loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 124 شنبه 27 آذر 1400 زمان : 10:20 نظرات (0)

همه قوانین مربوط به ثبت شرکت و برند در موسسات حقوقی را در روزنامه بخوانید.

رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کلیه امور عادی و جاری شرکت. یکی از مباحثی که در زمینه پوشاک بسیار مهم است ثبت برند لباس است از این رو تصمیم داریم تا در یکی دیگر از بحث بر انگیز ترین مباحث ثبت برند در رابطه با شرایط و هزینه ثبت برند لباس در ایران به شما دنبال کنندگان همیشگی آروین ثبت اطلاعات جامع و کاملی را منتقل نماییم تا درصورتیکه قصد ثبت برند لباس را دارید بتوانید با اطلاعات کامل نسبت به این کار اقدام نمایید، پس پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید. این اقدام باعث میشود که پروسه ثبت برند مواد غذایی زمان کمتری ببرد. ثبت برند مواد غذایی در کشور ما یا هر کشور دیگری اجباری است. یکی از پرتکرارترین و شاید حتی کلیدیترین مسائل در زمینه ثبت برند لباس را میتوان هزینه ثبت برند لباس دانست. طبق قانون کار شرکت های ثبت شده موظف به بیمه کردن کارکنان خود میباشند.

البته یکی از قوانین نام تجاری این است که اگر بعد از تمام شدن زمان استفاده از آن، صاحب برند بیشتر از شش ماه برای تمدید کردن آن هدر بدهد، حق استفاده از برند را از دست می دهد و باید همه ی مراحل ثبت آن را از اول انجام دهد. بهطورکلی برند عبارت است هرگونه نام، نشانه، علامت، عبارت و یا ترکیبی از این موارد که باهدف تمایز ایجاد کردن بین محصولات تولیدشده توسط یک شرکت و یا کارخانه با شرکت و کارخانهای دیگر مورداستفاده قرار میگیرد. نوع ” در این صفحه نام هاي درخواستی ثبت می شود .براي این کار ابتدا نوع شرکت از فهرست مشخص می شود .منظور از اولویت نام ترتیب پیشنهادي ” اولویت نام ” انتخاب می شود .سپس ” شرکت را مشخص نموده و در قسمت ” نام درخواستی ” اسامی است که از یک تا پنج می باشد .پس از آن اگر توضیحی در مورد نام پیشنهاد شده الزم ” توضیحات متقاضی ” مورد نظر تایپ می شود .در قسمت کلیک شده موارد تعیین شده در ” افزودن نام درخواستی ” باشد نوشته می شود .در مرحله بعدي کلید قسمت پایین فرم نشان داده شود .الزم به ذکر است که پس از ورورد هر نام باید این کلید را کلیک نمایید .براي حذف یک نام بر روي کلیک می نماییم .

همچنین درصورتیکه نسبت به ثبت برند لباس خود اقدام نموده باشید و در فرایند برند سازی نیز موفق عمل کرده باشید خواهید دید که افراد و شرکتهای بسیاری برای استفاده از برند شما بر روی محصولاتشان مایلاند تا با پرداخت هزینههایی از این امتیاز بهرهمند شوند و همین امر نیز میتواند برای شما درامد زایی بسیاری داشته باشد. همچنین نحوه اداره شرکت به صورت مفصل در لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است که کاملترین سازوکار را در بین سایر شرکتهای تجاری دارد. اداره ثبت شرکت ها نام درخواستی شما را با سایر شرکت های موجود بررسی مینماید تا که نام مشابه توسط شرکت دیگری انتخاب نشده باشد. پس از ۳۰ روز از انتشار روزنامه رسمی مرحله ی اول، باید هزینه ی انتشار در روزنامه ی رسمی مرحله دوم و هزینه ی ثبت نشان را پرداخت نمایید. مطمئناً درصورتیکه در هر یک از مراحل ثبت برند لباس توقفی حاصل و یا نیاز به بررسی مجدد و تکمیل مدارک باشد هزینه ثبت برند لباس شما نیز افزایش خواهد یافت. از زمانی که اظهارنامه به اداره مربوطه ارسال میشود، حدود سی روز کاری برای دریافت آگهی نوبت اول و حدود دو ماه دیگر برای دریافت نهایی گواهینامه ثبت برند زمان لازم است.

هر برندی که در اداره مالکیت صنعتی و معنوی به ثبت رسد تحت حمایت دولتی قرار گرفته و شخص و یا شرکت مالک برند پس از ثبت آن میتوانند از آن برند بر روی تولیدات و خدمات خود استفاده نمایند و درصورتیکه شخصی یا شرکتی نسبت به استفاده بدون مجوز از برند مربوطه اقدام نماید شامل جزای نقدی و دیگر جرائم دیگر خواهد شد که توسط دادگاه خواهد بود. تاییدیه از بازرسان جهت عدم وجود نسبت فامیلی نسبی یا سببی با مدیران شرکت. یک کپی از مجو فعالیت (این مجوز میتواند یک پروانه کسب، پروانه ساخت، پروانه بهرهبرداری، مجوز کسب یا یک کارت بازرگانی باشد). در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی ، کارشناس اداره ثبت شرکت ها اقدام به تهیه پیش نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می دهد.سپس امضایی دال بر " ثبت با سند برابر است " از شرکا یا وکیل رسمی شرکت اخذ می گردد.سپس دو نسخه آگهی به امضای رییس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده شرکت ، ضبط و نسخه دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می شود و این سند " سند ثبت شرکت " است. پس از آن باید نسخه اصلی مدارک را به صورت پستی به آدرسی که مشخص می شود ارسال کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه ثبت برند و شرکت راه روشن بخوانید.

مدیر روزنامه بازدید : 43 چهارشنبه 24 آذر 1400 زمان : 17:59 نظرات (0)

ورزش منظم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید. در واقع، فوایدی را که فعالیت بدنی مداوم می تواند بر بدن و سلامتی شما داشته باشد، به سرعت مشاهده و احساس خواهید کرد. با این حال، انجام تمرینات ورزشی روزانه عزم زیادی می خواهد و پایبندی به آن در دراز مدت مستلزم نظم و انضباط است. اگر قصد شروع ورزش را دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره شروع یک روال و پایبندی به آن بدانید وجود دارد.

ورزش در خانه نیازی به صرف انرژی، وقت و هزینه زیادی ندارد. شما مجبور به داشتن تجهیزات ورزشی فراوان  نیستید و به سادگی، با استفاده از وزن بدن خود قادر به انجام تمرینات، خواهید بود. اگر به دنبال ورزش حرفه ای تر و تخصصی تر هستید می توانید با خرید وسایلی مانند دمبل، کش ورزشی، تردمیل و دوچرخه ثابت اصفهان به اهداف ورزشی خود برسید.

 

چرا ورزش کنیم؟

طبق تحقیقات انجام شده، ورزش منظم به طور قابل توجهی سلامت روح و جسم شما را بهبود می بخشد. مزایای اصلی آن شامل کمک به افراد برای دستیابی و حفظ وزن بدن و توده عضلانی سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن است. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده است که ورزش می تواند خلق و خوی شما را بهبود ببخشد، سلامت روانی شما را تقویت کند، به خواب بهتر کمک کند و حتی زندگی جنسی شما را تقویت کند. همچنین می تواند به شما در حفظ سطح انرژی خوب کمک کند. به طور خلاصه، ورزش قدرتمند و مفید است و می تواند به بهبود زندگی شما در ابعاد مختلف کمک کند.

شما می توانید برای انجام ورزش روزانه خود به باشگاه بروید یا با خرید لوازم ورزشی اصفهان و تجهیز یک باشگاه خانگی، به ورزش بپردازید.

 

انواع متداول ورزش

ورزش انواع مختلفی دارد، از جمله:

 

 • هوازی: هسته اصلی هر برنامه تناسب اندام باید شامل نوعی حرکت مداوم باشد. به عنوان مثال می توان به شنا، دویدن و رقصیدن اشاره کرد.
 • استحکام و قدرتی: این تمرینات به افزایش قدرت عضلانی بدن کمک می کنند. به عنوان مثال می توان به تمرینات مقاومتی، پلایومتریک، وزنه برداری و دوی سرعت اشاره کرد.
 • تمرین تناوبی با شدت بالا:(HIIT) این نوع تمرین شامل تکرارهای کوتاه مدت از تمرینات با شدت بالا و به دنبال آن تمرینات با شدت کم یا دوره های استراحت است.
 • تعادل یا ثبات: این تمرینات برای تقویت عضلات و بهبود هماهنگی بدن طراحی شده اند. به عنوان مثال می توان به پیلاتس اشاره کرد.
 • انعطاف پذیری: این نوع تمرینات به ریکاوری عضلات، حفظ دامنه حرکتی و جلوگیری از آسیب کمک می کند. به عنوان مثال می توان به یوگا یا حرکات کششی عضلانی اشاره کرد.

فعالیت های فوق را می توان به صورت جداگانه یا ترکیبی انجام داد. نکته مهم این است که کاری را انجام دهید که برای شما بهتر است و از آن لذت ببرید.

برای داشتن فعالیت های ورزشی آسان در حین انجام کارهای روزمره، به موارد زیر توجه کنید:

 

در حین درست کردن یک فنجان چای تمرین کنید

در حالی که منتظرید تا کتری شما به جوش آید، می توانید از این زمان انتظار چند دقیقه ای با انجام برخی تمرینات مانند اسکات، لانژ یا کشش بازو استفاده کنید. این یک نمونه از بی شمار زمانی است که شما می توانید در حین انجام کارهای روزمره خود به ورزش سبک و کوتاه نیز بپردازید. در ابتدا ممکن است بی نتیجه به نظر برسد ولی در طولانی مدت نتایج چشمگیر آن را در سلامت جسمی و روحی خود مشاهده خواهید کرد.

 

برنامه تمرینی منحصر به فرد خود را داشته باشید

از فعالیت های ورزشی مورد علاقه تان برای ایجاد برنامه ورزشی شخصی خود استفاده کنید که این برنامه می تواند از 5 الی 30 دقیقه شروع شود و هر چند بار در هفته انجام شود. به یاد داشته باشید که با سرعتی که در آن احساس راحتی می کنید شروع به ورزش کنید و روزهای استراحت را برای کمک به ریکاوری بدن خود در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای افزایش انگیزه و لذت بردن از ورزش است در حالی که کنترل کاری را که انجام می دهید به دست می آورید. همچنین شما می توانید با تهیه یک وسیله سرگرمی مانند میز پینگ پنگ اصفهان به سرگرمی و ورزش در کنار هم بپردازید.

 

از ویدئو های آموزشی استفاده کنید

ویدیوهای تمرینی راه بسیار خوبی برای جا دادن جلسات ورزشی برنامه ریزی شده در روز شما هستند. این جلسات اغلب رایگان هستند و طیف وسیعی از تمرینات مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. این بدان معناست که می‌توانید انواع مختلفی از تمرینات را امتحان کنید و آن‌هایی را که بیش تر از همه از آن لذت می‌برید را انتخاب کنید. طیف وسیعی از منابع آنلاین وجود دارد که می‌توانید کلاس‌های تمرینی دلخواه خود را از آن جا پیدا کنید، برای مثال:

 • یوتیوب
 • اینستاگرام
 • سایت ها و مقالات ورزشی

 

به جلسات ورزشی آنلاین بپیوندید

جلسات آنلاین یک راه عالی برای داشتن یک روال ورزشی هفتگی و افزایش سطح تمرینی شما است. همچنین هنگامی که با سایر شرکت کنندگان و مربیان روابط برقرار می کنید، باعث افزایش روحیه و پشتکار شما می شود. این جلسات اغلب هزینه کمی برای شرکت کنندگان دارند، با این حال، لازم است بگردید تا یک جلسه ورزشی آنلاین مناسب خود پیدا کنید.

امروزه با توجه به محیط همیشه در حال تغییر و چالش برانگیزی که در آن زندگی می کنیم، اغلب به دنبال ادامه روال عادی زندگی هستیم. با روی آوردن بسیاری از مردم به کلاس های ورزشی آنلاین، ارائه دهندگان بیش تری در این زمینه، این امر را تسهیل می کنند.

مدیر روزنامه بازدید : 39 چهارشنبه 24 آذر 1400 زمان : 8:57 نظرات (0)

کابل لایتنینگ برای اتصال دستگاههای قابل حمل اپل مانند آیفونها، آیپدها و آیپادها به رایانههای میزبان، نمایشگرهای اکسترنال، دوربینها، شارژرهای باتری با درگاه یواسبی و لوازم جانبی دیگر بهکار میرود. سیستم Qi شامل یک پد انتقال قدرت و یک گیرنده سازگار در یک دستگاه قابل حمل است. USB-B: یک رابط تقریباً مربعی است که ، بیشتر برای چاپگرها و سایر دستگاه های مجهز به رایانه استفاده می شود. برای استفاده از این سیستم، دستگاه تلفن همراه در بالای پد انتقال قدرت قرار میگیرد، که آن را از طریق القای الکترومغناطیسی شارژ میکند. تا زمانیکه از یک سری و کابل شارژر USB-C و تولید شده توسط یک تولید کننده معتبر استفاده میکنید، میتوانید با خیال راحت از شارژر لپ تاپ USB-C خود برای شارژ مجدد تلفن همراهتان استفاده کنید. USB-A: این کابل یک طرفه می باشد یعنی فقط از یک طرف داخل پورت میرود. آیفون ۱۱ اولین مدل آیفون بود که از پورت USB-C بهره می برد. “Plux” اولین پد شارژری بی سیم وایرلس QI در جهان است که به صورت همزمان، آیفون (iPhone)، ساعت اپل (Apple Watch) و هدفون ایرپاد (AirPod) را شارژ می کند. آیفون بهمنظور ایجاد اتصال فیزیکی با دستگاهی دیگر برای بازیابی، معمولا به درگاه لایتنینگ متکی است؛ از اینرو، گفته میشود اپل به دنبال راه حلی برای نصب مجدد نسخهی کامل iOS در فرایند بازیابی آیفون، بدون نیاز به اتصال فیزیکی است. آنها می توانند آیفون، ساعت اپل و ایرپاد خود را با یک شارژر بی سیم مجهز به وایفای، به سرعت شارژ کنند. همانطور که می دانید Qi یک رابط استاندارد توسعه یافته توسط کنسرسیوم شارژ بیسیم (به انگلیسی: Wireless Power Consortium ) برای انتقال قدرت الکتریکی القایی تا فواصل ۴ سانتیمتر (۱.۶اینچ) است. اما همانطور که گفته شد شما می توانید از روش های دیگری نیز برای شارژ گوشی خود استفاده کنید و آن چیزی نیست جز شارژ بی سیم! حال صحنه ای را تصور کنید که گوشی هوشمندتان شارژ ندارد و شما به پریز برق و یا شارژر دسترسی ندارید، و یا گوشی و ساعت هوشمندتان همزمان شارژ نیاز دارند و شما نمی توانید آنها را شارژ کنید. دوشاخه این محصول به گونه ای طراحی شده است که برای پریز های ایران نیز مناسب نمی باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از یک رابط از آن استفاده کنید. چندین نوع مختلف کابل USB وجود دارد که همه آنها با هر دستگاهی کار نمی کنند. در دنیای مدرن امروز همه ما از وسایل الکترونیکی بسیاری استفاده می کنیم که سبک زندگی ما را تغییر داده اند، اما اکثر این وسایل با باتری کار می کنند و بعد از مدتی نیاز به شارژ شدن دارند و این بدترین قسمت ماجراست. آنها را در کنسول های بازی ، تلویزیون و سایر دستگاه ها نیز می توان پیدا کرد. اپل زمانی که سری آیفونهای 13را رونمایی کرد از حلقه مغناطیسی پشت این گوشیها هم حرف زد. به عنوان مثال زمانی که لپ تاپ شما روی میز در حال شارژ باشد و یک کودک کابل شارژ آن را بکشد، اگر کابل شارژ معمولی باشد لپ تاپ به زمین خواد افتاد اما اگر کانکتور مگ سیف باشد، به دلیل اتصال مغناطیسی آن به راحتی از لپ تاپ جدا شده و اتفاقی برای آن نخواهد افتاد. شما تنها درصورتی به سرعت 12 وات دست خواهید یافت که از شارژر مگ سیف جدید اپل استفاده کنید. از اینرو توصیه می شود برای شارژ گوشی آیفون و محصولات اپل خود از شارژر اورجینال اپل استفاده کنید. سپس افراد زیادی به تحلیل و بررسی این تصمیم پرداختند و وقتی آیفون ۷ معرفی شد، دیگر خبری از این درگاه نبود. فناوری شارژ بی سیم در سالهای اخیر با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است. به عنوان بهترین شارژرهای USB ماشین، شارژرهای آیفون فشار و بد استفاده کردن های زیادی را در طول عمر خود تحمل می کنند. سال ۲۰۲۰ وقتی اپل در برابر درخواست پارلمان اتحادیه اروپا برای استفاده از یک درگاه یکسان برای همهی گوشیهای موبایل قرار گرفت، اعلام کرد که حذف درگاه لایتنینگ از آیفون سبب تولید میزان بیسابقهای از زبالههای الکترونیکی میشود. همچنین کابل های USB-C برگشت پذیر هستند و می توان آنها را به صورت وارونه نیز به درگاه دستگاه متصل کرد. اما به دلیل اینکه ظرفیت باتری این دستگاه معادل ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت است باتری آن در مدت زمان ۳۰ دقیقه اتصال به آداپتور ۹۹ درصد شارژ میشود. بعد از این مدت به 10 وات و در 80 درصد آخر شارژ به 5 وات افت خواهد کرد. منابع:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98_%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9

https://imeenkharid.ir

مدیر روزنامه بازدید : 125 چهارشنبه 17 آذر 1400 زمان : 13:58 نظرات (0)

به طور کلی با افزایش سن، پوست خشکتر میشود. ترشح چربی پوست در طی دوران نوجوانی زیاد میشود و با افزایش سن کاهش مییابد. در طی بارداری و یائسگی نیز به دلیل عدم تعادل هورمونی، فعالیت غدد چربی پوست افزایش مییابد و چربی بیشتری ترشح میکنند. پوست سالم و جوان از اهمیت ویژه ای در زیباسازی هرچه بیشتر چهره ، برخوردار می باشد. با روزنامه همراه باشید تا مطالب مفیدی را به شما ارائه دهیم.

امروزه به دلیل اهمیت بالای مبحث جوانسازی پوست ، تکنیک های نوینی ابداع شده اند که تاثیرات شگرفی ایجاد می کنند. روتین پوست یا روال مراقبت از پوست به مجموعه ای از اقدامات مراقبتی از پوست همراه با استفاده از محصولات تخصصی پوستی گفته می شود که باید به صورت روزانه و در دراز مدت انجام شود. قراردادن چای کیسه ای سرد شده خصوصا چای سبز کیسه ای زیر چشمها برای رفع تیرگی و پف زیر چشم بسیار مفید میباشد.در نظر داشته باشید پاکسازی ماهیانه ی پوست باید به صورت تخصصی و در مراکز تخصصی پوست و زیبایی توسط افراد آموزش دیده با مواد استاندارد انجام شود.

آموزش فیشیال صورت

هنگامی که در معرض نور خورشید قرار میگیرید، مراقب باشید. درست است که پوست چرب در معرض ترک خوردگی و خشکی نیست اما دردسرهای خاص خودش را دارد! استفاده های اولیه آن برای تنبلی چشم (استرابیسم)، بلفارواسپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها در جهت های خاص) و دیس تونی رحم بود. پوست حساس ترین عضو خارجی بدن که در مواجه با عواملی مانند آلودگی هوا، گرمای زیاد، عدم آب رسانی درست و دلایل دیگر شادابی خود را از دست داده و دچار مشکلات پوستی زیادی می شود که رایج ترین این مشکلات چین و چروک شدید، پیری زود رس، انواع جوش و آکنه است. سفیده تخم مرغ را هم بزنید تا کف کند و با کمی آب لیمو مخلوط کنید سپس ماده ی به دست آمده را بر روی پوست بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا به صورت طبیعی خشک شود. این ماساژ به گردش مایع لنفاوی و سمزدایی از بدن کمک می کند. میسلار واتر نه تنها ملایم است بلکه در از بین بردن آلودگی ، آرایش و چربی های اضافی پوست نیز بسیار موثر است و به شما کمک می کند تا منافذ و پرز های پوست را پاکسازی کنید. به دلیل این که منافذ پوستی درشت هستند، پوست زمخت به نظر میرسد.

به دلیل تغییرات هورمونی در دوران بلوغ، پوست چرب در نوجوانان زیاد دیده میشود، اما در هر سن دیگری هم میتوان رخ دهد. جوان سازی عمقی پوست توسط لیزر، لایه های زیرین پوست را به تولید کلاژن جدید تحریک می کند.علاوه بر این، امروزه لایه برداری پوست توسط لیزر یکی از موثرترین روش های اصلاح جای زخم ضعیف تا متوسط روی پوست است که به دلیل جراحی یا جراحت قبلی به وجود آمده اند. همچنین اگر زیاد آن را بشویید یا از صابونهای قوی استفاده کنید، پوست صورتتان حساس میشود و حتی چربی بیشتری تولید میکند. همچنین میتوانید از مولتی ویتامین استفاده کنید. این ماده همچنین میتواند در کاهش ترشح بیش از اندازهی چربی بر روی پوست و تنگترکردن منافذ آن مؤثر باشد. اما از طرفی تجمع این چربیها در منافذ پوست و ترکیب آنها با اکسیژن هوا، میتواند باعث ایجاد كومدون يا جوشهای سرسیاه شود. اغلب اوقات پوست چرب دارای منافذ درشت، جوش و سایر مشکلات پوستی است و مستعد ابتلا به جوش سرسیاه است. ۱۰- ورزش کردن با ایجاد تعریق، باعث پاکسازی منافذ پوستی شما میشود. پوست همیشه براق است و اکثراً منافذ پوستیشان نیز باز است.

بهترین مرکز پاکسازی پوست در تهران کجاست؟

پوست صورت و بدن هر شخصی کاملا متفاوت است و انواع پوست نیازهای مختلفی نیز برای پاکسازی دارند. آیا فیشیال پوست انواع مختلفی دارد؟ برای مثال اگر پوست حساسی دارید باید از برسی با موهای نرم استفاده کنید؛ بهعلاوه برسهای برقی برای پوستهای حساس مناسب نیست. بعد از بخار دادن، کمی آب سرد به صورتتان بپاشید. به هر حال، این مطالعات محصولات مزبور را به صورت مستقیم بر روی پوست به کار بردهاند و نه در شکل بخار. ۶- تحت نظر پزشک از مکمل ویتامین ب- کمپلکس، ویتامین A، ویتامین C، روی و ویتامین E استفاده کنید. تحت نظر پزشک از مکمل ویتامین ب- کمپلکس، ویتامین A، ویتامین C، روی و ویتامین E استفاده کنید. برای بخور دادن، یک ظرف پر از آب جوش را روی میز یا زمین قرار دهید و یک حوله روی سرتان بیندازید. کلینیک پوست، مو و زیبایی صدف، با بهرهگیری از کادری مجرب و بروزترین متدهای علمی، در محیطی آرام و منطبق بر استانداردهای نوین پزشکی، آماده ارائه خدمات در زمینه بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان میباشد . بهترین راه تمیز کردن این پرزها استفاده از ماده پاکسازی کننده ملایم است.

برگرفته از صفحه آموزش پاکسازی پوست:

https://fatemehhabashi.com/skin-cleaning/

مدیر روزنامه بازدید : 43 سه شنبه 25 آبان 1400 زمان : 10:57 نظرات (0)

تعدادی از لاستیک های سیلیکون با روش فرآوری اضافی تولید می شوند زیرا مکانیزم فرآوری در این مواد نوعی واکنش کاتالیزوری بین بخش های موجود در ترکیب می باشد. از ترکیب این محصول با سایر شوینده ها جدا خود داری نمایید. این لاستیک همچنین برای آرامش خاطر همراه با فناوری پنچری مهر و موم شده است. لاستیک ها تنها عضوی از خودرو به حساب میآیند که دائم در حال تماس با سطح زمین هستند، این موضوع دلیل اصلی فرسودگی و ساییدگی آج های لاستیک و در نهایت از کار افتادگی آن خواهد بود. سیلیکون نوعی پلیمر ترکیبی است که از فلز سیلیکون گرفته شده و طبیعت آن به گونهای است که باعث میشود تا از مزیت های بسیار زیادی در مقایسه با پلیمرهای لاستیکی سنتی برخوردار باشد. سیلیکون در مقایسه با انواع لاستیک های موجود هزینه بیشتری دارد زیرا نوعی پلیمر با عملکرد بسیار بالا است که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. بله می توان این کار را انجام داد زیرا این پلیمر به رشد میکروبی کمکی نمی کند.

این لاستیکها به دلیل مواد نرمتر مورد استفاده در آنها نقطه انجماد پایینتر و انعطاف بالاتری دارند. ترکیبات سیلیکونی باید در محیط خشک به دور از نور خورشید و گرما نگهداری شوند و دمای مورد نیاز برای آنها نیز باید کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد باشد. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. در صورتی که ناچار به نگهداری تیوب بصورت تا زده هستید بهتر است محل تاخوردگی را هر از گاهی عوض نمایید. در میان انواع مختلف آج، آج تایر جهت دار/ نامتقارن بهترین نوع آن است که در این نوع تایر از الگوی آج V شکل جهت تخلیه بهتر آب (آب پیمایش) استفاده می شود که این حالت باعث می شود تایر در هوای خشک چسبندگی داشته باشد. سیلیکون یکی از انواع لاستیکهایی است که می تواند در تماس با مواد غذایی به کار برده شود زیرا این ماده غیر سمی بوده و اثر کمی از خود بر جا می گذارد. این مساله باعث کاهش عمر لاستیک و چسبندگی آن به جاده می شود.

لاستیک را از طریق خرید لاستیک در تایر آنلاین شاپ تعویض کنم بهتر است یا ارتقا بدهم؟ اما باید دید که آیا کیفیت لاستیک های ایرانی بهتر است یا کیفیت محصولات وارداتی کشورهای چین و هند که بازار عرضه می شوند. درجات ویژه ای از لاستیکهای سیلیکون به صورت گسترده در تولید پستانک های بطری های کودکان به کار برده می شوند که به دلیل ظاهر زیبا و شفاف آنها می باشد. عددی همچون 2218 بر روی لاستیک به این معناست تایر در هفته بیست و دوم سال 2018 تولید شده است. این تاریخ با یک عدد چهار رقمی مشخص می شود که دو رقم اول از سمت چپ بیانگر هفته و دورقم بعد نشان دهنده سال تولید می باشند. ترکیبات تشکیل دهنده سیلیکون به گونه ای ساخته شده اند که در صورت قرار گیری در معرض آب های تازه و یا دریا آسیبی نخواهند دید. لاستیک های سیلیکونی فرآوری شده و یا فرآوری نشده به عنوان زباله های خطرناکی در نظر گرفته نمی شود و بنابراین می توان آنها را با توجه به قوانین محیطی موجود در این خصوص دور انداخت. بنابراین شما با مراجعه به این سایت می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. شما میتوانید با انتخاب رتبه لاستیک بهتر با امتیاز، تحمل بار، سرعت بیشتر و سطح کارایی، تایرهای فعلی خود را به سطح بالاتری ارتقاع دهید. 

برای حصول نتیجه بهتر ، پس از اسپری کردن واکس روی لاستیک چند دقیقه صبر کنید تا واکس روی سطح لاستیک کاملا پخش و خشک شود سپس از خودرو استفاده نمایید. اگر به فکر این هستید که با افزودن لاستیک های بزرگ، اتومبیل خود را محکم کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید که هرچه چرخ بزرگتر باشد، مقاومت در برابر غلتک بیشتر می شود. محصولات ساخته شده از سیلیکون نباید برای سطوحی استفاده شوند که رفت و آمد بر روی آنها زیاد است زیرا حتی ترکیباتی با بیشترین استحکام هم دارای مقاومت متوسطی در برابر ساییدگی می باشند. آیا می توان از سیلیکون برای سطوح پر رفت و آمد استفاده کرد؟ چرا از سیلیکون در تولید مواد غذایی نیز استفاده می شود؟ ترکیبات فرآوری شده به روش اضافی را میتوان به صورت سیستمهای تک بخشی، دو بخشی و یا سه بخشی تولید نمود. در این مقاله ما به بررسی شرکت های برتر تولید لاستیک در ایران پرداخته ایم که با کمک آن بتوانید برای خرید مناسب ترین تایر برای خودرو خود به درستی تصمیم بگیرید. معمولاً وضعیت های متفاوت آب و هوایی مانند آب و هوای خیلی گرم، خیلی سرد ،خشک و مرطوب تاثیری بر سیلیکون نخواهند داشت.

مدیر روزنامه بازدید : 142 دوشنبه 24 آبان 1400 زمان : 15:33 نظرات (0)

این سرویس یکی از جداب ترین سرویس های کوتاه کننده لینک به شمار می آید که علاوه بر رایگان بودن امکانات بی نطیری را در اختیار شما قرار می دهد.شما می توانید با کوتاه کردن لینک در این سرویس از امکانات زیر بهرمند شوید. هنگامی که لینک مورد نظر خود را با استفاده از کوتاه کننده لینک کوتاه و غیر مستقیم کنید هیچ کس قادر نیست بفهمد روی لینک شما کلیک کرده است.

با ثبت نام در سایت ریزی امکان کوتاه کردن لینک به دو صورت درآمدزا و مستقیم وجود دارد. در این سرویس کاربرانی که لینک های کوتاه شده توسط شما را باز می کنند یک تبلیغ به آنها نمایش داده خواهد شد و آنها با تماشای کامل این تبلیغ موجبات درآمدزایی شما را فراهم می کنند و مبلغی به عنوان درامد به حساب شما افزوده شده و سپس به لینک اصلی منتقل خواهند شد. این سرویس هم به شما امکان آنالیز دقیق لینک های کوتاه شده و همچنین سفارشی سازی آدرس های کوتاه شده را می دهد.

فقط کافی است عبارت free link shortener را در گوگل سرچ کنید تا بسیاری از سرویس های کوتاه کننده لینک را ببینید. بسیاری ازاین ابزارها می توانندبا کوتاه کردن لینک اطلاعاتی در مورد کاربرانتان در اختیارتان قرار دهند که می توانید با پیگیری و تجزیه و تحلیل این اطلاعات شاهد افزایش بازدید سایت تان باشید. بسیاری از وبمسترها انتخابشان برای سرویس کوتاه کننده لینک را بیت لی معرفی می کنند و مهم ترین دلیل آنها هم چیزی نیست جز رایگان بودن امکانات این سرویس! استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به همین دلیل اولین مورد استفاده از کوتاه کننده های لینک همین کوتاه کردن لینک های خیلی طولانی است.

اولویت استفاده از سرویس ها در این مقاله از اولین سرویس عنوان شده به بعد است. اپیزو اولین سرویس ایرانی کوتاه کننده لینک است که معرفی می کنیم. یکی دیگر از سرویس های کوتاه کننده لینک است که امکان بررسی تعداد کلیک لینک هایتان را به شما می دهد.این وب سایت به شما این امکان را می دهد که تبلیغاتتان را هم(تبلیغات بینا بینی) به کاربر نشان دهید. این سیستم علاوه بر اینکه به شما کمک می کند لینک های کوتاه بسازید روش خوبی برای کسب درآمد از لینک کوتاه به شمار می آید.

راحت شدن اشتراک گذاری مطالب و زیبا و خوانا کردن لینک از جمله عواملی است که افراد را مجاب به کوتاه کردن لینک هایشان می کند. رابرای آنها بررسی کنید. البته حساب کاربری این وب سایت به شما امکان ایجاد ۵۰۰ لینک کوتاه مارک دار (نشانه گذاری شده)و ۱۰۰۰۰ هزار لینک کوتاه بدون مارک را می دهد. شما از طریق کوتاه کردن لینک و همچنین زیر مجموعه گیری در اپیزو می توانید کسب درآمد داشته باشید. اکستنشن های مرورگر کروم برای کوتاه کردن لینک خودکار و آسان!

اما یکی از روشهایی که برخی از افراد از آن برای کسب درآمد استفاده میکنند، کوتاه کردن لینک است. این سرویس کوتاه کننده لینک یکی از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک به شمار می آید.اکانت رایگان این سرویس امکانات بی نظیری را در اختیارتان قرار می دهد اما به شما توصیه می کنم حتما از پنل حرفه ای این سرویس استفاده کنید قیمت بسیار پایین این سرویس برای یک ماه استفاده از امکانات بی نظیر آن را تقریبا رایگان کرده است.این سرویس با هزینه ناچیز۶هزار تومان ماهانه امکانات بسیار خوبی در اختیارتان قرار می دهد که در ادامه می توانید آنها را مشاهده کنید. علاوه برآن این وب سایت یک افزونه وردپرسی ارائه می دهد که به کمک آن می توانید برای پست های بلاگتان لینک کوتاه ایجاد کنید.این افزونه را می توانید از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید.

این سرویس هم جزء بهترین کوتاه کننده های لینک به شمار می آید.این وب سایت افزونه هایی برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس در اختیارتان قرار می دهد که می توانیدبا نصب آنها در هر صفحه ای که می روید به کمک این افزونه ها لینک کوتاه صفحه را ایجاد کنید. موارد عنوان شده تست شده است و جزء بهترین سرویس ها محسوب می شوند.

این سرویس کوتاه کننده لینک با نام t.co شناخته می شود.تویتر این کار را با هدف ضبط معیارهای مربوط به لینک ها ایجاد کرده است.اگر می خواهید لینکتان را در این سیستم کوتاه کنید لینک را وارد کرده و از پنجره مرورگرتان لینک کوتاه شده را کپی کنید. زمانی که از کلمات فارسی در لینک هایتان استفاده می کنید.علاوه بر طولانی شدن لینک هایتان با کاراکترها وعلایم نامشخصی مواجه می شوید که از لحاظ بصری بسیار نا خوشایند هستند.علاوه برآن به دلیل تعداد بالای کاراکترها محدودیتهایی را ایجاد می کنند.

مدیر روزنامه بازدید : 104 شنبه 22 آبان 1400 زمان : 9:55 نظرات (0)

اطلاعات نشان داد که خرید جواهرات در چین نیز، ۲.۶ برابر سال گذشته در فوریه افزایش داشته است. خرید آنلاین از گالری طلا می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باشد و با پیشرفت های فناوری در صنعت طلا و جواهرات ، تعداد بیشتری گالری طلا آنلاین اضافه شده است که طلا و جواهرات را با قیمت مناسب به فروش می رسانند. افرادی که به اصطلاح سخت پسند هستند واقعا در خرید طلا به روش سنتی عذاب می کشند و شاید پس از چند ساعت در بازارهای طلا و جواهرات گشتن، جنس مورد نظرشان را پیدا نکنند و خسته شوند و بی نصیب از اینهمه وقت گذاشتن، به خانه برگردند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از خریدن زیورآلات طلا به اصل یا بدل بودن آن شک کنید. 

برای مثال ممکن است شما انگشتر طلا بخرید که فروشنده مبلغ زیادی بابت سنگ کار شده روی آن بگیرد اما هنگام فروش متوجه شوید که برلیان به کار رفته در انگشتر به دلیل تراش بد و داشتن ناخالصی و… به بنگاههای خاص در صنایع خاص (برای نمونه صنعت خردهفروشی) یا منطقه ویژه در کشور (تهران و شهرهای پیشرو از قبیل خراسان، اصفهان، شیراز و تبریز) توجه ویژه داشته باشند؛ زیرا در عمل، کانون کسب و کار الکترونیکی فقط محدود به برخی شهرهاست. نکته: حتما هنگام تحویل گرفتن محصول طلایی که به صورت اینترنتی پرداخت کردین به نشانه های عیار که روی طلا هک شده است توجه کنید. دولت باید توجه خاص به شرکتهای خرد، کوچک و متوسط داشته باشد؛ زیرا ورود آنها به تجارت الکترونیکی با وقفه بوده و انتظار بیشترین فایدهمندی را از این صنعت دارند. به بیان دیگر 82 درصد مالکان فروشگاههای اینترنتی کمتر از 40 سال سن دارند. همچنین 44 درصد مالکان حقیقی کمتر از 30 سال سن دارند و 39 درصد بین 30 الی 40 سال سن دارند. هماهنگی و سازگاری بین دولت، دانشگاه و بخش خصوصی میتواند زمینه رشد این بنگاهها را فراهم کند و نقش محوری در اشتغال و تولید کشور ایفا کند.

برای رشد تجارت الکترونیکی در کشور، لازم است سیستم تحویل کالا و پرداخت از طریق موبایل بهبود یابد. بر اساس گزارش وبسایت استارت آپ شو، افزایش 60 درصدی تعداد سرمایهگذاران و 5 برابر شدن مراکز حمایتی در سالهای اخیر دلیل اصلی رشد بنگاههای نوظهور بوده است. در مجموع شاخصهای کسب و الکترونیکی بر عملکرد و بازدهی داراییهای این گونه شرکتها تاثیر مثبت و بر هزینههای عملیاتی تاثیر منفی داشتهاند. یافتهها نشان میدهد تیم کارآمد، سرمایه و نحوه اجرای ایدهها و ایدههای نو لزوما علل موفقیت این گونه بنگاهها نیستند. یافتهها نشان میدهد قدرت توضیحدهندگی مدل حدود 71 است و کشورهایی از قبیل آلمان، انگلیس و آمریکا که محل فعالیت فروشگاههای اینترنتی مهم و بین المللی هستند از تعداد خریداران برخط بیشتری هم برخوردارند. مدل مفهومی بر اساس تاثیر عوامل طراحی، تولید، بازاریابی، توزیع، هماهنگی با تامین کنندگان و خدمات پس از فروش مبتنی بر کسب و کار الکترونیکی بر بازده دارایی­ها و هزینه عملیاتی بنگاه­های نوظهور می­باشد. به نحوی که با کم ترین بودجه نیز قادر خواهید بود که نام، طرح یا مدل مورد نظر خود را سفارش دهید. اعتبار پرسشنامه با محاسبه ضرایب آلفای کرونباخ برای 30 پرسشنامه اول مورد تایید قرار گرفته است.

همچنین با استفاده از نرمافزار لیزرل روایی همگرا برای متغیرهای کسب و کار الکترونیکی و عملکرد بنگاه­ نوظهور محاسبه شده است. از پرسشنامه برای جمعآوری داده­های مرتبط با شاخص­ها و عوامل کسب و کار الکترونیکی استفاده شده است. نتایج آزمون روایی و پایایی پرسشنامه در جدول بیان شده است. پرسشنامه از روایی و اعتبار تایید شده برخوردار است. از سوی دیگر، بنگاه­های نوظهور با توسعه محصول و بازار از طریق کسب و کار الکترونیکی می­توانند بهره­وری دارایی­ها را بهبود بخشند که نتایج آماری این فرضیه را تایید می­کند و پیامد مثبت بر بازده دارایی­ها داشته است. منبع: یافتههای تحقیق، نشان P به معنای تایید فرضیه در سطح اطمینان دستکم 95 درصد است. دادههای منتشر شده توسط مرکز تجارت الکترونیکی نشان میدهد که 26 درصد مالکان دارای شخصیت حقوقی و 74 درصد حقیقی هستند. این مرکز با بهره گیری از افراد باتجربه و متخصص، به تمامی سؤالات شما پاسخ داده و مشاوره های لازم در جهت خرید بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در بازار طلا را ارائه می کند. با ید می توان اصل بودن طلا را آزمایش کرد.

اطلاعات بیشتر:

https://www.orogoldgallery.com/blog/

مدیر روزنامه بازدید : 206 پنجشنبه 20 آبان 1400 زمان : 13:19 نظرات (0)

جهت رسیدگی به دعاوی کیفری لازم است که شخص شاکی به دادسرا یا دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح و ثبت نماید. بنابراین تمام افراد خانواده در برابر یکدیگر از حقوق و تکالیفی برخوردارند که برخی با کوتاهی در انجام این تکالیف و حقوق در برابر اعضای دیگر خانواده منجر به بروز دعاوی خانوادگی میشود، در نتیجه پیامدهای خوبی را نمیتواند در سطح جامعه داشته باشد، بهطوری که قانونگذار برای حل اختلافات خانوادگی قوانین و مقرراتی را تحت عنوان قانون حمایت خانواده برای آن وضع کرده است؛ در نتیجه با بروز مشکلات روزافزون، اختلافات مختلف و پیچیدگی دعاوی خانوادگی، وجود یک وکیل خانواده در هر خانواده ضروری است. دادگاه موظف است حسب مورد رفع تصرف عدوانی یا رفع مزاحمت یا ممانعت از حق یا اعاده وضع به حال سابق نماید. دعاوی حقوقي شامل: دعاوي ملکي و املاک، رفع تصرف عدواني، خلع يد، تخليه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، توقيف اموال دیگر دعاوی مربوطه.دعاوي خانوادگي شامل طلاق، طلاق توافقی، نفقه، عدم تمکين، حضانت، مهريه، فسخ نکاح و دیگر دعاوی مربوطه.دعاوی کيفري شامل خيانت در امانت، قتل، ضرب وجرح. افرادی که در غرب تهران هستند با انتخاب وکیل کیفری غرب تهران و توجه به آدرس نزدیک می توانند پرونده های کیفری را به وکیل بسپارند.

اگرچه تعرفه مشاوره وکیل دادگستری به اندازه هزینه انعقاد قرارداد وکالت با وکیل پایه یک دادگستری نبوده، اما باید به این نکته توجه داشت که با توجه به میزان تجربه کاری و شهرتی که وکیل مورد نظر شما ممکن است داشته باشد، مبلغ حق مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری نیز گاهی می تواند رقم قابل توجهی باشد ، که بهتر است پیش از اخذ وقت از دفتر وکیل و اقدام به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از میزان آن مطلع شوید. کلام و بیان خوب در یک وکیل اورا در دادگاه به سمت پیروزی سوق می دهد.انتخاب یک وکیل کار آزموده می تواند راهکارهای مناسبی پیشنهاد بدهد. در قانون قبل بحث از «اعدام متوقف­شده» بود، ولی در قانون جدید «مجازات­های سالب حیاتِ متوقف­شده» مطرح شده است. نـسب از موجبات ارث است ولی زمـانی که ناشی از زنا نباشد. بعد از لعان، زن و شوهر از یکدیگر ارث نمی برند و همچنین فرزندی که به سبب انکار او لعان واقع شده از پدر و پدر از او ارث نمی برد.( لعان یعنی زوج، زوجه دائـمی خود را که با او نزدیکی نموده است به زنا نسـبت دهد و دعوای مشاهده آن را کند. ولی اگر حرمـت رابطه ای که طفـل ثمـره آن است نسـبت به یکی از ابوین ثابت و نسبت به دیگری بواسطه اکراه یا شبهه زنا نباشد طفل فقط از این طرف و اقوام او ارث می برد و بالعکس.

تهیه ی دفاعیه نیز یکی دیگر از وظایف وکیل جزا یا کیفری می باشد. در واقع مهریه مالی است که هم در عقد دائم و هم در عقد موقت به زن تملیک می شود و به همین مناسبت ، زن هر زمان که بخواهد می تواند در دادگاه مهریه را مطالبه کند و مرد موظف به پرداخت مهریه می شود . شکایت کیفری شکایتی است که توسط یک فرد علیه فرد دیگری که مرتکب تخلف شده است انجام میشود.این دسته از شکایات ابتدا در دادسرا مطرح می شود .این شکواییه باید خطاب به فردی که از وی شکایت دارید و همچنین دادستان نوشته شود.مشخصات فردی که از او شکایت شده باید بطور کامل مشخص شود.مدارکی هم که فرد دارد باید به شکایتنامه پیوست دارد.که برای این امر می توان از وکیل کمک گرفت . بسیار دیده شده که فردی مورد تعقیب مراجع قضایی قرار میگیرد، پس از تشکیل پرونده حتی به زندان هم میرود اما در طی مراحل رسیدگی قضایی تبرئه میشود در چنین حالتی انگار که از ابتدا هیچ جرمی واقع نشده و پروندهی قضایی وی لکهدار نشده است اما در نگاه عامه به اعتبارش خدشه وارد میشود و متحمل ضررهای مادی و معنوی زیادی میشود. شما می توانید به کمک وکیل پایه یک دادگستری کیفری خود شکایت خود را تنظیم نمایید و پس از تحویل به مقامات رسمی قضایی، فرایند رسیدگی به آن را طی نمایید.

متأسفانه آمار مربوط به دعاوی کیفری افزایش یافته است و آشنایی با دعاوی و قوانین آن باعث می شود که حق افراد از بین نرود. برای حصول به این اهداف، غیر از ایجاد یک دادگستری مستقل که سیاسی و جناحی نباشد، موضوع دادرسی عادلانه و منصفانه مطرح شد که آن نیز به سازوکارهایی مانند حضور وکیل، حضور افراد معین مثل کارشناس، حق اعتراض، اجتناب از بازداشتهای غیرقانونی، جلوگیری از شکنجه، حاکمیت اصل برائت و سایر اوصاف مربوط به دادرسی منصفانه نیاز دارد. در بیشتر جرایم، مجازات ها در کنار اعمال آن از منظر عمومی جرم،از جنبه ی خصوصی آن نیز بصورت رد مال و جبران خسارت نیز اعمال خواهد شد و تمام حق و حقوق شما از وی اخذ می شود. حق استفاده از وکیل بخصوص در دعاوی کیفری جز قوانین جمهوری اسلامی می باشد.بنابراین برای انتخاب یک وکیل خوب مابه شما وکیل الرعایا را پیشنهاد می کنیم.در برخی پرونده ها مانند تجاوز، قتل هر دو طرف اختیار دارند تا حتی سه وکیل هم انتخاب کنند.دربرخی پرونده های محرمانه اجازه حضور وکیل منوط براینکه دادگاه حق اجازه این اجازه را بدهد. وکیل کیفری می تواند عواملی که موجب کاهش مجازات مجرمین می شود را همراه با شواهد و مدارک آنها حتی در حساس ترین جنایت ها به دادگاه ارائه نماید مواردی که وکیل کیفری می تواند از آنها دفاع نماید فقط مربوط به اتهام قتل نیست وکلای کیفری می توانند در مواردی به جز قتل عمد و غیرعمد، در امور سرقت، زورگویی، وغارت در دادگاه کیفری جهت دفاع یا تعقیب کیفری شرکت کنند.

منبع:
وکیل پایه یک دادگستری (پروندی)

مدیر روزنامه بازدید : 100 پنجشنبه 20 آبان 1400 زمان : 12:36 نظرات (0)

سیستمهای پارتیشن بندی چوب بسته به کار مورد نظر شما، در انواع مختلف از جمله چوب جامد یا روکشهای MDF ساخته میشوند. این مدل محصولات از پارتیشن شیشه ای هستند که بدون اسکلت و فریم هستند و از این مدل پارتیشن ها معمولا در پاگرد و راه پله ساختمان ها نصب میشوند که نمای زیبایی هم ایجاد میکند اما برای طبقات ایمنی بالایی ندارند. بطور مثال در پارتیشن دوجداره می توان بجای استفاده از شیشه ساده از شیشه سکوریت استفاده کرد که موجب افزایش قیمت پارتیشن دوجداره می گردد. یکی از قابلیت های پارتیشن شیشه ای متحرک، امکان جداسازی بخشی از فضا بطور موقت است. طبیعتا برای مشتریان یکی از نکات مهم زیبایی وسیله مورد نیاز است که این نوع پارتیشن های شرکت ما دارای محدودیت رنگی نمیباشد و هر رنگی که بخواهید میتوانید سفارش دهید. بنابراین یکی دیگر از گزینههای بسیار محبوب و مقرون به صرفه، نصب پارتیشن آفیس بهجای آن است.

گاهی اوقات این پارتیشن ها موقت هستند و گاهی دیگر دائمی هستند. بعضی اوقات انتخاب ارزانتر، بهتر کار میکند. این کار معمولاً با چوب خشک انجام می شود، اما گاهی اوقات با بلوک بتنی انجام می شود. وقتی نوبت به طراحی دفتر کار می رسد، میتوانید دیوارهای جداکننده یا دیوارهای خشک کلاسیک را انتخاب کنید. این مدل پارتیشن در مقایسه با نوع دوجداره خاصیت عایق کمتری در برابر صدا و هدر رفت انرژی دارد به همین دلیل اگر محیط کاری شلوغ و با نیروی انسانی بالا دارید بهتر است برای عایق صدا بهتر از پارتیشن دوجداره استفاده کنید. ۲-از نظر ساختار پارتیشن تک جداره دارای ضخامت ۷ سانتی متری است و دو جداره دارای ساختار تقریبا ۱۳ سانتی متری میباشد.پارتیشن تک جداره MDF بیشتر برای شرکت های تازه تاسیس و همچنین دفاتر اداری کم رفت و آمد منسب است چرا که هزینه های کمتری نسبت به پارتیشن های دوجداره و پارتیشن فریم لس دارد اما از طرفی جلوه و زیبایی کمتری نیز دارد. استفاده از این مدل محصولات به تمامی کارفرمایان و صاحبان کار برای تمامی محل کار ها توصیه میشود زیرا دارای قابلیت ها و ویژگی های خوبی هستند و طول عمر بالایی هم دارند و میتوانند برای مدتی طولانی نیاز ها را بر طرف کنند.

پارتیشن ها از این نظر دارای چند جنبه مثبت هستند؛ زیرا میتوان آنها را سریع و آسان اصلاح کرد و طرحها و ابعاد را با توجه به عملکرد آنها تغییر داد. پارتیشن اداری بهترین دیوار برای اتاق های کوچک هستند زیرا به شما کمک می کنند تا یک اتاق را به دو قسمت تقسیم کرده و فضایی تقسیم شده به آن بدهید. اما از آنجا که پارتیشنهای آلومینیومی چیزی جز دیوارهای آلومینیومی (ترکیب با شیشه) نیستند، آنها نور بسیار بیشتری را در بر میگیرند و به فضای اداری بدون استفاده از منابع اضافی نور کمک میکنند که در هزینههای نور مصنوعی و مصرف برق صرفهجویی کنند. شیشهها بخوبی نور را از خود عبور میدهند و در صورت لزوم استفاده از شیشه سکوریت بی رنگ در پارتیشنبندی باعث میشود تا ضمن جداسازی بخش های واحد کاری خود بتوانید تمامی بخش ها را زیر نظر بگیرید. سیستم های پارتیشن دیواری دارای کابینت و قفسه هستند که می تواند به شما کمک کند فضای بیشتری در دفتر یا خانه خود ایجاد کنید. آنها به شما کمک می کنند تا یک اتاق را به دو قسمت تقسیم کرده و جادارتر جلوه دهید تا حریم خصوصی و نور بیشتری داشته باشید. 

این از یک دیوار گچی با پارچه پشتی ساخته شده است که به عنوان روکش روی قاب چوبی استفاده می شود. طراحان ما با توجه به نیاز و بودجه شما کامل ترین پارتیشن اداری را بر پایه سلیقه و خواست شما طراحی کرده و در تلاش هستند جلوه ای مناسب و زیبا را برای محیط کار شما ایجاد کنند. بهخاطر تمامی این ملاحظات، شاید بهتر باشد کع نسبت به جابجایی تجدید نظر کرده و دفتر کار موجود را با پارتیشن بندی اداری جدید متحول کرد. هنگامیکه بودجۀ موجود چالش برانگیز است، اگر قصد ایجاد یک فضای جلسات خصوصی و یا فضای متفرقه در دفتر کار و یا فروشگاه خود را دارید، میتوانید یک راهحل آشکار ارائه دهید. بسته به نوع پارتیشن اداری می توانید دفتر یا خانه خود را به دو یا چند قسمت تقسیم کنید تا بتوانید یک اتاق خصوصی برای کار یا زندگی در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشید.

پارتیشن دو جداره : https://partitionparchin.com/double-wall-partition/

مدیر روزنامه بازدید : 111 سه شنبه 11 آبان 1400 زمان : 16:6 نظرات (0)

تمامی روکش های صندلی این شرکت از جنس چرم مصنوعی می باشد و هر یک از روکش ها کیفیت متفاوتی را با توجه به جنس آن دارا می باشد. برخی هم رویکرد متفاوتی در انتخاب رنگ دارند. رنگ هایی مثل قرمز و زرد و یا رنگ مشکی و قرمز معروف ترین رنگ ها در این حوزه هستند. استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین پارچه مخمل مشکی در این روکش صندلی باعث شده طراحی دکوراسیون داخلی آن با تریم داخلی خودرو (داشبورد و رودری ) هماهنگ تر باشد. روکش صندلی هایکو پژو 405 دارای طرح های مختلف بوده که همگی از نوع پارچه می باشند و باعث عبور گرما و انتقال آن به بیرون از بدن انسان شده و از گرم شدن بدن جلوگیری می کند و دارای تنوع رنگ و مدل های مختلف خشتی، کتیبه ای، تگرگی و … انواع روکش های صندلی چرمی و پارچه ای ماتیز با خاصیت ضد سایش، ضد پارگی، عدم تغییر رنگ در مدل ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارند که دارای ظاهری بسیار شیک بوده و علاوه بر زیبایی ذاتی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع مایعات، وسایل نوک تیز و …

با نصب این روکش صندلی اولیه شما در برابر آلودگی هوا محافظت شده و اگر به دلیل بی احتیاطی سرنشینان ، لکه ای روی پارچه روکش صندلی ایجاد شود به راحتی با یک ابر اسفنجی و کمی مواد شوینده تمیز خواهد شد. روکش صندلی هایکو دنا و دناپلاس متناسب با طرحهای صندلی و قالب این خودرو ساخته شده است، این روکشها پارچه ای و در طرحهای مختلف میباشند و مقاومت بسیار بالایی دارند. گام نخست خریدن روکش صندلی است. یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که برای بسیاری از افراد در خرید روکش صندلی وجود دارد، ویژگی ها و خصوصیات بهترین این محصولات می باشد که همین امر نیز سبب شده است تا بسیاری از شرکت های تولیدی روکش صندلی نیز حساسیت زیادی را بر روی تولید بهترین و مرغوب ترین محصولات از خود نشان دهند. شما می توانید از سایت های معتبر مانند سایت اسپورت خودرو خرید روکش صندلی خود را انجام دهید و خیالتان از سالم بودن و کیفیت آن راحت باشد. مرحله بعد مربوط به تکیهگاه صندلی عقب است.در این مرحله باید قسمت تکیهگاه روکش را روی تکیهگاه صندلی قرار دهید.قسمت تکیهگاه صندلی یا پشتی صندلی از بدنه ماشین جدا نمیشود به همین دلیل این مرحله در داخل ماشین انجام میشود.برای انجام این مرحله باید روکش را از قسمت تکیهگاه وارد خود صندلی کنید.حتما باید دوختها بر هم منطبق باشند.کشهای تکیهگاه روکش را باید به هم محکم گره بزنید تا روکش صندلی شل نباشد.

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید که کل فضای داخلی باید محافظت شود یا فقط صندلی هایی که بیشتر مورد نیاز هستند. مثال: خودروی پژو پارس رو اگر دقت کنید و مدل های قدیمی و جدیدش رو تحلیل کنید متوجه این موضوع میشید. پژو پارس یکی از خودرو های جوان پسند تولید داخل است که که لوازم جانبی زیادی نیز برای این خودرو تولید شده است،برای خرید روکش صندلی و اطلاع از قیمت این محصول به ادامه مطلب مراجعه کنید.کاربری این خودرو هم بعنوان خانوادگی و هم بعنوان اسپرت است و کاربر خودرو با توجه به یکی از این دو نوع استایل لوازم جانبی خودروی خود را انتخاب میکنند. اگر فکر میکنید که در تشخیص کیفیت بالای دوخت یک روکش تبحر لازم را ندارید، از یک دوست و فرد باتجربه برای این منظور استفاده نمایید یا اینکه خرید خود را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید. همینطور برای خرید روکش ساینا برترین طرحهای روز دنیا را یکجا جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دادهایم و میتوانید در رنگ و طرح مورد نظر همین حالا آن را سفارش دهید.

اگر به دنبال تنوع در روکش های صندلی هستید و خاص بودن برای شما مطرح می باشد، می توانید آریسان را برای خرید روکش صندلی خودرو، کفپوش و … بانک روکش صندلی اتومبیل متین (فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو مداکار ) بزرگترین و کامل ترین مرکز تخصصی فروش و نصب روکش صندلی و کفپوش خودرو در ایران می باشد. حدود قیمت این روکش در بازار بین 200 تا 950 هزار تومان می باشد. مارال روکش با استفاده از تازه ترین متودهای طراحی روکش صدندلی و بهترین نمونه های چرم ایرانی توانسته است جایگاه مناسبی را بین مشتریان بدست آورد. شرکت مارال یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید روکش صندلی خودرو برای انواع خودروهای پژو 405، پژو 206، دنا و … از این واکس یا نرمکننده میتوان برای روکش چرمی فرمان خودرو به همین روش استفاده کنید. بی یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین جهان است که در آن می توانید مقالات ما را نیز کشف کنید. همچنین نباید از ذکر این نکته غافل شد که استفاده از پاککنندههایی که مخصوص سطوح چرمی نیستند ممکن است به چرم صندلی آسیب وارد کنند. از دیرباز تاکنون چرم همیشه به عنوان یکی از لوکسترین و زیباترین متریالها برای پوشش سطوح استفاده میشود و همین قاعده برای خودروها نیز صدق میکند.

منبع:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/سایپا/روکش-صندلی-تیبا2/

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 110
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 24
 • آی پی دیروز : 26
 • بازدید امروز : 56
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 643
 • بازدید ماه : 135
 • بازدید سال : 4,014
 • بازدید کلی : 35,885