوء این عارضه بر روی کلیه ها و یا قلب می تواند کشنده باشد و نیز می تواند باعث مشکلات وسیعی حتی پس از برداشت رحم عفونی شود . حتی از پزشک درمورد کشتن سگ با دارو به صورتی که سگ رنج و دردی نداشته باشد، گاه شوخی و گاه جدی پرسش میکردیم. در هر حال حتی اگر حیوان علائم فحلی را نشان میدهد، نباید نگران باردار شدن او باشید. گربه قصد دارد با گذاشتن ردی از بوی خود، به دیگر گربههای نر نشان دهد که حاکم این منطقه است. تحقیقاتی که به بررسی سن بهینه برای عقیم کردن یک حیوان می پردازد، چندین روند مشاهده شده در حیوانات عقیم شده در مقابل حیوانات دست نخورده را نشان داده است. اخته کردن ها بیشتر در بازه ی سنی ۵ تا ۶ ماهگی انجام میشود ولی حالا چرا و به چه دلیل پیشنهاد می شود. پزشک اعلام کرد اگرچه وضعیت بیماری بسیار پیشرفته است ولی قابل درمان است. سن مناسب عقیم سازی گربه و هزینه آن برای عقیم سازی گربه ها سن خاصی گفته نشده است و هر سنی میشود اقدام کرد ولی به عقیده دامپزشکان برای عقیم کردن گربه ماده تا سن 6 ماهی اقدام شود و برای عقیم سازی گربه نر تا زمانی که مجاری ادرار رشد کامل را داشته یعنی در سن 6 ماهگی تا 7 ماهگی انجام شود زمانیکه که گربه به بلوغ رسیده است.

طبعا هزينه عقيم سازي سگ نر در دامپزشكي کرج بدون وجه حمایتی البته با تعرفه دولتی یا خصوصی بیشتر از این مقدار خواهد بود و باز بسته به اینکه شما چه کلینیکی را برای جراحی سگ یا گربهتان انتخاب کنید ممکن است، هزینه عقیم سازی سگ نر کرج بالا و پایین شود. مجموع عوامل فوق و استفاده از تیم پزشکی که تخفیف ویژهای به جهت حمایت از حیوانات به تیم اجرایی داد، سبب کاهش هزینهها شده و در مجموع هزینه هر سگ با وجود چند عمل جراحی مازاد بر عقیمسازی و واکسیناسیون، به حدود ۳۱۰ هزارتومان کاهش یافت. زمانی که سیکل فحلی یک سگ آغاز می شود هورمون ها، بلوغ تعدادی از تخمک ها را تحریک مینمایند، در ادامه تخمک از سطح تخمدان ها آزاد میشود و وارد لوله فالوپ (لوله تخم بر و یا اویدوکت) می شود . قنواتی با تاکید بر همکاری برخی نهادهای مربوطه در خصوص جمع آوری، نگهداری و عقیم سازی سگهای بلاصاحب، گفت: جمع آوری هرچه سریعتر سگ های بلاصاحب احتیاج به همکاری همه جانبه دارد، محیط زیست،علوم پزشکی،دامپزشکی، فرمانداری، نیروی انتظامی و بهداشت نسبت به این مهم بی تفاوت نباشند. فتح اله حاجتی عضو شورای اسلامی شهر اهواز نیز در بازدید امروز خبرنگاران از سایت نگهداری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب گفت: جمع آوری هرچه سریعتر سگ های بلاصحاب احتیاج به همکاری همه جانبه همه ارگانها با شهرداری اهواز دارد، محیط زیست،علوم پزشکی،دامپزشکی، فرمانداری، نیروی انتظامی و بهداشت نسبت به این مهم بی تفاوت نباشند.

نکته ی مهم آنکه؛ گاهی برای درمان عصبی بودن یا پرخاشگری ناشی از ترس، عقیم کردن را توصیه میکنند که البته این کار درمان مناسب نیست. این مقام مسئول به حمایت جدی شهردار اهواز برای کنترل سگهای بلاصاحب به روش بهداشتی و علمی اشاره کرد و گفت: شهردار اهواز راه علمی جمع آوری سگ های بلاصاحب را برگزیده و روش اتلاف سگ ها را ممنوع کرده است. فتح اله حاجتی ضمن تشکر از شهرداری اهواز و سازمان مدیریت پسماند گفت: امکانات این سایت بسیاری عالی است و با مجهز بودن به امکاناتی نظیر اتاق عمل، دامپزشک، تجهیزات و داروها و امکانات لازم سگ های بلاصاحب زنده گیری شده را عقیم می کنند. مناسب ترین روش برای عقیم کردن سگ ماده برداشت کامل رحم به همراه تخمدان هاست.این عمل جراحی که اواریوهیسترمتومی نامیده می شود دوره های ج-ن-س-ی را به طور کامل متوقف کرده از ایجاد بیماری های رحمی و عوارض آن ها برای همیشه پیشگیری می کند و از به وجود آمدن تومور های پستانی با درصد بسیار بالایی جلوگیری به عمل می آورد.اگر این عمل قبل از اولین فحلی انجام شود احتمال ایجاد تومور های پستانی در آینده به درصد بسیار پایینی در حد کمی بالاتر از صفر می رسد.

عقیم سازی حیوانات چیست؟

مدیر روزنامه بازدید : 443 پنجشنبه 06 مرداد 1401 زمان : 10:43 نظرات (0)

اخبار اقتصادی بالقوه مثبت؟

 

یک موضوع مشترک در تحلیل اخبار درباره اقتصاد وجود دارد: این موضوع به شما می گوید که چگونه برخی از پیشرفت های جدید برای ثروتمندان عالی، برای دیگران وحشتناک خواهد بود و به زوال تمدن کمک می کند. بنابراین گفتن این موضوع برای من کمی سخت است، اما فکر می‌کنم ممکن است برای یک بار هم که شده اخبار مثبتی در سراسر جهان وجود داشته باشد - و این به تغییر در دورکاری مربوط می‌شود.

 

داستان با نمودار بالا شروع می شود، که از مقاله اخیر کریستوفر گروسکوپف در مورد افزایش دورکاری در میان مهندسان نرم افزار آمده است. مقاله او داده‌ها و نمودارهای مختلفی را جمع‌آوری می‌کند، که نشان می‌دهد این به طور قابل توجهی محبوب‌تر می‌شود، یکی از مطلوب‌ترین امتیازات یک شغل SWE، و به ویژه از حدود سال ۲۰۱۲ در حال افزایش است.

فریلنس پروژه سایت دورکاری فریلنسری و کار آنلاین

اما این داستانی در مورد آخرین امتیاز سیلیکون ولی نیست، زیرا دلیلی وجود دارد که در حدود سال 2012 به شدت شروع به افزایش کرد: ابزارها بسیار بهتر شدند. برای سال‌های متمادی، دورکاری به معنای کنار گذاشته شدن از گفتگوهای راهرو، شرکت در جلسات تنها از طریق تماس‌های کنفرانسی و داشتن ارتباط محدود با بقیه گروه کاری شما بود. ویدئوکنفرانس، زمانی که در دسترس بود، آنقدر پرشتاب و غیرقابل اعتماد بود که نمی‌توانستید به طور قابل اعتمادی در جلسات شرکت کنید. این امکان پذیر بود، اما اگر می خواستید یک شغل موفق داشته باشید، این کاری نبود که انجام دهید. به یاد دارم که در سال 2007 تیمی را بین Mountain View، کراکوف و تل آویو مدیریت کردم. تقریباً غیرممکن بود و تیم‌هایی که در «مرکز» نبودند، از این بابت رنج می‌بردند.

 

از سال 2012، مجموعه ای از تغییرات تکنولوژیکی این تغییر را ایجاد کرد. Google's Hangouts شروع به ارائه ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان بالا کرد و به زودی تمام نرم افزارهای VC در این نوار قرار گرفتند. (امروزه، تقریباً در هر جلسه ای که من در آن هستم، حداقل یک نفر در یک پل VC حضور دارد، معمولاً چند نفر). . ابزارهایی مانند Slack به راه های اصلی برای صحبت گروه های کاری با یکدیگر تبدیل شدند. اتفاقی که افتاد واقعاً ساده است: ابزارهای دورکاری بالاخره به اندازه کافی خوب شدند که وابستگی به خودکشی شغلی به آنها نبود.

سفارش طراحی سایت در فریلنس پروژه

من این را به طور گسترده در کار خودم دیده ام. یک سال پیش، من برای یک ماه دورکاری را امتحان کردم و از ارتفاعات در کوهستان کار کردم. من می توانستم به همان خوبی که شخصاً می توانستم در جلسات شرکت کنم. من فقط یک نفر دیگر روی یک پل بودم. می‌توانستم به همان روانی که در دفتر کار می‌کردم با مردم ارتباط برقرار کنم. حتی اگر سال‌هاست که کار من روی مشارکت فردی به‌عنوان کدنویس متمرکز نشده است - من اساساً یک مدیر مهندسی تمام وقت هستم و وقت خود را در جلسات فنی، نوشتن اسناد و تنظیم دقیق سیاست‌های داخلی برای موفقیت پروژه‌ها صرف می‌کنم. - من می‌توانم تمام جنبه‌های آن را به همان اندازه مؤثر انجام دهم.

 

در سال بعد، پروژه هایی را اجرا کردم که بین کالیفرنیا، ماساچوست، نیویورک، لندن و زوریخ تقسیم شدند. ما مجبور شدیم برنامه‌هایمان را کمی تغییر دهیم تا جلسات تقریباً روزانه در مناطق زمانی برگزار شود، و من مدتی را در هواپیما صرف کردم، اما تعداد کمی از مشکلاتی که با آن مواجه شدیم به مسافت مربوط می‌شد. یکی از افرادی که در تیم من بودند، حتی یک مشارکت‌کننده فردی را که در سیدنی زندگی می‌کرد، مدیریت می‌کرد، بدون اینکه تیم دیگری در اطراف او باشد، و این کار به خوبی انجام شد. همه اینها چند سال قبل غیرقابل تصور بود.

 

در نتیجه، اکنون متقاعد شده‌ام که در نقطه‌ای هستیم که دورکاری نه تنها به یک انتخاب دوم قابل دوام، بلکه به یک روال بالقوه تبدیل می‌شود. ابتدا مهندسین نرم‌افزار را تحت تأثیر قرار می‌دهد به این دلیل ساده که ما کسانی بودیم که ابزارها را روی خودمان ساختیم و آزمایش کردیم. اکنون به نقطه ای رسیده است که برای عموم مردم مفید است.

بیرون آمدن از توپ کریستالی

سفارش طراحی لوگو با بهترین طراحان لوگو

بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، من در مورد تأثیرات مشخصی که می تواند بر اقتصاد ما داشته باشد فکر کرده ام. بقیه این مقاله شامل پیش بینی من می شود. شما باید آن را به همان اندازه جدی بگیرید که هر به اصطلاح «تفکر» دیگری درباره آینده، یعنی با یک دانه بزرگ نمک، جدی بگیرید.

«پیش‌بینی‌های اقتصادی و تکنولوژیکی ساده‌لوحانه». (پاکت را باز می کند) "بزرگترین صنعت رشد اوایل قرن بیست و یکم چیست؟" با پوزش از جانی کارسون، که "Carnac the Magnificent" او استانداردهایی را برای آثار متفکر برای یک نسل آینده تعیین کرد.

 

به نظر می رسد این به سه دوره طبیعی تقسیم می شود: مرحله پذیرش، که در آن دورکاری شروع به نفوذ به صنایع بیشتری در طی 10 تا 15 سال آینده می کند. مرحله تغییر اقتصادی، که در آن اقتصادهای محلی به فشارهای کاملا متفاوت واکنش نشان می دهند، شاید بین سال های 2025 و 2035. و مرحله بلندمدت، جایی که این تغییرات به نوبه خود بر فرهنگ و جامعه تأثیر می گذارد. توجه داشته باشید که این تغییرات آنی نیستند و همزمان با تغییر نسل اتفاق خواهند افتاد. که تأثیرات مهمی نیز خواهد داشت. (و البته همه آنها به این فرضیه بستگی دارد که تا آن زمان هنوز دنیای مدرن وجود خواهد داشت. انشاالله.)

مرحله پذیرش: اکنون - 2030

 

زنجیره ابزار برای دورکاری است

مدیر روزنامه بازدید : 604 دوشنبه 27 تير 1401 زمان : 17:38 نظرات (0)

این مدل جزو سبک کارهای اسپرت ام‌دی‌افی است.

سرویس خواب سرویس خواب اسپرت - مدرن - شیک سرویس خواب ایلیا

از ویژگی های خاص این مدل جادار بودن و استفاده از فضاهای بسیار کاربردی با گنجایش بالا در تخت خواب و میز آرایش می باشد.

معمولا این محصول به کسانی که به دنبال یک تخت جادار با تعداد کشوی بالا می باشند، پیشنهاد می شود.

متریال اصلی این مدل، تماما ام‌دی‌اف می باشد. سرتاج بالای تخت خواب کشودار بصورت باکسی ریلی طراحی شده است و همچنین کشو مخفی های اجرا شده در آینه، دراور، کمد و سرتاج بالای تخت، از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

دسته محصول

سرویس خواب

سبک

مدرن

اجزای سرویس

تخت، 2 عدد کنارتختی، دراور/میز آرایش، کمد قدی, کمد ریلی بصورت جداگانه بفروش می‌رسد

جنس کلاف

ام دی اف

جنس پایه‌ها و سرستون‌ها

ام دی اف

رنگ محصول

نامحدود به سلیقه‌ی خریدار

رنگ پارچه

نامحدود به سلیقه‌ی خریدار

امکانات

2 عدد کشو و 2 عدد باکس تعبیه شده در داخل تخت، باکس مخفی در سرتاج تخت، کشو مخفی در سرویس آرایش، نور مخفی در سرتاج

گارانتی

24 ماه ضمانت استراکچر و رویه کوبی

همچنین امکان کم و زیاد کردن تعداد کشوهای کناره‌ی تخت وجود دارد و تنوع رنگ ام‌دی‌اف و پارچه‌ی سرتاج این محصول قابل تغییر بوده و در ابعاد مختلف تک نفره و دو نفره طراحی و تولید می شود.

دسته: , , 

مدیر روزنامه بازدید : 29 یکشنبه 26 تير 1401 زمان : 18:34 نظرات (0)

وقتی پیشانی نمای ساختمان بیشتر از حد معمول جلو آمده باشد وقتی از نمای ساختمان با طناب آویزان می شویم نمی توان به نما نزدیک شد و در نتیجه عمل شستشو عملا غیر ممکن یا خیلی سخت خواهد شد نماشو کار در طول نماشویی بهتر است به بررسی سنگ ها و نما نیز پردازد. اگر نمای ساختمان شما دارای رسوب های زیاد و دچار گرد و غبار و آلودگی می باشد و از این موضوع نگرانید که دیگر این کار قابل انجام نمی باشد و نا امید شده اید نگران نباشید! ناگفته نماند که مدرن ساب، نه تنها در زمینه نماشویی، بلکه در زمینه های دیگر نیز مانند کفسابی و سنگ سابی انواع سنگ ها فعالیت می کند. نماشویی حرفه ای بسیار تخصصی میباشد که تنها افراد متخصص و کاردان میتوانند آنرا انجام دهند. همه افراد زیبایی را دوست دارند و در تلاش اند که زیبایی خود را حفظ کنند. به دلایل مختلفی مانند گرد و خاک، آلودگی هوا، دود ماشین ها، باد و باران (که در برخی از شهر ها به دلیل آلودگی بیش از حد باران اسیدی به وجود می آید) و موارد دیگر، نمای ساختمان ها دچار کثیفی و آلودگی و لایه های جرم بسیار می شوند که این مورد برای همه افراد ناخوشایند است.

زمانیکه نمای ساختمان ها تمیز و زیبا باشند، کمک بسیاری به زیباسازی شهر نیز می کنند. جنس نمای سازه هم بدان جهت بر روی نرخ پایانی کار اثر می گذارد که به عنوان مثال جهت شستن یک نمای آجری مواد شوینده و متریال بهداشتی بسیاری صرف می شود و نرخ شستشوی نما هم بیشتر می شود. برای مثال برای نماشویی گرانیت، مرمر، تراورتن و سنگ چرمی از واترجت و مواد شستشوی مخصوص استفاده می شود. شرکت مدرن ساب، از این جمله شرکت هاست که با داشتن چند سال سابقه کاری و با بهره گیری از دستگاه های مخصوص و افرادی متخصص و کاربلد قادر است که خدمات شستشوی نما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام دهد. نماشویی ساختمان، فعالیت و فرآیندی است که طی آن، متخصصان و افرادی که در این حرفه مهارت دارند، با استفاده از تجهیزات موجود، پاک سازی و لایه برداری جرم های ایجاد شده و آلودگی ها را از روی سطح نما انجام دهند.

https://www.ropeaccess-industry.com/%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%da%a9%db%8c%d8%b4/

نماشویی از سری فعالیت ها و خدماتی می باشد که باید انجام آن به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای باشد چون اگر به شکل نادرستی انجام شود می تواند در نهایت آسیب های جدی و جبران ناپزیری را به سطح نمای ساختمان شما وارد کند. باید بگوییم که ما افتخار داریم که کلیه ی فعالیت های خود را با قیمت بسیار مناسب و ارزانی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. بیشترین نوع خرابی روی سنگ های انتیک اتفاق میوفتند که مدام باید شسته شوند و روی انها نیز رزین یا روغن زده شود تا از دی اکسید کربن جلوگیری کند. در مورد ساختمان هم این مورد صدق می کند. این کار باعث می شود تا نمای ساختمان واضح و شفاف دیده شود و به زیبایی اولیه اش بازگردد. در روش نماشویی با داربست همانطور که از نامش نیز پیداست برای دسترسی به نما از داربست استفاده میشود. از ۱٫۵ متر جلو آمده باشد و در طول فرود نتوان به نما نزدیک شد از روش داربست باید استفاده شود. برای مثل اگر سرامیک را با دستگاه کفسابی ، کفسابی کنید لایه برداری شده و لعاب خود را از دست خواهد داد و به هیچ وجه به حالت اصلی خود بر نمی گردد و مجبور به تعویض سرامیک خواهید شد و بهترین راه برای تمیز کردن سرامیک ، سرامیک شویی می باشد که آن هم با دستگاه های کفسابی انجام می شود اما لقمه ساب های استفاده شده در دستگاه فرق دارد با لقمه ساب های مخصوص سنگسابی و کفسابی سطوح سنگی و بتنی.

چه زمانی نمی توان از نماشویی با طناب استفاده کرد و باید از داربست استفاده شود؟ چه ساختمان تازه ساخت باشد یا کهنه ساخت نیاز به شستشو نما دارد در ساختمان های تازه ساخت بعد از ساخته شدن ساختمان برای تمیز کردن و شستن مصالح ریخته شده در طول ساخت و ساز و در ساختمان های قدیمی نیز و کثیفی حاصل از باران و سوخت های فسیلی لزوم نماشویی ساختمان هست . این کار به دو دلیل اصلی است: اول و مهم تر اینکه مشتری زمان زیادی ندارد و باید کار هر چه سریع تر تحویل داده شود و دوم اینکه توان بدنی بند باز برای کار در ارتفاع بعد از مدتی تحلیل می رود و نیاز به تجدید قوا دارد. دلیل اصلی ازبین رفتن نما چیه ؟ همانطور که میدانید ساختمان ها از نماهای متفاوتی برخوردار هستند که با متریال های مختلف ساخته شده اند به همین دلیل هر یک از آنها دارای روش های مختلف نماشویی هستند. نماشویی بدون داربست از متداولترین روش هایی است که در شستشوی نمای ساختمان به کار میرود. ۳ مطلب با کلمهی کلیدی «نماشویی شمال تهران» ثبت شده است - خدمات کار در ارتفاع نما راپل بدون داربست نماشویی یا شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما آب …

https://www.ropeaccess-industry.com/

مدیر روزنامه بازدید : 28 جمعه 24 تير 1401 زمان : 18:14 نظرات (0)


ثبت برند کسرا، امکان یافتن مشتریانی دائمی را در این بازارها بیشتر خواهد کرد، زیرا اعتماد به یک برند ثبت شده به اضافه یک محصول با کیفیت، به سرعت شکل میگیرد. در صورت داشتن احتمال بالای ثبت نام تجاری شما، در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه و بهترین خدمات برندتان را ثبت می کنیم، پس به نام سابقه ما اعتماد کنید. در زمینه ثبت برند باید پس از ورود به سامانه وارد بخش ثبت نام شوید. نکته:در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود. با این وجود، شرکت های بازرگانی اکثراَ در قالب شرکت بامسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند . در کادری که برای به موضوع فعالیت شرکت در فرم مخصوص ثبت در نظر گرفته شده است، می بایست نوع فعالیت شرکت، وضعیت مجوز و مدت فعالیت آن را بر اساس این که محدود یا نامحدود است انتخاب کنید . در انتها، پس از ثبت شرکت، برای اینکه بتوانید فعالیت خود را به طور قانونی آغاز کنید باید پرونده دارایی خود را تشکیل بدهید و دفاتر پلمپ مالیاتی و کد اقتصادی خود را تحویل بگیرید.  

پس از آن همان مدارکی که برای ثبت برند در ایران ارائه کردید را باید برای ثبت جهانی نیز ارائه نمایید (نباید تفاوتی میان مدارک باشد). بررسی اظهارنامه صرفاً بر اساس اولویت زمان ثبت آن ها در سامانه می باشد و حضور متقاضیان محترم در اداره تاثیری در فرآیند انجام کار ندارد.پس از تکمیل فرم مربوطه توسط متقاضی در سامانه، اداره ی مالکیت صنعتی، اظهارنامه را از لحاظ انطباق با شرایط و مقررات مندرج در این قانون بررسی می کند و در صورتی که علامت را قابل ثبت بداند، اجازه ی انتشار آگهی مربوط به آن را صادر می کند و چنانچه در مدارک ارسالی و یا تنظیم محتوای اظهارنامه نقصی وجود داشته باشد ابلاغیه ی رفع نقص می فرستد و اگر در عنوان و یا تصویر علامت، الزامات قانونی رعایت نشده باشد یا اینکه پس از بررسی مشابه و یا عین علامت درخواستی برای کالاهای مورد نظر شما، قبلاً به نام شخص دیگری ثبت شده باشد ابلاغیه ی رد اظهارنامه صادر می شود. براساس این توافق نامه، برند بدون هیچ واسطه ای در سوئیس ثبت جهانی می شود، به این معنی که متقاضی ثبت برند برای جهانی شدن لازم نیست برند خود را در کشور مبدأ ثبت کند.

ثبت شرکت بازرگانی به دو نوع شرکت بازرگانی سهامی خاص و شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود امکان پذیر می باشد. تصویر شناسنامه و کارت ملی، کپی مجوز فعالیت (که میتواند جواز تاسیس، پروانه بهرهبرداری، پروانه ساخت، جواز کسب، کارت بازرگانی و یا هر نوع گواهی فعالیت از نهادهای قانونی باشد.) و درخواست ثبت برند خشکبار و آجیل. در تمامی کشور ها ،علائم تجاری ثبت و محافظت می شود . همچنین به امضای تمامی مدیران در معرفی نامه نیاز خواهد بود. است. همکاری میان برندهای گوناگون ثبت شده مشاغل خانگی بسیار ثمربخش خواهد بود. در مواردی که نیاز به استعلام سابقه کیفری و سوءپیشینه اشخاص باشد، این کار به صورت خودکار در سامانه ثبت شرکتها انجام میگیرد. نماد ثبت جهانی برند «R» است و ثبت جهانی هر برند، به مدت 10 سال انجام می شود و چنان چه صاحب برند تمایل داشته باشد، در سال نهم برای 10 سال دیگر برند خود را تمدید می کند. چرا که اگر نام انتخابی شما، در زمینه فعالیتتان مشابهی داشته باشد، فرایند ثبت برند در انتهای کار با مشکل مواجه میشود و هزینههای پرداختیتان نیز، عودت داده نخواهد شد. با ثبت برند مشاغل خانگی، از نظر قانونی به رسمیت شناخته خواهید شد.

مادامی که روزنامه رسمی دوم ارائه شود تقاضای آگهی انحصاری 10 ساله ثبت برند بوسیله ی وکیل به اداره مالکیت صنعتی ارائه خواهد شد. آیا خود ما نیز قادر به ثبت برند هستیم؟ به موجب ماده 96 قانون تجارت، " شرکت با مسئولیت محدود وقتی تشکیل می شود که تمام سرمایه نقدی تادیه و سهم الشرکه غیرنقدی نیز تقویم و تسلیم شده باشد ". تمام تصمیمات هیئتمدیره شرکت باید در قالب صورتجلسه تنظیم شوند و به اداره ثبت شرکتها تسلیم گردند. برای این کار، باید تمام مدارک مورد نیاز تهیه و تکمیل شده و در سامانه ثبت موسسات و کمپانی ها، اطلاعات لازم وارد شود. در مرحله دیگر قوانین ثبت شرکت، لازم است نام شرکت، مدت زمان فعالیت شرکت، آدرس شرکت، میزان سرمایه اولیه شرکت با توجه به نوع شرکت و نام هریک از شرکا تکمیل و ثبت گردد. بنابراین به طور کلی مدت زمان لازم برای ثبت برند نزدیک به ۴ ماه است. حال با توجه به اهمیت ثبت برند به دنبال آن این سوال اساسی پیش می آید که چگونه می توان یک برند راثبت کرد؟ همین موضوع موجب شده است تا تثبیت نام برند و تبلیغات برای بسیاری از مشاغل خانگی در کسرا از اهمیت ویژهای برخوردار شود. تفاوتی ندارد که شما تولیدکننده کوچکی هستید که در خانه کار میکند یا طراحی که تحت نام برندش، محصولات خاص خود را به تعداد محدود در اینستاگرام به فروش میرساند، ثبت برند و طی کردن رویه قانونی کار برای شما ضروری است.

مدیر روزنامه بازدید : 317 جمعه 24 تير 1401 زمان : 12:14 نظرات (0)

به همین علت احتیاج به ارزیابی و بروزرسانی های مرتب وجود دارد که شرکت ها و اشخاصی که خدمات پشتیبانی سایت عرضه می دهند به درستی این کار را انجام می دهند.نظارت مرتب وب سایت، یک شرط لازم است تا بتوانید بدون اشکال به کسب و کارتان ادامه دهید. شما می توانید تعداد برندگان را نیز در این سایت مشخص کنید. روش دیگری که میتوانید برای قرعه کشی اینستاگرام استفاده کنید این است که ابتدا کامنتهای پست اینستاگرامی خود را دانلود نمایید و سپس کامنتها را وارد اکسل کنید و با توجه به ابزار رندوم گوگل عددی را برگزینید و از طریق آن بتوانید در اکسل فردی را به عنوان برنده مشخص کنید. برای استفاده از این امکان، باید دقیقا همان چیزی را که میخواهید در گوگل جستجو کنید و به دنبال یک منبع معتبر بگردید. بودن در صفحه اول گوگل آنهم با دو وب سایت برای سخت ترین کلمه کلیدی سئو نشان از آن دارد که این مجموعه توانمندی لازم را برای انجام پروژه های سئو دارد پس برای بهترین وب سایت با ما تماس بگیرید. وب سایت های فیلم و موزیک به دلیل داشتن اطلاعات سنگین باید به گونه ای طراحی شوند تا با حداکثر سرعت ممکن اجرا شده و کاربر در آن معطل نشود .

https://www.plaza.ir/140006/376520/ojasoft-instagram-lottery-site-with-different-and-attractive-features/

این ادعا غلط نیست ، اما سئو به دوسته سئو سیاه و سئو سفید تقسیم میشود و ممکن است این افراد روشهای سئو سیاه را در نظر داشته باشند. و به این ترتیب است که کاربران در اینترنت سایت شما را پیدا میکنند و از سرویس ها یا خدمات شما استفاده کرده یا محصولاتتان را خریداری می نمایند. در واقع مشتریانی که محصولی از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت بیان می کنند و مشتریان دیگر می توانند آن نظرات را مشاهده کنند تا با محصول آشنایی بیشتری به دست آورند. با متوجه شدن این مسئله می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید. بله درست است، شما باید وب سایت خود را با محرک های بصری غنی سازی نمایید. وبسایت شما هیچگونه محدودیتی برای اضافه کردن امکانات و یا تغییرات احتمالی ندارد زیرا بر هسته قدرتمند وردپرس پیاده سازی شده است و چندین هزار پلاگین و ابزار آماده در هر لحظه در اختیار شماست. در راهکارنوین پروژه های طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود و پس از پیاده سازی کامل سایت، ما همچنان در کنار شما هستیم تا حضوری موفق در محیط مجازی داشته باشید.

https://www.hamshahrionline.ir/news/650643/معرفی-بهترین-برنامه-و-سایت-قرعه-کشی-اینستاگرام

توجه داشته باشید شرکتی که انتخاب می کنید اصول بهینه سازی طراحی سایت را رعایت میکند درمگرنه نتیجه دلخواه تان را بدست نمی اورید. شما از این طریق می توانید محصولات خود را مورد بررسی دهید که کدام یک از آنها مورد قبول مشتریان است و کدام یکی از آنها را مشتریان زیاد نمی پسندند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. Hyper Text Markup Language یا همان HTML کدی است که مرورگر آن را به رسمیت میشناسد، یعنی تمام کدهای سرور در نهایت باید به این کد برگردند. • کمک میکند تا ایده ها و پیام های خود را منتشر نمایید. در واقع شما با داشتن وب سایت، تا زمانی که در حرفه خود مشغول هستید، یک راه ایده آل برای معرفی فعالیت های خود خواهید داشت. در گام سوم طراحی سایت با وردپرس، شما باید وارد آدرس دامنه خود شوید و با استفاده از آن برای نصب مرحله به مرحله این سرویس اقدام نمایید. به این معنی که وب سایت باید ظاهری زیبا و خوب داشته باشد. خوب این یک مقدار کلاس کارت رو ممکنه پایین بیاره چون یا وقت زیادی رو ازت میگیره یا اینکه طرح نهایی خیلی جذاب و زیبا نخواهد شد.

https://www.hamshahrionline.ir/news/650643/معرفی-بهترین-برنامه-و-سایت-قرعه-کشی-اینستاگرام

بنابراین باید طوری طراحی شود که تمام مزایای وب سایت های موفق و خوب را داشته باشد. بدین صورت که لینکی از صفحه اصلی به آنها اختصاص داده شده است که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند بخش های مورد علاقه و نیاز خود را ببیند.در واقع صفحه خانه را می توان مادر تمام صفحات وب دانست. یک وب سایت بدون پشتیبانی عملاً یک وب سایت غیرفعال و بدون استفاده است، بنابراین در هنگام عقد قرارداد دقت کنید که موارد بخش پشتیبانی به صورت کاملا شفاف و مشخص (مانند شرایط پشتیبانی) ذکر شده باشد. در این بخش از دوره آموزش طراحی سایت سراغ مهم ترین کار یعنی تبدیل سایت به سایت فروشگاهی می رویم بعد از این بخش شما متوجه می شوید چطور یک وبسایت فروشگاهی در دنیای وردپرس ساخته می شود و چطور باید با استفاده از کدنویسی تمام بخش های وبسایت رو با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سازگار کرد. این روزها، این روش در مسابقههای اینستاگرام بسیار رایج است. کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند.

مدیر روزنامه بازدید : 194 پنجشنبه 09 تير 1401 زمان : 20:10 نظرات (0)

دلیل هنگام انتخاب اسپیکر باید دقت کرد تا دچار اشتباه نشویم. شما می توانید تنها با چند کلیک ساده کالای مورد نیاز خود را از مبیت خریداری کنید ؛ تیم مجرب پشتیبانی این فروشگاه بزرگ نیز در تمامی مراحل خرید، حتی پس از تحویل کالا نیز شما را همراهی خواهد کرد. انواع اسپیکر به شکل های مختلف و حتی فانتزی که ظاهری جذاب به منزل شما می دهد. در این بخش شما می توانید هر آنچه که برای کامپیوترتان می خواهید را پیدا کنید. با اتصال این تبدیل به فیش AUX امکان استفاده از USB در خودرو را خواهید داشت البته شایان ذکر است این امکان در هر دستگاه پخشی وجود ندارد. با استفاده از این مبدل و با استفاده از کابلهای USB به MicroUSB که در هرجایی برای گوشی اندروید وجود دارد، میتوان شارژ و اتصال آیفون و آیپد به کامپیوتر را بدون مشکل انجام داد. با توجه به اینکه در آیفون و آیپدهای جدید جک 3.5 میلی متری صدا وجود ندارد، با استفاده از این مبدل میتوان درگاه لایتنینگ دستگاه iOS خود را به یک هدفون یا پخشکننده دارای جک 3.5 میلی متری متصل کرد. اگر افرادی که گوشی آیفون دارند خارج از خانه و در مهمانی کابل شارژ مخصوصشان را با خود نداشته باشند، به مشکل برخواهند خورد.

https://khademitech.com/product-category/محصولات/موبایل/

یا همچنین برخی از ارگ ها و هدفون ها (برخی گمان می کنند با وصل کردن فلش مموری usb flash به این کابل و متصل کردن فیش صدا AUX به ضبط های قدیمی کاست خور یا سی دی CD خور می توانند اقدام به پخش موسیقی و آهنگ های روی فلش مموری خود کنند ولی این کارایی را ندارد). پخش موزیک: با استفاده از گوشی میتوان موزیک مورد نظر خود را از طریق بلندگوهای تلویزیون گوش داد. بازی: پس از اتصال گوشی یا تبلت به تلویزیون میتوان بازیهای داخل گوشی را با استفاده از تاچ گوشی و نگاه کردن به صفحه تلویزیون انجام داد و یا اینکه دسته کنسول بازی را از طریق بلوتوث به گوشی متصل کرده و بازی کرد. یعنی اگه آهنگ مورد علاقتون داخل گوشی باشه و رادیو پخش ماشین تون ورودی AUX دارشته باشه به سادگی توسط کابل AUX می تونید اون آهنگ رو از باند ماشین گوش کنید . اسپیکر کامپوننت: این اسپیکر ماشین از اجزای جداگانه ای درست شده است و همین امر قابلیت های بسیار زیادی را به آن بخشیده است. از کابل AUX برای پخش صدای تلویزیون از سینما خانگی و یا اتصال صوتی بین گوشی موبایل ، تبلت یا لپ تاپ به رادیوپخش ماشین استفاده میشه .

برای اتصال مبدل کابل Type-C به کابل VGA به کامپیوتر یا لپ تاپ نیازی به نصب درایور یا راه اندازی نرمافزاری آن ندارید و با اتصال دو دستگاه توسط مبدل کابل Type-C به کابل VGA ارتباط تصویری برقرار میشود. گوشی شما نیز حتما بایستی امکان آن را داشته باشد و اگر موبایل شما MHL را پشتیبانی نکند، راه دیگری وجود ندارد. این مبدل نیز نیاز به پشتیبانی دستگاه شما از OTG دارد. آخرین آپدیت ارائه شده از محصولات سری Clip، اسپیکر جی بی ال مدل Clip 3 نام دارد که قابلیت ها و امکانات بیشتری در تولید و عرضه آن به کار رفته است. محصول سال 2019 کمپانی jbl، همانطور که از اسم این مدل اسپیکر جی بی ال مشخص است، این محصول صرفا به هدف استفاده در مهمانی ها و مراسم ها تولید شده است. یک نمونه از کارایی های این محصول ارتباط برخی ارگ ها و هدفون ها می باشد ولی قابلیت پخش موسیقی ندارد.

باید توجه داشت که کارایی این رابط آن چیزی نیست که به نظر میرسد بلکه شارژ کردن برخی گوشی هایی است که از طریق فیش صدا AUX شارژ می شوند. با این حال آداپتور یک منبع تغذیه است که برای شارژ کردن شارژر مورد استفاده قرار میگیرد و دو مدل اصلی آن آداپتور AC و آداپتور DC است. هسته اصلی چشم انداز محصولات موکسوم تولید ابزارهای مینیمالیستی و کاربردی برای استفاده کاربران می باشد. ابر شرکت سونی در زمینه تولید وسایل الکترونیکی، صنعت موسیقی و فیلم، صنعت بازیهای ویدئویی و تجهیزات سرگرمی، همچنین ارائه خدمات مالی فعالیت میکند. کمپانی سونی در این دستگاه از NFC به همراه آداپتور داخلی بلوتوث استفاده کرده تا برای پخش صدا از طریق گوشی موبایل و تبلت راحتتر باشید. پس با ما و تیم کارشناسی ما تا انتها همراه باشید. توجه داشته باشید این رابط قابلیت پخش موسیقی از طری یو اس بی فلش را ندارد. لپتاپهای زیادی در بازار وجود دارند که مجهز به درگاه USB نوع C هستند و با توجه به اینکه اخیرا گوشیهایی با پورت نوع C به بازار آمدهاند و اپل هم وعده داده است که آیفونهای سال 2019 این کمپانی مجهز به این نوع پورت خواهند شد.

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 110
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 26
 • بازدید امروز : 129
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 716
 • بازدید ماه : 208
 • بازدید سال : 4,087
 • بازدید کلی : 35,958