loading...

روزنامه آنلاین

تصمیم به انجام پیوند مو برای درمان طاسی یک تصمیم مهم و حیاتی است. قبل از کاشت یا ترمیم مو که به اشتباه کاشت موی مصنوعی نیز نامیده می شود، لازم است فرد آمادگی لازم را داشته باشد، زیرا کاشت مو بسیار حسا

مدیر روزنامه بازدید : 259 پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402 زمان : 11:12 نظرات (0)


تصمیم به انجام پیوند مو برای درمان طاسی یک تصمیم مهم و حیاتی است. قبل از کاشت یا ترمیم مو که به اشتباه کاشت موی مصنوعی نیز نامیده می شود، لازم است فرد آمادگی لازم را داشته باشد، زیرا کاشت مو بسیار حساس است و اگر به درستی انجام نشود و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام نشود، انجام می شود. می تواند دوباره باعث ریزش مو شود. و علاوه بر این بر روحیه آن فرد تاثیر بدی می گذارد.

در تبلیغات یک مؤسسه یا کلینیک کاشت مو، ممکن است بیش از 16000 تار مو نوشته شده یا ادعا شود که موهای شما شبیه یا حتی پرپشت‌تر از زمانی است که در نوجوانی قبل از ریزش موی شماست. البته این درست نیست، فقط یک تبلیغ برای جذب مشتری است. زیرا با روش های مرسوم و سنتی که توسط افراد تجربی و غیر درمانی انجام می شود نتیجه خوبی نمی بینیم.


بنابراین کاشت مو SUT پایه گذار و تنها روش تخصصی برای جدیدترین، متراکم ترین و بهترین روش کاشت مو در آمریکا و اروپا می باشد. پزشکان کلینیک تخصصی سینا (رنسانس) در ایران، کاندیدهای این روش در صورت داشتن بانک موی مناسب می توانند تا 14000 تار مو را در یک زمان پیوند بزنند.

در هر صورت باید نسبت به کاشت مو و نتایج آن واقع بین بود، ترمیم 100 درصد موهای از دست رفته و پرپشت دوباره در دوران نوجوانی امکان پذیر نیست، اما اگر روش کاشت و کلینیک مورد نظر به درستی انتخاب شود بین 70 تا 90 درصد مو از بین می رود.. این را می توان کاشت و برگرداند که درصد بسیار بالایی محسوب می شود. همانطور که بارها در مقالات دیگر توضیح داده شد، کاشت مو شامل برداشتن ریشه فولیکول مو از ناحیه ای از بدن (معمولاً پشت گردن که در آن مو بیشترین ریزش را دارد) و پیوند آن به ناحیه ای است که مو در حال ریزش است مطابقت دارند.

در کلینیک های کاشت مو در تهران، پزشک فرد را معاینه می کند و پس از معاینه یا معاینه اولیه، علل ریزش ابرو یا مو را ارزیابی می کند و بهترین راه را برای حل این مشکل – معمولاً کاشت مو – پیشنهاد می کند. اما قبل از کاشت مو و درمان طاسی، داوطلبان باید اقدامات خاصی را برای آماده سازی بدن و پوست سر انجام دهند. به این ترتیب عمل کاشت مو بهتر انجام می شود و مشکلی برای فرد چه در حین این عمل و چه بعد از عمل ایجاد نمی شود. نتیجه نهایی و حفظ سلامت و شادی شما.


1. بررسی کنید، آیا اصلا نیاز به کاشت مو دارید؟

اینکه آیا واقعاً می خواهید کاشت مو داشته باشید یا نه، سوالی است که به پزشک و متخصص کاشت مو بستگی دارد. به طور کلی روش های کاشت مو برای اکثر افرادی که از نازک شدن مو یا طاسی رنج می برند تجویز می شود و کاشت مو SUT جدیدترین و بهترین روش کاشت مو است. اگر فرد هنوز موی کافی داشته باشد و ریزش مو خیلی شدید یا مناسب سن او نباشد، می توان از روش هایی مانند پی آر پی مو یا مزوتراپی استفاده کرد، پزشک فرد مناسب است نه فرد.

2. بررسی علل ریزش مو:

ریزش مو دلایل زیادی دارد اما در بسیاری از مردان علت ریزش مو و طاسی ارثی یا داشتن تغذیه نادرست، استرس و فشار روحی بر آنهاست. بنابراین فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید با نظر پزشک به مسائل حیاتی و مهم در این زمینه توجه کند.


3. سن مناسب برای کاشت مو را در نظر بگیرید:

شرایط کاشت مو سن خاص خود را دارد و به طور کلی در سنین زیر 23 سال این عمل توصیه نمی شود و به ندرت انجام می شود. یکی دیگر از عوامل مرتبط با سن کاندید کاشت مو، تاثیر آن بر طراحی موهای کاشته شده است. اگرچه معمولاً این مشکل کاهش می یابد، اما افراد مسن ممکن است پس از عمل در نواحی دیگر سر دچار ریزش مو شوند، اما در هر صورت متخصصان کاشت مو باید در هنگام طراحی مدل مو به این موضوع مهم توجه کنند. این چیزی است که قرار است پیوند شود.


4. گزینه های کاشت مو:

درمان های ریزش مو ممکن است شامل کاشت موی مصنوعی یا ترمیم موی HRT و همچنین استفاده از پکیج های تقویت مو PRP، مزوتراپی، ویتامین تراپی و لیزر درمانی باشد.لطفا توجه داشته باشید که استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل، تا زمانی که طولانی مدت مطلقاً توصیه نمی شود. -ریزش موی مدت پس از قطع این دارو دوباره شروع می شود. بنابراین باز هم مهم است که یک نظر حرفه ای بگیرید و اینکه چه درمانی برای درمان ریزش مو و طاسی فعلی شما بهترین است.

5. تحقیق در مورد هزینه های کاشت مو:

بسیاری از داوطلبان در مورد هزینه کاشت مو تحقیق می کنند و برخی از آنها متاسفانه تنها به دنبال مکانی برای استفاده از این خدمات با کمترین هزینه کاشت مو به روش شیر (یا روش ها و تکنیک های دیگر) هستند. توجه به این نکته ضروری است که برای کاشت مو، برای انجام بهترین روش جراحی کاشت مو، پرسنل زیادی از جمله تکنسین های کلینیک و پرستاران، حتی بیش از 10 نفر روی سر یک فرد کار می کنند. . همچنین ابزار و تجهیزات مورد استفاده در فرآیند کاشت مو و همچنین هزینه های اضافی آنها را به این لیست اضافه کنید. اکنون متوجه شدید که چرا چنین عمل هایی در بهترین مرکز کاشت مو ارزان نیستند. اما برعکس، نتایج بلند مدت و دائمی آنها قطعا ارزشش را دارد و می تواند رضایت شما و سایر افرادی را که به کلینیک مراجعه می کنند جلب کند و رضایت متخصص را جلب کند.


6. تحقیق در مورد سطح تخصص و تجربه تیم پزشکی و درمانی کاشت مو:

موفقیت عمل به تجربه و سطح مهارت تیم درمان ریزش مو بستگی دارد. در اینجا ملاحظات زیادی وجود دارد، از جمله سطح راحتی بیمار و دستورالعمل های دقیقی که قبل یا بعد از مراقبت از مو، مجسمه سازی و روش های حذف مو به آنها داده می شود. آرایشگری و روش صحیح کاشت در این ناحیه مهم است.


7. وضوح در انتخاب بهترین روش کاشت مو:

مهم است که کدام روش کاشت مو برای درمان طاسی یا توقف ریزش مو استفاده می شود. قبلاً از روش هایی مانند کاشت مو FUT و کاشت مو FIT استفاده می شد که تنها تفاوت در نوع پیوند مو از ناحیه اهدا کننده (معمولاً پشت سر) بود. این تکنیک‌ها در حال حاضر منسوخ شده‌اند و هر یک از آنها عوارض زیادی پس از جراحی داشتند، از جمله نیاز به استراحت طولانی، خونریزی، جای زخم و بخیه‌ها، تورم و پانسمان‌های طولانی، ویزیت‌های مکرر و عدم امکان شستشوی مو برای چند روز. و غیره. بهترین روش کاشت مو کاشت مو به روش SUT و FUE می باشد و جدیدترین روش کاشت مو در دنیا محسوب می شود که به صورت انحصاری و اولین بار در ایران توسط کلینیک مو سینا (رنسانس) معرفی شد.8. آگاهی از عوارض بعد از جراحی و خطر کاشت مو:

به طور کلی کاشت مو به روش SUT روشی بی خطر است و میزان موفقیت آن نزدیک به 100 درصد است و برخلاف روش های قدیمی که نام بردیم، برخی از آنها کاملا بی ضرر هستند و خوشبختانه عوارض خاصی هم ندارند. ، و آنها داوطلبانه از این روش استفاده می کنند.

اما اگر قصد استفاده از روش های دیگر کاشت مو مانند FUT و FIT را دارید، باید از تمام عوارض و خطرات بعد از عمل آگاه باشید. برخی از عوارض کاشت مو موقتی هستند مانند: تورم، سردرد، سوزش و ... و برخی ممکن است دائمی باشند مانند خط باریکی که در روش کاشت مو FUT باقی مانده است. اما آگاهی از تمامی جوانب و مشاوره با متخصص کلینیک سینا می تواند دانش شما را افزایش داده و در تصمیم گیری به شما کمک کند.

9. برای اینکه بدانیم چه مدت بعد از عمل می توانیم به سر کار برگردیم؟

برای اینکه بدانید چه مدت پس از کاشت مو باید استراحت کنید و چه مراقبت‌های بعد از کاشت مو شامل می‌شود، اینها نکات مهمی هستند که باید قبل از عمل از پزشک خود بپرسید. قبلاً فرد باید چند روز استراحت می کرد، اما اکنون در روش SUT نیازی به استراحت طولانی مدت نیست و فردی که تحت کاشت مو قرار گرفته است می تواند به سر کار یا تحصیل بازگردد. روز بعد از کاشت مو.


10. درصد موفقیت کاشت مو چقدر است؟

برای داوطلبانی که این روش کاشت مو را برای درمان طاسی در این کلینیک انجام داده اند، بیش از 98 درصد پیوندهای پیوند شده آنها رشد کرده و جایگزین موهای از دست رفته و ریخته شده است. بنابراین پس از یک دوره کاشت مو به راحتی و بدون هیچ تاثیری، این دسته از موها به طور طبیعی رشد می کنند و تا پایان عمر باقی می مانند، افراد احساس بسیار خوبی نسبت به این مشکل دارند. دانستن موفقیت کاشت مو می تواند استرس شما را کاهش دهد و تصمیم شما را آسان تر کند

متن کامل مقاله را بخوانید: https://payju.ir/content/لیست-کلینیک-های-کاشت-مو-در-شیراز

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 261
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 90
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 327
 • باردید دیروز : 180
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 507
 • بازدید ماه : 10,953
 • بازدید سال : 71,546
 • بازدید کلی : 171,001