loading...

روزنامه آنلاین

همه قوانین مربوط به ثبت شرکت و برند در موسسات حقوقی را در روزنامه بخوانید. رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کلیه امور عادی و جاری شرکت. یکی از مباحثی که در زمینه پوشاک بسیار مهم است ثبت برند لباس است از این ر

مدیر روزنامه بازدید : 176 شنبه 27 آذر 1400 زمان : 10:20 نظرات (0)

همه قوانین مربوط به ثبت شرکت و برند در موسسات حقوقی را در روزنامه بخوانید.

رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کلیه امور عادی و جاری شرکت. یکی از مباحثی که در زمینه پوشاک بسیار مهم است ثبت برند لباس است از این رو تصمیم داریم تا در یکی دیگر از بحث بر انگیز ترین مباحث ثبت برند در رابطه با شرایط و هزینه ثبت برند لباس در ایران به شما دنبال کنندگان همیشگی آروین ثبت اطلاعات جامع و کاملی را منتقل نماییم تا درصورتیکه قصد ثبت برند لباس را دارید بتوانید با اطلاعات کامل نسبت به این کار اقدام نمایید، پس پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید. این اقدام باعث میشود که پروسه ثبت برند مواد غذایی زمان کمتری ببرد. ثبت برند مواد غذایی در کشور ما یا هر کشور دیگری اجباری است. یکی از پرتکرارترین و شاید حتی کلیدیترین مسائل در زمینه ثبت برند لباس را میتوان هزینه ثبت برند لباس دانست. طبق قانون کار شرکت های ثبت شده موظف به بیمه کردن کارکنان خود میباشند.

البته یکی از قوانین نام تجاری این است که اگر بعد از تمام شدن زمان استفاده از آن، صاحب برند بیشتر از شش ماه برای تمدید کردن آن هدر بدهد، حق استفاده از برند را از دست می دهد و باید همه ی مراحل ثبت آن را از اول انجام دهد. بهطورکلی برند عبارت است هرگونه نام، نشانه، علامت، عبارت و یا ترکیبی از این موارد که باهدف تمایز ایجاد کردن بین محصولات تولیدشده توسط یک شرکت و یا کارخانه با شرکت و کارخانهای دیگر مورداستفاده قرار میگیرد. نوع ” در این صفحه نام هاي درخواستی ثبت می شود .براي این کار ابتدا نوع شرکت از فهرست مشخص می شود .منظور از اولویت نام ترتیب پیشنهادي ” اولویت نام ” انتخاب می شود .سپس ” شرکت را مشخص نموده و در قسمت ” نام درخواستی ” اسامی است که از یک تا پنج می باشد .پس از آن اگر توضیحی در مورد نام پیشنهاد شده الزم ” توضیحات متقاضی ” مورد نظر تایپ می شود .در قسمت کلیک شده موارد تعیین شده در ” افزودن نام درخواستی ” باشد نوشته می شود .در مرحله بعدي کلید قسمت پایین فرم نشان داده شود .الزم به ذکر است که پس از ورورد هر نام باید این کلید را کلیک نمایید .براي حذف یک نام بر روي کلیک می نماییم .

همچنین درصورتیکه نسبت به ثبت برند لباس خود اقدام نموده باشید و در فرایند برند سازی نیز موفق عمل کرده باشید خواهید دید که افراد و شرکتهای بسیاری برای استفاده از برند شما بر روی محصولاتشان مایلاند تا با پرداخت هزینههایی از این امتیاز بهرهمند شوند و همین امر نیز میتواند برای شما درامد زایی بسیاری داشته باشد. همچنین نحوه اداره شرکت به صورت مفصل در لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است که کاملترین سازوکار را در بین سایر شرکتهای تجاری دارد. اداره ثبت شرکت ها نام درخواستی شما را با سایر شرکت های موجود بررسی مینماید تا که نام مشابه توسط شرکت دیگری انتخاب نشده باشد. پس از ۳۰ روز از انتشار روزنامه رسمی مرحله ی اول، باید هزینه ی انتشار در روزنامه ی رسمی مرحله دوم و هزینه ی ثبت نشان را پرداخت نمایید. مطمئناً درصورتیکه در هر یک از مراحل ثبت برند لباس توقفی حاصل و یا نیاز به بررسی مجدد و تکمیل مدارک باشد هزینه ثبت برند لباس شما نیز افزایش خواهد یافت. از زمانی که اظهارنامه به اداره مربوطه ارسال میشود، حدود سی روز کاری برای دریافت آگهی نوبت اول و حدود دو ماه دیگر برای دریافت نهایی گواهینامه ثبت برند زمان لازم است.

هر برندی که در اداره مالکیت صنعتی و معنوی به ثبت رسد تحت حمایت دولتی قرار گرفته و شخص و یا شرکت مالک برند پس از ثبت آن میتوانند از آن برند بر روی تولیدات و خدمات خود استفاده نمایند و درصورتیکه شخصی یا شرکتی نسبت به استفاده بدون مجوز از برند مربوطه اقدام نماید شامل جزای نقدی و دیگر جرائم دیگر خواهد شد که توسط دادگاه خواهد بود. تاییدیه از بازرسان جهت عدم وجود نسبت فامیلی نسبی یا سببی با مدیران شرکت. یک کپی از مجو فعالیت (این مجوز میتواند یک پروانه کسب، پروانه ساخت، پروانه بهرهبرداری، مجوز کسب یا یک کارت بازرگانی باشد). در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی ، کارشناس اداره ثبت شرکت ها اقدام به تهیه پیش نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می دهد.سپس امضایی دال بر " ثبت با سند برابر است " از شرکا یا وکیل رسمی شرکت اخذ می گردد.سپس دو نسخه آگهی به امضای رییس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده شرکت ، ضبط و نسخه دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می شود و این سند " سند ثبت شرکت " است. پس از آن باید نسخه اصلی مدارک را به صورت پستی به آدرسی که مشخص می شود ارسال کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه ثبت برند و شرکت راه روشن بخوانید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 224
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 14
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 169
 • باردید دیروز : 299
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 31
 • بازدید هفته : 1,169
 • بازدید ماه : 6,524
 • بازدید سال : 20,353
 • بازدید کلی : 119,808