loading...

روزنامه آنلاین

مشتریان سازمانی ویژگیهای این نرمافزار را جهت دهی میکنند. این یک زبان ماتریس/آرایه سطح بالا با دستورات جریان کنترل، توابع، ساختارهای داده، ورودی/خروجی و ویژگیهای برنامه نویسی شی گرا است. این سیستم گراف

مدیر روزنامه بازدید : 225 جمعه 21 مرداد 1401 زمان : 15:26 نظرات (0)

مشتریان سازمانی ویژگیهای این نرمافزار را جهت دهی میکنند. این یک زبان ماتریس/آرایه سطح بالا با دستورات جریان کنترل، توابع، ساختارهای داده، ورودی/خروجی و ویژگیهای برنامه نویسی شی گرا است. این سیستم گرافیکی متلب است که شامل دستورات سطح بالا برای تجسم دادههای دو بعدی و سه بعدی، پردازش تصویر، انیمیشن و گرافیک استفاده میشوند. این بر اساس حلقههای کنترل است. نرم افزار نت ساینا به شما کمک می کند تا زمان بندی، برنامه ریزی، سازمان دهی و رهگیری تعمیرات در جهت تسهیل و خودکار سازی درخواست ها و سایر امور روزانه انجام می شود به نحوی که شما می توانید بر روی کارهای با اولویت بیشتر تمرکز نمایید. یک راه حل نرم افزاری مدیریت نگهداری کامپیوتری باید همه نیازهای عملکردی شما را فورا برطرف کند. تیمهای مهندسی برای سیستمهای بیسیم از Matlab استفاده میکنند و زمان توسعه را کاهش میدهند، مشکلات طراحی را زودتر برطرف میکنند و آزمایش و تاییدهای لازمه را ساده تی میکنند. هستند. استفاده از Matlab به شما این امکان را میدهد که همه اینها را در یک محیط واحد طراحی و شبیهسازی کنید. محیط پُرتال دارای یک کارپوشه الکترونیکی میباشد که کلیه درخواست کارها با توجه به فرآیند طراحی شده در زمان ورود به ایستگاه مورد نظر به کارپوشه فرد یا افراد مربوطه وارد میشود.

https://pmworks.ir/

این موضوع که تصمیماتی که روزانه توسط سرپرستان و کارکنان بخش معاملات گرفته میشود، میتواند هزینههای نگهداری و تعمیرات را تحت تأثیر قرار دهد بیانکنندهی آن است که روش بودجهبندی و کنترل هزینه باید بهوضوح توسط این افراد تعیین شود، زیرا افرادی در این سطح، مسئول تهیۀ بودجههای نگهداری و تعمیرات (نت) و کنترل هزینهها در این بودجه هستند. تمام دادهها در این نرم افزار به شکل ماتریس ذخیره میشوند. این محیط کاربری، شامل امکاناتی برای مدیریت متغیرها در فضای کاری شما و وارد کردن و صادر کردن دادهها است. اینترنت اشیا شبکهای از دستگاهها، وسایل نقلیه و لوازم خانگی و سایر موارد تعبیه شده با الکترونیک، نرم افزار، حسگرها، محرکها و اتصالات است که امکان تبادل دادهها را فراهم میکند. تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال یکی از خدماتی است که باید توسط متخصصین مجرب انجام شود. در یک نگاه، تفاوت بین نرم افزار EAM و CMMS اندک بنظر میرسد؛ هر دو به سازمان کمک میکنند تا با خودکار کردن فعالیتهای تعمیر و نگهداری، مدیریت موجودی مواد و قطعات یدکی و دستور کار، از وضعیت تعمیرات انفعالی به سمت یک استراتژی نت پیشگیرانه (PM) حرکت کنند. متلب در طی سالیان متمادی با ورودی بسیاری از کاربران تکامل یافته است.

در سیستمERP سبز کار برای فردی فرستاده میشود که با استفاده از تعریف فرآیند قابلیت انجام آن را دارد، بنابراین کار ارجاع شده بیپاسخ نمانده و با این حرکت سازمان به اهداف خود میرسد. متلب از MATrix و LABoratory به ترتیب به معنای ماتریس و آزمایشگاه تشکیل شده است. همچنین شامل ابزارهایی برای توسعه، مدیریت، اشکال زدایی و نمایهسازی M-filesهای برنامههای MATLAB است. جعبه ابزار سیستم کنترل Matlab الگوریتمها و برنامههایی را برای تجزیه و تحلیل سیستماتیک، طراحی و تنظیم سیستمهای کنترل خطی ارائه میدهد. وی تصریح کرد: در این برنامه سعی شده است با استفاده از روش های روز رایج در جهان و الگوریتم های آماری ویژه بحثهای نگهداری و تعمیرات، یک سیستم هوشمند و با قابلیت اطمینان بالا طراحی و تولید شود. سیستمهای تعبیه شده یا نهفته سیستمهای کامپیوتری متشکل از قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هستند و برای انجام یک کار خاص طراحی شدهاند. این نرم افزار قصد کنترل کلیه فعالیتهای مرتبط با سیستم نت، از ابتدا تا انتهای آن را دارد. CMMS می تواند این درخواست های خارجی را ضبط کرده و تکمیل آن ها را ردیابی کند. یعنی هم به برنامه نویسی در سطح کوچک اجازه میدهد تا به سرعت برنامههای خود را ایجاد کند و هم به برنامه نویسی در سطح بزرگ اجازه میدهد تا برنامههای کاربردی کامل و پیچیده را ایجاد کند.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

رابط برنامه کاربردی متلب (API)، کتابخانهای است که به شما امکان میدهد برنامههای C و Fortran بنویسید که با متلب تعامل دارند. این به شما این امکان را میدهد که بسیاری از مسائل محاسباتی فنی را حل کنید، به ویژه آنهایی که دارای فرمولهای ماتریسی وبرداری هستند، در کسری از زمانی که برای نوشتن یک برنامه در یک زبان غیر تعاملی اسکالر مانند C یا Fortran نیاز است. بنابراین تعمیرات پس از نصب قرار می گیرد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. هستید، هیچ گونه نگرانی در خصوص تعمیریا تعویض قطعات دستگاه خود نداشته باشید. کدهای علت خرابی نیز قابل تعریف و شناسایی در اینگونه سیستمها میباشد، برخی از سیستمهای پیشرفتهتر CMMS میتوانند مجموعهای از کدهای علت خرابی را برای هر کد عیب مطرح شدة یک دستگاه خاص، ایجاد کنند، بنابراین میتوان این کدها را طبقه بندی کرد. ارتباطات بیسیم یک اصطلاح گسترده است که برای اتصال دو دستگاه با استفاده از سیگنال بدون سیم یا بیسیم استفاده میشود.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 224
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 10
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 90
 • باردید دیروز : 299
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 31
 • بازدید هفته : 1,090
 • بازدید ماه : 6,445
 • بازدید سال : 20,274
 • بازدید کلی : 119,729