loading...

روزنامه آنلاین

اینجا شما میتوانید جزئی از جهان فیلمهای محبوب خود شوید و در حالتی که همیشه تنها در صنعت سینما تماشاگر بودهاید، نقش اصلی را بازی کنید.با الهام از ۱۳ فیلم هالیوود مختلف، پارک موشن گیت بیش از ۲۷ تفریح

مدیر روزنامه بازدید : 3194 سه شنبه 18 مهر 1402 زمان : 22:15 نظرات (0)

اینجا شما میتوانید جزئی از جهان فیلمهای محبوب خود شوید و در حالتی که همیشه تنها در صنعت سینما تماشاگر بودهاید، نقش اصلی را بازی کنید.با الهام از ۱۳ فیلم هالیوود مختلف، پارک موشن گیت بیش از ۲۷ تفریح سرگرم کننده و جذاب را در ۵ ناحیه مختلف به میهمانان خود ارائه میدهد. چراکه در این روز تخفیف های اجناس مراکز خرید اوت لت دبی بیشتر از همیشه می شوند و شما می توانید اجناس آن را با قیمت های کمتری از روزهای دیگر هفته خریداری کنید. تجربه ای منحصر به فرد از بهترین غذاهای اروپایی مسلماً یک روز عالی را برای شما خواهد ساخت. به شما قول میدهیم به لطف این اطلاعات بدون اینکه دست در جیب مبارک کنید، گشتوگذاری جانانه و رایگان را در دبی تجربه خواهید کرد. خبر خوب اینکه در خصوص استفاده از وسیلههای حمل و نقل مختلف نیز میتوان هزینه سفر به دبی را مدیریت کرد. گردشگرانی که مشتاق دیدن و کشف شاهکارها هستند اغلب درحال سرگردانی و تماشای گالری های مختلف در اینجا دیده میشوند. در هلند آغاز تولید تجاری به اوائل قرن بیستم بر می گردد. البته لازم به ذکر است که این ایرلاین توقف های زیادی دارد. قابل ذکر است که این دوچرخهها تا فوریه 2022، 1.592 میلیون سفر داشتند. به عنوان مثال اگر قصد شما صرفا بازدید و گشت و گذار در شهر دبی است میتوانید با بودجهای بسیار کم در حدود ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان از به این مقصد توریستی سفر کنید. کرایه تاکسی با هزینه ۲ درهم به ازای هر کیلومتر؛ تقریبا در هر مسیر باید هزینهای در حدود ۲۰ الی ۲۵ درهم را برای جابجایی با تاکسی در دبی پرداخت کنید. همانگونه که قبلتر اشاره کردیم لگولند یکی از سه پارک موضوعی مجموعه ریورلند است که در منطقه خوش مسیر پالم جبل علی واقع گردیدهاست و شما میتوانید از طریق وسایل نقلیه عمومی و یا ماشین شخصی به راحتی خود را به این محل برسانید.

پل ورسک - نقشه نشان میتوانید از آنجا هم مسیر با افق غزالهای وحشی را ببینید و در کنار شاهینها پرواز کنید. این چرخ غول پیکر در کنار ساحل معروف JBR قرار گرفته است و نمایی بی نظیر ۳۶۰ درجه از خط افق شهری را در یک سفر آرامش بخش و در عین حال مسحور کننده 38 دقیقه ای ارائه می دهد. بخش خاورمیانه: در این بخش، شما میتوانید به یک بازار قدیمی خاورمیانه وارد شوید و همچنین از نمایشگاه هنری و برنامههای محلی منحصر به فرد دیدن کنید. عکسهای قدیمی بینظیری از دبی که بین سالهای ۱۹۴۸ تا ۱۹۵۳ ثبت شدهاند در این بخش به نمایش درآمدهاند. این پارک دارای 6 بخش جداگانه سرگرمی و گردشگری کارخانه، مینی لند، شهر لگو، قلمرو پادشاهی، محوطه تخیل و فضای ماجراجویی میباشد که برای ساخت آن بیش از 60 میلیون لگو برای ساخت 15 هزار مدل لگویی استفاده شده است. از جمله مکان هایی که این کلاس ها برگزار می شود، می توان به نهر دیره، نهر بردبی، پارک زبیل، پارک JLT و شهر اینترنتی اشاره نمود. انتظار می رود که بچه های کوچک و بزرگ از اتاق هایی با مضمون سرگرم کننده، راضی باشند. بیشتر سواری ها و سرسره ها به بچه های کوچک اجازه می دهند که در گروه ها با هم سوار شوند یا با یکدیگر مسابقه دهند. مرکز خرید دبی یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروشگاههای آسیا و جهان به شمار میرود. در هریک از این غرفهها عرضه میشوند که علاوهبر مراکز خرید دبی، در صورت تمایل میتوانید از آنها نیز سوغاتی و یا یادگاری بخرید. غرفهی اصلی این دهکده مربوط به میزبان است که جزو زیباترین غرفهها به شمار میآید.

در ابتدا، دهکده جهانی دبی قرار نبود به صورت یک مکان ثابت باشد. قطعا برای گشت و گذار و جابجا شدن در سطح شهر دبی نیاز به استفاده از وسایل حمل و نقل خواهید داشت. با خرید بلیطهای ممتاز آتلانتیس آکواونچر، به 60 هکتار از این پارک آبی هیجان انگیز و تمام جاذبهها از زمان ورود تا زمان بسته شدن دسترسی نامحدودی خواهید داشت. این پارک دیدنی که اولین پارک لگولند خاورمیانه و هفتمین لگولند بزرگ دنیا است دارای بیش از ۶۰ میلیون قطعه لگو است و در شش بخش مجزا و جذاب با نامهای کارخانه، شهر لگو، تخیل، قلمرو پادشاهی، ماجراجویی و مینی لند طراحی شدهاست که در ادامه مطلب در مورد هر بخش به طور کامل توضیح خواهیم داد. این سواری هیجان انگیز شامل شش سرسره حصیری است که در آن می توانید با دوستان خود مسابقه دهید ، اما به شما هشدار می دهند ، مطمئناً مرطوب و وحشی است. اما یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی که در این آکواریوم برای همه فراهم شده است، غواصی درون یک قفس محافظ در کنار کوسهها است. سرسرههای بخش دوم که به معبد مایاها معروف است از زیر تالاب کوسهها میگذرند. برای اینکه برج استحکام کافی داشته باشد، خرپاهای فلزی به طول 85 متر در بخش دیوار بیرونی آن استفاده کرده اند. بنابراین قبل از اینکه از طریق این مطلب شما را به دل این مکان شگفتانگیز ببریم ابتدا به سوال مطرحشده پاسخ خواهیم داد. اگر عکس های دو دهه قبل دبی را ببینید، متوجه می شوید که از یک صحرای برهوت به وضع کنونی اش رسیده است.

راستی قبل از سفر، حتما از راهنمای سفر به دبی استفاده کنید تا با دست پر بروید. برج العرب دبی انتقادها را به خوبی در تناقض انواع، توجه به خوبی طراحی و تأثیرگذاری ساختمان نهایی به خود جلب کرده است. نکته قابل توجه دیگر درباره لگولند آن است که شما با قصد دیدن این مکان میتوانید با یک تیر چند نشان را بزنید چرا که این پارک در نزدیکی مکانهای دیدنی دیگری همچون پارک بالیوود، پارک موشن گیت، باغ معجزه دبی و ساحل بسیار زیبای مارینا واقع شده است. با توجه به همین محبوبیت، مسئولین دبی تصمیم گرفتند که پارکی تفریحی در ابعاد بسیار بزرگ را با نام کلی ریورلند تاسیس کنند که لگولند تنها یکی از بخشهای این پارک موضوعی محسوب میشود. مدیر ارشد پروژه شهربازی گرگان گفت: با توجه به اینکه برخی از امکانات و تجهیزات این شهر بازی منحصر به فرد می باشد به جرأت میتوانم بگویم که نسبت به دیگر شهربازیهای کشور بیشتر مطرح خواهد بود. در عرض چند قدم پیادهروی میتوانید به پارک صفا دسترسی داشته باشید و به دلیل قرارگیری این هتل در خیابان مشهور شیخ زاید دسترسی به جای مختلف دبی بسیار آسان است و اینکه میتوانید از طریق مترو و ترانسفر گشت از جاهای دیدنی این شهر مانند برج خلیفه، برج العرب، آکواریوم دبی، موزههای دبی و چندین مراکز خرید بازدید کنید. علاوه بر این ها برای اینکه فضای داخلی برج را تزئین کنند، تلاش کردند تا متناسب با فرهنگ عربی و همین طور رنگ شن های بیابان باشد. آشنایی با فرهنگ و سنت مردم بومی امارات یکی از هدفهای این موزه است، علاوه بر این مسیری که دبی طی کرده تا به پیشرفت امروزی برسد، نیز از دیگر مواردی است که میتوانید در این موزه با آن آشنا شوید. بخش اسکای لند: در این بخش، شما میتوانید تجربه پرواز با چرخش ۳۶۰ درجه در بالای شهر دبی را داشته باشید.

این پارک تفریحی واقع در ساحل خلیج فارس دبی، با سطحی بالغ بر ۴٩ هکتار، عرضهکننده یک تجربه لذت بخش شناخته شده است. این بخش از آکواریوم یکی از بزرگترین آکواریوم های رو باز در خاورمیانه و منطقه آفریقا محسوب می شود. در این بدنه باز ، راه خود را به سمت پایین بزرگ کنید و مستقیماً به آب زیر بروید. که اولین نفر به پایین می رسد. اگر به دنبال خرید سوغاتی هستید و می خواهید هزینه بالایی را صرف خرید نکنید این مرکز بهترین گزینه برای شما محسوب می شود و در ضمن شما مسافر می توانید در ( کاونت گاردن ) انواع صنایع دستی ، جواهرات خاص ، لوازم کادویی و سوغاتی ، لباس های محلی و اجناس متفاوت را در تور امارات شهر دبی تهیه نمایید . در زیر به صورت کامل مراحل واردات پارچه از دبی را به شما عنوان خواهیم کرد. در غرفهی مراکش از مهمانان با طبل و دهل استقبال میشود و در آن معماری اسلامی و هنر موزاییک به صورت کامل قابل مشاهده است. یک موج ملایم بگیرید یا به سادگی در این استخر موج با اندازه کامل خنک شوید ، جایی که امواج آنقدر بزرگ هستند که همه اعضای خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

ساحل کایت یکی از مهیجترین جاهای دیدنی دبی برای موج سواری و اسکی روی آب است. بنابراین با رفتن به آنجا جز شلوغی و صدای جیغی که از لذت و هیجان موج سواری و تفریحات دیگر به گوش میرسد، چیزی عایدتان نمیشود. اگر شما هم درباره این موزه شگفتانگیز کنجکاوید و دوست دارید بدانید که چه چیزی در انتظار بازدیدکنندگان موزه آينده است؛ با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید. این سرگرمی سرگرم کننده و زمین بازی آبی با سرسره چیزی را برای هر یک از اعضای خانواده ارائه می دهد. این قسمت به قدری جذاب است و روی قوه تخیل کودکان شما تاثیر مفید میگذارد که میتواند یکی از دلایل مهم هر پدر و مادری برای گرفتن ویزای دبی و دیدار از این پارک باشد. قیمت اجناسی که در این بازار عرضه میشوند به قدری مناسب و ارزان است که امکان ندارد دست خالی از آن خارج شوید. ساحل جمیرا به قدری برای همه توریستها و گردشگران شناخته شده است که به طور معمول به عنوان اولین مقصد ساحلی آنها انتخاب میشود، به همین دلیل دارای انواع امکانات و تجهیزاتی مانند مرکز ورزشهای آبی مثل جت اسکی، انواع رستوران و صندلی حمام آفتاب است. حیاط خانه دارای 5 قسمت است که هر قسمت مربوط به یک خانواده بوده.

بچهها میتوانند در اینجا به باغبانی و کاشت گیاه بپردازند و در نهایت نیز آن را بهعنوان سوغاتی به خانه ببرند.هزارتوی تربچه: این هزارتو، یک پازل چالشبرانگیز برای کودکان است که در آن باید بهدنبال شخصیت محبوب پیتر خرگوشه بگردند و در عین حال، راه بیرونرفتن از این محل را پیدا کنند که قطعا برای آنها مهیج و جالب خواهد بود.شهربازی ناتکین سنجابه: در پارک مزبور، فعالیتهای تفریحی و مهیج متنوعی برای کودکان در نظر گرفته شده است.شکار گنج: این بخش بر اساس داستان پیتر خرگوشه و ماجراهای آن ساخته شده است و افراد شرکتکننده باید با کمک سرنخها، قفل گنج را باز کنند. علاوه بر این ها تور هلیکوپتر هم وجود دارد که شما را در منطقه می چرخاند تا بخش های دیدنی دبی را ببینید. بیش از 20 سرسره آبی و جاذبه های تفریحی وجود دارد که خانواده می توانند با هم از آن لذت ببرند. همین موارد باعث می شود تا در تور دبی حداقل به این مسجد بروید و از دیدنی های آن لذت ببرید. اسلاید را به تنهایی یا با یک دوست روی یک لوله دوتایی بچرخانید و از پیچ و خم های بی پایان لذت ببرید. شهر بازی متل، فضایی ایمن و مسالمتآمیز برای کودکان ارائه داده و به آنها امکان میدهد تا در یک محیط پویا، فعالیتهای خلاقانه و سرگرمکننده را تجربه کنند. کودکان میتوانند با استفاده از عینک واقعیت مجازی به دنیای مجازی وارد شوند و تجربهای فراموش نشدنی را تجربه نمایند. یکی از جاذبههای اصلی موشن گیت، وی آر بوده که نشان دهنده تجربه واقعیت مجازی است. این واقعیت مجازی شامل سفر به فضا، جاهای دیدنی طبیعی مشهور، ماجراجوییهای تاریخی و غیره میشود. به راحتی می توانید در یکی از رمانتیک ترین مکان های دبی اوقات دلپذیری را برای خود بسازید.

این پارک آبی که در مجموعه پرجنبوجوش پارکها و استراحتگاههای دبی قرار دارد، افزودنی فوقالعاده به برنامه سفر شما در دبی است و اوقات خوشی را برای بازدیدکنندگان در هر سنی فراهم میکند. تهران دبی، به عنوان یک سایت معتبر و قابل اعتماد، بلیطهای ورودی به پارکها و اقامتگاههای متنوع در دبی را ارائه میدهد. دهکده جهانی دبی شبیه یک شهرک است که هر قسمت از آن شما را به یک سفر جذاب میبرد. غذا در دهکده جهانی تمرکز زیادی دارد. بنابراین هیجان پارک آبی و آرامش و استراحت در ساحل جمیرا، دو گزینه خوب برای تکمیل لذت سفر به دبی هستند. این پارک با توجه به نیازها و سلیقههای کودکان طراحی شده است تا آنها را سرگرم و خوشحال کند. دسترسی آسان دارد. نکته جالب توجه درباره بازار مرشد دبی این است که بیشتر غرفه های تجاری آن مربوط به ایرانی ها می شود. آسانسور این برج سرعت بالایی دارد و طی چند دقیقه کل شهر دبی زیر پای شما است. در این پارک چند پنگوئن از نژادهای مختلف زندگی میکنند. امام حسین عزیزم ؛ می گویند خدا حرف بندگان خاصّش را بیشتر گوش می دهد ؛ به خدا بگو ماهایی که در خاور میانه و آفریقا هم زندگی می کنیم آدمیم ؛ برای ما نان گرم و امنیت اجتماعی فراهم آورد ؛ شاید آن موقع فکر کردن به جبر و اختیار هم لذّت بخش باشد و کار ما شاید این باشد که در افسون گُل سرخ شناور باشیم ! این موزه از بخش تپه سبز که نماینگر استواری، ماندگاری و ریشه داشتن در مکان و زمان و تاریخ و فضای بالای ساختمان نشانگر قدرت بشر و ذوق هنری و توانایی برای خلق و ایجاد بنایی در هارمونی با محیط پیرامونش می باشد و بخش توخالی ابتکار و نو آوری را به نمایش می گذارد. برج خلیفه بلندترین سازه ساخته دست بشر با 830 متر ارتفاع و 163 طبقه است.

این طبقه مختص کودکان است. این پارک با همکاری استودیو فیلم سازی بالیوود هندوستان (Bollywood Studios) ساخته شده و به عنوان اولین پارک تماماً مربوط به صنعت سینمای هند در جهان شناخته میشود. این پارک در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد. علاوه بر این به دلیل این که میزان انرژی خورشیدی در طول سال در بخشهای مسکونی برج کنترل شود، از به کاربردن شیشه در نمای جلوی هتل خودداری کردهاند. لگولند دبی یک پارک موضوعی - تفریحی برای کودکان و نوجوانان بین 12-2 سال است، اما تبدیل به یکی از جاهای دیدنی دبی برای تمام اعضای خانواده شده. پارک آبی آیس لند در دبی یک مقصد تفریحی با تم یخی است و برای مقابله با گرما و آفتاب دبی مناسب است. قرار بود مجموعه پارک موضوعی لگولند دبی در سال 2011 در مجتمع دبی لند افتتاح گردد اما ساخت آن با تاخیر همراه شد. در نهایت مجموعه تفریحی پارک موضوعی لگولند دبی در سال 2016 در مجتمع پارک ها و تفریحات دبی افتتاح شد. لگولند دبی در سال 2016 افتتاح شده است. جاهای دیدنی برای کودکان در شهر دبی بسیار زیاد است و دنیای متفاوتی برای کودکان به وجود آمده است. اماکن تفریحی و جاهای دیدنی بسیاری در این شهر زیبا وجود دارد که باعث جذب بسیاری از گردشگران و توریستها از سراسر جهان به دبی شده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اجاره ماشین دبی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 261
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 89
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 307
 • باردید دیروز : 180
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 487
 • بازدید ماه : 10,933
 • بازدید سال : 71,526
 • بازدید کلی : 170,981