loading...

روزنامه آنلاین

مدیر روزنامه بازدید : 27 شنبه 13 خرداد 1402 زمان : 11:33 نظرات (0)

گردش خون مویرگی بسیار شبیه به سیستم مویرگی بدن است که خون تمام اندام ها را تامین می کند. سلول های مویرگی و سلول های سیستم توزیع به طور مشابه کار می کنند. این محصول را با کمک مویرگ ها (یا توزیع کنندگان) به دست مصرف کننده می رساند.

به عنوان مثال، صنعت غذا را در نظر بگیرید. آنها به راحتی در همه فروشگاه های کوچک و بزرگ در همه جا در دسترس هستند. به این نوع فروش که محصول در همه جا قرار می گیرد و به راحتی در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد، توزیع مویرگی نامیده می شود. در زیر فروش مو و ابعاد مختلف آن را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

عمل مویرگی چیست؟

توزیع فرآیند انتقال کالا از تولید کننده به مشتری است. مویرگی یا توزیع برای تجارت بسیار مهم است. زیرا این یک فرآیند فروش مویرگی است که در واقع محصول را در سریع ترین زمان ممکن و بهتر در جایی و زمانی که مشتری به آن نیاز دارد تحویل می دهد.

بازاریابی مویرگی محصول را به پایان نهایی فرآیند بازاریابی یا نزدیک ترین نقطه مصرف یعنی فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و غیره می رساند. این فرآیند فروش شامل حمل و نقل، بسته بندی، ذخیره سازی و تحویل محصولات می باشد.

هدف اصلی فروش مویرگی ارائه محصول بیشتر است. از هتل های پنج ستاره گرفته تا کیوسک های روزنامه، محصول در دسترس و به راحتی در دسترس مشتری خواهد بود.

در فروش مویرگی (توزیع)، توزیع کننده محصول را از تولیدکننده خریداری می کند، آن را ذخیره می کند و سپس از طریق کانال توزیع به مصرف کننده می فروشد. فروشنده مویرگی نقش مهمی در موفقیت کسب و کار دارد. اگر فروشنده فعالیتی نشان ندهد، اگر کالا را به موقع به مشتری تحویل ندهد، مصرف کننده ناراضی می شود و تولیدکننده متضرر می شود.

توزیع مویرگی و سیستم بازاریابی خدمات

1. انبار کالا

انبار کردن منظم کالاها یکی از وظایف اصلی سیستم فروش مویرگی است. بدون انبار نمی توان آن را دسته بندی، بسته بندی و برای مشتری ارسال کرد.

2. دریافت سفارش از مشتریان

هر سیستم فروش مویرگی باید دارای بخش سفارش گیری باشد، در غیر این صورت نمی تواند کالاها را بی هدف توزیع کند. شما باید سفارشات مشتری را بگیرید، ثبت کنید و در صف تحویل قرار دهید.

3. تحویل کالا

مهمترین عامل موفقیت هر کسب و کاری این است که وقتی مشتری محصول را می خواهد، بلافاصله در دسترس باشد. تحویل سریع و ایمن کالا باعث جلب رضایت مشتری و القای اطمینان در کسب و کار می شود.

4. دریافت ادعاها

هنگامی که اقلامی را می فروشید، مهم این است که ادعاها را دریافت کنید تا بتوانید درآمد واقعی کسب کنید. پرداخت هنگام تحویل محصول وظیفه سیستم فروش مویرگی است.

5. اطلاعات بازار را بررسی کنید

دپارتمان پخش مویرگی می تواند اطلاعات دقیق و کاملی از بازار را در اختیار سازنده قرار دهد. نیازها و ظرفیت بازار را بررسی کنید و گزارش آن را به تولیدکننده تحویل دهید.

انواع کانال های توزیع یا توزیع مویرگی

همانطور که کیفیت محصول برای رضایت مشتری مهم است، تحویل سریع و دسترسی آسان به آن محصول نیز اهمیت دارد. فرض کنید شما بهترین محصول را با کیفیت تولید می کنید، اما نمی توانید آن را به دست مصرف کننده برسانید. بنابراین نمی توانید آن را بفروشید. در واقع بدون کانال فروش مناسب و توزیع مویرگی، بهترین و با کیفیت ترین کالاها ناشناخته مانده و در دست تولیدکننده باقی می ماند.

بیایید ببینیم کانال فروش (توزیع) مویرگی چیست؟ کانال فروش یا توزیع مویرگی، زنجیره‌های تجاری یا واسطه‌هایی هستند که تولیدکننده از طریق آنها محصول خود را به کاربر نهایی تحویل می‌دهد.

به طور کلی سه نوع کانال فروش شاعرانه داریم: فروش مستقیم، فروش غیر مستقیم و کانال های ترکیبی.

کانال مستقیم (کانال سطح صفر)

کانال توزیع مستقیم مویرگی کوتاه ترین و ساده ترین کانال توزیع است که تولیدکنندگان محصولات خود را از طریق آن به مصرف کنندگان نهایی تحویل می دهند. در این نوع فروش هیچ واسطه ای وجود ندارد و تولید کننده کالا را مستقیماً برای مصرف کننده ارسال می کند.

کانال غیر مستقیم

در فروش غیرمستقیم مویرگی، تولیدکننده محصول را با کمک خرده فروشان یا واسطه ها به دست مصرف کننده نهایی می رساند. کانال فروش غیر مستقیم مویرگی به سه سطح سطح یک، سطح دو و سطح سه تقسیم می شود.

مرحله 1

در این سطح یک واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده وجود دارد. به عنوان مثال، این واسطه می تواند یک خرده فروش باشد.

مرحله دوم

کانال فروش مویرگی سطح 2 از دو واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده تشکیل شده است. این واسطه ها عمده فروشان و خرده فروشانی هستند که محصولات را از تولیدکنندگان خریداری کرده و به مصرف کنندگان نهایی می فروشند.

سطح سوم

همانطور که ممکن است حدس بزنید، در این سطح از کانال غیر مستقیم، سه واسطه وجود دارد: نماینده شرکت، عمده فروش و خرده فروش.

کانال ترکیبی

آخرین نوع کانال مویرگی برای فروش، کانال هیبریدی است که از دو نوع ذکر شده در بالا استفاده می کند. زمانی که تولیدکننده از دو یا چند کانال توزیع یا انتشار مویرگی برای رسیدن به مصرف کننده استفاده می کند، در واقع از نوع ترکیبی استفاده کرده است. امروزه اکثر سازندگان از این روش برای افزایش کارایی خود استفاده می کنند. اما جدای از مزایای فراوان این روش، کنترل این کانال ترکیبی تا حدودی دشوار است.

طرفین درگیر در فرآیند فروش مویرگی

تولید کننده

تولید کننده شخص یا شرکتی است که با کمک ماشین آلات، ابزار، تجهیزات و فرآیندهای مختلف، محصول نهایی را از مواد اولیه تولید می کند. سازنده پس از ساخت محصول، باید آن را مستقیماً به مصرف کننده یا از طریق عمده فروشان، توزیع کنندگان (فروشندگان مویرگی) یا خرده فروشان بفروشد.

فروشنده (فروشنده مویرگی)

یک بازاریاب مویرگی محصولات تولید کننده را خریداری می کند، آنها را ذخیره می کند و از طریق یک کانال خاص به فروش می رساند. فروشندگان مسئول تحویل محصول از تولید کننده به مصرف کننده هستند. با معرفی محصول به مشتریان بیشتر و کسب سهم بیشتر از بازار، به فروش بیشتر محصول تولید کننده کمک می کنند.

نماینده شرکت

نمایندگان معمولاً افراد یا شرکت هایی هستند که به توسعه یک شرکت تولیدی کمک می کنند. آنها معمولا به عمده فروشان، خرده فروشان یا کاربران نهایی خدمات می دهند. نمایندگان مالک مستقیم محصول نیستند، بلکه فقط در فرآیند توزیع مویرگی مسئول محصول هستند. معمولاً سازنده برای خدمات آنها به نمایندگی ها کمیسیون می پردازد.

در اصل، عامل بازاریابی و فروش را برای تولید کننده محصول انجام می دهد و سود کسب می کند.

عمده فروش

عمده فروشان واسطه بین تولید کننده و خرده فروش یا مصرف کننده هستند. کاری که یک عمده‌فروش انجام می‌دهد این است که محصول را به صورت عمده خریداری می‌کند و هدفش فروش آن به خرده‌فروش است که به نوبه خود آن را به مصرف‌کننده نهایی تحویل می‌دهد.

خرده فروشان به طور مستقیم با مصرف کننده در ارتباط هستند، اما فقط از طریق ارتباط بین تولید کننده و خرده فروش.

خرده فروشان

خرده فروشان حلقه دیگری در فرآیند فروش مویرگی هستند که میان عمده فروش و مصرف کننده واسطه می شوند. کار اصلی یک تاجر این است که کالاهای بزرگ را تجزیه کرده و آنها را به واحدهای کوچکتر تقسیم کند. یعنی خرده فروشان برعکس عمده فروشان هستند.

فروشندگان مهمترین ابزار در فرآیند فروش مویرگی هستند. بازاریابان نقش مهمی در این کسب و کار ایفا می کنند زیرا واسطه ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان هستند.

ویژگی مهم یک خرده فروش این است که کالاهای زیادی را از عمده فروشان می خرد و به مصرف کنندگان می فروشد. خرده فروشان باید تا حد امکان محصولات خود را به مشتریان بفروشند و برای جلب رضایت آنها تلاش کنند.

مصرف کننده

مصرف کننده شخصی است که برای مصارف شخصی خود کالا می خرد. مصرف کننده برای تامین هزینه خود، خانواده و اطرافیانش کالا می خرد

انواع گردش خون مویرگی

فروشندگان مویرگی برای تولیدکنندگان و فرآیند توزیع و فروش مویرگی بسیار مهم هستند. زیرا با خرید محصول از تولید کننده از بارگیری و انباشته شدن محصول در انبارهای سازنده جلوگیری می کنند. فروشنده مویرگی مسئول انتقال کالا از تولید کننده به مصرف کننده نهایی است.

انواع عملکرد مویرگی عبارتند از:

فروش فقط مو

فروش انحصاری مویرگی یک روش فروش است که در آن توزیع کنندگان مویرگی با یک شرکت توافق می کنند تا محصولات آن شرکت را به مکان های مختلف تحویل دهند. در فروش انحصاری مویرگی فقط یک بازاریاب مویرگی دارای مجوز و مجاز به توزیع محصولات آن شرکت در منطقه می باشد. در واقع این فروشنده نماینده مجاز سازنده است.

فروش مویرگی گسترده

در روش مویرگی گسترده، توزیع کننده (مویرگی) نقش مهمی را ایفا می کند زیرا تعداد فروشگاه هایی را که محصول را تحویل می دهند افزایش می دهد. این فروشنده مهارت بالایی در تبلیغ محصول دارد. در این روش وظیفه خرده فروش مویرگی این است که محصولات تولید کننده را تا حد امکان بین خرده فروشان بیشتری توزیع کند، در غیر این صورت مصرف کننده کالای جایگزین را انتخاب می کند.

فروش مویرگی انتخابی

بازاریابی مویرگی انتخابی نوعی روش توزیع بین روش جامع و انحصاری است. در اینجا تعدادی از توزیع کنندگان هستند که محصولات را طبق قوانین شرکت به فروش می رسانند.

شرکت‌هایی که از فروش مویرگی گسترده استفاده می‌کنند می‌خواهند محصولات خود را در مکان‌های بیشتری بفروشند، که در مورد فروش انتخابی صدق نمی‌کند. تولیدکنندگان تعدادی خرده فروشی را انتخاب می کنند تا محصولات خود را از آنها خریداری کنند و سپس توزیع کنندگان را برای تحویل محصولات به مصرف کنندگان انتخاب می کنند.

روش بازاریابی مویرگی تخصصی اغلب در بسیاری از صنایع با تعداد محدودی توزیع کننده استفاده می شود.

مزایای فروش مویرگی

فروش گسترده مزایای بسیاری دارد. مشمول:

توزیع بیشتر محصول و بدون باقی مانده در انبار

کاهش مطالبات ناشی از افزایش تعداد مشتریان است

تحویل سریعتر محصولات به خصوص برای محصولاتی که تاریخ انقضا دارند

با بازار و سلایق و نیازهای مشتری آشنا شوید

با دستیابی به مشتریان بیشتر، سهم بازار را افزایش دهید

از طریق قرار گرفتن بیشتر در معرض مصرف کنندگان، ارزش برند را افزایش دهید

سرمایه گذاری بهتر در بازار

و...

از دست دادن فروش مویرگی

جدا از مزایای ذکر شده، فروش مویرگی معایب زیادی دارد:

باعث ایجاد تضاد و تنش بین کانال های توزیع می شود

هزینه های شرکت افزایش می یابد

مدیریت بخش های مختلف فرآیند فروش (انبار، تدارکات، اداری، فروش)

و...

هدف هر شرکتی تولید محصولات بیشتر و بهتر برای مشتریان است. توزیع مویرگی و فرآیند فروش بخش های مختلف نحوه رسیدن محصول به دست مصرف کننده نهایی را نشان می دهد. با دانستن بیشتر در مورد این بخش‌ها، محصولات خود را با آگاهی بیشتری به فروش می‌رسانید و راحت‌تر به اهداف تجاری خود می‌رسید.

مراجعه به منبع: https://rastaksoft.com/ 

مدیر روزنامه بازدید : 5 پنجشنبه 11 خرداد 1402 زمان : 10:24 نظرات (0)


جوانی پوست صورت یکی از خواسته های افراد در زندگی است. راه های زیادی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. اگر این کارها را انجام دهید، مطمئناً پوستی زیبا و جوان خواهید داشت. یکی از این وظایف، آبرسانی و پاکسازی پوست صورت، چه در منزل و چه در آرایشگر است و وظیفه پاکسازی و آبرسانی پوست را بر عهده شما می گذارد. در این پست می خواهم نگاهی کوتاه به مراحل پاکسازی و آبرسانی پوست خشک صورت داشته باشم.

قبل از اینکه مراحل آبرسانی پوست را توضیح دهیم، بهتر است در مورد آن چیزی بدانید. هدف از آبرسانی و آبرسانی، تامین رطوبت مورد نیاز برای جوان نگه داشتن سلول های پوست است. وقتی کلمه "پاکسازی" ظاهر می شود، به پوست چرب و مستعد آکنه فکر می کنیم که باید از انواع روغن ها پاک شود. اگر این عمل پاک کنندگی روی پوست خشک صورت نیز وجود داشته باشد، تاثیر بسزایی در جوان ماندن و زیبایی آن خواهد داشت.

افرادی که پوست خشک دارند چه اقداماتی را برای پاکسازی و مرطوب کردن پوست خود باید انجام دهند؟

در مرحله اول باید صورت خود را بشویید و با استفاده از لوسیون پاک کننده صورت، تمام آلودگی ها را کاملا پاک کنید. اگر پوست خشکی دارید توصیه می شود از پاک کننده صورت با نرم کننده استفاده کنید که به دلیل خشکی پوست صورت باعث تحریک شدید نشود. بنابراین، بین پاک کننده ها و شوینده های صورت، یک محصول ملایم را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هرگز هنگام استحمام از آب داغ استفاده نکنید و فقط با آب ولرم بشویید.

همیشه بعد از شستن چشم باید از کرم مرطوب کننده مناسب استفاده کنیم. هنگامی که پوست خود را مرطوب می کنید، نباید اجازه دهید خشک شود. بنابراین بعد از شستشو نوبت به استفاده از مرطوب کننده صورت، روغن گیاهی سبک مانند روغن زیتون، روغن جوجوبا و ... می رسد. همچنین می توانید از روغن ها و کرم های حاوی هیالورونیک اسید، وازلین، گلیسیرین و لالوین استفاده کنید.

اکنون زمان اسکراب پوست است. به یاد داشته باشید که اسکراب های مخصوص پوست های خشک و حساس با پوست های چرب متفاوت است. در نوع ماده ای که برای تمیز کردن و مالیدن آن استفاده می شود تفاوت وجود دارد. صورت را با روغن جوانه گندم به آرامی ماساژ دهید تا سلول های مرده پوست از بین برود. ماساژ پوست خشک باید به درستی انجام شود تا از ایجاد چین و چروک در اثر حرکات و ماساژهای نامناسب جلوگیری شود. ماساژ صحیح صورت می تواند تاثیر بسزایی در گردش خون در این ناحیه داشته باشد و در نتیجه سلول های پوست صورت تغذیه شوند.


چگونه یک اسکراب خانگی درست کنیم

اکنون طرز تهیه اسکراب خانگی برای پوست های خشک را به شما آموزش می دهیم. به همین دلیل می توانید از روغن نارگیل با کمی شکر و کمی نعنا استفاده کنید. روغن نارگیل بسیار آبرسان است و به راحتی به سلول های پوست نفوذ می کند، اما شکر با خاصیت مالشی به راحتی سلول های مرده پوست را از پوست صورت پاک می کند و در عین حال باعث گردش خون عالی می شود. استفاده از اسکراب ها در پاکسازی پوست صورت و منافذ موجود در آن و همچنین تغذیه مناسب و آبرسانی سلول ها تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل است که این بخش از تمیز کردن بسیار مهم است.

وقتی اسکراب پوست تمام شد، با پد و لوسیون مخصوص از روی صورت پاک شد، نوبت به استفاده از روغن گیاهی و ماساژ می رسد. سپس به مرحله بعدی می رویم که استفاده از ماسک برای مرطوب کردن و آبرسانی به پوست خشک است.

در مرحله آخر نوبت به مرطوب کردن پوست صورت با دستگاه گالوانیکی می رسد. توجه داشته باشید که این مرحله شامل استفاده از سرم های مغذی و مرطوب کننده مناسب پوست است. اگر این وسیله را ندارید می توانید از بخور بسیار مرغوب استفاده کنید. در پایان کار باید از ضد آفتاب مناسب پوست خود استفاده کنید. فراموش نکنید که پوست دور چشم نیز بسیار مهم است و پوست خشک نیاز به مراقبت بیشتری دارد. پس استفاده از کرم دور چشم را فراموش نکنید.

متخصصان پوست و زیبایی بر این باورند که در جوانی مراقبت از پوست صورت خود را شروع می کنیم. ما می توانیم ظاهر چین و چروک، پیری زودرس ناشی از بی توجهی و خشکی پوست صورت خود را معکوس کنیم. در نظر بگیرید که در بسیاری از داروهای پوست خشک آنتی اکسیدان وجود دارد که برای تغذیه سلول های پوست بسیار مفید است. پس فراموش نکنید که هر روز از آن مخصوصا برای پوست های خشک استفاده کنید.آخرین کلمه...

دستیابی به زیبایی طبیعی بدون استفاده از مواد مصنوعی با مراقبت از پوست از سنین پایین در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین اگر می خواهید پوستی زیبا و شاداب داشته باشید، بهتر است نوع پوست خود را بشناسید و از روش های مناسب برای تمیز کردن و مراقبت از آن استفاده کنید. اگر پوست شما خشک است، حتما از مراحل پاکسازی و مرطوب کردن پوست خشک صورت استفاده کنید.

متن کامل مقاله را بخوانید: آموزشگاه فیشیال پوست در تهران فاطمه حبشی

مدیر روزنامه بازدید : 7 سه شنبه 09 خرداد 1402 زمان : 11:16 نظرات (0)

مهم‌ترین خدمات تدریس خصوصی استادبانک کدامند؟

آیا یکی از بهترین انتظارات شما از استاد راهنما این است که نقاط ضعف و نمرات آزمون خود را برطرف کند؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید در سریع ترین و کوتاه ترین زمان به پیشرفت علمی مطلوب برسید؟ برای رسیدن به سطح مطالعه مناسب و موفقیت در امتحانات مدرسه، رقابتی و دانشگاهی به چه ابزارهایی نیاز است؟

پاسخ به تمام این سوالات می تواند شما را در انتخاب راه مناسب برای یادگیری زبان راهنمایی کند. شما می توانید پاسخ همه این سوالات را در مجموعه ما بهتر و دقیق تر از هر مرجع دیگری بیابید. فقط 5 دقیقه وقت بگذارید و مطالب را تا آخر بخوانید و سپس پاسخ سوالات اساسی را خواهید گرفت.

معلم خصوصی یک راه میانبر برای یادگیری است

گاهی اوقات راه های گران قیمت را برای رسیدن به موفقیت انتخاب می کنیم. مثلا برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر بهتر است از راه دیگری به آموزشگاه زبان بروید. اما ما فکر نمی کنیم این سریع ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. این انتخاب اشتباه می تواند بسیار پرهزینه باشد، زیرا برای تکمیل آموزش زمان زیادی نیاز است و ما باید سال ها برای این روش آموزش هزینه کنیم.

اما اگر راه میانبری برای معلم خصوصی وجود داشته باشد، چرا باید به مدارس گران قیمت (از نظر زمان، انرژی و هزینه) برویم؟ وقتی بتوانید از یک معلم خصوصی کمک بگیرید، راحت تر از مدرسه و با شهریه یکسان یا کمتر است. درس های خصوصی ما کوتاه ترین و بهترین راه برای مطالعه است.

وب سایت خصوصی آموزش زبان ما برای هر موضوع و مهارتی که با آن دست و پنجه نرم می کنید، یک معلم واجد شرایط مانند معلم ریاضی پیدا کرده است تا روند یادگیری شما را تسریع کند و به سطح مطلوب توسعه زبان خود برسید. اگر به شما بگوییم که چگونه یک معلم را در مجموعه خود استخدام کنید یا دوره ها و مهارت های فراوان در این مجموعه خدمات آموزشی شخصی را به شما بگوییم، بدون شک شگفت زده خواهید شد.

جذب مربیان واجد شرایط.

اگر می خواهید زبانی را خارج از بسترهای یادگیری حرفه ای و قابل اعتماد یاد بگیرید، پیدا کردن معلمان حرفه ای دشوار است. مجموعه ای مانند گروه آموزشی ما به شما این امکان را می دهد که به راحتی معلم مورد نظر خود را در بین بیش از 2000 مربی فعال و واجد شرایط پیدا کنید. برای سهولت در گزینش، ما تمامی معلمان را با آزمون ویژه خود مورد آزمون قرار داده ایم. به عنوان مثال، ما تمام سوابق تحصیلی این اساتید را در مدارس مختلف بررسی کردیم و موفقیت آنها را در افزایش تسلط ارزیابی کردیم. اساتید ما فقط به معلمان زبان فعال ما اجازه تدریس دروس مرتبط با رشته خود را می دهند، حوزه ای که در آن سال ها تجربه تدریس دارند.

همه این رتبه بندی ها و دلایل ارائه شده به عنوان ستاره و رتبه بندی در نمایه هر معلم نمایش داده می شود. بخش رزومه و سابقه شغلی معلم این بررسی ها و رتبه بندی ها را تایید می کند، زیرا شما می توانید مشخصات معلم را به راحتی در پروفایل آنها مشاهده کنید.

دانش مربی یادگیری

شناخت و اعتماد به معلم خصوصی کار آسانی نیست. اطلاعات تخصصی و آموزشی از معلمان خصوصی به راحتی قابل دسترسی و قابل اعتماد نیست. هیچ موسسه یا مدرسه ای این اطلاعات را با جزئیات کامل به شما نمی دهد. اما در مجموعه ما می توانید قبل از اولین سخنرانی با استاد خود به خوبی آشنا شوید.

با نظرسنجی از شاگردان سابق معلم و میزان رضایت آنها از تدریس معلم می توانید به بررسی تاریخچه و سبک تدریس معلم بپردازید. شما می توانید با استفاده از قسمت CV و سابقه تحصیلی هر استاد و با مشاهده رتبه و ستاره استاد در کلاس های تدریس خصوصی، سطح تجربه و سطح تحصیلات این استاد را بررسی کنید. در واقع، ما تمام اطلاعاتی را که برای شناخت معلم خصوصی مورد نظر خود نیاز دارید، در اختیار شما قرار داده ایم که نکته مثبتی برای این پلتفرم آموزش زبان خصوصی با کیفیت بالا است.

هزینه شهریه خصوصی متناسب با بودجه دانشجویان است.

بسیاری از والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که آیا هزینه کلاس های خصوصی زبان ارزش تدریس معلم را دارد؟ و آیا سیستم آموزشی معلم مورد نظر مشمول پرداخت شهریه مقرر می باشد؟ با مجموعه ما، می‌توانید مطمئن باشید که با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های معلمی که مدنظرتان است، هزینه پرداخت می‌کنید. زیرا مجتمع آموزشی ما معلمان را بر اساس مهارت و مهارت تدریس استخدام می کند و بر اساس این مهارت ها آموزش ناحیه را در آموزش ها درست می کنند.

علاوه بر این، اگر قیمت و تعرفه کلاس های خصوصی به اندازه کیفیت آموزش معلم برای شما مهم است، می توانید با مراجعه به قسمت بررسی مدرس زبان وب سایت ما، مدرس خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. ستاره های تا پنج ستاره و VIP بر اساس مشخصات تحصیلی معلمان تعیین می شود.

آموزش کلیه مشاغل و مهارت های تحصیلی

برای آموزش چه موضوعات و مهارت هایی به مربی شخصی نیاز دارید؟ در هر صورت ما در کنار شما هستیم.ماموریت ما می تواند معلمان واجد شرایط از مدارس ابتدایی و متوسطه مانند دوره های فیزیک و امتحانات را معرفی کند.مجموعه ما همچنین شامل معلمان حرفه ای برای بسیاری از دوره های دانشگاهی.برنامه ها و انواع نرم افزارها می باشد.

علاوه بر این، مجموعه ما به شما کمک می‌کند تا معلمان ماهری برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا و کانادا، کسب نمرات بالا در آزمون‌های آیلتس و تافل، موفقیت در مصاحبه‌های شغلی یا کسب مهارت بیشتر در حرفه و تحصیلات خود به شما کمک کند. برای صحبت به محبوب ترین زبان های امروزی و جهان، مجموعه ما خدمات آموزشی سفارشی را در تمام دوره های آموزشی اصلی و تمام مهارت های عملی مانند نرم افزار، زبان های خارجی، برنامه نویسی و موسیقی ارائه می دهد.

مسیر موفقیت تحصیلی را با اسدبانک دنبال کنید

هنگامی که از خدمات آموزشی مجموعه ما استفاده می کنید، علاوه بر درخواست درس و درس با معلم خصوصی، می توانید از سایر خدمات مجموعه ما مانند دسترسی به مجله آموزشی ویژه برای مطالعه مقالات و موضوعات علمی در زمینه های مختلف بهره مند شوید. . همچنین می توانید به راحتی یک معلم خصوصی یا یک کلاس آنلاین خصوصی را انتخاب کنید. مجموعه ما برای دسترسی به منابع مطالعاتی و نمونه سوالات امتحانی موجود است.

اکنون برای موفقیت تحصیلی یا موقعیت های بالاتر اقدام کنید. از آنجایی که مجموعه ما مجموعه ای قابل اعتماد است، آماده رفع شبهات از ذهن شما هستیم. می دانید آنچه می خواهید با ما امکان پذیر است، فقط به یک برنامه منظم نیاز دارید. برای رسیدن به بهترین نتایج، برای تماس با کارشناسان ما خیلی دیر شده است. تیم پشتیبانی ما همیشه در خدمت شماست تا تصمیمات شما را به راحتی اجرا کند.

مدیر روزنامه بازدید : 8 جمعه 05 خرداد 1402 زمان : 10:7 نظرات (0)

متن آهنگ فرزاد بهرامی کجایی ای عشق

آمدی آرام و زیبا مثل شبنم روی گلبرگ
آمدی تا که بسازی از دلم یه قلب دلتنگ
از شبی که دلسپردم راه برگشتی ندارم
با تو فهمیدم که قصه ای در سر ندارم
بگو کجای این عشق دلم تو را نفهمید
گل مرا چه دستی ز قلب عاشقم چید
غمت بغل گرفته مرا چو جان شیرین
بدون من کجایی، کجایی یار دیرین
بیا شبی و از دلم گذر کن
به شهر قلب من بیا و لحظه ای سفر کن
رها مکن مرا ز بند این عشق
کمی برای من تو هم خطر کن

https://musicdel.ir/single-tracks/233084/

مدیر روزنامه بازدید : 10 پنجشنبه 04 خرداد 1402 زمان : 12:7 نظرات (0)


9 جنبه مهم Yoast SEO

9 ویژگی مهم Yoast SEO بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یکی از مهمترین اصولی است که به شما در بهبود سایت و رتبه آن کمک می کند. افزونه Yoast SEO برای وردپرس یکی از بهترین گزینه ها برای وب سایت شما است. در ادامه این مقاله 9 ویژگی مهم Yoast SEO توضیح داده شده است. با وبلاگ ما همراه باشید.

سئو دردسر است

با استفاده از این ابزار می توانید به سئوی محتوا و وب سایت خود کمک کنید و همچنین به عنوان یک پلتفرم آموزشی شناخته می شود که پیشنهاداتی در مورد نحوه حل مشکلات ارائه می دهد.

چرا اینقدر سریع؟

این ابزار بیشتر از اینکه به شما کمک کند یک وب سایت سفارشی شده داشته باشید، انجام می دهد.

این افزونه می تواند به عنوان یک سیستم یادگیری استفاده شود زیرا نحوه حل مشکلات را نشان می دهد.

تنظیمات آن همچنین به شما کنترل بیشتری بر نحوه نمایش لینک های سایت می دهد.

ساختار مقاله

Yoast SEO ساختار پاراگراف های شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما در ارائه محتوای بهتر و ظریف تر کمک کند. این شامل اطمینان از طولانی نبودن پاراگراف ها، کوتاه نبودن جملات و شامل کلمات انتقالی است.

اگر مشتری شما نتواند محتوا را درک کند، می توانید آنها را برای همیشه از دست بدهید و بالعکس، اگر محتوا ساده و قابل درک باشد، مشتریان مادام العمر زیادی را جذب خواهید کرد و فروش های متعددی را تجربه خواهید کرد.

چگالی یا چگالی کلمه کلیدی

تعداد دفعاتی که یک کلمه کلیدی در یک مقاله یا محتوا تکرار می شود، تراکم کلمه نامیده می شود. یکی از ویژگی های اصلی این افزونه وردپرس این است که بهترین ها را برای کلمات کلیدی خود شناسایی و توصیه می کند

همچنین استفاده از کلمات کلیدی کوچک برای بهینه سازی سایت مناسب نیست و باید تعداد آن ها ثابت باشد، با کمک افزونه Yoast می توانید تعداد کلمات استفاده شده در محتوا و نحوه استفاده از آنها را مشاهده کنید. کلمات کلیدی خیلی زیاد یا خیلی کم انجام دادن


خواندنی

جالب اینجاست که محتوایی که به راحتی خوانده می شود، نرخ نگهداری بالاتر و بازدید بیشتری دارد.

افزونه Yoast SEO برای وردپرس محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند و از ایجاد یک پست خوانا اطمینان می دهد.

این به بینندگان اجازه می دهد تا محتوای سایت شما را بهتر درک کنند و منجر به پایداری و خواندن کامل محتوا می شود.

شرح هدف

به زبان ساده، توضیحات متا یا توضیحات متا خلاصه ای از محتوای وب سایت را در نتایج جستجو در زیر لینک جستجو شده نمایش می دهد. این برای جذب بازدیدکننده و سئوی وب سایت شما بسیار مهم است.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این افزونه این است که به شما امکان ایجاد، سفارشی سازی و ویرایش توضیحات متا را می دهد. و اگر مطالب کامل باشد یک خط سبز با نوار رنگی نشان خواهد داد.پشتیبانی از لینک ها

همه ما می دانیم که لینک های محتوای داخلی یکی از مهم ترین عوامل از نظر محتوا و توسعه وب سایت هستند و همچنین برای کمک به بازدیدکنندگان شما برای یافتن محتوای مرتبط دیگر مفید هستند.

شما باید این لینک ها را به طور کامل بررسی کنید. یکی دیگر از ویژگی های مهم در سئو وردپرس با استفاده از افزونه Yoast SEO این است که لینک های داخلی و خارجی را در محتوا به شما نشان می دهد و بررسی می کند که آیا تعداد لینک های استاندارد در محتوا وجود دارد یا خیر. آن در دسترس هست؟ یا نه؟

استفاده از کلمات کلیدی تکراری

بیشتر موتورهای جستجو برای هر پست ایجاد شده بر روی کلمات کلیدی متفاوتی تمرکز می کنند تا به صفحه کمک کنند تا بدون رقابت برای یک موقعیت، رتبه بالاتری در نتایج جستجو کسب کند.

Yoast تمام کلمات کلیدی که در گذشته استفاده کرده اید را پیگیری می کند و به شما می گوید که چه زمانی از آنها استفاده کرده اید.

استفاده از کلمات کلیدی در زیرنویس

یکی دیگر از مواردی که گوگل و سایر موتورهای جستجو روی آن تمرکز نمی کنند، سرفصل ها و سرفصل های داخلی است. با این حال، همه این موارد در لیست محتوا کار می کنند و نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت شما دارند.

Yoast این زیرنویس را بررسی می کند و به شما اطلاع می دهد که آیا از کلمات کلیدی صحیح استفاده کرده اید یا خیر.

اکثر وب مسترها موافق هستند که گنجاندن کلمات کلیدی حداقل یک بار در عناوین برای موتورهای جستجو و خوانندگان ایده آل است.

پیوندهای برگشتی

بک لینک های شکسته (301 تغییر مسیر) می توانند به افراد کمک کنند تا محتوای جایگزین شما را پیدا کنند. در حالی که وردپرس توانایی ویرایش خودکار این لینک ها را دارد، Yoast SEO به شما کنترل بیشتری می دهد.

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی

افزونه Yoast SEO برای وردپرس نیز این قابلیت را دارد که اطلاعات خاصی را با رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. در حالی که پست‌ها بدون این تغییرات به اشتراک گذاشته می‌شوند، می‌توانید تصاویر مختلفی اضافه کنید یا توضیحات مخصوص فیس‌بوک و توییتر را برای پست ایجاد کنید.

استفاده از این ابزار باعث می شود تا پست های شما سفارشی تر شود. این می تواند به جذب بینندگان و جلب توجه کمک کند.

تولید محتوا به عنوان یک سئوی بسیار مفید در سایت در نظر گرفته می شود، این به شما کمک می کند تا وب سایت شما را به سمت جذب هرچه بیشتر بازدید و دیده شدن سوق دهد. اجازه دهید سئوی سایت شما هم برای موتورهای جستجو و هم برای بازدیدکنندگان شما کار کند.

Yoast SEO یکی از ابزارهای مفید برای بهینه سازی محتوای وب سایت وردپرسی شماست، پس از آن برای ایجاد محتوای مناسب استفاده کنید.

مشاهده رفرنس: https://blogten.ir/nine-important-features-yoast-seo/

مدیر روزنامه بازدید : 10 پنجشنبه 28 ارديبهشت 1402 زمان : 11:12 نظرات (0)


تصمیم به انجام پیوند مو برای درمان طاسی یک تصمیم مهم و حیاتی است. قبل از کاشت یا ترمیم مو که به اشتباه کاشت موی مصنوعی نیز نامیده می شود، لازم است فرد آمادگی لازم را داشته باشد، زیرا کاشت مو بسیار حساس است و اگر به درستی انجام نشود و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام نشود، انجام می شود. می تواند دوباره باعث ریزش مو شود. و علاوه بر این بر روحیه آن فرد تاثیر بدی می گذارد.

در تبلیغات یک مؤسسه یا کلینیک کاشت مو، ممکن است بیش از 16000 تار مو نوشته شده یا ادعا شود که موهای شما شبیه یا حتی پرپشت‌تر از زمانی است که در نوجوانی قبل از ریزش موی شماست. البته این درست نیست، فقط یک تبلیغ برای جذب مشتری است. زیرا با روش های مرسوم و سنتی که توسط افراد تجربی و غیر درمانی انجام می شود نتیجه خوبی نمی بینیم.


بنابراین کاشت مو SUT پایه گذار و تنها روش تخصصی برای جدیدترین، متراکم ترین و بهترین روش کاشت مو در آمریکا و اروپا می باشد. پزشکان کلینیک تخصصی سینا (رنسانس) در ایران، کاندیدهای این روش در صورت داشتن بانک موی مناسب می توانند تا 14000 تار مو را در یک زمان پیوند بزنند.

در هر صورت باید نسبت به کاشت مو و نتایج آن واقع بین بود، ترمیم 100 درصد موهای از دست رفته و پرپشت دوباره در دوران نوجوانی امکان پذیر نیست، اما اگر روش کاشت و کلینیک مورد نظر به درستی انتخاب شود بین 70 تا 90 درصد مو از بین می رود.. این را می توان کاشت و برگرداند که درصد بسیار بالایی محسوب می شود. همانطور که بارها در مقالات دیگر توضیح داده شد، کاشت مو شامل برداشتن ریشه فولیکول مو از ناحیه ای از بدن (معمولاً پشت گردن که در آن مو بیشترین ریزش را دارد) و پیوند آن به ناحیه ای است که مو در حال ریزش است مطابقت دارند.

در کلینیک های کاشت مو در تهران، پزشک فرد را معاینه می کند و پس از معاینه یا معاینه اولیه، علل ریزش ابرو یا مو را ارزیابی می کند و بهترین راه را برای حل این مشکل – معمولاً کاشت مو – پیشنهاد می کند. اما قبل از کاشت مو و درمان طاسی، داوطلبان باید اقدامات خاصی را برای آماده سازی بدن و پوست سر انجام دهند. به این ترتیب عمل کاشت مو بهتر انجام می شود و مشکلی برای فرد چه در حین این عمل و چه بعد از عمل ایجاد نمی شود. نتیجه نهایی و حفظ سلامت و شادی شما.


1. بررسی کنید، آیا اصلا نیاز به کاشت مو دارید؟

اینکه آیا واقعاً می خواهید کاشت مو داشته باشید یا نه، سوالی است که به پزشک و متخصص کاشت مو بستگی دارد. به طور کلی روش های کاشت مو برای اکثر افرادی که از نازک شدن مو یا طاسی رنج می برند تجویز می شود و کاشت مو SUT جدیدترین و بهترین روش کاشت مو است. اگر فرد هنوز موی کافی داشته باشد و ریزش مو خیلی شدید یا مناسب سن او نباشد، می توان از روش هایی مانند پی آر پی مو یا مزوتراپی استفاده کرد، پزشک فرد مناسب است نه فرد.

2. بررسی علل ریزش مو:

ریزش مو دلایل زیادی دارد اما در بسیاری از مردان علت ریزش مو و طاسی ارثی یا داشتن تغذیه نادرست، استرس و فشار روحی بر آنهاست. بنابراین فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید با نظر پزشک به مسائل حیاتی و مهم در این زمینه توجه کند.


3. سن مناسب برای کاشت مو را در نظر بگیرید:

شرایط کاشت مو سن خاص خود را دارد و به طور کلی در سنین زیر 23 سال این عمل توصیه نمی شود و به ندرت انجام می شود. یکی دیگر از عوامل مرتبط با سن کاندید کاشت مو، تاثیر آن بر طراحی موهای کاشته شده است. اگرچه معمولاً این مشکل کاهش می یابد، اما افراد مسن ممکن است پس از عمل در نواحی دیگر سر دچار ریزش مو شوند، اما در هر صورت متخصصان کاشت مو باید در هنگام طراحی مدل مو به این موضوع مهم توجه کنند. این چیزی است که قرار است پیوند شود.


4. گزینه های کاشت مو:

درمان های ریزش مو ممکن است شامل کاشت موی مصنوعی یا ترمیم موی HRT و همچنین استفاده از پکیج های تقویت مو PRP، مزوتراپی، ویتامین تراپی و لیزر درمانی باشد.لطفا توجه داشته باشید که استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل، تا زمانی که طولانی مدت مطلقاً توصیه نمی شود. -ریزش موی مدت پس از قطع این دارو دوباره شروع می شود. بنابراین باز هم مهم است که یک نظر حرفه ای بگیرید و اینکه چه درمانی برای درمان ریزش مو و طاسی فعلی شما بهترین است.

5. تحقیق در مورد هزینه های کاشت مو:

بسیاری از داوطلبان در مورد هزینه کاشت مو تحقیق می کنند و برخی از آنها متاسفانه تنها به دنبال مکانی برای استفاده از این خدمات با کمترین هزینه کاشت مو به روش شیر (یا روش ها و تکنیک های دیگر) هستند. توجه به این نکته ضروری است که برای کاشت مو، برای انجام بهترین روش جراحی کاشت مو، پرسنل زیادی از جمله تکنسین های کلینیک و پرستاران، حتی بیش از 10 نفر روی سر یک فرد کار می کنند. . همچنین ابزار و تجهیزات مورد استفاده در فرآیند کاشت مو و همچنین هزینه های اضافی آنها را به این لیست اضافه کنید. اکنون متوجه شدید که چرا چنین عمل هایی در بهترین مرکز کاشت مو ارزان نیستند. اما برعکس، نتایج بلند مدت و دائمی آنها قطعا ارزشش را دارد و می تواند رضایت شما و سایر افرادی را که به کلینیک مراجعه می کنند جلب کند و رضایت متخصص را جلب کند.


6. تحقیق در مورد سطح تخصص و تجربه تیم پزشکی و درمانی کاشت مو:

موفقیت عمل به تجربه و سطح مهارت تیم درمان ریزش مو بستگی دارد. در اینجا ملاحظات زیادی وجود دارد، از جمله سطح راحتی بیمار و دستورالعمل های دقیقی که قبل یا بعد از مراقبت از مو، مجسمه سازی و روش های حذف مو به آنها داده می شود. آرایشگری و روش صحیح کاشت در این ناحیه مهم است.


7. وضوح در انتخاب بهترین روش کاشت مو:

مهم است که کدام روش کاشت مو برای درمان طاسی یا توقف ریزش مو استفاده می شود. قبلاً از روش هایی مانند کاشت مو FUT و کاشت مو FIT استفاده می شد که تنها تفاوت در نوع پیوند مو از ناحیه اهدا کننده (معمولاً پشت سر) بود. این تکنیک‌ها در حال حاضر منسوخ شده‌اند و هر یک از آنها عوارض زیادی پس از جراحی داشتند، از جمله نیاز به استراحت طولانی، خونریزی، جای زخم و بخیه‌ها، تورم و پانسمان‌های طولانی، ویزیت‌های مکرر و عدم امکان شستشوی مو برای چند روز. و غیره. بهترین روش کاشت مو کاشت مو به روش SUT و FUE می باشد و جدیدترین روش کاشت مو در دنیا محسوب می شود که به صورت انحصاری و اولین بار در ایران توسط کلینیک مو سینا (رنسانس) معرفی شد.8. آگاهی از عوارض بعد از جراحی و خطر کاشت مو:

به طور کلی کاشت مو به روش SUT روشی بی خطر است و میزان موفقیت آن نزدیک به 100 درصد است و برخلاف روش های قدیمی که نام بردیم، برخی از آنها کاملا بی ضرر هستند و خوشبختانه عوارض خاصی هم ندارند. ، و آنها داوطلبانه از این روش استفاده می کنند.

اما اگر قصد استفاده از روش های دیگر کاشت مو مانند FUT و FIT را دارید، باید از تمام عوارض و خطرات بعد از عمل آگاه باشید. برخی از عوارض کاشت مو موقتی هستند مانند: تورم، سردرد، سوزش و ... و برخی ممکن است دائمی باشند مانند خط باریکی که در روش کاشت مو FUT باقی مانده است. اما آگاهی از تمامی جوانب و مشاوره با متخصص کلینیک سینا می تواند دانش شما را افزایش داده و در تصمیم گیری به شما کمک کند.

9. برای اینکه بدانیم چه مدت بعد از عمل می توانیم به سر کار برگردیم؟

برای اینکه بدانید چه مدت پس از کاشت مو باید استراحت کنید و چه مراقبت‌های بعد از کاشت مو شامل می‌شود، اینها نکات مهمی هستند که باید قبل از عمل از پزشک خود بپرسید. قبلاً فرد باید چند روز استراحت می کرد، اما اکنون در روش SUT نیازی به استراحت طولانی مدت نیست و فردی که تحت کاشت مو قرار گرفته است می تواند به سر کار یا تحصیل بازگردد. روز بعد از کاشت مو.


10. درصد موفقیت کاشت مو چقدر است؟

برای داوطلبانی که این روش کاشت مو را برای درمان طاسی در این کلینیک انجام داده اند، بیش از 98 درصد پیوندهای پیوند شده آنها رشد کرده و جایگزین موهای از دست رفته و ریخته شده است. بنابراین پس از یک دوره کاشت مو به راحتی و بدون هیچ تاثیری، این دسته از موها به طور طبیعی رشد می کنند و تا پایان عمر باقی می مانند، افراد احساس بسیار خوبی نسبت به این مشکل دارند. دانستن موفقیت کاشت مو می تواند استرس شما را کاهش دهد و تصمیم شما را آسان تر کند

متن کامل مقاله را بخوانید: https://payju.ir/content/لیست-کلینیک-های-کاشت-مو-در-شیراز

مدیر روزنامه بازدید : 9 پنجشنبه 21 ارديبهشت 1402 زمان : 19:54 نظرات (0)

آشنایی با فرایند اجاره سند و وثیقه

اجاره وثیقه یا بعبارتی اجاره سند به منظور تامین قرار وثیقه جهت ارائه به مراجع ، و یا ارائه به بانک ها برای دریافت وام استفاده میشوند .  وثیقه دارایی غیرمنقولی است که جهت ضمانت  نزد دادگاه یا بانک ها می‌گذارند ، در لغت وثیقه به معنای «استوار»، «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» است . از طرفی کاربرد وثیقه در مراجع قضایی بمنظور تامین قرار وثیقه برای زندانی یا متهم بوده و در این شرایط آزادی فرد متهم و بازداشت شده تنها با تأمین قرار وثیقه و یا سند میباشد . این کار باعث میشود که  متهم با تامین و تودیع وثیقه تا زمان تشکیل دادگاه در خارج از زندان و بازداشت بسر برد، اما در زمان تشکیل دادگاه متهم باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت خود را به مراجع قضایی معرفی نماید . شما میتوانید برای اطمینان از یک موسسه حقوقی معتبر برای اجاره سند کمک بگیرید .

این مجموعه قادر به اجاره وثیقه در تمامی استان ها و شهرستان های سطح کشور بوده بطوریکه شما بمنظور اجاره سند در اهواز ، اجاره وثیقه در تهران ، اجاره سند در اصفهان ، اجاره سند در کرمان ، اجاره سند در کرمانشاه ، اجاره سند در مشهد ، اجاره سند در خوزستان .... با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

شرایط اجاره وثیقه و سند ملکی در سایر استان ها

اگر شخصی به مراجع قانونی و قضایی احضار شود ، از ابتدای شروع  بررسی پرونده آن شخص  تحت عنوان متهم نامیده می شود. در این مرحله بنابر ماهیت پرونده و تشخیص مرجع قضایی قرار وثیقه مناسب با شدت جرم و اتهام توسط مرجع قضایی برای متهم صادر میشود و متهم میتواند با ارائه وثیقه به دادگاه به قید ضمانت و موقتا آزاد شود. میزان مبلغ وثیقه به تصمیم مرجه قضایی و نوع پرونده بستگی دارد . در شرایطی که متهم وثیقه لازم برای تودیع به مرجع قضایی را نداشته باشد و در پرونده امکان استفاده از ضمانت یا وثیقه برای متهم فراهم شده باشد ، فرد می تواند اقدام به اجاره سند از سایر افراد کند. بنابر این  یکی از موارد استفاده از سند اجاره ای یا وثیقه اجاره ای برای ضمانت متهم در مراجع قضایی است. که با تامین آن می توان متهم را با شروط قانونی آزاد نمود. برخی دیگر از کاربردهای سند اجاره ای برای دریافت مجوز جهت گرفتن مرخصی از زندان است.

مراحل اجاره سند و وثیقه در سایر استان ها

اگر قصد تامین سند برای ارائه به بانک یا مراجع قضایی را دارید بهتر است مراحل آن را بطور دقیق طی نمایید تا بتوانید بدون مشکل این کار را انجام دهید انجام دهید :

گام اول) مشاوره اجاره وثیقه برای متهم:

در مرحاه اول میبایست وضعیت پرونده ، نوع اتهام و شدت جرم بررسی شود  و درصورتیکه امکان اجاره وثیقه فراهم باشد میتوان برای عقد قرارداد اجاره سند و وثیقه از طریق یک موسسه حقوقی معتبر اقدام نمود.

گام دوم) تنظیم و امضا قرارداد اجاره سند و وثیقه

بمنظور اجاره سند ملکی و یا وثیقه ملکی ، باید در گام بعدی نسبت به عقد قرارداد با یک موسسه حقوقی یا وثیقه گذار معتبراقدام نمایید ، در این قرارداد مواردی همچون مدت زمان اجاره سند و وثیقه ، مبلغ اجاره سالانه - تضامین مورد نیاز - نحوه انجام کار - نحوه تمدید وثیقه در صورت نیاز -موارد فورس ناژور و تعیین میشوند .

گام سوم) کارشناسی و بازداشت سند توسط اداره ثبت

در این گام مالک سند بهمراه اصل مدارک به شعبه دادسرا یا دادگاه و یا بانک مورد نظرتان مراجعه نموده و نامه کارشناسی و بازداشت سند در اداره ثبت املاک را از مقام قضایی یا مسئول مربوطه  دریافت میکند . معمولا این مرحله بین 1 تا 3 روزکاری زمانبر است.

گام چهارم) اخذ ضمانت های لازم برای اجاره سند ملک

وقتیکه سند آماده بازداشت شود ، قبل از بازداشت و تودیع آن ،میبایست کل هزینه اجاره برای مدت زمان یک سال کامل توسط اجاره کننده و توسط چک بانکی معتبر پرداخت شود همچنین تعدادی از افراد خانواده و آشنایان باید توسط چک و سفته و ..... ضمانت متهم را نزد مالک انجام شود. پس از انجام این مراحل میتوان نامه آزادی متهم را از مرجع قضایی دریافت نمود.

مدیر روزنامه بازدید : 21 شنبه 16 ارديبهشت 1402 زمان : 11:20 نظرات (0)


کاغذ دیواری به عنوان فرشی بر روی دیوارها در سال های اخیر توانسته است جایگزینی مهم و رقابتی برای نقاشی باشد. امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند دیوارهای محل سکونت یا محل کار خود را با کاغذ دیواری تزئین کنند. اما سوالی که اغلب پیش می آید این است که چگونه می توان کاغذ دیواری با کیفیت را از چه طریقی تشخیص داد؟ برای تشخیص کیفیت کاغذ دیواری چند نکته مهم وجود دارد که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.


چگونه کاغذ دیواری با کیفیت را تعیین کنیم؟

1. اولین نکته در ساخت کاغذ دیواری با کیفیت، توجه به پوشش خود است. برای مدل های قوی و باکیفیت، پوشش سطح باید از نوع وینیل و وزن وینیل بین 300 تا 450 باشد. البته در هر متر مربع

2. دومین وجه تمایز کاغذ دیواری با کیفیت، قابل شستشو بودن آن است. اما کاغذی که برای پوشاندن دیوار استفاده می شود بعد از مدتی کثیف می شود و اگر نتوانید آن را تمیز کنید یا بشویید، کار نمی کند. بهترین انواع کاغذ دیواری آنهایی هستند که می توانید با مواد شوینده تمیز کنید.

3. یکی دیگر از راه های تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت، توجه به کشسانی و درصد پارگی آن است. این کاغذها در صورتی که درصد کشیدگی و جداشدگی خوبی روی دیوارهای خشک داشته باشند و ماندگاری بالایی داشته باشند از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود.

4. کاغذ دیواری های باکیفیت ضد التهاب بوده و تماس با آن ها حساسیت ایجاد نمی کند و در واقع بوی غذا و دود و گرد و غبار نمی دهد. این روش دیگری برای تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت است.

5. پس از نصب کاغذ دیواری مرغوب، هیچ درزی روی سطح آن دیده نمی شود، کاملا یکنواخت و صاف می شود.

نوع کاغذ دیواری

برای دانستن نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت ابتدا باید این نوع کاغذها را بشناسید تا بتوانید بهترین کاغذ دیواری را برای خود انتخاب کنید.

کاغذ دیواری کاغذی

این نوع کاغذ دیواری فاقد پوشش محافظ است، نقش های مختلف مستقیماً روی خود کاغذ انجام می شود. بنابراین نمی توانید آن مدل ها را بشویید و اگر این کار را انجام دهید، مدل ها از بین می روند. به علاوه مقاومت کافی در برابر رطوبت و آلودگی ندارند. قیمت کاغذ دیواری نسبت به انواع دیگر کمتر است.

کاغذ دیواری با کیفیت بالا عادت ها را تشخیص می دهدکاغذ دیواری وینیل

در قسمت قبل در پاسخ به سوال شناسایی کاغذ دیواری با کیفیت گفتیم که نوع وینیل در برابر شستشو مقاوم است و حساسیت و حساسیت ایجاد نمی کند و بو و دود را به خود جذب می کند و اینها از ویژگی های وینیل روکش می باشد. . این نوع کاغذ دیواری را می توانید در سرویس بهداشتی و آشپزخانه نصب کنید.

فروش کاغذ دیواری با کیفیت در بوشهر

کاغذ دیواری ساخته شده از الیاف نبافته

این نوع کاغذها از الیاف سلولزی نبافته بلند ساخته می شوند و عموماً پوشش وینیل محافظی ندارند. این مدل ها به خوبی با محیط سازگار هستند و برای محیط های خشک و اتاق نشیمن مناسب هستند و به اتاق اجازه تنفس می دهند.

ماخذ مقاله: https://decoration-and-design.com/دکوراسیون-داخلی/کاغذ-دیواری-در-شیراز

مدیر روزنامه بازدید : 47 جمعه 15 ارديبهشت 1402 زمان : 14:42 نظرات (0)


امروزه از تکنیک های لایه بندی آناتومیک توسط دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی برای دستیابی به نمایش طبیعی تر فلور دندان استفاده می شود. همه این تکنیک ها ساختار یکسانی برای بازسازی ساختار دندان از دست رفته لایه به لایه با استفاده از مواد کامپوزیت با سایه های مختلف دارند. یکی از این تکنیک های پیچیده، در این مقاله به بررسی ونیر کامپوزیت لایه ای می پردازیم که یک روش ترمیم ساده برای جایگزینی بافت دندان با ضخامت طبیعی، لایه به لایه است.

اگر دقت کرده باشید رنگ دندان های طبیعی روشن و تیره و در قسمت های مختلف دندان ناهموار است. برای مثال لبه‌های دندان شفاف‌تر هستند، بنابراین برای بازیابی دقیق‌تر جزئیات دندان‌ها از روکش‌هایی با رنگ‌ها و شفافیت‌های مختلف در لایه‌های مختلف استفاده می‌شود تا ظاهر دندان‌ها طبیعی‌تر شود.

برای آشنایی با مراحل نصب، ابتدا رنگ سایه دندان سنتی را توضیح می دهیم.

اگر در آینه به دندان های خود نگاه کنید، متوجه می شوید که رنگ دندان ها در قسمت های مختلف دندان متفاوت است و یکنواخت نیست. هر دندان از رنگ های مختلفی تشکیل شده است. به این ترتیب رنگ دندان های لبه دندان ها سفید و شفاف بوده و شیشه ای می شود. هر چه به لثه نزدیک می شوید، رنگ دندان ها متنوع تر و کم رنگ تر می شود. به این طیف رنگی متفاوت در دندان ها سایه می گویند.روش اتصال لایه های پوششی چگونه است؟

یکی از نقاط ضعف کامپوزیت ونیرهای دندانی در مقایسه با روکش دندان لمینت، تیره بودن رنگ و پیچیدگی مواد کامپوزیت است. کامپوزیت ها نسبت به دندان های طبیعی مات تر هستند. برای رفع این مشکل و ضعف مواد کامپوزیت، دندانپزشکان زیبایی سعی در یافتن راه حل های متفاوتی داشتند. با متریال کامپوزیت مناسب و تکنیک مناسب توانستند شفافیت های خوب و عالی را به دست آورند. یکی از بهترین روش های ارائه شده، روش لایه بندی ترکیبی است. در این روش مینای دندان بیشتر حذف می شود و از انواع مواد کامپوزیت استفاده می شود که بازتاب نور آنها متفاوت است. در روش لمینت کامپوزیت دندانپزشک از مواد کامپوزیت در رنگ های مختلف و با لایه های شفاف مختلف استفاده می کند تا جزئیات دندان ها با دقت بیشتری بازتولید شده و ظاهر دندان ها طبیعی تر به نظر برسد.

پوشش کامپوزیت دندان با تکنیک لایه بندی چگونه ساخته می شود؟

انتخاب روش و فونداسیون مناسب همراه با بالاترین دقت درمان و زیبایی دندان، دو عامل مهم در کاربرد ترکیبات روکش هستند. دندانپزشکان با رعایت این دو عامل می توانند ضمن حفظ اثربخشی ونیرهای کامپوزیت به ظاهر تمیز و زیبای ونیرهای لمینت شده سرامیکی دندان دست یابند. برای ترمیم دندان با پر کردن باید به این موارد توجه کرد.انتخاب ترکیب رنگ مناسب

رنگ انتخاب شده برای خمیردندان ها بر اساس رنگ صورت بیمار است. باید با سن و جنسیت سازگار باشد. در غیر این صورت نمی توان انتظار دندان های طبیعی را داشت.

شفافیت ترکیبی

شفافیت روکش به این معنی است که میزان نوری که از روکش کامپوزیت عبور می کند، یعنی هر چه نور به عمق بیشتری نفوذ کند، نتیجه پوسیدگی دندان طبیعی تر است.

شکل دندان ها

هرچه جزئیات بیشتری در شکل روکش ها مشاهده کنیم، ظاهر دندان ها طبیعی تر خواهد بود. شفافیت یا کدورت مناسب هر لایه و همچنین پولیش و پولیش با کیفیت کامپوزیت، دندان ها را کاملا صاف و براق می کند.

اگر دندانپزشک ترمیمی و زیبایی موارد فوق را به درستی رعایت کند، نتیجه نهایی کابینت کامپوزیت کاملاً با خصوصیات دندان ها مطابقت دارد، بنابراین جذابیت دندان ها و طرح لبخند ماندگاری طولانی مدت خواهد داشت. باید درمان شود. برای زیبا شدن دوباره

برخی افراد فکر می کنند که روکش های سفیدتر به نظر می رسند بهتر به نظر می رسند که این یک تصور اشتباه است و روکش های بیش از حد سفید می توانند دندان ها و لبخندها را غیرطبیعی جلوه دهند. در زیر به چند فاکتور مهم در انتخاب رنگ کامپوزیت ونیر دندان می پردازیم:

اگر رنگ پوست تیره است، باید از رنگ های طبیعی و طیف رنگی بیشتری استفاده کرد. هر چه کنتراست بیشتر ایجاد شود، دندان ها روشن تر می شوند، بنابراین سعی کنید به جای رنگ های روشن و بسیار سفید، رنگ های طبیعی را انتخاب کنید.

اگر رنگ پوست روشن باشد بهترین رنگ برای ترکیب دندان ها سفید روشن است زیرا در افراد سفید پوست تفاوت زیادی بین رنگ پوست و رنگ دندان وجود ندارد.

سفیدی چشم نزدیک ترین و دقیق ترین منبع برای تشخیص رنگ طبیعی روکش های دندانی است. به سفیدی چشم خود توجه کنید. اگر رنگی که انتخاب می کنید سفیدتر از سفیدی چشم شما باشد، دندان های شما غیر طبیعی به نظر می رسند.

برای سفیدی طبیعی و واقعی در کامپوزیت ونیرهای دندانی می توانید از تکنیک های لایه بندی استفاده کنید. دندان های طبیعی به گونه ای مرتب شده اند که لبه های آنها شفاف باشد. و وسط و مرکز دندان مات است. می توانید رنگ سفید ونیر کامپوزیت را انتخاب کنید و با استفاده از تکنیک های لایه بندی به آن جلوه ای طبیعی بدهید.

هنگامی که دندان ها ترکیب می شوند، رنگ در سایه ونیر کامپوزیت با دندان طبیعی تغییر می کند. حتی اگر این تغییر دو یا سه درجه باشد، می تواند دندان ها را غیر طبیعی جلوه دهد. برخی از بیماران رنگی را 7-9 برابر روشن تر از دندان های طبیعی برای کامپوزیت انتخاب می کنند. شاید از دید آنها طرح لبخند زیبا، جذاب، شفاف و سفید شده باشد، اما از نظر کلی و زیبایی این تفاوت رنگ با سایر دندان های طبیعی چندان جالب نیست و کاملا مصنوعی به نظر می رسد.

رفرنس مقاله: https://drsheidaclinic.com/dental-composite/

مدیر روزنامه بازدید : 88 پنجشنبه 14 ارديبهشت 1402 زمان : 10:45 نظرات (0)


کاهش وزن با جراحی کاهش وزن و استفاده از بالون در معده.

زمان آن رسیده است که یک راه حل کاهش وزن دائمی و پایدار داشته باشید! با انجام این نوع جراحی در مدت زمان کوتاهی به اندامی زیبا و سالم دست خواهید یافت. استفاده از بالون معده می تواند به کاهش وزن در طی چند ماه کمک کند.

بای پس معده یک ابزار غیر جراحی و غیر دارویی است که برای درمان چاقی استفاده می شود. همراه با یک رژیم غذایی تحت نظارت، می تواند به شما در دستیابی به مزایای سلامتی و زیبایی مرتبط با کاهش وزن کمک کند.


بالون معده چیست؟

بالون های معده دستگاه های موقت و قابل حملی هستند که از طریق لاپاراسکوپی پیشرفته در شکم قرار می گیرند و می توانند حدود شش ماه در جای خود باقی بمانند و بسیاری از افراد چاق با شاخص BMI بالا به دلیل شرایط فیزیکی کاندیدای مناسبی برای غربالگری هستند. . برای این جراحی

این بادکنک ها با تغییر موقعیت معده و در نتیجه محدود کردن مصرف غذا به کاهش وزن کمک می کنند.جراحی بالون معده شامل چه مواردی است؟

نصب بالون معده

بالون معده از طریق دهان وارد معده می شود.

پزشک معاینه اولیه شکم شما را با استفاده از آندوسکوپ انجام می دهد

اگر هیچ گونه ناهنجاری مشاهده نشود، جراح یک بالون را از طریق دهان وارد می کند و لوله را وارد معده می کند.

بادکنک ها از مواد الاستومر سیلیکونی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده و در صورت قرار گرفتن در کوچکترین شکل باد می شوند.

بلع با کمک اسپری گلو که ناحیه گلو را بی حس می کند آسان تر می شود

شل کننده های عضلانی نیز استفاده می شود

پس از اینکه بالون در معده شما قرار گرفت، بلافاصله از طریق یک لوله پرکننده کوچک (کاتتر) که به بالون متصل است، با نمک استریل پر می شود.

پس از پر شدن، جراح شما کاتتر را با کشیدن آرام انتهای بیرونی آن خارج می کند.

زمان ویزیت متفاوت است، اما معمولاً 20-30 دقیقه طول می کشد، پس از آن به طور مختصر توسط پزشک چاقی و متابولیک معاینه می شوید و سپس می توانید به خانه بروید.

مزایای جراحی بالون معده

این نوع جراحی فواید بیشماری برای افراد دارای معلولیت دارد که یکی از مهمترین آنها این است که طی مطالعه اخیر محققان، موثر و ایمن بودن آن گزارش شده است.

از دیگر مزایای مهم آن می توان به مواردی مانند محافظت از سلامت و بهبود سطح لیپیدها و قند خون (هموگلوبین A1C) بیماران اشاره کرد.

خوب است بدانید که برای اکثر افراد جذابیت روش بالون معده این است که حداقل تهاجمی است، شامل جراحی نمی شود و می تواند به عنوان یک روش روزانه انجام شود، یعنی حداقل اختلال در زندگی روزمره وجود دارد.جراحی بالون معده برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شاخص توده بدنی (BMI) شما بیشتر از 32 باشد، بالون معده می تواند به کاهش وزن در طولانی مدت و کنترل سایر مشکلات مانند دیابت نوع 2 یا فشار خون کمک کند.

روش بالون معده می تواند برای افرادی که بیش از حد اضافه وزن برای جراحی حساس دارند بسیار مفید باشد. استفاده از بالون برای کاهش وزن موفق قبل از جراحی نیز می تواند به کاهش خطرات جراحی در بیماران دارای اضافه وزن کمک کند.

مشاور شما قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بالون معده برای شما مناسب است یا خیر، BMI شما را تایید می کند و ارزیابی دقیقی را ارائه می دهد.

آیا جایگزینی برای جراحی بالون معده وجود دارد؟

ساده ترین راه برای کاهش وزن، کم خوردن، بهبود رژیم غذایی و ورزش بیشتر است. گاهی اوقات داروهای تجویز شده توسط پزشک عمومی می تواند کمک کننده باشد.

روش های جراحی دیگری نیز برای بالون معده وجود دارد، از جمله: باریک شدن دستگاه گوارش که به آن جراحی اسلیو می گویند. بای پس معده یا نوار معده بخشی از معده و دستگاه گوارش را دور می زند و یک کیسه کوچک روی معده ایجاد می کند که مقدار غذای قابل مصرف را محدود می کند.

همه جراحی های بزرگ معمولاً شامل بستری شدن در بیمارستان است. با این حال، نصب بالون پیچیدگی کمتری دارد و خطر عوارض جدی کمتری دارد. بهبودی از حوادث آسیب زا نیز اغلب کند است.


عوارض احتمالی جراحی بالون معده

خطرات احتمالی عبارتند از:

کاهش وزن کمتر

ناراحتی شکمی

تهوع و استفراغ

درد در ناحیه شکم یا کمر

رفلکس اسید

مشکلات گوارشی

انسداد غذا در معده

عفونت

استفاده طولانی مدت غیر معمول است و می تواند باعث گاستریت، نفخ و انسداد روده شود.

مطالعه از منبع: https://balloontehran.com/

مدیر روزنامه بازدید : 88 پنجشنبه 14 ارديبهشت 1402 زمان : 10:45 نظرات (0)


کاهش وزن با جراحی کاهش وزن و استفاده از بالون در معده.

زمان آن رسیده است که یک راه حل کاهش وزن دائمی و پایدار داشته باشید! با انجام این نوع جراحی در مدت زمان کوتاهی به اندامی زیبا و سالم دست خواهید یافت. استفاده از بالون معده می تواند به کاهش وزن در طی چند ماه کمک کند.

بای پس معده یک ابزار غیر جراحی و غیر دارویی است که برای درمان چاقی استفاده می شود. همراه با یک رژیم غذایی تحت نظارت، می تواند به شما در دستیابی به مزایای سلامتی و زیبایی مرتبط با کاهش وزن کمک کند.


بالون معده چیست؟

بالون های معده دستگاه های موقت و قابل حملی هستند که از طریق لاپاراسکوپی پیشرفته در شکم قرار می گیرند و می توانند حدود شش ماه در جای خود باقی بمانند و بسیاری از افراد چاق با شاخص BMI بالا به دلیل شرایط فیزیکی کاندیدای مناسبی برای غربالگری هستند. . برای این جراحی

این بادکنک ها با تغییر موقعیت معده و در نتیجه محدود کردن مصرف غذا به کاهش وزن کمک می کنند.جراحی بالون معده شامل چه مواردی است؟

نصب بالون معده

بالون معده از طریق دهان وارد معده می شود.

پزشک معاینه اولیه شکم شما را با استفاده از آندوسکوپ انجام می دهد

اگر هیچ گونه ناهنجاری مشاهده نشود، جراح یک بالون را از طریق دهان وارد می کند و لوله را وارد معده می کند.

بادکنک ها از مواد الاستومر سیلیکونی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده و در صورت قرار گرفتن در کوچکترین شکل باد می شوند.

بلع با کمک اسپری گلو که ناحیه گلو را بی حس می کند آسان تر می شود

شل کننده های عضلانی نیز استفاده می شود

پس از اینکه بالون در معده شما قرار گرفت، بلافاصله از طریق یک لوله پرکننده کوچک (کاتتر) که به بالون متصل است، با نمک استریل پر می شود.

پس از پر شدن، جراح شما کاتتر را با کشیدن آرام انتهای بیرونی آن خارج می کند.

زمان ویزیت متفاوت است، اما معمولاً 20-30 دقیقه طول می کشد، پس از آن به طور مختصر توسط پزشک چاقی و متابولیک معاینه می شوید و سپس می توانید به خانه بروید.

مزایای جراحی بالون معده

این نوع جراحی فواید بیشماری برای افراد دارای معلولیت دارد که یکی از مهمترین آنها این است که طی مطالعه اخیر محققان، موثر و ایمن بودن آن گزارش شده است.

از دیگر مزایای مهم آن می توان به مواردی مانند محافظت از سلامت و بهبود سطح لیپیدها و قند خون (هموگلوبین A1C) بیماران اشاره کرد.

خوب است بدانید که برای اکثر افراد جذابیت روش بالون معده این است که حداقل تهاجمی است، شامل جراحی نمی شود و می تواند به عنوان یک روش روزانه انجام شود، یعنی حداقل اختلال در زندگی روزمره وجود دارد.جراحی بالون معده برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شاخص توده بدنی (BMI) شما بیشتر از 32 باشد، بالون معده می تواند به کاهش وزن در طولانی مدت و کنترل سایر مشکلات مانند دیابت نوع 2 یا فشار خون کمک کند.

روش بالون معده می تواند برای افرادی که بیش از حد اضافه وزن برای جراحی حساس دارند بسیار مفید باشد. استفاده از بالون برای کاهش وزن موفق قبل از جراحی نیز می تواند به کاهش خطرات جراحی در بیماران دارای اضافه وزن کمک کند.

مشاور شما قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بالون معده برای شما مناسب است یا خیر، BMI شما را تایید می کند و ارزیابی دقیقی را ارائه می دهد.

آیا جایگزینی برای جراحی بالون معده وجود دارد؟

ساده ترین راه برای کاهش وزن، کم خوردن، بهبود رژیم غذایی و ورزش بیشتر است. گاهی اوقات داروهای تجویز شده توسط پزشک عمومی می تواند کمک کننده باشد.

روش های جراحی دیگری نیز برای بالون معده وجود دارد، از جمله: باریک شدن دستگاه گوارش که به آن جراحی اسلیو می گویند. بای پس معده یا نوار معده بخشی از معده و دستگاه گوارش را دور می زند و یک کیسه کوچک روی معده ایجاد می کند که مقدار غذای قابل مصرف را محدود می کند.

همه جراحی های بزرگ معمولاً شامل بستری شدن در بیمارستان است. با این حال، نصب بالون پیچیدگی کمتری دارد و خطر عوارض جدی کمتری دارد. بهبودی از حوادث آسیب زا نیز اغلب کند است.


عوارض احتمالی جراحی بالون معده

خطرات احتمالی عبارتند از:

کاهش وزن کمتر

ناراحتی شکمی

تهوع و استفراغ

درد در ناحیه شکم یا کمر

رفلکس اسید

مشکلات گوارشی

انسداد غذا در معده

عفونت

استفاده طولانی مدت غیر معمول است و می تواند باعث گاستریت، نفخ و انسداد روده شود.

مطالعه از منبع: https://balloontehran.com/

مدیر روزنامه بازدید : 30 پنجشنبه 07 ارديبهشت 1402 زمان : 15:19 نظرات (0)


خدمات سالن های زیبایی در تهران به طور کلی نسبت به سایر شهرها پیشرفته تر و مناسب تر است و بسیاری از آرایشگران شاغل در صنعت زیبایی اغلب سعی می کنند برای شرکت در دوره های آموزشی به تهران سفر کنند. اما بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی در حال حاضر آموزش های خود را در شهرها و ایالت های دیگر برگزار می کنند که می توانید از این خدمات با کیفیت بهره مند شوید.

برای افزایش دانش و اطلاعات شما در مورد خدمات زیبایی بانوان مقاله ای آماده کرده ایم که توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که مطالعه این مقاله هم برای خانم هایی که می خواهند خدمات زیبایی زنانه را یاد بگیرند و هم برای کسانی که می خواهند از این روش ها استفاده کنند مناسب است. برای خدمات زیبایی به سالن زیبایی نوجا بهترین آرایشگاه زنانه در سعادت آباد مراجعه کنید.


خدمات سالن تهران

انواع خدمات زیبایی بانوان که توسط سالن های زیبایی تهران ارائه می شود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از: خدمات زیبایی پوست، خدمات زیبایی مو، خدمات زیبایی، خدمات زیبایی ناخن و .... برخی از مهم ترین و جدیدترین خدمات سالن های زیبایی در تهران که در برخی شهرها با کیفیت مناسب برای متقاضیان ارائه نمی شود و یا دوره های آموزشی مناسبی ندارند، به شرح زیر است:

صورت

درمان صورت که به پاکسازی پوست صورت نیز معروف است، روشی نسبتاً جدید است که این روزها در سالن های زیبایی سر و صدای زیادی به پا کرده است و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا حتی پزشکان نیز از این روش جامع برای خانم ها و آقایان استفاده و توصیه می کنند. پوست صورت به این صورت انجام می شود که طی چند مرحله می تواند آلودگی های سطح پوست را از بین ببرد، جوش های سفید و سیاه را از بین ببرد، کلاژن سازی پوست را افزایش دهد و لک های پوستی را از بین ببرد و پوست را عمیقا مرطوب کند. فیشال‌ها فواید زیادی دارند که اگر خانم‌ها آن‌ها را در روتین مراقبت از پوست خود بگنجانند، می‌توانند از نتایج آن بهره‌مند شوند. لازم به توضیح است که هیچ یک از عمل های صورت تهاجمی نیست و باعث درد و آسیب نمی شود. جایگاهی که امروزه پاکسازی صورت و پوست را به خود اختصاص داده است باعث شده تا مراکز حرفه ای زیادی در تهران به آموزش و یا ارائه این روش به متقاضیان بپردازند.آرایش دائمی

آرایش دائم صورت روشی مدرن و بسیار محبوب است که تعداد زیادی از خانم ها در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی از آن استفاده می کنند. این روش که برای قسمت های مختلف صورت در نظر گرفته شده، زیبایی دائمی به خانم ها می دهد و از استفاده روزانه از لوازم آرایشی جلوگیری می کند.مرکز انحصاری رنگ و بافت مو در سعادت آباد

آرایش قطعی صورت که به صورت کم تهاجمی و با بی حسی موضعی استفاده می شود در قسمت های مختلف صورت ابرو، لب، چشم، میکروبلیدینگ ابرو، میکروسایدینگ لب و ... انجام می شود. در آنها با استفاده از وسیله ای کوچک و خاص، جوهر تاتو با رنگ های مختلف مورد نظر خواستگاران وارد لایه میانی پوست شده و زیبایی و فرم صورت را بیشتر می کند. یک سوال بسیار مهم در مورد آرایش دائمی صورت، امکان استفاده از این روش برای اصلاح عیوب صورت است. بنابراین اگر خانم ها عیوبی مانند بخیه، سوختگی، زخم روی لب، ابرو یا پلک خود دارند با کمک این روش می توانند این مشکلات را پنهان کرده و از دید پنهان کنند. 

کاشت مژه

همانطور که می دانید مژه ها یکی از مهم ترین اجزای صورت در زیبایی چشم ها هستند که جذابیت چشم ها را تا حد زیادی افزایش می دهند. به همین دلیل مراقبت از مژه برای خانم ها بسیار مهم است. اما کاشت مژه به عنوان جدیدترین خدمات آرایشی روشی است که به وسیله آن خانم ها می توانند زیبایی مژه های خود را بدون نیاز به آرایش و به طور مداوم در طول شبانه روز حتی در هنگام شستن صورت خود افزایش دهند تا زیبایی آن حفظ شود. در کاشت مژه از موهای مصنوعی مژه استفاده می شود که تار به رشته یا به نوبه خود با چسب مخصوص به مژه ها می چسبند. ماندگاری کاشت مژه بیش از 15 روز است و به همین دلیل می توان آن را در گروه آرایش دائمی قرار داد. کاشت مژه یکی از سودآورترین خدمات سالن های زیبایی است که با یادگیری این روش می توانید درآمد قابل توجهی از آن در سالن های زیبایی کسب کنید. در ضمن باید اشاره کنیم که این روش دوره آموزشی بسیار کوتاهی دارد و در عرض یک ماه کاملا قابل یادگیری است.کاشت انگشتان دست و پا

یکی از خدمات جدید زیبایی که در سالن های زیبایی برای داوطلبان استفاده می شود، کاشت ناخن دست و پا است. این تکنیک در بین خانم ها بسیار محبوب است که بر زیبایی ناخن و ناخن خانم ها تاکید دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.نصب ناخن در سعادت آباد

زیرا همانطور که می دانید خانم ها عاشق لاک و لاک ناخن هستند که زیبایی ناخن ها را برای همیشه بیشتر می کند. ماندگاری این روش یک ماه است که پس از این مدت امکان ترمیم ناخن های ثابت وجود دارد. از طرفی باید بگوییم کاشت ناخن دست و پا هم اکنون به روش ژلیش ساخته می شود که مزایای بیشتری نسبت به ناخن های معمولی دارد و شرایط بهتری را ایجاد می کند.کلام پایانی

خدمات سالن های زیبایی در تهران را می توانید از بهترین سالن های زیبایی بیاموزید و یا به عنوان متقاضی از آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که انتخاب یک مدل موی خوب بسیار مهم است که نباید آن را نادیده بگیرید زیرا این مدل موها می تواند تاثیر زیادی در رضایت و کیفیت کار شما داشته باشد. اما در مورد خدمات زیبایی بانوان یا قصد شرکت در دوره ای را دارید، حتما قبل از هر کاری کیفیت کار شرکت را بررسی کنید و به دریافت این خدمات ادامه دهید.

مراجعه به سایت:https://www.rokna.net/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-171/887244-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%86%D9%88%DA%98%D8%A7-%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF

مدیر روزنامه بازدید : 18 پنجشنبه 07 ارديبهشت 1402 زمان : 12:41 نظرات (0)

پمپ کارواش صنعتی چیست؟

واتر جت صنعتی دستگاهی پیشرفته و تخصصی است که در انواع کارواش های صنعتی با هدف ارائه طیف وسیعی از عملیات پاکسازی محیطی و تجهیزات نصب می شود. فناوری های به کار رفته در این ابزار کارآمد و قدرتمند برای حذف آلودگی های محیط و تجهیزات به بهترین شکل ممکن، موثر و مقرون به صرفه، کارواش صنعتی را به یکی از بزرگترین دستگاه های نظافتی محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است.

معمولا کارواش ها در مدل ها و برندهای مختلفی تولید می شوند که در این میان برندهای معروف و قابل اعتمادی مانند برتولینی، میشلین، پمپک، اینترپمپ یا بوش وجود دارد. تنوع ساخت و طراحی مدل های این محصول تردید کاربران را در خرید یک محصول خوب و درجه یک برطرف کرد. برای وضوح، بسیاری از مدل‌های پمپ کارواش با ویژگی‌های کاربردی به کاربران صنایع مختلف این امکان را داده‌اند تا بسته به نیاز و مواد سطوح و تجهیزات خود، انتخاب صحیح و مناسبی داشته باشند.

آیا می دانید پمپ کارواش چگونه کار می کند؟

عملکرد پمپ کارواش به این صورت است که مانند یک واشر پرقدرت با پاشیدن آب پرفشار روی کثیفی سطح و تجهیزات باعث جدا شدن و در نهایت تمیز و با کیفیت شدن آن می شود. قدرت پاک کنندگی این تجهیزات و قابلیت حذف آلودگی های مختلف نه تنها باعث بهبود سلامت محیط، طول عمر تجهیزات و تجهیزات می شود، بلکه سطح سلامت کارکنان و افراد محیط را تضمین می کند. گفته می شود قدرت پاک کنندگی آن بیشتر از مواد شوینده است. زیرا این دستگاه فشار آب بیشتری روی خاک و خاک دارد.

از کیس پمپ کارواش صنعتی استفاده کنید

علاوه بر مصارف صنعتی، برای شستشوی منزل نیز استفاده می شود. به طور کلی مواردی که از این ابزار برای تمیز کردن استفاده می شود عبارتند از:

کارواش

طبقه سالن

راهرو

ماشین لباسشویی

نظافت صنعتی

نظافت اماکن و تجهیزات صنعتی از قبیل: صنایع پتروشیمی، روغن سرامیک، تولید لوله و ....

پمپ کارواش صنعتی چطور؟

حتما شما هم می دانید که بسیاری از کارواش ها از پمپ صنعتی برای شستشوی خودروهای خود استفاده می کنند. پمپ های صنعتی نسبت به سایر پمپ های مورد استفاده در کارواش ها برای افزایش فشار آب مناسب ترند و به راحتی می توانند کثیفی ها را از بدنه خودرو پاک کنند. اصل کار پمپ کارواش صنعتی انتقال انرژی مکانیکی به آب و در نتیجه افزایش فشار آب است. انرژی مکانیکی معمولاً آنقدر زیاد است که آب مستقیماً به محیط هدف منتقل می شود و کمترین سایه را از پوشش پمپ دارد. البته پمپ های کارواش صنعتی انواع مختلفی دارند و شما باید با توجه به کاربرد آنها و همچنین ویژگی های متفاوتی که در گذشته نشان داده اند، بهترین را برای مجموعه خود انتخاب کنید. البته به طور کلی واشرهای صنعتی معمولا از نظر عملکرد و عملکرد به دو دسته تقسیم می شوند که شامل پمپ های جابجایی مثبت و پمپ های گریز از مرکز می باشد که انواع مختلفی با نام های متفاوت دارند.در دسته پمپ های جابجایی مثبت پمپ های واشر صنعتی می توانند مهم ترین پمپ های رفت و برگشتی، پمپ دیافراگمی، پمپ شیمیایی، پمپ مغناطیسی، پمپ اندازه گیری و پمپ حلقه ای آنها در نظر گرفته می شود. در زمینه پمپ های گریز از مرکز می توان به پمپ های صنعتی کارواش، پمپ های آب و فاضلاب، پمپ های خود پرایمینگ، پمپ های گریز از مرکز عمودی، پمپ های گریز از مرکز چند مرحله ای و ... اشاره کرد. کدام یک از پمپ های ذکر شده را می توان در شرایط خاصی مورد استفاده قرار داد، باید بسته به شرایط و کاربرد مورد انتظارتان آن ها را خریداری کنید. البته برای خرید بهترین پمپ با قیمت مناسب باید سعی کنید بهترین راه را برای خرید در نظر بگیرید.

مطالعه مقاله کامل:https://abniro.com/car-wash-pump/پمپ-کارواش/

مدیر روزنامه بازدید : 8 پنجشنبه 07 ارديبهشت 1402 زمان : 10:20 نظرات (0)

برای شما نیز اتفاق افتاده است که احساس حرارت زیاد در بدن مخصوصاً در کف پا داشته باشید؟ آیا علت این امر را می‌دانید؟ ما در این مقاله از مجله جوان ایرانی در ارتباط با فشارخون و علائم فشارخون صحبت کرده‌ایم. تا پایان این مطلب ما به بررسی یک تست خانگی جالب برای تشخیص فشارخون و همچنین قاتل فشارخون پرداخته‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بزرگ‌ترین عامل چربی خون
هیپرلیپیدمی یک اصطلاح پزشکی برای سطوح بالای غیرطبیعی چربی‌ها در خون است که شامل کلسترول و تری گلیسیرید می‌شود. اگرچه چربی خون می‌تواند ارثی باشد اما اغلب نتیجه عوامل سبک زندگی ازجمله رژیم غذایی نامتعادل و فعالیت بدنی بسیار کم است. دو طبقه‌بندی اصلی برای چربی خون وجود دارد: خانوادگی و اکتسابی. نوع خانوادگی آن از ژن‌هایی نشئت می‌گیرد که از والدین خود به ارث برده‌اید. نوع اکتسابی نتیجه موارد زیر است:

شرایط بهداشتی زمینه‌ای
داروهایی که مصرف می‌کنید
انتخاب‌های سبک زندگی
بزرگ‌ترین عامل فشارخون انتخاب سبک زندگی اشتباه است. انتخاب‌های زیر شانس ابتلا به سطوح کلسترول بالا را افزایش می‌دهد:

یک رژیم غذایی نامتعادل
ورزش ناکافی
سیگار کشیدن یا قرار گرفتن منظم در معرض دود سیگار
اضافه‌وزن یا چاقی
مصرف زیاد الکل
برخی از شرایط سلامتی نیز می‌توانند به سطوح بالای کلسترول کمک کنند ازجمله:

بیماری کلیوی
دیابت
سندرم تخمدان پلی کیستیک
تیروئید کم‌کار
بیماری کبد

علائم بیماری چربی خون 
هیپرلیپیدمی معمولاً تا زمانی که به وضعیتی که افراد دچار عوارض اورژانسی، مانند حمله قلبی یا سکته مغزی می‌شوند، نرسد، علائمی را نشان نمی‌دهد. این‌ها زمانی اتفاق می‌افتند که کلسترول بالا منجر به ایجاد پلاک در شریان‌های شما شده است که جریان خون را محدود یا مسدود می‌کند. یک آزمایش خون ساده به شما و پزشکتان اجازه می‌دهد از میزان کلسترول خون خود مطلع شوید. هیپرلیپیدمی خود علائمی ایجاد نمی‌کند، اما ممکن است درنهایت منجر به شرایط و علائم دیگر شود. بااین‌حال، اگر منجر به بیماری عروق کرونر قلب (CHD) یا تصلب شرایین شود، علائم در بزرگ‌سالان می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

درد یا فشار قفسه سینه (آنژین صدری)
انسداد رگ‌های خونی در مغز و قلب
فشارخون بالا
حمله قلبی
سکته
علائم چربی خون عصبی
چربی خون می‌تواند ارتباط مستقیمی با اعصاب دارد. استرس و اختلالات عصبی می‌توانند میزان کلسترول یا چربی خون را افزایش دهند. تحقیقاتی نیز در سال 2013 منتشر شد که مبنی بر این بود که افرادی که شغل‌های استرس‌زا دارند یا افراد عصبی بیشتر از افراد عادی فشارخون دارند. اختلالات عصبی، استرس و افسردگی در درازمدت میزان هورمون کورتیزول را افزایش می‌دهند که این موجب چاقی در ناحیه شکم خواهد شد. همچنین در کل اعضای بدن می‌توانید تغییر و اثر چشمگیر چربی را ببینید. پرواضح است که استرس و اختلال عصبی یک واکنش طبیعی و خودکار است که می‌تواند بر بسیاری از فعالیت‌های بدن تأثیر بگذارد. یکی از این اثرها، تأثیر بر چربی خون است به این صورت که می‌تواند کلسترول خون را بالا ببرد. از علائم این کلسترول بالا در خون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خستگی یا کوفتگی بدن
سردردهایی که سنگینی سر را به همراه دارد
تلخ شدن و خشکی دهان
وزوز گوش
ورم و پف کردن صورت
سرگیجه و عرق کردن مفرط
خواب‌آلودگی و احساس کرخی و سنگینی بدن

علائم چربی خون در پاها
خطرناک‌ترین چیز در مورد تجمع کلسترول این است که این وضعیت تا زمانی که به سطح خطرناکی نرسد و شروع به تأثیر در زندگی روزمره شما کند، هیچ علامتی نشان نمی‌دهد. تنها راه تشخیص و پیشگیری، معاینه منظم خون است. هنگامی‌که سطح کلسترول در خون به حد شدیدی افزایش می‌یابد شروع به تأثیر بر تاندون آشیل پاهای شما می‌کند. این به‌نوبه خود می‌تواند منجر به علائم قابل‌مشاهده در پاهای شما شود. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید که در ارتباط با چند مورد آن در ادامه توضیحی آورده‌ایم:

گزگز و خواب رفتن پاها
گرفتگی عضلات پا
تغییر در رنگ پوست و ناخن
داغ شدن کف پا هنگام خواب به حدی که فرد را بیدار کند.
درد در ناحیه ساق و کف پا
درد در پاها
هنگامی‌که رگ‌های پاهای شما مسدود می‌شود، مقدار کافی خون غنی از اکسیژن به قسمت پایینی شما نمی‌رسد. می‌تواند باعث شود پای شما احساس سنگینی و خستگی کند. اکثر افرادی که سطح کلسترول بالایی دارند از درد سوزش در اندام تحتانی شکایت دارند. فرد ممکن است در هر بخشی از ساق پا مانند ران یا ساق پا احساس درد کند. درد عمدتاً هنگام راه رفتن فرد حتی برای مسافت کم احساس می‌شود.

گرفتگی عضلات پا
گرفتگی شدید پا در هنگام خواب یکی دیگر از علائم رایج سطوح بالای کلسترول است که به شریان‌های اندام تحتانی آسیب می‌رساند. گرفتگی یا اسپاسم بیشتر در پاشنه پا، جلوی پا یا انگشتان پا احساس می‌شود. این وضعیت در شب‌هنگام خواب بدتر می‌شود. آویزان کردن پا از روی تخت یا نشستن می‌تواند گزینه‌ای برای تسکین آن باشد و کمک به جریان خون به سمت پایین در اثر نیروی گرانش.

تغییر در رنگ پوست و ناخن
کاهش جریان خون می‌تواند رنگ ناخن پا و پوست را نیز تغییر دهد. این عمدتاً به این دلیل است که سلول‌ها به دلیل کاهش جریان خون حامل مواد مغذی و اکسیژن، تغذیه مناسبی دریافت نمی‌کنند. پوست براق و سفت می‌شود و ناخن پا ممکن است ضخیم شود و به‌آرامی رشد کند.

علائم چربی خون در آزمایش
کلسترول بیش‌ازحد (200 تا 239 میلی‌گرم در دسی لیتر بالا مرزی و 240 میلی‌گرم در دسی لیتر بالا است) سالم نیست زیرا می‌تواند موانعی در بزرگراه‌های شریان ایجاد کند که در آن خون به بدن شما می‌رسد. این به اندام‌های شما آسیب می‌رساند. کلسترول بد (LDL) خطرناک‌ترین نوع است زیرا باعث می‌شود رسوبات کلسترول سخت شده (پلاک) در داخل رگ‌های خونی شما جمع شود. این کار عبور خون را سخت‌تر می‌کند که شما را در معرض خطر سکته مغزی یا حمله قلبی قرار می‌دهد. به کلسترول، نوعی چربی، فکر کنید که در اتومبیل‌های لیپوپروتئینی از طریق خون شما حرکت می‌کند.

لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) به‌عنوان کلسترول بد شناخته می‌شود زیرا می‌تواند شریان‌های شما را مانند یک کامیون بزرگ که خراب می‌شود و مسیر ترافیک را مسدود می‌کند مسدود کند. (تعداد بالای مرزی: 130 تا 159 میلی‌گرم در دسی لیتر. بالا: 160 تا 189 میلی‌گرم در دسی لیتر.)
لیپوپروتئین با چگالی بسیار کم (VLDL) نیز بد نامیده می‌شود زیرا حامل تری گلیسیرید است که به پلاک شریان اضافه می‌شود. این نوع دیگری از مسدودکننده‌های ترافیک است.
لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL) به‌عنوان کلسترول خوب شناخته می‌شود زیرا کلسترول را به کبد شما می‌آورد و از شر آن خلاص می‌شود. این مانند یدک‌کشی است که وسایل نقلیه خراب را از خطوط ترافیکی خارج می‌کند تا وسایل نقلیه بتوانند حرکت کنند. در این مورد، راه را برای عبور خون از رگ‌های خونی شما باز می‌کند. برای HDL خود، نمی‌خواهید عددی کمتر از 40 میلی‌گرم در دسی لیتر داشته باشید.

علائم چربی خون در کودکان
کلسترول بالا و تری گلیسیرید بالا می‌تواند کودکان و بزرگ‌سالان را تحت تأثیر قرار دهد. داشتن کلسترول یا تری گلیسیرید بالا یک عامل خطر برای حملات قلبی و سایر انواع بیماری‌های عروق کرونر قلب است. بااین‌حال، درمان می‌تواند تا حد زیادی این خطرات را کاهش دهد و به کودکان اجازه دهد زندگی کامل و سالمی داشته باشند. هنگامی‌که کلسترول یا تری گلیسیرید بالا در خون جمع می‌شود، می‌توانند شریان‌ها را مسدود کنند. این می‌تواند منجر به حمله قلبی، سکته مغزی یا سایر مشکلات شود. علل شایع هیپرلیپیدمی در کودکان عبارت‌اند از:

ژنتیک: برخی از بیماری‌های ارثی بر نحوه پردازش کلسترول توسط بدن تأثیر می‌گذارد. افراد مبتلابه این شرایط ممکن است کلسترول یا تری گلیسیرید بالا داشته باشند و خطر بیماری قلبی بالاتری داشته باشند. هیپرلیپیدمی ژنتیکی هیپرکلسترولمی خانوادگی (FH) نامیده می‌شود.
دیابت: دیابت نوع 1 یا نوع 2 می‌تواند منجر به سطوح بالای چربی شود.
رژیم غذایی و چاقی: غذاهای فرآوری شده و غذاهای سرشار از چربی‌های اشباع و ترانس ممکن است باعث افزایش سطح کلسترول در کودکان شوند. هیپرلیپیدمی نیز در کودکان چاق شایع‌تر است.
هیپرلیپیدمی ممکن است علائمی ایجاد نکند، بنابراین بسیاری از کودکان تا زمانی که آزمایش خون انجام ندهند از ابتلا به آن اطلاعی ندارند. برخی از انواع هیپرلیپیدمی ژنتیکی (ارثی) می‌تواند باعث موارد زیر شود:

برجستگی‌های چربی روی پوست (گزانتوما)
حلقه‌های سفید مایل به خاکستری در اطراف قرنیه چشم (قوس قرنیه)
علائم چربی خون در بارداری
کلسترول و تری گلیسیرید شما به‌طور طبیعی در دوران بارداری افزایش می‌یابد، زیرا برای رشد و نمو کودک موردنیاز است. کلسترول همچنین برای ساخت هورمون‌های استروژن و پروژسترون که در دوران بارداری نقش کلیدی دارند، موردنیاز است. اگر قبل از بارداری کلسترول بالایی داشتید، ممکن است افزایش کلسترول بیشتر باشد، اما موقتی است و هیچ خطری برای شما یا کودکتان ندارد. در موارد نادر، زنانی که قبل از بارداری تری گلیسیرید بسیار بالایی دارند، تری گلیسیرید به‌شدت افزایش‌یافته است. این شما را در معرض خطر پانکراتیت حاد قرار می‌دهد، یک عارضه غیرمعمول اما جدی که می‌تواند باعث درد شدید شکم و لکه‌های چربی روی پوست (گزانتومای فوران کننده) شود.

علائم چربی خون پایین
متأسفانه می‌توان گفت که در ارتباط با چربی خون پایین نیز علائم خاصی وجود ندارد. شاید کلسترول پایین خون خود را به‌صورت مشکلات خلقی مثل افسردگی و اضطراب نشان دهد. از این جمله مشکلات روانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ناامیدی
عصبی بودن
گیجی
تحریک‌پذیری
مشکل در تصمیم‌گیری
تغییر در روحیه، خواب یا الگوی غذا خوردن
توصیه ما این است که برای پیشگیری از عواقب در صورت داشتن این‌گونه علائم حتماً سطح کلسترول خون خود را نیز بررسی کنید. از پزشک خود بخواهید برای شما دستور انجام یک آزمایش خون را دهد. دلیل قطعی برای چربی خون پایین پیدا نشده است اما سابقه خانوادگی می‌تواند تأثیرگذار باشد. همچنین کسانی که از داروهای خانواده استاتین برای کنترل چربی خون بالا استفاده می‌کنند، در معرض چربی خون پایین قرار دارند.

علائم چربی خون بالا در زنان
علائم چربی خون در زنان
بسیاری از زنان در معرض خطر کلسترول بالا هستند و متوجه آن نیستند. تقریباً 45 درصد از زنان بالای 20 سال دارای کلسترول تام 200 میلی‌گرم در دسی لیتر و بالاتر هستند که بالا در نظر گرفته می‌شود. تری گلیسیرید، نوعی چربی خون که معمولاً در کنار کلسترول اندازه‌گیری می‌شود، در زنان در مقایسه با مردان حتی خطرناک‌تر است. این یک مشکل است زیرا سطح کلسترول زنان می‌تواند بعد از یائسگی بسیار نوسان کند و با افزایش سن افزایش یابد و ما را در معرض خطر بیشتر بیماری قلبی و سکته قرار دهد. دانستن اعداد کلسترول و نحوه کنترل آن گام بزرگی به‌سوی سالم ماندن است. برخی از علائم چربی خون در زنان عبارت‌اند از:جوان ایرانی (irjavan.com)

توده‌های چربی مانند اطراف چشم

برجستگی زردرنگ روی پوست
گاهاً هاله‌های سفیدرنگ دور قرنیه چشم
علائم چربی خون بالا در مردان
مردان را در معرض خطر حملات قلبی ، سکته مغزی و بیماری عروق محیطی قرار می‌دهد . برای بسیاری از مردان، خطر کلسترول بالا از 20 سالگی شروع می‌شود و با افزایش سن افزایش می‌یابد. کلسترول یک ماده مومی شکل و چربی مانند است که در کبد و سایر سلول‌ها ساخته می‌شود. همچنین در برخی مواد غذایی مانند لبنیات، تخم‌مرغ و گوشت یافت می‌شود. بدن شما برای ساخت هورمون‌ها، ویتامین D و اسیدهای صفراوی که به شما در هضم چربی کمک می‌کنند ، به مقداری کلسترول نیاز دارد . اما بدن فقط به مقدار محدودی کلسترول نیاز دارد. وقتی زیاد باشد، ممکن است مشکلات سلامتی مانند بیماری قلبی ایجاد شود. علائم چربی خون بالا در مردان همانند زنان است و مردانی که چربی خون بالایی دارند ممکن است علائم زیر را داشته باشند:

خواب‌آلودگی
سوزش و احساس افزایش حرارت بدن و کف پا
سردرد و سنگینی سر
خشکی و تلخ دهان
افزایش تعریق بدن
سرگیجه و وزوز گوش
دردهای ناحیه ساق و کف پا
ورم و پف کردن صورت
تست چربی خون در خانه


تست چربی خون در خانه
یک تست ساده خانگی آورده‌ایم که به شما نشان می‌دهد چربی خون دارید یا خیر. البته به یاد داشته باشید که برای تشخیص دقیق حتماً باید به پزشک مراجعه کرده و آزمایش خون بدهید. این تست فقط برای مواقعی است که شما در خانه قصد دارید به‌طور احتمالی مشکل خود را تشخیص دهید. این تست به این صورت است که شما باید یک استکان آب‌غوره طبیعی را میل کنید. حال 50 ثانیه کافی است که صبر کنید. درصورتی‌که دهان شما کفناک یا چسبناک شد احتمالاً شما چربی خون دارید. این تست شما را از مشکلات دیگر سلامتی نیز مطلع خواهد کرد. به‌عنوان‌مثال اگر دهانتان آب افتاد قند شما بالا است و درصورتی‌که دهانتان خشک شد شما متأسفانه ممکن است که مشکل کبدی داشته باشید. همچنین اگر پس از انجام این تست سر شما درد گرفت شما احتمالاً اختلال فشار دارید. این موارد در بسیاری از مواقع درست بوده‌اند اما همان‌طور که گفتیم شما برای تشخیص دقیق مشکل خود باید به پزشک مراجعه کنید.

چربی خون و افسردگی
بیماران هیپرلیپیدمی خطر بالایی برای افسردگی و بیماری‌های همراه مانند فشارخون بالا، دیابت و اختلال خواب نشان دادند که نشان‌دهنده اثرات هم‌افزایی مرتبط با خطر بالای افسردگی در بیماران هیپرلیپیدمی بود. بیماران هیپرلیپیدمی که استاتین دریافت می‌کنند نسبت به افرادی که استاتین دریافت نمی‌کنند، خطر افسردگی کمتری دارند. نتایج نشان داده است که هیپرلیپیدمی خطر افسردگی را افزایش می‌دهد و استفاده از استاتین ها با کاهش خطر افسردگی در بیماران مبتلابه هیپرلیپیدمی همراه است.

درمان خانگی چربی خون
هدف از درمان‌های طبیعی یا مکمل برای بیماری‌های قلبی، کنترل سطح کلسترول، کاهش فشارخون و بهبود سلامت قلب است. به‌طورمعمول، تحقیقات در مورد چنین درمان‌هایی در مقایسه با درمان‌های پزشکی معمولی محدود است. بااین‌حال، بسیاری از مردم موفقیت‌هایی را با درمان‌های جایگزین تجربه کرده‌اند و برخی از مکمل‌های کاهش‌دهنده کلسترول و درمان‌های طبیعی ممکن است مفید باشند. قبل از اینکه هرگونه درمان جایگزین را امتحان کنید، با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی مشورت کنید تا مشخص شود که آیا آن‌ها برای شما بی‌خطر هستند یا خیر. ترکیبات موجود در برخی از درمان‌های جایگزین می‌توانند با برخی داروها تداخل داشته باشند یا عوارض جانبی مضری داشته باشند. شما همچنین می‌توانید عادات سبک زندگی سالم را برای کمک به مدیریت سطح کلسترول خون خود اتخاذ کنید. مثلاً:

اگر سیگار می‌کشید، به ترک آن فکر کنید.
وزن متناسب با نوع بدن خود را حفظ کنید.
سعی کنید بیشتر روزهای هفته ورزش کنید.
از غذاهای مفید برای قلب و غذاهای غنی از فیبر محلول و اسیدهای چرب امگا 3 استفاده کنید.
مصرف غذاهای سرشار از چربی‌های اشباع‌شده را محدود کنید. به‌عنوان‌مثال روغن‌زیتون را جایگزین کره کنید.
به حذف چربی‌های ترانس از رژیم غذایی خود فکر کنید.
مصرف الکل و دخانیات را کاهش دهید.
اقداماتی را برای کاهش استرس انجام دهید.


درمان خانگی چربی خون
درمان سردرد ناشی از چربی خون
یکی از علائم چربی خون سردرد است. این مشکل برخی اوقات آن‌قدر آزاردهنده می‌شود که افراد به دنبال دلیل آن می‌گردند و نمی‌دانند که چربی خون علت اصلی سردرد آن‌ها است. درواقع این افراد نباید به دنبال راه‌حلی برای سردردهای خود باشند بلکه باید چربی خون خود را درمان کنند تا تمام علائم آن نیز از بین برود. برخی از راه‌های درمان خانگی چربی خون عبارت‌اند از:

روغن‌زیتون طبیعی
پیاز
سرکه سیب
ادویه‌ها
سیر
گیاه خار مریم
میوه‌ها و سبزیجات
خوراکی‌های حاوی نیاسین و کروم
ترک سیگار


بهترین نوشیدنی برای کاهش چربی خون
برخی از نوشیدنی‌ها می‌توانند به کاهش و کنترل سطح چربی خون شما کمک کنند. برخی از این نوشیدنی‌ها عبارت‌اند از:

چای سبز: چای سبز به علت داشتن کاتچین و سایر ترکیبات آنتی‌اکسیدانی می‌تواند به کنترل چربی خون شما کمک کند. همچنین گفته‌شده است که چای سیاه نیز می‌تواند تأثیر مثبتی بر کنترل چربی خون داشته باشد اما نه به‌اندازه چای سبز.
شیر سویا: ازآنجایی‌که سویا دارای چربی اشباع کمی است می‌توان آن را جایگزین خامه یا محصولات لبنی پرچرب کرد که موجب کاهش و مدیریت سطح کلسترول می‌شود.
نوشیدنی جو دوسر: این نوشیدنی حاوی بتا گلوکان است. مصرف آن ماده‌ای ژل‌مانند در روده ایجاد خواهد کرد که بانمک‌های صفراوی تعامل داشته و جذب کلسترول را کاهش می‌دهد.
آب گوجه‌فرنگی: گوجه‌فرنگی حاوی ترکیبی به نام لیکوپن است که کلسترول بد را کاهش خواهد داد. ازآنجایی‌که پردازش گوجه‌فرنگی به آب‌میوه باعث افزایش لیکوپن می‌شود، این نوشیدنی یک کاهنده کلسترول به شمار می‌رود.
اسموتی توت: بسیاری از انواع توت‌ها نیز سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها و فیبر هستند که هر دو می‌تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کنند. به‌طور خاص، آنتوسیانین‌ها یکی از این آنتی‌اکسیدان‌ها هستند. تمشک، بلوبری و توت‌فرنگی از انواع این توت‌ها هستند.
نوشیدنی‌های کاکائویی: کاکائو که ماده اصلی شکلات تلخ است سرشار از آنتی‌اکسیدانی مانند فلاوانول است که سطح کلسترول را مدیریت می‌کند. همچنین حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب اشباع‌نشده است. البته به دنبال نوشیدنی‌های خالص کاکائو باشید.
 

داروی گیاهی برای چربی خون
همچنین برخی از گیاهان دارویی که به کنترل چربی خون کمک می‌کنند را در ادامه نام‌برده‌ایم:

دم‌نوش آویشن
دم‌نوش شوید و لیموعمانی
چای پور
دم‌نوش پوست نارنگی و زنجبیل
دم‌کرده زینان و عناب
سماق
شوید
آرتیشو یا کنگر فرنگی
مرزه
قاتل چربی خون
طبق تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که یک خوراکی وجود دارد که قاتل چربی خون است. مطالعه محققان نشان داده است که افزودن نصف فنجان گردو به رژیم غذایی می‌تواند سطح کلسترول را تا حدود 8.5 درصد کاهش دهد. همچنین موجب کاهش بیماری‌های قلبی خواهد شد.

کلام آخر
چربی خون بیش‌ازحد می‌تواند باعث رسوب چربی در دیواره شریان شود و خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهد. به همین دلیل است که آگاهی از علائم چربی خون بسیار اهمیت دارد. ما در این مقاله از مجله جوان ایرانی به علائم چربی خون پرداختیم تا بتوانید با آگاهی از آن‌ها به تشخیص و درمان سریع مشکل سلامتی خود بپردازید. خوردن یک رژیم غذایی سالم و کم‌چرب و ورزش بیشتر برای کاهش کلسترول و تری گلیسیرید توصیه می‌شود؛ بنابراین جای نگرانی نیست و مشکل شما با درمان‌های خانگی که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم و همچنین مراجعه و مشورت پزشک برطرف خواهد شد.

https://irjavan.com/%d8%b9%d9%84%d8%a7%d8%a6%d9%85-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%ae%d9%88%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

مدیر روزنامه بازدید : 31 دوشنبه 04 ارديبهشت 1402 زمان : 12:8 نظرات (0)


کاشت مو به روش FUT یکی از اولین روش های کاشت موی طبیعی در جهان است. در این روش نواری به ضخامت یک تا دو سانتی متر (عرض) و به طول 20 تا 25 سانتی متر از پشت سر برداشته می شود که متخصص و تیم کاشت مو فولیکول های مو را از آن استخراج می کنند. در نهایت، محل برش بخیه می شود و گیره های جداکننده به قسمت جلویی یا پس سری سر متصل می شود.

کاشت مو به روش FUT یکی از روش های طبیعی است و به روش نواری نیز معروف است.

در روش های قدیمی (برداشتن) برای برداشتن پوست پشت سر بیمار از چاقوی جراحی استفاده می شد. ابعاد این نوار می تواند 20-25 سانتی متر در هر اینچ باشد. زخم حاصل با بخیه های جراحی بخیه می شود.

هنگامی که زخم ها خوب می شوند، یک خط اسکار در پشت سر بیمار باقی می ماند. به طور کلی اندازه این ضایعه حدود 1 تا 5 میلی متر است و گاهی اوقات به یک چهارم اینچ یا بیشتر می رسد. سپس این لایه از بافت سر به قطعات کوچکتر تقسیم می شود و در نهایت این قطعات کوچک به واحدهای فولیکولی تقسیم می شوند و در قسمت پایین کمر یا ناحیه طاس قرار می گیرند.

در حال حاضر یکی از ایرادات جراحی قدیمی خط اسکار باقی مانده روی سر است، پیش بینی عرض نهایی این اسکار دشوار است. بسیاری از بیماران در صورت ادامه ریزش مو از نتیجه عمل پشیمان می شوند.

بیمارانی که برای جراحی انتخاب می‌شوند باید مراقب باشند که موهایشان به اندازه‌ای بلند باشد که برش را بپوشاند، زیرا موهای کوتاه ممکن است خط برش را آشکار کند و نوار از ناحیه اهداکننده جدا شود و در نتیجه یک اسکار طولانی ایجاد شود. سپس نوار برداشته شده و برای جداسازی و جمع آوری فولیکول آماده می شود.درآمد کاشت مو FUT

در سال های اخیر استفاده از گرافت های موی کوچک به نام های میکروگرافت و مینی گرافت نتایج رضایت بخشی و طبیعی تری را به همراه داشته است. نتایج کاشت مو زودهنگام پزشکان و مراجعه کنندگان را ناامید کرده است، اما پیشرفت دانش در کاشت مو نشان می دهد که به جای شستن مو، می توان پوست سر را از پشت سر جدا کرد و سپس پوست سر را تقسیم کرد. قطعه کوچک را وارد کنید و سپس بند را در سوراخی که در جلوی سر ایجاد شده است وارد کنید.

این روش که در ابتدا مینی گرافت نامیده می شد، پشت سر را به صورت گرافت های نازکی که شامل حدود 8 تار مو است برش می دهد. وقتی مشخص شد که گرافت‌های کوچک‌تر پتانسیل ساخت دارند، تکنیک میکروگرافت پدیدار شد که شامل گرافت‌هایی است که شامل یک تا سه مو است. نتایج به‌دست‌آمده با این روش‌ها طبیعی‌تر از استفاده از 20 صفحه بزرگ است، اما همچنان کاشت‌ها کاملا طبیعی به نظر می‌رسند، بنابراین محققان به فکر تغییر روش کاشت مو در ناحیه طاس افتادند که منجر به ایجاد روش FUT شد.

مزایای روش FUT

موها را می توان همزمان تعویض کرد

در افراد با درجه طاسی بالا، احتمال ایجاد تراکم کافی و پایداری پیوندها وجود دارد.

موی انسان در واحدهای کوچکی به نام "واحد فولیکولی" رشد می کند. هر واحد فولیکولی سالم پوست سر حاوی موهای زیادی است. در این روش نواری از پشت و کنار سر شما برداشته می شود (هر دو قسمت سر شما در خطر ریزش مو نیستند)، ناحیه را بخیه می زنند، سپس نوار جدا شده را تکه تکه می کنند و در نتیجه شکاف می شود. . . کاربردیمعایب روش FUT

یک برش بزرگ در پشت سر که ممکن است اسکار یا آبسه باقی بگذارد.

حجم بانک مو را کاهش دهید تا نتوان از بانک موی فردی برای کاشت مجدد موها بیش از یک بار یا حداکثر دو بار برای ایجاد تراکم استفاده کرد.

خون ریزی؛

محدود به کسانی که پوست سرشان قادر به بزرگ شدن نیست یا در مراحل اولیه ریزش مو هستند.

وجود مشکلات پس از جراحی مانند تورم سر و صورت، درد؛

بقیه جای زخم است.خلاصه ای از روش های کاشت مو به روش FUT

در این روش برش یا برش اندازه با توجه به شرایط بیمار و میزان تخمینی موی مورد نیاز برای پوشاندن طاسی، از پشت سر برداشته شده و زیر میکروسکوپ مخصوص انتقال داده می شود و سپس کوتاه می شود. با دقت به قسمت های بسیار کوچک با یک تا سه مو جدا کنید. سپس این پیوند به محل گیرنده منتقل می شود و در سوراخی که با دقت در این ناحیه ایجاد شده است وارد می شود.

ادامه مقاله: https://cliniczibayi.com/کاشت-مو/لیست-کلینیک-های-کاشت-مو-در-شیراز

مدیر روزنامه بازدید : 39 شنبه 02 ارديبهشت 1402 زمان : 10:48 نظرات (0)


ژنژیویت قرار گرفتن ریشه دندان در معرض محیط خارجی به دلیل از بین رفتن بافت است. این یک مشکل رایج در بزرگسالان است. گاهی اوقات افراد جوان نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوند، زمانی که دندان ها آسیب می بینند، شکاف یا حفره عمیقی به نام پاکت بین دندان ها ایجاد می شود. این نقاط همچنان مکان هایی برای جمع آوری باکتری ها خواهند بود. این وضعیت در صورت عدم درمان می تواند منجر به پوسیدگی دندان شود.

التهاب لثه می تواند برای فرد دردناک باشد و بر ظاهر او تأثیر منفی بگذارد. اما امروزه این مشکل با استفاده از خدمات دندانپزشکان متخصص بیماری های لثه قابل حل است. برای درمان لثه های خود در اسرع وقت به بهترین متخصصان جراحی لثه مراجعه کنید.چه چیزی باعث التهاب لثه می شود؟

بیماری لثه: بیماری لثه یا بیماری پریودنتال در اثر عفونت های باکتریایی ایجاد می شود و باعث تخریب بافت لثه و استخوان نگهدارنده دندان می شود. در اغلب موارد، بیماری لثه علت رکود و تحلیل لثه است.

مسواک زدن و نخ دندان کشیدن شدید: مینای دندان را فرسایش می دهد. این وضعیت می تواند منجر به تحلیل رفتن لثه و عقب نشینی لثه شود.

عدم رعایت بهداشت دهان و دندان: بی توجهی به توصیه های بهداشتی روزانه برای مراقبت از دهان و دندان مانند مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و دهانشویه می تواند منجر به تجمع باکتری در زیر و بین دندان ها شود. این باکتری ها در نهایت می توانند باعث پوسیدگی یا کوچک شدن بافت های بیمار شوند.

دندان قروچه: ساییدن یا ساییدن دندان ها به هم (براکسیسم) اغلب می تواند فشار زیادی به دندان های شما وارد کند. این شرایط در نهایت می تواند باعث پوسیدگی و عقب نشینی دیوارها شود.

دندان های نامرتب: وقتی دهان بسته است، دندان ها نامرتب می شوند. این وضعیت فشار زیادی به لثه و فک وارد می کند. اعمال فشار از این طریق باعث جمع شدن و عقب نشینی لثه ها می شود.

استفاده از روکش یا دندان مصنوعی: می تواند فشار زیادی به خط لثه وارد کند و باعث آسیب بافت شود. به این ترتیب در اکثر موارد می توان فرسایش لثه و پسرفت آن را در اثر این شرایط مشاهده کرد.

سیگار کشیدن: سیگار کشیدن می تواند آسیب شدیدی به بافت های دهان وارد کند. بنابراین، لثه ها به تدریج عقب می روند و به مرور زمان خراب می شوند.

شرایط ژنتیکی: شرایط ژنتیکی برخی از افراد را بیش از دیگران مستعد ابتلا به بیماری های پریودنتال می کند. به این ترتیب، بسیاری از موارد تحلیل لثه به شرایط ژنتیکی مربوط می شود.علائم و نشانه های التهاب لثه

مشکل التهاب لثه پس از چندین سال و به تدریج در بیمار بروز می کند. تغییرات ناشی از بیماری لثه بسیار کند است و به همین دلیل در بیشتر موارد بیمار متوجه کاهش و پوسیدگی لثه های خود نمی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله Odontoblast چیست را مطالعه کنید.

دندان ها بلندتر از حد معمول به نظر می رسند

لق شدن دندان ها

حساسیت دندان

به ریشه دندان نگاه کنید

تغییر رنگ دندان ها

فاصله و فاصله بین دندان ها را افزایش دهید

زبری دندان ها در خط لثه

پوسیدگی دندان در زیر خط لثه

بافت لثه قرمز، متورم یا ملتهب

خونریزی لثه

بوی بد دهان در کودکان یا بزرگسالان 

درمان التهاب لثهبرای مواردی که مشکل خفیف است، متخصص بیماری لثه با تمیز کردن عمیق ناحیه آسیب دیده مشکل را برطرف می کند. به این ترتیب تمیز کردن عمیق دندان ها یا جرم گیری دندان ها و سطح ریشه صاف می شود. هدف از این درمان از بین بردن پلاک و تارتار روی دندان و لثه است.

در مواردی که مشکل شدید است و درمان با کاهش و صاف کردن سطح ریشه امکان پذیر نیست، متخصصین ما بیمار را با جراحی ریشه درمان می کنند. مشکلات شدیدی در این ناحیه ممکن است رخ دهد که منجر به تحلیل استخوان و حفره های عمیق بین لثه و دندان ها می شود و برای درمان این بیماری ها فقط می توان از درمان جراحی استفاده کرد. جراحی لثه با لیزر نیز روش جدیدی برای درمان بیماری لثه یا عدم تعادل لثه است.نحوه درمان بیماری لثه با استفاده از جراحی

پیوند بافت لثه. امروزه از سه روش اصلی برای کاشت ایمپلنت دندان استفاده می شود.

در روش اول بافت پیوند لازم از ناحیه زیر سقف دهان برداشته شده و به محل جدید پیوند زده می شود. بنابراین، در بیشتر موارد، تمام قسمت در معرض ریشه دندان توسط بافت همبند پوشیده شده است. چند هفته طول می کشد تا بافت در محل جدید بهبود یابد و پس از سپری شدن زمان لازم، بخیه های بیمار (در صورت لزوم) کشیده می شود.

روش دیگری که می توان برای پیوند بافت استفاده کرد، پیوند آزاد لثه نام دارد. برای این منظور، جراح بافت لازم را مستقیماً از سقف دهان (به جای بافت زیر سطح دهان) تهیه می کند. بقیه مراحل درمان با این روش شبیه پیوند بافت پیوندی است.

در روش سوم، متخصص از پیوند ساقه برای پیوند لثه استفاده می کند. در این روش، اگر بافت لثه به اندازه کافی در اطراف ناحیه آسیب دیده وجود داشته باشد، متخصص التهاب لثه به جای استفاده از سقف بافت دهان، از بافت لثه مجاور برای پیوند استفاده می کند.عملیات کاهش عمق جیب:

در طول این درمان، جراح بافت لثه آسیب دیده را از دندان خارج می کند. سپس باکتری های خطرناک از حفره (پوسته) خارج می شوند. در نهایت مواد لثه را با پانسمان به جای اصلی خود روی ریشه دندان برمی گرداند.راهنمای بازسازی استخوان:

در مواردی که استخوان نگهدارنده دندان ها به دلیل فرسایش و عقب نشینی لثه ها به شدت آسیب دیده باشد، متخصص بیماری های لثه ممکن است از جراحی ترمیم استخوان برای درمان بیمار استفاده کند. در طول این درمان، جراح ابتدا لثه های آسیب دیده را از دندان خارج کرده و نواحی زیر آن را از باکتری های مضر پاک می کند. سپس جراح از مواد خاصی مانند بافت پیوند، پانسمان مخصوص یا سایر موارد مشابه استفاده می کند تا بدن را تشویق کند تا استخوان را ترمیم کند و بافت آسیب دیده را به طور طبیعی ترمیم کند. پس از اتمام این مرحله از جراحی، جراح بافت لثه را به محل اصلی خود در ریشه دندان برمی گرداند و از بخیه برای نگه داشتن آن در جای خود استفاده می کند.دندان ها:

گاهی اوقات تمیز کردن عمیق دندان یا جراحی ممکن است برای درمان التهاب لثه مفید نباشد. در این موارد ممکن است متخصص لثه برای بیمار روکش لثه تجویز کند. بنابراین ونیرهای لثه جایگزین مناسبی برای لثه در مواردی هستند که تمیز کردن عمیق دندان یا جراحی به اندازه کافی برای درمان مشکلات لثه موثر نیست. روکش لثه یک وسیله دندانپزشکی متحرک (موجود در اکریلیک یا سیلیکون) است که بیمار می تواند در صورت فرورفتگی و فرورفتگی لثه برای اهداف زیبایی و ساختاری از آن استفاده کند.

تجزیه و تحلیل لثه پس از کاشت امکان پذیر است

تحلیل لثه بعد از ایمپلنت دندان می تواند در یک دوره زمانی کوتاه یا طولانی اتفاق بیفتد.اگر بیمار بهداشت دهان و دندان را به درستی رعایت نکند در درازمدت تحلیل لثه رخ می دهد.همچنین اگر بدن بیمار به ایمپلنت واکنش نشان دهد و به این ترتیب به نام پیوند را رد می کند، مدت کوتاهی پس از ایمپلنت از تحلیل لثه رنج می برد. در 95 درصد موارد کاشت ایمپلنت موفقیت آمیز بوده و بیمار حساسیت و واکنشی به این جسم خارجی ندارد. در برخی موارد، آسیب عصبی و عروق خونی به لثه در حین کاشت ایمپلنت، عوارض فرورفتگی لثه را افزایش می دهد.چگونه فرآیند تحلیل را متوقف کنیم؟

بهترین درمان برای هر بیماری پیشگیری است. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل می توانید به اقدامات بسیار ساده زیر در زندگی روزمره خود توجه کنید:

مراقبت مناسب از سلامت دهان و دندان

از مسواک نرم استفاده کنید و به درستی مسواک بزنید

روش صحیح مسواک زدن

مصرف تنباکو را متوقف کنید

از یک رژیم غذایی سالم و متعادل استفاده کنید

استفاده از محافظ دندان در شباخرین حرف

توجه به سلامت حفره دهان و دندان ها یکی از مهم ترین برنامه ها در رویکرد روزمره هر فردی است. CDA تخمین می زند که بیماری های پریودنتال، مانند ژنژیویت، تقریباً 70 درصد از دست دادن دندان در بزرگسالان را تشکیل می دهد. زمانی که بافت لثه کافی برای حمایت از ریشه دندان وجود نداشته باشد، دندان ها در برابر لق شدن و افتادن آسیب پذیرتر می شوند. در مواردی که التهاب لثه شدیدتر است، قطعاً برای حفظ دندان ها به جراحی های پیشرفته لثه نیاز است. در این مقاله سعی کردیم بیشتر با این بیماری آشنا شویم و به فکر پیشگیری و درمان آن باشیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. نظرات و تجربیات خود را در نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالعه از منبع: https://realtimedentist.com/1399/02/دندانپزشک-خوب-در-شیراز-لیست-بهترین-دند/

مدیر روزنامه بازدید : 26 یکشنبه 27 فروردين 1402 زمان : 18:52 نظرات (0)


خانه چیست؟

ساختمان یا سرپناه یکی از اساسی ترین نیازهای انسان است که نقش سرپناهی را برای انسان ایفا می کند. در جوامع امروزی، تعریف ساختمان به طور کلی سازه بزرگی است که از سقف، دیوارها و اتاق ها تشکیل شده است. اما تعریف ساختمان بر اساس مهندسی سازه و مصالحی مانند آجر، ماسه، انواع سیمان، آب، بتن، فلز و ... است.


توضیحات کامل ساختمان:

ساختمان نوعی سازه سقفی است که با مصالح ساختمانی خاصی طراحی و ساخته می شود. ساختمان عبارت است از زیرساخت، ستون فرعی، دیوار، کف، سقف، دودکش، لوله کشی و خدمات ساختمانی، سکوی ثابت، ایوان، بالکن، برجستگی یا قرنیز، قسمتی از ساختمان یا هر چیز دیگری که به آن متصل است یا هر محصور. دیوار. شامل آن چیزی که کف یا فضا را تخلیه می کند ترکیب مشابهی دارد.


هدف از ساخت:

1- ایجاد سرپناه و حفاظت از جمعیت.

2- حفاظت در برابر آب و هوا و باران، فضای ایمنی و آرامش، حریم خصوصی و همچنین حفاظت از تجهیزات، تامین برق و آسایش زندگی و کار.

نوع کاربرد ساختمان:

سازه اصلی ساختمان شامل سازه های سنگی باربر، بتن مسلح (RCC) یا سازه های فولادی و بتنی می باشد.ساختمان ها از نظر کاربری انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

1- مسکونی

2- آموزش و پرورش

3- سازمان

4-با هم

5-تجاری

6- تجارت

7- صنعت

8- انباری

9- تخصصی برای عمده فروشی

10- با کاربری های مختلف

11- ساخت و ساز پرخطر

12-جدا

13- خانه مستقل با دیوار مشترک

14- بلند یا خیلی مرتفع (آسمان خراش ها)

15-درختان کاج اروپایی

16- نامشخص

19-VIP

پارکینگ 18 طبقه

ساختمان از سه عنصر اساسی تشکیل شده است که عبارتند از:

1- مبانی

2- رکن اساسی

3- سطح ساختمان (روبنا)


انواع پی در ساختمان سازی عبارتند از:

بنیاد طنز

پایه ستون

فونداسیون ساده یا کوسنی

شبکه پایه

یک پایه عالی

بنیاد شمع

پایه ستون عمیق

فونداسیون توسط هوای فشرده عمیق

مراجعه به صفحه مقاله:  https://ajorroajor.com/شماره-تلفن-سازندگان-تهران

مدیر روزنامه بازدید : 674 سه شنبه 22 فروردين 1402 زمان : 0:48 نظرات (0)


ممکن است ندانید از کدام منبع فشار استفاده می شود. از آنجایی که آب از چاه به چاه تحت فشار قرار می گیرد، هوای چاه را تا یک سطح از پیش تعیین شده، معمولاً 40 تا 60 پوند بر فوت مربع (psi) فشرده می کند. وقتی کسی بستر را باز می کند، فشار هوا در مخزن آب را به تمام لوله کشی فشار می دهد و فشار به یک فشار ماشه از پیش تعیین شده، معمولاً 20 تا 40 psi کاهش می یابد.

این نشان می دهد که پمپ آب روشن است و آب تحت فشار به داخل خانه و چشمه پمپاژ می شود. هنگامی که شیر بسته می شود، فشار افزایش می یابد تا زمانی که به سطح بسته شدن پیش فرض بازگردد. مقدار آب وارد شده از مخزن تحت فشار بین زمان خاموش شدن پمپ و زمان راه اندازی مجدد آن تخلیه نامیده می شود.


مشکلات و منابع استرس

اندازه منبع فشار و میزان تخلیه بستگی به مقدار آبی دارد که پمپ می تواند در 1-2 دقیقه به داخل خانه بکشد. برخی دارای منبع فشار کمتر از 10 گالن و برخی بیش از 200 گالن هستند. متداول‌ترین اندازه مخزن فشار مسکونی حدود 44 گالن دارد و تخلیه آن حدود 16 گالن است.


بازنمایی منابع تحت فشار نخبگان در ایران

مشکلات احتمالی با منبع تحت فشار

فنر فشاری مهم است زیرا فشار آب را در یک سطح ثابت نگه می دارد. فنر فشار نیز به جداسازی آب و هوا کمک می کند. همچنین پمپ به سرعت نمی سوزد. اگر چاه شما دارای یک پمپ شناور است، تشخیص اینکه آیا پمپ کار می کند یا نه دشوار است. این پمپ ها معمولا دارای این سوئیچ هستند که وقتی می خواهید پمپاژ کنید روشن و خاموش می شود و صدای کلیک آن را می شنوید.

برخی از منابع فشار نیز دارای چراغ سوئیچ رله هستند که به شما اطلاع می دهد که رله پمپ را فعال می کند. اگر علت این امر باشد، باید به یک متخصص اجازه تشخیص دهید.


یک زودپز خوب چگونه کار می کند

اکنون می دانیم که یک منبع تحت فشار حاوی هوای فشرده است. هنگامی که یک شیر آب یا دستگاهی را باز می کنید که از آب استفاده می کند، این هوای فشرده در آب خروجی از چاه فشار ایجاد می کند و آن را با سرعت ثابتی از طریق مخزن و خط آب می فرستد.

در اینجا فرآیند واقعی است که در یک مخزن فشار چاه انجام می شود:

آب تحت فشار از چاه به کف چاه پمپاژ می شود.

آب در مخزن بالا می رود و هوا را خنک می کند.

وقتی فشار هوا بین 50 تا 60 psi می رسد، پمپ چاه خاموش می شود و آب وارد چاه تحت فشار نمی شود.

هنگامی که یک شیر آب یا دستگاهی را باز می کنید که از آب استفاده می کند، فشار موجود در مخزن آب را به سیستم لوله کشی شما وارد می کند.

این کار تا زمانی ادامه می یابد که فشار هوا به 30-40 PSI کاهش یابد و سپس پمپ چاه دوباره روشن شود تا آب مصرف شده در خانه شما دوباره پر شود.


انواع منابع استرس

سه نوع منبع فشار خوب وجود دارد:

1. مخازن دیافراگمی

مخازن هوا و آب را با دیافراگم وینیل یا لاستیکی جدا می کنند. هنگامی که آب به مخزن جریان می یابد، دیافراگم به سمت بالا کشیده می شود و هوای بالا را فشرده می کند.

2. مخزن مثانه

این مخازن حاوی آب در کیسه های بالون مانند هستند. با پمپاژ آب به مخزن، مثانه منبسط شده و هوا را فشرده می کند.

3. بادکنک در آب

این مخازن هوا و آب را با مانع فیزیکی جدا نمی کنند. مشکل مخازن هوا در آب این است که هوا به مرور زمان در آب حل می شود و نسبت به مخازن مثانه یا غشایی نیاز به نظارت و نگهداری بیشتری دارد.


لوله منبع تحت فشار

مخزن بار هوا/نیتروژن را نگه می دارد، در حالی که سیال از طریق خط اصلی و به خط تغذیه تحت فشار جریان می یابد. از آنجایی که هوا به صورت لوله است، آب با مخزن و ورودی هوا تماس نمی گیرد، بنابراین توسط پمپ قابل بازیافت نخواهد بود، بنابراین هوا به دلیل جذب کم است.

شیلنگ های تامین فشار از لاستیک سخت با یا بدون تقویت کننده، نئوپرن، نیتریل (Buna-N)، بوتیل درجه مواد غذایی یا لاستیک هیپالون ساخته شده اند و می توانند برای قرار دادن کل ظرف منبسط شوند. لوله تامین فشار طبق مشخصات مخزن مشتری در قسمت پایین فلنج می باشد.

برای این طراحی، کل مولد فشار قبل از نصب با فشار مشخص شده تامین می شود تا از سطح عملکرد صحیح در مخزن زمانی که واحد با فشار کاری مورد نیاز به خط اصلی متصل می شود، اطمینان حاصل شود. یک صفحه نمایشگر یا دیفیوزر را می توان در خروجی رگ قرار داد تا از مکش مثانه به خط اصلی در فشارهای کم جلوگیری کند. شیلنگ های تخلیه فشار دارای یک قلاب/قلاب در بالا برای آویزان هستند.

هنگامی که شیر خط اصلی باز می شود، آب/رسانه تحت شرایط استاتیک وارد لوله منبع فشرده شده و شروع به تحت فشار قرار دادن مخزن پر از گاز می کند. فشار خط عمودی بیشتر از فشار قبل از شارژ مخزن خواهد بود. آب/رسانه ای که وارد لوله تامین فشار می شود، مخزن از پیش شارژ شده را بیشتر فشرده می کند تا زمانی که تعادلی بین فشار آب در مثانه و فشار هوا در مخزن برقرار شود.

هنگامی که پمپ متوقف می شود یا ولتاژ در خط اصلی متوقف می شود، آب را وارد لوله منبع فشار می کند. این فشار توسط هوای فشرده در مخزن جذب می شود و به طور موثر به عنوان فشار برای معکوس کردن موج عمل می کند. پس از تکان ها و نوسانات فراوان، فشار خط اصلی را متعادل کرده و بدون آسیب رساندن به خط لوله، حالت ثابتی ایجاد می کند. در نهایت، کل سیستم برای موج بعدی به حالت پویا باز خواهد گشت.

منبع:  https://www.fardanews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-2/1214070-%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

مدیر روزنامه بازدید : 23 شنبه 19 فروردين 1402 زمان : 15:7 نظرات (0)


همانطور که گفته شد برای ساخت این درب ها از انواع چوب استفاده می شود. هر کدام از مواد مورد استفاده در آنجا مزایا و معایب خود را دارند. فقط به این دلیل که چوب مورد استفاده برای درب گران است به این معنی نیست که ارزش یا کیفیت بالایی دارد. قبل از خرید حتما قیمت و کاربرد درب چوبی را بررسی کنید. در زیر با انواع درب های چوبی از نظر جنس آشنا می شوید.


درب گردو

به طور کلی چوب گردو به دلیل استحکام و دوام بالا معروف است. اکثر این درب های چوبی به دلیل کیفیت و دوام بالا قیمت بسیار بالایی دارند. روی این درب ها نیز می توان از طرح ها و بافت های بسیار زیبایی استفاده کرد.


یک در چوبی

یکی از انواع درب های چوبی چوبی است که بر خلاف نام از دوام و مقاومت بالایی برخوردار نیست. دلیل اصلی محبوبیت این نوع درب ها قابلیت جذب رنگ آنهاست. به این ترتیب می توانید رنگ مورد علاقه خود را روی آن استفاده کنید. همانطور که گفته شد این درب ها مقاومت بالایی ندارند و در برابر آسیب ضعیف هستند. یکی از معایب دیگر درب صنوبر تغییر رنگ آن به مرور زمان است. همه این عوامل به این معنی است که قیمت درب چوبی صنوبر نسبت به موارد دیگر کمی کمتر است.


Cherry Igi چیست؟

چوب چلو ساختار متفاوت و ظاهری یکدست دارد. به همین دلیل از زیبایی و شفافیت خاصی برخوردار است. درهای چروکی نسبت به سایر انواع چوب قیمت بیشتری دارند. برای محافظت از این درها باید از درزگیرها استفاده شود. به عنوان یکی از انواع درب های چوبی، نگهداری درب های چوبی گیلاس سخت و پرهزینه است. البته ناگفته نماند که این درب لوکس در برابر حرارت و آتش مقاوم است.

درهای ساج

یکی از انواع درب های چوبی درب چوب ساج می باشد. این درب ها معمولا رنگ های مختلفی دارند و در مقابل آسیب نیز مقاوم هستند. درهای ساج در برابر هر گونه گرما و پوسیدگی بادوام هستند. در واقع یکی از نقاط ضعف این درب ها سنگین بودن و جابجایی آنها است.


انواع چوب

درب چوبی بامبو

درب های چوبی بامبو قیمت کاملاً مناسبی دارند و این درب ها بادوام هستند و عمدتاً در برابر آسیب مقاوم هستند. بزرگترین نقطه قوت تمام درهای چوب بامبو سبک بودن آنها به دلیل پانل های شیشه ای است. این ویژگی این چوب را منحصر به فرد می کند. البته ناگفته نماند که درهای چوب بامبو در برابر رطوبت دوام زیادی ندارند. همچنین با گذشت زمان تغییر رنگ می دهند.


درب چوب ماهون

انواع درب های چوب ماهون ظاهر زیبایی دارند استفاده از این نوع درب از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند و در برابر تغییرات دما و حرارت استحکام بالایی دارد.

درب افرا

همانطور که گفته شد قیمت درب های چوبی تا حد زیادی به نوع چوب مورد استفاده بستگی دارد. چوب افرا یکی از چوب های مورد استفاده در ساخت انواع درب های چوبی است. این نوع درب ها معمولا در برابر آسیب بسیار مقاوم هستند. چوب افرا به‌طور کلی به‌خاطر کاردستی‌اش معروف است و به راحتی می‌توان طرح‌های مختلفی را روی آن اجرا کرد. علاوه بر این، آنها باید مهر و موم شوند تا در طول زمان لکه نشوند.


درب چوب بلوط

آیا به دنبال چوب محکم و مقاوم در برابر انواع آسیب هستید؟ درهای بلوط بسیار بادوام هستند. در مورد قیمت درب های چوبی بلوط می توان گفت کاملا مقرون به صرفه هستند. و البته فراموش نکنید که از بلوط آنها برای ساخت کابینت، کفپوش و ... استفاده کنید. این چوب به دلیل مقاومت در برابر آب نیز معروف است.


درب چوب راش

یکی از پرکاربردترین چوب ها برای درب چوبی چوب راش است که مقاومت و استحکام بالایی در برابر عوامل مضر محیطی دارد.


درب کاج

یکی دیگر از پرطرفدارترین چوب های مورد استفاده در ساخت درب، چوب کاج است. این چوب صدا و گرما را منتقل نمی کند. همچنین می توانید رنگ آنها را به دلخواه تغییر دهید. البته فراموش نکنید که انواع درب های چوب کاج در برابر خط و خش و ضربه بسیار مقاوم هستند. به همین دلیل قیمت درب چوب کاج نسبت به سایر چوب ها ارزان تر است.


درب ورودی چوبی

درب چوبی یکی از بهترین انواع درب است که می توان از آن برای ورودی منازل و ساختمان های مختلف استفاده کرد. درب ورودی چوبی جامد که در رنگ ها و مدل های متنوع به فروش می رسد با حفظ ایمنی ساختمان تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان خواهد داشت. در ادامه مطلب در مورد درب ورودی چوبی، نحوه انتخاب بهترین درب ورودی چوبی و قیمت این نوع درب بیشتر صحبت خواهیم کرد.


آیا درب چوبی برای ساخت درب ورودی به اندازه کافی محکم است؟

به عنوان یک درب چوبی باکیفیت و با دوام بالا می توان آن را انتخاب مناسبی برای درب ورودی ساختمان ها دانست. به همین دلیل است که امروزه افراد زیادی برای خرید درب ورودی خانه یا ساختمان خود اقدام به خرید درب ورودی چوبی می کنند.

البته با توجه به محل نصب درب چوبی می توان از انواع مختلفی از درب های چوبی استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر برای مناطق مرطوب نیاز به استفاده از درب چوبی دارید، می توانید از درب تمام چوب با لایه ضد آب استفاده کنید.

درب مدرن درب زیبایی است.چگونه بهترین درب ورودی چوبی را انتخاب کنیم؟

درب های ورودی چوبی طرح های بسیار متنوعی در بازار ایران وجود دارد. انتخاب هر نوع درب به سلیقه و نظر شما بستگی دارد. اما مهم ترین نکته ای که در خرید درب ورودی چوبی باید به آن توجه کنید قیمت و بودجه است. قبل از خرید درب ورودی چوبی لوکس، ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید. همانطور که درهای ورودی چوبی لوکس زیادی در بازار وجود دارد. اما ممکن است بودجه شما برای خرید این درها کافی نباشد. پس از تعیین بودجه می توانید با توجه به سلیقه و سبک خود درب های چوبی لوکس را برای ورودی خود خریداری کنید.حرف پایانی

دروازه ورود به هر مکان مانند یک شناسنامه برای آن مکان است. بنابراین، بهتر است در هر جایی که مد نظر دارید، بهترین درب ممکن را با دقت انتخاب کنید.

تمامی درب های ورودی چوبی یا درب های ورودی چوبی روکش دار از بهترین درب هایی هستند که علاوه بر زیبایی و دوام از اصالت واقعی نیز برخوردارند. تنها مشکلی که ممکن است با درب ورودی تمام چوب داشته باشید این است که قیمت آن کمی بالاست، اما ارزشش را دارد.

زیرا ظاهر یک خانه، ساختمان، مغازه یا هر مکان دیگری را که شما گران قیمت و اصلی می دانید ایجاد می کنند. همچنین کیفیت درب ورودی تمام چوب بسیار بالاست و به همین دلیل نمی توان از آن چشم پوشی کرد. بنابراین اگر روزی خواستید درب بخرید، بدون شک یک درب ورودی تمام چوب را انتخاب کنید و چندین نقطه را با یک تیرآهنگ ایجاد کنید.
رجوع به مقاله: https://baharidoor.com/نمایندگی-درب-ضد-سرقت-مشهد/

مدیر روزنامه بازدید : 84 جمعه 18 فروردين 1402 زمان : 16:59 نظرات (0)


سیستم کانال 9.0 کیلووات یک کانال رسانه ای اختصاصی است. با سیستم تهویه مطبوع 9.0 کیلوواتی جدید Midea Ducted در تمام طول سال از راحتی خالص برای خانه خود لذت ببرید.

با داکت اسپلیت مدیا می توانید کل خانه خود را تهویه کنید. داکت اسپلیت مدیا راه حل های راحتی و تهویه کامل خانه را برای راحتی، کارایی، راحتی و قابلیت اطمینان واقعی به شما ارائه می دهد. قدرت ها شامل موارد زیر است:

7.1 کیلو وات

9.0 کیلو وات

10.5 کیلو وات

12.5 کیلو وات

14.0 کیلو وات

17.0 کیلو وات


مشخصات رسانه کانال تقسیم 9.0 کیلووات

دشوار شده است

آسایشی که می توانید با یک واحد بیرونی که برای دوام و آزمایش در شرایط آب و هوایی شدید ساخته شده است، اعتماد کنید.


تکنولوژی طلایی ضد زنگ

یک پوشش ضد خوردگی ویژه از سرمایه گذاری شما در کنترل آب و هوای داخلی در برابر تأثیرات محیطی محافظت می کند.


مصرف برق با مبدل کواترو DC

تکنولوژی اینورتر DC برای عمر طولانی و مصرف انرژی مقرون به صرفه.

داکت اسپلیت مدیا یک راه حل سرمایشی یا گرمایشی کل خانه است. سیستم کانال معکوس با یونیت داخلی و خارجی کار می کند. یونیت داخلی هوا را از طریق مجرای هوای برگشتی خانه شما می کشد، جایی که بسته به تنظیمات سیستم خنک یا گرم می شود، و سپس آن را از طریق فضای سقف و خروجی های سقف یا دیوار به داخل خانه شما هل می دهد.


مزایای رسانه های تقسیم شبکه

دمای خانه از یک نقطه تنظیم انتخاب شده برای بهینه سازی گرمایش و سرمایش زمانی که خانه راحت است. داکت اسپلیت مدیا دارای کنترل های هوشمند برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی است.

ارتقای منطقه بندی هوشمند

در قبوض برق صرفه جویی کنید

بدون از دست دادن راحتی

منطقه بندی سیستم مجرای اسپلیت مدیا جدید به این معنی است که همه می توانند از جریان هوا و جریان هوای خود لذت ببرند و شما می توانید با خاموش کردن جریان هوا در اتاق هایی که از آنها استفاده نمی کنید در انرژی و هزینه های جاری صرفه جویی کنید.

Midea یک گروه فناوری پیشرو در جهان است. داکت اسپلیت مدیا فضایی راحت ایجاد می کند که به شما امکان می دهد از زمان با کیفیتی در خانه لذت ببرید.

Midea از زمان تأسیس در سال 1968 به یک رهبر جهانی در لوازم الکترونیکی مصرفی، تهویه مطبوع، روباتیک، سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و زنجیره‌های تامین لجستیک هوشمند تبدیل شده است. Midea به بیش از 200 کشور صادر می کند.محیط خنک کننده

چیلر مدیا اینورتر DC هوا خنک سری Aqua Tempo Super II جدیدترین چیلر مدیا اینورتر DC مدیا است. طراحی جمع و جور و عملکرد عالی آن را برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب می کند. کولرهای رسانه ای می توانند در حالت خنک کننده با دمای محیط تا 52 درجه سانتیگراد و دمای آب خروجی کمتر از 0 درجه سانتیگراد کار کنند. در کنار این محصول از فن کویل مدیا استفاده شده است.

کنترل جریان آب و کابل برای نصب آسان در یخچال تعبیه شده است. یک ماژول هیدرولیک با پمپ آب و مخزن انبساط را می توان به عنوان یک گزینه پیکربندی برای مطابقت با نیازهای نصب خاص اضافه کرد.


امکانات چیلر مدیا اینورتر DC

دارای رتبه A++ برای بهره وری انرژی

دامنه کاربرد گسترده

نصب و سرویس آسان

مبدل حرارتی با راندمان بالا

مدل پیچی محیط خنک کننده

چیلرهای پیچی هوا خنک Midea برای رفع نیازهای فعلی و آینده از نظر قابلیت اطمینان، بهره وری انرژی و کنترل هوشمند طراحی شده اند. خنک کننده مدیا پیچ از بهترین فناوری های موجود امروزی استفاده می کند: کمپرسورهای پیچی دو روتور با دریچه های ظرفیت متغیر که به طور ایده آل با خنک کننده ها و کندانسورهایی که برای انتقال حرارت و راندمان بالا پیکربندی شده اند مطابقت دارند. چیلر مدیا مدل پیچی مناسب برای مدارس، بیمارستان ها، مراکز خرید، ساختمان های اداری و همچنین کارخانجات و کارخانجات می باشد.


ویژگی های محیط خنک کننده با هوا برای خنک کننده کولر پیچی (T1-T3).

هزینه کل مالکیت کمتر

عملیات بی صدا

صرفه جویی در هزینه های عملیاتی

طراحی انعطاف پذیر

نصب آسان و سریع

بسته های رسانه ای پشت بام

پکیج های تهویه مطبوع سقفی Midea برای ارائه راه حلی همه کاره برای انبارهای بزرگ، انبارها یا سایر کاربردها طراحی و تولید می شوند. انعطاف پذیری طراحی سقف بسته رسانه ای با طراحی جمع و جور همراه است.

خاصیت ضد خوردگی ویژه پشت بام پکیج مدیا برای مناطق ساحلی یا مناطقی که در معرض مواد اسیدی هستند مناسب است. اقدامات مختلفی برای اطمینان از عملکرد عادی و قابل اعتماد دستگاه های خورشیدی بسته رسانه وجود دارد: حفاظت از جریان سیستم، حفاظت از سوئیچ فشار بالا/پایین، حفاظت روشن/خاموش سنسور دما و غیره. حفاظت سه فاز را می توان سفارشی کرد.

طیف مدل های لوازم برقی چند رسانه ای پیشرفته دارای توان 22-105 کیلو وات است.

مقاومت در برابر خوردگی بالای پانل های بدنه (فولاد صنعتی گالوانیزه G-90) توسط تست ASTM A 653 تایید شده است.

لوله مسی با کیفیت بالا در تمامی اجزای سقف پکیج مدیا

بهترین و مطمئن ترین دستگاه های پرکن توسط شرکت های Copeland، Hitachi و Danfoss ساخته شده اند

پانل کنترل داخلی شامل عملکردهای کنترل، خود تشخیصی، امنیت، کنترل دما است.

پورت های خارجی برای نظارت بر فشار مبرد (برای اتصال گیج های فشار).

اتصال جانبی یا پایین کانال های تهویه سقف در هنگام نصب مشخص می شود و کانال های ورودی یا خروجی هوای استفاده نشده با دوشاخه بسته می شوند.

مجهز به بخاری برقی داخلی (باید در هنگام سفارش مشخص شود)

با المنت های گرمایشی، یک دریچه اختلاط هوای تازه، فیلترهای چرخان بدنه هوا با افزایش کارایی برای سانروف Media Package وجود دارد.

کنترل از راه دور - ترموستات اتاقی Midea KJR-12B همراه با ترموستات.

درایو تسمه V چرخ فن، موتور - کشش قابل تنظیم روی قرقره "اسلاید"، دریچه بسته رسانه یک نسخه ساده است.

بخاری‌های گازی را تولیدکننده نصب نمی‌کنند و به‌عنوان آپشن ارائه نمی‌شوند، اما رجیستر بخاری‌های گازی را می‌توان با اتوماسیون بسته‌بندی مشعل و رسانه سفارش داد.


مشاهده ادامه:  https://www.gostaresh.news/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-69/290351-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

مدیر روزنامه بازدید : 35 جمعه 18 فروردين 1402 زمان : 15:55 نظرات (0)

انتخاب رشته کنکور 1402

1402 مرداد 1402 نوبت اول و دوم کنکور سراسری که مجاز به انتخاب رشته کنکور در نیمسال دوم هستند، می توانند پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر شده در سایت سنجش، فرم انتخاب رشته خود را پر کنند. شرایط و ضوابط را بدانید و آن را تکمیل کنید.

مرحله بعدی پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون 1402 انتخاب رشته است. داوطلبانی که مایل به شرکت در دوره های دانشگاه سراسری هستند به سایت Sanjesh.org و کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد دارند به سایت azmoon.org مراجعه کنند.

هر ساله شاهد هستیم که افراد زیادی قصد انتقال و تغییر رشته یا انصراف از رشته پذیرش را دارند، از طرفی درخواست اولویت بعدی ارزشیابی حذف شده و به خود دانشگاه ها سپرده می شود. بنابراین مسیر گذار و عقب نشینی آسان نیست. بنابراین داوطلبان باید در انتخاب رشته دقت لازم را داشته باشند.

در انتخاب رشته کنکور 1402 داوطلبان مجاز به انتخاب 150 محل از محل های مشخص شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور هستند. با توجه به حساسیت این مرحله، نحوه رتبه بندی افراد در اولویت ها مهم تلقی می شود زیرا اشتباه در فرم انتخاب رشته ممکن است شانس ورود به رشته مورد نظر را از فرد سلب کند. به همین منظور در این مطلب جزئیاتی از جمله زمان، شرایط و نحوه انتخاب کنکور 1401 را قرار داده ایم.1402 تاریخ و شرایط انتخاب رشته برای آزمون ورودی

1402 در دو روز متوالی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری. دفترچه انتخاب رشته تمامی گروه های امتحانی (ریاضی، تست، علوم انسانی، هنر و زبان) در سایت Sanjesh.org منتشر خواهد شد. 1402 داوطلبان واجد شرایط انتخاب رشته بر اساس کارنامه اولیه کنکور سراسری می توانند در تاریخ تعیین شده نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

انتخاب مجدد کنکور سراسری سال گذشته از 24 شهریور آغاز و تا هفدهم همان ماه ادامه خواهد داشت. بنابراین به شما توصیه می کنیم برای اطلاع از تمامی اخبار مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 در کانال تلگرامی کنکور سراسری هایوا عضو شوید.

نوبت اول و دوم کنکور سراسری 1402 در نیمه دوم مرداد ماه 1402 برگزار می شود.داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط تعیین شده امکان انتخاب رشته 1402 را خواهند داشت. در این قسمت مهمترین پیش نیازهای انتخاب رشته کنکور سراسری عبارتند از:

ثبت نام کنکور سراسری 1402

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

1402 جلسه کنکور

انتخاب رشته حداقل در یک دوره تمام وقت و پاره وقت مجاز است. (شامل شب ها، پردیس های مستقل، پیام نور، موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد)


نحوه انتخاب رشته کنکور 1402

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، متقاضیان رشته های اصلی دانشگاه های دولتی باید از طریق سایت Sanjesh.org به فرم آنلاین انتخاب رشته کنکور سراسری دسترسی پیدا کرده و این فرم آنلاین را پر کنند.

وارد سایت سنجش شوید

از منوی سمت راست گزینه National Selection را انتخاب کنید

روی گزینه "انتخاب منطقه" کلیک کنید.

اطلاعات درخواستی را وارد کنید

فرم انتخاب رشته را با توجه به ترجیحات خود پر کنیدنکات انتخاب آزمون 1402

متقاضیان کنکور سراسری باید حداکثر 150 کد رشته محل را با توجه به مجموعه آزمون خود انتخاب کنند و باید بدانند کدام رشته مجاز به انتخاب رشته هستند اما مهمترین سوالی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول کرده مسیر است. این انتخاب ها تنظیم شده است.

در مرحله اول متقاضی باید وضعیت موجودی و رتبه در سهمیه (سهمیه منطقه ای، سهمیه ایثارگران، سهمیه ایثارگران) و موضوعی که به وی امکان انتخاب رشته را از کارنامه اولیه کنکور سراسری می دهد را استخراج کند.

در مرحله دوم متقاضی باید معیارهای خود را مشخص کند تا با توجه به این عوامل، رشته صندلی های مورد نظر خود را ترتیب دهد. مهمترین معیارها شامل (علاقه، رتبه علمی دانشگاه، مسافت و شهریه) می باشد.

در مرحله سوم داوطلب از طریق راهنمای انتخاب رشته، از محل مورد علاقه خود، رشته را انتخاب می کند. توجه داشته باشید که هر متقاضی می تواند تا 150 رشته را انتخاب کند، بهتر است 20 درصد انتخاب های اول خوش بینانه، 60 درصد منطقی و 20 درصد آخر بدبینانه باشد.

موسسه ارزشیابی در هنگام تکمیل فرم آنلاین انتخاب رشته، امکان ویرایش انتخاب رشته آزمون قبولی 1402 را نیز در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا داوطلبانی که مایل به ایجاد تغییراتی مانند تغییر اولویت ها و حذف انتخاب هستند. یا افزودن فیلدها را می توان در قالب فیلدهای انتخابی آنها قرار داد. ، به راحتی می تواند تغییرات مورد نظر را پیاده سازی کند.

توجه داشته باشید داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد 1402 هستند نیز باید طبق مهلت تعیین شده توسط مرکز سنجش دانشگاه آزاد با استفاده از کد دسترسی نسبت به انتخاب رشته مورد نظر خود اقدام کنند.

رفرنس مقاله: https://pourdastmalchi.net/services/انتخاب-رشته-سراسری/

مدیر روزنامه بازدید : 43 جمعه 18 فروردين 1402 زمان : 15:41 نظرات (0)

ارزان ترین فروشگاه لوازم خودرو کدام است؟

از گذشته تا به امروز بسیاری از افراد به دنبال بهترین کیفیت قطعات خودرو با قیمت مناسب هستند و می خواهند بهترین ها را برای خودروی خود تهیه کنند. می دانیم که تنوع زیادی در بازار لوازم یدکی خودرو ایران وجود دارد و برای یافتن بهترین محصولات باید زمان زیادی صرف کرد و این کار قطعا خسته کننده است. خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو اکنون رنگارنگ شده است. شاید بپرسید حرفه ای ترین و ارزان ترین فروشگاه لوازم خودرو کدام است؟

با انتخاب و خرید قطعات خودرو از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی و البته با قیمتی مناسب تر از بازار قطعات خودرو، می تواند کمک زیادی به شما در تعمیر خودرو کند و هزینه کمتری نیز بپردازید. هزینه های تعمیر ماشین شما یکی از فروشگاه های اینترنتی مورد اعتماد که کلیه محصولات لوازم یدکی خودرو را با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می کند، سایت بازر باز است.

این سایت کلیه لوازم یدکی خودرو از قبیل سیم شمع سیلیکونی پژو، گرد و غبار جنرال پراید مارک جنرال اکسترا داست، هاب سر اضافی پژو مارک جنرال، بوش جنرال پژو مارک، لاستیک کمکی جنرال جلو پراید مارک را به فروش می رساند. و بسیاری از محصولات دیگر. تمامی محصولات ما در بسته بندی باکیفیت و با بهترین نسبت قیمت به کیفیت در بازار قطعات خودرو به شما عزیزان عرضه می گردد.

بنابراین می توانید به بازار باز اعتماد کنید تا یکی از مشتریان مورد علاقه ما برای خرید این نوع محصولات باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد قطعات خودرو با ما در وب سایت بازار باز همراه باشید.فروشگاه بازار آزاد بهترین گزینه برای خرید قطعات خودرو است

سایت بازار باز با فروش قطعات خودرو به شما کمک می کند تا به تعمیر خودرو بپردازید تا بتوانید به راحتی و بدون نگرانی از هزینه خرید قطعات خودرو پرداخت را انجام دهید.

همانطور که می دانید استفاده از قطعات و لوازم جانبی خودرو نامناسب و بی کیفیت می تواند منجر به مشکل در سایر قطعات مرتبط و هزینه های اضافی شود. به همین دلیل استفاده از قطعات یدکی با کیفیت بالا توصیه می شود. بنابراین اگر قطعات و لوازم جانبی خودروی خود را با بهترین کیفیت خریداری کنید، می توانید از عملکرد و عمر مفید آن مطمئن باشید و نگران آسیب دیدن قطعات خودروی دیگر نباشید.

برای خرید لوازم یدکی باکیفیت می توانید با فروشگاه "بزربازار" تماس بگیرید. این سایت ارزان ترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو در دنیای اینترنت است که می توانید با خیالی آسوده بهترین لوازم یدکی را خریداری کرده و در اسرع وقت در اختیارتان قرار دهید.قیمت قطعات خودرو در بازار آزاد

سایت بازار باز یکی از ارزان ترین فروشگاه های لوازم یدکی خودرو در ایران است. در اینجا می توانید محصولات مورد نظر خود را با قیمت های مناسب و کیفیت خوب به صورت آنلاین سفارش دهید تا به موقع به آدرسی که وارد می کنید تحویل داده شود. برای اطلاع از قیمت قطعات یدکی خودرو به قسمت خودرو و لوازم یدکی خودرو در سایت بازار باز مراجعه کنید. با مقایسه قیمت این محصولات با سایر فروشگاه های اینترنتی و بازار قطعات خودرو ایران، می توانید خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش انواع لوازم یدکی ایران خودرو، بهترین قطعات و لوازم یدکی برند جنرال را نیز ارائه می دهد. بنابراین شما برای خرید قطعات یدکی مورد نیاز خود به انواع آنها دسترسی دارید و می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام را خریداری کنید.


سایر قطعات ایران خودرو

ایران خودرو یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدکنندگان خودرو و قطعات یدکی در ایران است. می دانیم که خودروی سواری پیکان اولین محصولی است که توسط ایران خودرو طراحی و تولید شده است. این شرکت برای تولید خودروی پیکان با شرکت انگلیسی روتس همکاری کرد و در نهایت به نتیجه مطلوب رسید.

ایران خودرو در سال 1384 روجی محصولات جدیدی مانند پژو 206 جعبه دار را توسعه و تولید کرد و به سطحی رسید که بسیاری از محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کرد. کشورهایی مانند بلاروس، آذربایجان و روسیه جزو اولین کشورهایی بودند که در آن زمان محصولات ایران خودرو را انتخاب و خریداری کردند. برخی از خودروهای تولیدی ایران خودرو عبارتند از:

o DNA

یک زخم

بیشتر

و کمی لوکس

توسط سمند

پژو پارسا

پژو 405

پژو 508

یا پژو 2008

پژو 206

یا پژو اس دی 206

یا پژو 207

ё پژو i207

یا پژو i207 (با جعبه)


ارزان ترین فروشگاه قطعات خودرو

تا پیش از این پاسخ به این سوال که ارزان ترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو کدام است این بود که فروشگاه بزرگ باز یکی از معتبرترین و ارزان ترین سایت های اینترنتی در زمینه لوازم یدکی خودرو است. با انتخاب و خرید محصولات از این سایت می توانید از کیفیت آن مطمئن شوید. برخی از قطعات یدکی خودرو در بازار آزاد عبارتند از:

o لنک باکس برف پاک کن پژو

o سپک به نقل از پژو 206

o لاستیک جلو Texar از شرکت پژو

o لنت تکستار پرد سمند

آنها به دفتر کاری اهمیت نمی دهند

لاستیک های زیر ساپورت جلو و عقب cng پراید

تمامی این قطعات خودرو را می توانید به صورت آنلاین از سایت بازارباز به عنوان ارزان ترین فروشگاه قطعات خودرو خریداری کنید.قطعات یدکی خودرو در بازار آزاد

سایت باز بازار یکی از حرفه ای ترین تامین کنندگان انواع قطعات خودرو می باشد. تمامی محصولات این سایت دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب می باشند. برای خرید از یک فروشگاه ارزان قیمت قطعات خودرو، می توانید به یک فروشگاه منبع باز قطعات خودرو مراجعه کنید.

متن کامل مقاله را بخوانید:https://bazaar-baz.com/product-category/%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%db%8c%d8%af%da%a9%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88/page/2

مدیر روزنامه بازدید : 13 جمعه 18 فروردين 1402 زمان : 12:51 نظرات (0)


عکس ها و مشاهده آنها در گوشی های هوشمند یا رایانه بهترین راه برای مشاهده خاطرات خوش گذشته است. اما هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید این خاطرات را با دستان خود لمس کنید. برای تجربه چنین حس شیرینی به یک چاپگر عکس رنگی مناسب نیاز دارید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که کدام چاپگر برای چاپ عکس مناسب است. با ما همراه باشید تا درباره بهترین چاپگرهای عکس موجود در بازار در سال 2022 بیشتر بدانید.


مقایسه کاغذ جوهر افشان و چاپگر لیزری برای چاپ عکس

عملکرد پرینترهای لیزری و جوهرافشان در چاپ عکس یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران قبل از خرید چاپگر می باشد. اولین و مهم ترین سوالی که قبل از خرید چاپگر باید به آن پاسخ دهید این است: آیا به دنبال چاپگری به طور خاص برای چاپ عکس هستید یا دستگاهی همه کاره می خواهید که بتوان از آن برای چاپ عکس های دیجیتال خود نیز استفاده کرد؟

پاسخ روشن به این سوال به شما کمک می کند تا بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرده و در هزینه خود صرفه جویی کنید. اما اگر بخواهیم چاپگرها را با پرینترهای لیزری و جوهرافشان مقایسه کنیم، باید بگوییم که چاپگرهای جوهرافشان گزینه های بهتری برای چاپ عکس هستند به شرطی که از جوهر و پودر مناسب برای چاپ عکس استفاده شود. اما اگر می خواهید اسناد اداری را به صورت رنگی با سرعت و دقت بالا چاپ کنید، چاپگرهای لیزری رنگی اچ پی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تصاویر چاپ شده توسط پرینترهای جوهرافشان به دلیل جوهر استفاده شده در این دستگاه ها کیفیت بالاتری نسبت به چاپگرهای لیزری دارند. البته باید بدانید که چاپگرهایی که با کارتریج های رنگدانه کار می کنند، به نوبه خود عملکرد بهتری نسبت به چاپگرهایی دارند که کارتریج آنها بر پایه جوهر رنگی است.


رابطه بین کیفیت عکس و کاغذ چاپگر؛ بهترین کاغذ برای چاپ عکس چیست؟

نوع و کیفیت کاغذ استفاده شده در چاپگر تاثیر زیادی در کیفیت تصویر چاپ شده دارد. بسته به نحوه استفاده از عکس ها و انتظارات شما از کیفیت آنها، کاغذی که انتخاب می کنید نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال: اگر می خواهید عکس خود را قاب کنید، استفاده از کاغذ گلاسه انتخاب خوبی نخواهد بود. زیرا تصویر براق پشت قاب شیشه ای جلوه خوبی ندارد.بهترین کاغذ برای چاپ عکس

کاغذهای گلاسه اولترا، درجه یک و حرفه ای بهترین کاغذهای ممکن برای چاپ عکس هستند و کیفیت عکس های چاپ شده بر روی آنها بسیار بالاست. اما اگر به دنبال کیفیت بسیار بالا برای عکس های خود هستید، کاغذهای گلاسه استاندارد انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهند بود.


بهترین چاپگرهای عکس خانگی و حرفه ای کدامند؟

اچ پی و کانن دو نمونه از بهترین برندهای چاپ دنیا هستند که محصولات باکیفیت را به بازارهای جهانی عرضه می کنند. در میان محصولات مختلف این دو شرکت معروف، چند نمونه از بهترین چاپ عکس عبارتند از:

چاپگر Canon imagePROGRAF PRO-1000

Canon imagePROGRAF PRO-1000 در لیست پرینترهای جوهرافشان حرفه ای برای چاپ عکس قرار دارد. کیفیت چاپ این دستگاه 1200*2400 dpi می باشد و همچنین از فناوری چاپ FINE Canon بهره می برد. این چاپگر تک کاره مجهز به کارتریج Canon PFI-1000 با ظرفیت 80 میل بوده و امکان اتصال آن به شبکه با وای فای نیز وجود دارد.چاپگر عکس جوهرافشان HP ENVY 6055

اگر به دنبال یک چاپگر خوب با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، چاپگر HP ENVY 6055 گزینه مناسبی برای شماست. این دستگاه یک چاپگر خانگی مناسب برای چاپ عکس است و جزو پرینترهای جوهرافشان محبوب بازار است. وضوح چاپ رنگی این دستگاه 1200*4800 dpi و چاپ سیاه و سفید آن نیز 1200*1200 dpi می باشد.چاپگر جوهرافشان همه کاره Canon PIXMA TS8320

Canon PIXMA TS8320 All-Inkjet Printer یک چاپگر چند منظوره است که با آن می توانید عکس هایی با کیفیت بالا چاپ کنید. این دستگاه با ورودی کاغذ 100 برگ، بارگذاری کاغذ در چاپگر را برای شما آسان می کند.

علاوه بر کیفیت چاپ بالا، کنترل پنل لمسی چاپگر همه کاره Canon PIXMA TS8320 نیز تجربه کاربری بسیار دلپذیری را برای شما فراهم می کند. از دیگر مزایای این چاپگر محبوب می توان به قابلیت چاپ دوبل و امکان ارسال دستورات از طریق الکسا یا دستیار گوگل اشاره کرد.چاپگر لیزری رنگی HP Color LaserJet Pro M454dw

چاپگر رنگی تک کاره HP Color LaserJet Pro M454dw یکی دیگر از چاپگرهای عکس با قابلیت Wi-Fi است. سایز چاپ این پرینتر لیزری A4 بوده و قابلیت چاپ دوبار مهم ترین ویژگی این دستگاه می باشد.چاپگر لیزری رنگی چندکاره Canon imageCLASS MF445dw

Canon imageCLASS MF445dw یک چاپگر لیزری همه کاره است که قابلیت اسکن، فکس، چاپ بی سیم و کپی را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. ظرفیت سینی کاغذ این دستگاه 250 برگ و ظرفیت چاپ ماهانه 80000 برگ می باشد. اگر به دنبال یک چاپگر خوب برای چاپ عکس هستید که امکان چاپ دو نسخه را نیز به شما می دهد، Canon imageCLASS MF445dw یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شماست.


چاپگرهای لیزری رنگی HP LaserJet Pro M479fdw

از دیگر چاپگرهای مناسب برای چاپ عکس می توان به چاپگر چندکاره HP Color LaserJet Pro M479fdw اشاره کرد. این چاپگر لیزری چند منظوره دارای سرعت چاپ 27 صفحه در دقیقه بوده و قابلیت چاپ دو طرفه را به شما می دهد. در کنار چاپ دو طرفه، چاپ اتوماتیک از دیگر مزیت های مهم این دستگاه است


اخرین حرف

در مقاله "کدام چاپگر برای چاپ عکس مناسب است؟" به سوال. ما پاسخ دادیم و به شما گفتیم که چاپگرهای جوهرافشان بهترین گزینه برای این کار هستند. چاپگرهای ارائه شده در این مقاله تنها تعدادی از چاپگرهای طراحی شده برای چاپ عکس هستند. اگر به دنبال گزینه های بیشتری برای مقایسه و خرید نهایی هستید، به فروشگاه اینترنتی آوای فرهنگ آریا مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب: آوا فرهنگ آریا

مدیر روزنامه بازدید : 65 پنجشنبه 17 فروردين 1402 زمان : 17:39 نظرات (0)

دبی که عروس خاورمیانه لقب گرفته یکی از شهرهای امارات متحده عربی است که در 50 سال گذشته دستخوش تغییرات اساسی شده است. این تغییرات دبی را قادر ساخته تا سالانه پذیرای میلیون ها مسافر از سراسر جهان باشد. در سفر به دبی، سازه‌های خارق‌العاده‌ای مانند برج خلیفه، یک ساحل خیره‌کننده و یک صحرای بکر را خواهید دید که در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود. مراقبت از ملزومات قبل از سفر به دبی یکی از مهم ترین مواردی است که باید بدانید که در ادامه سعی می کنیم به طور کامل به آن بپردازیم.آب و هوای دبی در فصول مختلف

قبل از سفر به دبی، یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر بگیرید، آب و هوا است. این شهر در زیر خط استوا قرار دارد و بارندگی سالانه بسیار کمی دارد. به همین دلیل آب و هوای این شهر معمولاً گرم و خشک است که می‌تواند برای افرادی که در مناطق سردسیر و کوهستانی زندگی می‌کنند آزاردهنده باشد و رطوبت زیاد اغلب منجر به تعریق می‌شود. در نتیجه هوای بین بهار و تابستان بسیار گرم و غیرقابل تحمل است و میانگین دمای آن 48 درجه سانتیگراد است.

بهترین زمان برای سفر به دبی از نوامبر تا فوریه، از اواخر نوامبر تا فوریه است. دمای هوا در این ماه ها بین 20 تا 27 درجه سانتیگراد باقی می ماند و می توانید در سواحل زیبا و جذاب دبی شنا کنید.


آب و هوای دبی در فصول مختلف

مدت زمان پرواز از تهران به دبی چقدر است؟

یکی دیگر از نکات مهم قبل از سفر به دبی دانستن زمان پرواز است. پرواز تهران به دبی 2 ساعت و 20 دقیقه طول می کشد.بهترین هتل های دبی کجا هستند؟

هتل های زیادی در دبی وجود دارد. یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از سفر به دبی انجام دهید، رزرو آن است. این شهر مدرن تعدادی از بهترین هتل های جهان را برای پذیرایی از مسافران دارد. در ادامه شما را با هتل های مجلل این شهر آشنا می کنم.برج های هتل جمیرا امارات

هتل جمیرا در لیست هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد. این هتل دارای 400 اتاق و امکاناتی مانند ماهواره، صرافی، باشگاه ورزشی، رستوران عالی با غذاهای بین المللی می باشد. همچنین هتل جمیرا به دبی مال، مرکز شهر دبی و ... دسترسی دارد. خدمات شاتل رایگان در دسترس است.

علامات: امارات، جاده شیخ زاید، برج های اماراتهتل رافلز

هتل لوکس رافلز یک هتل 5 ستاره با 252 اتاق است که در نزدیکی مرکز خرید وافی دبی و 15 دقیقه از فرودگاه دبی فاصله دارد. از امکانات هتل رافلز می توان به سونا، جکوزی، استخر روباز، منوی رژیم غذایی ویژه، خدمات نگهداری از کودکان و سرویس اتاق VIP اشاره کرد.

آدرس: دبی، بر دبی، وفی مال، جاده شیخ رشیدهتل تاج دبی

هتل تاج یکی از بهترین هتل های 5 ستاره دبی است که در قلب شهر دیره واقع شده است. این هتل دارای 296 اتاق با چشم انداز فوق العاده از شهر می باشد. هتل تاج دارای رستوران های متنوعی است که غذاهای هندی، انگلیسی، بین المللی، مدیترانه ای، آسیایی و عربی سرو می کنند.

آدرس: دبی، مرکز شهر برج خلیفههتل برج العرب جمیرا

هتل برج العرب جمیرا چشم اندازی بی نظیر به خلیج فارس دارد. این هتل 7 ستاره دارای 202 اتاق در 27 طبقه است و از امکانات آن می توان به 9 رستوران با انواع غذاهای بین المللی اشاره کرد.

آدرس: خیابان جمیرا، دبی، امارات متحده عربیهتل پارک حیات دبی

هتل پارک حیات یکی از هتل های 5 ستاره مدرن و منحصر به فرد دبی است که با 225 اتاق در 2 کیلومتری فرودگاه بین المللی دبی، 15 دقیقه تا دبی مال و برج خلیفه و 30 دقیقه تا دبی فاصله دارد. با ماشین در ساحل است. همچنین امکانات مسافر پسند این هتل تجربه ای عالی را در دبی برای شما به ارمغان می آورد.

آدرس: باشگاه قایق بادبانی دبی و باشگاه گلفهتل مان سالم

هتل مینا السلام یکی از هتل های 5 ستاره دبی می باشد. این هتل دارای 292 اتاق با منظره دریا و خلیج است که تضاد هیجان انگیز و منحصر به فردی را با آب در شهرهای کویری دبی ایجاد می کند، از جمله اتاق های ویژه برای افراد معلول و افراد مسن.

آدرس: جاده جمیرا، دبی، امارات متحده عربینتیجه

در این متن سعی کرده ایم قبل از سفر به دبی تمامی نکات مهم را برای تجربه یک سفر فراموش نشدنی توضیح دهیم. اگر برای مدت اقامت خود در دبی به خودرو نیاز دارید می توانید از خدمات اجاره خودرو شرکت خوشنام و خوشنام سعادت رنت استفاده کنید. اگر از خدمات اجاره خودرو در دبی استفاده کنید، در هزینه و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد

مدیر روزنامه بازدید : 94 دوشنبه 07 فروردين 1402 زمان : 12:7 نظرات (0)

متن آهنگ دنیای من بی تو تعطیله محمد علیزاده

تعطیلیای آخر هر هفته رو کنارتم ولی تموم هفته رو خراب و بی قرارتم
همش روزارو میشمرم که وقت دیدنت بشه دلی که عاشق تو شد هرچی ببینه حقشه
گاهی بخند بذار یادم نره دوسم داری مث اون روزا آرامشم با تو تکمیله
دوست دارم مگه نمیدونی تو واسه من هنوزم همونی
دنیای من بی تو تعطیله
نمیدونی همش دارم یواشکی میبینمت یه وقت نترسی اینجوری که دزدکی میبینمت
یه جوری عاشقت شدم که خیلی غیر عادیه همین که میخندی برام از سرمم زیادیه

آهنگ جدید محمد علیزاده به نام «دنیای من بی تو تعطیله»

مدیر روزنامه بازدید : 36 سه شنبه 16 اسفند 1401 زمان : 11:4 نظرات (0)


پوست صورت یکی از مهم ترین قسمت هایی است که به راحتی زیبایی و اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین می توان گفت که باید در نگهداری و مراقبت کوشا باشیم. اما چگونه؟ در واقع مراقبت و نگهداری از پوست صورت یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فردی باید به طور منظم و مداوم انجام دهد. پاکسازی پوست یکی از بهترین روش های درمان و مراقبت است که می تواند به پاکسازی کامل پوست صورت کمک کند. حال ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که پاکسازی پوست چیست؟ چگونه با این روش می توان پوست را به طور کامل تمیز کرد؟ آیا شما ساکن ساری هستید و می خواهید این درمان پوستی را در موثرترین آموزش پاکسازی پوست در ساری (مازندران) ثبت نام کنید و اصول پاکسازی صورت را یاد بگیرید و سریع وارد بازار کار شوید؟

اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، پیشنهاد می کنم تا پایان با من باشید تا با پاکسازی، اهداف پاکسازی پوست، فواید آن و موارد دیگر آشنا شوید.پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست یکی از موثرترین و اثبات شده ترین روش ها برای پاکسازی کامل سطح پوست از هرگونه آلودگی و چربی اضافی است. بنابراین با مراقبت و درمان منظم پوست صورت می توان به پوستی جوان، شاداب و نرم دست یافت که کاملا جذب ساری شده و اساساً پوست را پاکسازی می کند. می توانید برای ثبت نام در بهترین دوره های آموزشگاه مراقبت از پوست در ساری با من تماس بگیرید.


با انواع پوست آشنا شوید!

اولین قدم برای پاکسازی و جوانسازی پوست این است که قبل از شروع درمان با متخصصین پوست و مو مشورت کنید که می توانند نوع پوست شما و نحوه مراقبت از آن را بشناسند. دوره آموزشی پوست صورت در ساری این موضوع را به طور کامل پوشش می دهد. انواع پوست عبارتند از:

پوست چرب: این نوع پوست با منافذ باز و لک همراه است و معمولا کمی چرب و براق است.

پوست خشک: این نوع پوست با عیوب و منافذ ریز همراه است و خاصیت ارتجاعی پوست را احساس می کند.

پوست مختلط: قسمت U صورت (به سمت لب ها و زیر چشم ها) و قسمت T صورت (پیشانی و چانه چرب) احساس خشکی و کشش روی سطح پوست می کنند.

پوست های خشک و حساس: این نوع پوست ها تمام ویژگی های پوست های خشک را دارند اما با این تفاوت که مستعد التهاب هستند و حساسیت بیشتری دارند.


هدف از پاکسازی پوست چیست؟

سلول های مرده به طور کامل از سطح پوست پاک می شوند.

چربی و ناخالصی های اضافی از بدن خارج می شود.

مرطوب کننده، افزایش گردش خون و تغذیه پوست


فواید پاکسازی صورت چیست؟

پوست صورت کاملا تمیز می شود.

سفت شدن بافت پوست صورت کمک می کند.

روند پیری پوست صورت را معکوس می کند.

لایه برداری می تواند پوست شما را صاف تر و جوان تر کند.

کاهش پف زیر چشم، آکنه، سیاهی دور چشم و غیره امکان پذیر است.

از بخور برای باز کردن منافذ پوست استفاده می شود تا علل آکنه، جوش و غیره به صفر برسد.

تطهیر مزایای زیادی دارد که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می شود. اگر می خواهید تمام فواید پاکسازی پوست را بیاموزید، پیشنهاد من این است که دوره آموزشی پاکسازی صورت ساری را بگذرانید تا بتوانید با فواید پاکسازی پوست آشنا شوید و آن را یاد بگیرید و از یک فرد با تجربه یاد بگیرید. وارد عمل شوید.


آیا پاکسازی پوست و درمان های صورت عوارض جانبی دارد؟

برخی از افراد برای نظافت به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مراجعه می کنند. بهتر است بدانید که اگر فردی که تمیزکننده را انجام می دهد اطلاعات کافی و صحیح در این زمینه نداشته باشد و از محصولات و لوازم جانبی نامناسب و بی کیفیت استفاده کند، باعث بروز مشکلات پوستی مانند التهاب، حساسیت پوستی و ... می شود. the skin.create پس برای پاکسازی پوست خود باید به بهترین مراکز پاکسازی و مراقبت از صورت مراجعه کنید.

اما اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهید در این زمینه وارد بازار کار شوید به شما توصیه می کنم با آموزش کامل صورت سره همراه شوید و با گذراندن این دوره به سرعت به یک نظافتچی متخصص تبدیل شوید. وارد بازار کار شوید و درآمد کسب کنید.


نکات مهم بعد از پاکسازی پوست. دوره فیشیال پوست در ساری

از کرم ضد التهاب یا کمپرس سرد استفاده کنید.

از ضربه زدن و لمس بیش از حد پوست خودداری کنید.

میوه ها و سبزیجات بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

تا چند روز پس از پاکسازی، به هیچ وجه از موم استفاده نکنید و صورت خود را ببندید.

به مکان های گرم مانند استخر که باعث تعریق پوست می شود، نروید.


آیا امکان نظافت بعد از اتمام آموزش چرم شویی در ساری وجود دارد؟

بله، پس از گذراندن دوره نظافت چرم در ساری، می توانید چرم های زیادی را به صورت حرفه ای تمیز کنید و درآمد خوبی کسب کنید. برای ثبت نام در بهترین آموزشگاه پاکسازی صورت در ساری لطفا با من تماس بگیرید تا بتوانم شما را برای شرکت در آموزشگاه پاکسازی صورت ساری معرفی کنم.


بعد از ساری صورت چه کنیم؟ دوره پاکسازی صورت در کرج

با کمی دقت و حوصله و اگر به دستورالعمل های آموزش پاکسازی پوست ساری گوش دهید و دستورالعمل ها را به درستی دنبال کنید، در کمترین زمان ممکن صورت خود را اسکراب کنید.

مدیر روزنامه بازدید : 41 یکشنبه 14 اسفند 1401 زمان : 11:55 نظرات (0)

 

برای جلوگیری از آسیب به سرور HPE خود، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

بروزرسانی سیستم‌عامل و برنامه‌های موجود: بررسی و بروزرسانی سیستم عامل و برنامه های موجود در سرور HPE به منظور حفظ امنیت و کارایی سیستم به شدت توصیه می شود.

نصب یک نرم‌افزار آنتی ویروس: در زمان خرید سرور اچ پی نصب یک نرم‌افزار آنتی ویروس با به‌روزرسانی‌های منظم، به شما کمک می کند تا از حملات ویروسی، تروجان‌ها و بدافزارهای دیگر در سرور خود جلوگیری کنید.

استفاده از رمزنگاری: رمزنگاری اطلاعات در سرور HPE شما از دسترسی افراد نامجاز به اطلاعات محافظت می‌کند و در صورتی که برخی از فایل‌ها محتوای مهمی داشته باشند، این کار بسیار حیاتی است.

مدیریت دسترسی: برای جلوگیری از دسترسی نامجاز به سرور HPE خود، باید مدیریت دسترسی به سرور خود را به دقت انجام دهید. شما می توانید با تعیین سطح دسترسی کاربران و به روزرسانی آن‌ها، محافظت از امنیت سرور خود را تضمین کنید.

رمز عبور قوی: رمز عبوری که شما برای دسترسی به سرور HPE خود استفاده می کنید باید قوی و پیچیده باشد. برای این منظور، از رمز عبور‌هایی با حداقل ۸ کاراکتر، شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک و نمادهای خاص استفاده کنید.

پشتیبان گیری داده ها: پشتیبان‌گیری داده‌های سرور HPE شما، به شما در صورت بروز هرگونه مشکل، قادر به بازیابی اطلاعات خود هستید. برای این کار، می‌توانید از راه‌های پشتیبان گیری از داده‌ها مانند نسخه گیری (backup)، تهیه تصویر سیستم (system image)، استفاده از ابر (cloud) و ... استفاده کنید.

استفاده از فایروال: نصب و تنظیم فایروال (firewall) بر روی سرور HPE شما می‌تواند به شما در محافظت از سرور در برابر حملات شبکه‌ای کمک کند.

بررسی وضعیت سرور: بررسی وضعیت سرور به منظور شناسایی و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم‌افزاری مهم است. برای این کار، می‌توانید از ابزارهای مانیتورینگ مانند HPE OneView استفاده کنید.

جداسازی شبکه: به جداسازی شبکه‌های سرور HPE از شبکه عمومی اطمینان حاصل کنید. برای این منظور، می‌توانید از Virtual LAN (VLAN) استفاده کنید.

آموزش کاربران: آموزش کاربران درباره رفتارهای امن و به‌روز نگه‌داشتن سرور HPE می‌تواند به شما در جلوگیری از حملات سایبری کمک کند.

مدیر روزنامه بازدید : 149 جمعه 12 اسفند 1401 زمان : 11:15 نظرات (0)

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند. کارایی دیگر درب اتوماتیک لولایی نقش آنها در فرایندهای صنعتی است. یکی از انواع متنوع دربهای اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان میآورد. درب اتوماتیک پارکینگی

نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… این حسگر با تشخیص حرکت در مقابل درب، درب را به صورت اتوماتیک باز می کند. بسته به قدرت موتور و تعداد آنها، سرعت باز و بسته شدن درب متفاوت است اما به طور کلی سرعتی بیشتر از دربهای لولایی را با این درها تجربه میکنید. درب بازکن پارکینگ یا همان جک اتوماتیک اتوماسیونی است پرکاربرد جهت دربهای ساخته شده موجود در ساختمان ها که با استفاده از یک ریموت کنترل سهولت استفاده کاربر را فراهم می آورد.این محصول از برترین برندهای اروپایی و در دو نوع لولایی و ریلی کشویی بصورت تک لنگه و دو لنگه بدون محدودیت تعداد ریموت کنترل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد . این درب ها امکان تبدیل شدن به درب هوشمند را دارند. از این رو تأکید داریم که با سرویس های دوره ای درب و روغن کاری آنها ، از خشک شدن جک ها و بروز مشکلات این چنینی جلوگیری کنید.

بنابراین برای مکان هایی که دارای محدودیت فضا هستند ، از درب زیرسقفی یا سکشنال استفاده می کنند. ایمنی بالایی دارند و دارای مقاومت و طول عمر مناسبی است، این درب ها برای خانه هایی که فضای کمی برای باز شدن درب در اختیار دارند و اصطلاحا “بر” کمی دارند بسیار مناسب است. به دلیل افزایش قیمت ها و کاهش درآمد سرانه افراد در کشورمان، عمده خریداران صرفاً توانایی هزینه ساخت و خرید درب و جک برقی پارکینگ نسبت کرکره های برقی را ندارند و کرکره برقی و تجهیزات آن، جزو پرفروشترین و اقتصادی محصولات بازار درب اتوماتیک ایران به شمار میروند. قطعات درب اتوماتیک چیست؟ درب های اتوماتیک انواع های مختلف دارند: مانند درب اتوماتیک بیمارستانی که در ادامه به توضیح این درب می پردازیم. چون بعد از هر ورود و خروج درب به صورت اتوماتیک باز و بسته میشود و دمای هوای داخل فروشگاه به طور تقربی ثابت میماند. جک درب پارکینگ یا موتور ریلی وسیله ای است که اکنون برای هر درب پارکینگی مورد نیاز است تا به واسطه آن بشود با فشردن دکمه یک ریموت درب باز و یا بسته شود.

به طور کلی ساختار هر درب پارکینگی با یکدیگر اختلاف دارد و قبل از خرید سیستم اتوماتیک برای آن می بایست درب پارکینگ را دید و با توجه به مشخصات آن جک برقی پارکینگی را انتخاب نمود. جک درب اتوماتیک جی آر ایتالیا با ظاهری زیبا دارای مدار فرمان City 1 EVO می باشد که در ساخت جک های وی تو نیز به کار رفته است. چرا که جک پارکینگی BFT LUX G دارای قدرت بسیار زیادی ست و توانایی این را دارد تا به راحتی درب های سنگین و فوق سنگین را جابجا کند. جک درب اتوماتیک جی آر GR600 یکی از بهترین انواع جک برقی ایتالیا است. بسته به انتظارات مشتری بهترین مدل آن همسو با فضا و نیازها توصیه خواهد شد. تردید نکنید یکی از بهترین تصمیماتی است که باید گرفته شود.که قطعا روی تجارت شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. اگر بخواهیم دو مورد اساسی در یک خرید موفق را در نظر بگیریم یکی کیفیت خوب محصول و دیگری قیمت مناسب آن باید باشد که در جک پارکینگی نیز صدق می کند. این مورد برای درب های تک لنگه و دو لنگه نیز صدق می کند. درب ریلی منازل مسکونی، معمولا سایز کوچک تری دارند که به همین دلیل وزن کمتری خواهند داشت و بنابر این قیمت آن نیز پایین تر است. زیبادر

مدیر روزنامه بازدید : 30 پنجشنبه 11 اسفند 1401 زمان : 11:50 نظرات (0)

نوع فریم پروفیل مصرفی در دو نوع بازسازی یا نوسازی وجود دارد و مشتریان می توانند براساس نیاز خود از نمایندگی پنجره وین تک در کرج و تهران خریداری کنند. با این حال، شما میتوانید در اینجا استعلام قیمت درب و پنجره دو جداره هافمن را گرفته و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید. گاز آرگون در پنجره های دو یا چند جداره اهمیت زیادی دارد زیرا این گاز باعث می شود که پنجره ها به عنوان عایق صدا و دما عمل کنند. برای خرید این پنجره ها توصیه می کنیم به نمایندگی پنجره دوجداره هافمن در شیراز یا سایر شهرستان ها که در جدول زیر معرفی کرده ایم مراجعه کنید. درب و پنجرههای دوجداره هافمن در برابر گرد و غبار کاملا مقاوم هستند. پنجره دوجداره هافمن یکی از برند های موجود در زمینهه تولید upvc برای پنجره یو پی وی سی در کشور می باشد که میتواند گفت اگرچه در برابر سایر شرکت های تولید کننده upvc دارای عمر کمی می باشد اما با این عمر کم نیز توانسته است به عنوان یک غول در این زمینه خو.د را معرفی کند. قیمت پنجره هافمن

یکی از پرکاربرد ترین مدل های این پنجره مدل ثابت است و از یراق آلات در آن استفاده نمی شود. در بین یراق آلات ترک یراق vorne و accado و در بین یراق آلات آلمانی یراق roto و gu از شهرت و کیفیت خوبی برخوردار هستند. از آنجایی که دو شیشهی ضخیم بر روی این محصولات قرار میگیرند و در میان آنها گاز آرگون تعبیه میشود، این نوع پنجرهها از ورود هر گونه صدا به داخل منزل یا محیط کار جلوگیری میکنند. پنجره دوجداره هافمن این کار را به خوبی انجام میدهد و از ورود هرگونه اشعهی UV به داخل منزل کاملا جلوگیری میکند هرچند میتوانید شیشههای لمینت را نیز برای این کار انتخاب کنید. در واقع، با استفاده از پنجره دوجداره هافمن شما میتوانید در فصل تابستان از ورود هوای گرم به داخل منزل جلوگیری کنید و در فصل زمستان نیز از خروج هوای گرم به بیرون جلوگیری میشود. و یا اینکه در نصب از فوم و چسب جهت آب بندی و هوابندی پنجره استفاده نمی کنند و پنجره را بدون بادخور استاندارد و فیت فیت نصب می کنند که همین امر در طی زمان های انبساط و انقباض upvc که بسیار هم بالا می باشد، باعث شکست پروفیل و سفت شدن و خارج شدن از رگلاژ بازشو های شود.

شیشه های غیر استاندارد موج سطحی و خم جانبی دارند واین امر باعث کاهش شفافیت شیشه پنجره دوجداره شده و تصویر آن طرف شیشه بصورت در هم آمیخته نمایش داده شود. این شرکت سالهاست که در زمینه تولید پروفیل فعالیت دارد و توانسته است که محبوبیت زیادی نیز پیدا کند. همچنین این مدل پنجره هافمن به خاطر ساده بودن قابل اجرا روی بسیاری از نماها و طراحی ها صورت می گیرد. 3. دسته سوم محصولات پروفیل هافمن، پروفیل های کمکی هستند که مدل پانل در این دسته بندی قرار می گیرد. در طراحی درب های یو پی وی سی هافمن یا هر پروفیل upvc دیگری میتوان از پوشش شیشه و یا پانلهای یو پی وی سی وی و یا ترکیب شیشه و پانل یو پی وی سی استفاده کرد که معمولا برای دربها برای امنیت بیشتر ۳۰ یا ۴۰ سانتیمتر تز پایین درب را پانل و مابقی را از شیشه استفاده میکنند مورد استفاده این مدل برای همه موارد دربهای سرویسها و بالکن میباشد.

https://upvcmaster.com/لیست-قیمت-در-و-پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی/

پنجره UPVC هافمن جایگاه بسیار مطلوبی در بین تولید کنندگان پنجره دوجداره به دست آورده است. در طرح های ارزان تر، فاصله بین شیشه ها ممکن است به سادگی از هوا تشکیل شود، در حالی که طرح های با کیفیت بهتر و موثرتر حاوی گازهایی مانند آرگون هستند که این فضای خالی را پر می کند. برند پروفیل هافمن در بین متخصصان صنعت ساختمان، یکی از شناخته شده ترین برندهاست. جالب است بدانید بهترین ماده برای نظافت این پنجره ها، مایع تمیز کننده مخصوص یو پی وی سی می باشد که به علت عدم تولید آن در کشور ما، بسیار کم یافت می شود. جلوگیری از صدا ها تنها مزیت شیشه های دوجداره هافمن به شمار نمی آید و این پنجره ها به دلیل عایق حرارتی، در تابستان خانه ای خنک و در زمستان خانه ای گرم را برای شما همراه دارند بعبارت دیگر جلوگیری از خروج انرژی های حرارتی و سرمایشی به خارج از محیط باعث حفظ دما و کاهش چشمگیر هزینه می شود. شرکت پروفیل هافمن با استفاده از متخصصان با تجربه و کارآمد در این حوزه و با توجه به علم روز دنیا در این صنعت، قادر به تولید با کیفیت ترین پروفیل ها است. نکته قابل توجه دیگری که باید در نظر بگیرید، کیفیت مواد اولیه، نوع ساخت و طراحی زیبای محصولات است که شرکت پروفیل هافمن توانسته است با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی خلاقانه، محصولات با سطح کیفی بالایی تولید کند.

مدیر روزنامه بازدید : 119 سه شنبه 09 اسفند 1401 زمان : 19:16 نظرات (0)


داکت اسپلیت نوعی سیستم HVAC کانال مرکزی است اگر به تازگی خانه ای برای بازسازی خریده اید، یا اگر به دنبال نصب یک سیستم تهویه مطبوع جدید در خانه فعلی خود هستید، ممکن است بخواهید کانال اسپلیت را در نظر بگیرید تا ببینید آیا این گزینه برای شما مناسب است یا خیر.X'inhu Duct ویش؟

انواع مختلفی از سیستم های تهویه مطبوع وجود دارد، اما ما روی دو نوع خاص تمرکز می کنیم که برای اکثر خانه های یک خانواده مناسب است: تهویه مطبوع مرکزی، مانند داکت اسپلیت، و تهویه مطبوع بدون کانال. پس این دو سیستم تهویه مطبوع چه تفاوتی با هم دارند و آیا می توانند بر راحتی خانه شما تأثیر بگذارند؟

مزایای تهویه مطبوع مرکزی داکت اسپلیت

● سیستم های HVAC مرکزی قابلیت رطوبت زدایی بیشتری دارند.

● سیستم های تهویه مطبوع مرکزی داکت اسپلیت می توانند کل خانه را در دمای ثابت نگه دارند و با یک ترموستات در دمای مناسب، بهره وری انرژی را بهبود بخشند. اگر می خواهید دمای مناسبی در همه جای خانه داشته باشید، لازم نیست نگران مدیریت چندین واحد باشید.

● سیستم تهویه مطبوع مرکزی هیچ فضایی از اتاق را اشغال نمی کند. لوله از دید پنهان است و از سقف، دیوار یا زیرزمین عبور می کند.چه زمانی باید کانال توزیع را انتخاب کنیم؟

یک سیستم لوله اسپلیت را انتخاب کنید اگر:

● قبلا لوله ها را نصب کرده اید. در صورت وجود داکت به این معنی است که ملک برای تهویه مطبوع مرکزی مانند داکت اسپلیت ساخته شده است.

● در محیطی مرطوب زندگی می کنید.

● می خواهم هزینه های نگهداری را کاهش دهم.

http://aftabir.com/reportages/view/4445/%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84

مجرای کلی اسپلیت چگونه کار می کند؟

در یک داکت اسپلیت، هوای سرد از طریق سیستم تامین و برگشت جریان می یابد. مجاری و دریچه ها (یعنی منافذ در دیوارها، کف ها یا سقف ها) هوای سرد را از تهویه مطبوع به خانه شما منتقل می کنند. این هوای سرد با گردش در اطراف خانه گرم می شود. سپس از طریق کانال های برگشتی به اینترکولر جریان می یابد.

یک فرآیند جداسازی استاندارد رطوبت را از هوا حذف می کند. در شرایط بسیار مرطوب، جایی که دمای بیرون نه گرم است و نه سرد، هوا ممکن است به سطح رطوبت راحت نرسد. صاحبان خانه می توانند تنظیمات ترموستات را پایین بیاورند یا از فن اگزوز استفاده کنند. اما در هر دو مورد مصرف انرژی افزایش می یابد زیرا رطوبت گیر و عایق به انرژی بیشتری برای خنک کردن خانه نیاز دارند.

در خانه، برای راه اندازی یک سیستم تقسیم کلی، فن را روی حالت "اتوماتیک" قرار دهید. از طرف دیگر، از فن مرکزی سیستم برای گردش هوا استفاده نکنید - از پمپ گردش خون در هر اتاق استفاده کنید.یک کانال مشترک را انتخاب کنید

سیستم های تهویه مطبوع مرکزی کارآمدتر از تهویه مطبوع اتاق هستند. علاوه بر این، این سیستم ها به اندازه کانال اسپلیت عمومی، بی صدا، بی صدا و راحت هستند. برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه باید سعی کنید یک داکت اسپلیت کارآمد مانند داکت اسپلیت یونیورسال خریداری کنید و مصرف انرژی کولر گازی مرکزی خود را کاهش دهید.

در یک خانه با متراژ متوسط کولر گازی سالانه بیش از 2000 کیلووات ساعت برق مصرف می کند. این باعث می شود گیاه حدود 3500 پوند دی اکسید کربن و 31 پوند گوگرد داشته باشد.اگر به فکر اضافه کردن تهویه مطبوع مرکزی به خانه خود هستید، مجرای اسپلیت جنرال ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد.داکت اسپلیت هایسنس

کولر گازی مرکزی یک واحد سیستم اسپلیت یا واحد پکیج است. در سیستم تهویه مطبوع مرکزی سیستم اسپلیت، مانند داکت اسپلیت Sens، پکیج فضای باز دارای مبدل حرارتی در فضای باز، فن کویل و کمپرسور است و سیستم داخلی دارای مبدل حرارتی داخلی و فن است.

در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع، مانند داکت اسپلیت هایسنس، سیستم داخلی ممکن است شامل یک کوره داخلی یا یک مبدل حرارتی با پمپ حرارتی باشد. اگر خانه شما از قبل کوره دارد اما تهویه مطبوع ندارد، سیستم اسپلیت Sense ممکن است گران‌ترین سیستم تهویه مطبوع مرکزی برای نصب باشد.نکات مهمی که باید هنگام نصب کانال های تقسیم شده در نظر بگیرید

• تامین فضای داخلی مناسب جهت نصب، نگهداری و تعمیر سیستم های جدید

• مطمئن شوید که هوای کافی برای ارسال هوای سرد و بازگشت برای انتقال هوای گرم وجود دارد.

• در صورت امکان، لوله های آب Sense Splits را در خانه قرار دهید نه روی پشت بام

• تمام کانال های هوا را با درزگیر و کانال های ماهواره ای آب بندی کنید

• واحد بیرونی را در جایی که امکان دارد قرار دهید تا سر و صدا شما یا همسایگانتان را در شب بیدار نکند.

• واحد مجرای فشرده Sens splits را در مکانی قرار دهید که هیچ جسم اطراف مانع جریان هوا نشود.

• ترموستات را از منابع حرارتی مانند پنجره ها یا کابینت های برق دور کنیدانتخاب یک کانال اسپلیت هایسنس مناسب برای خانه شما

مدل های کانال اسپلیت سن مصرف برق بسیار پایینی دارند. کارآمدترین دستگاه های تهویه مطبوع 30 تا 50 درصد انرژی کمتری برای تولید همان مقدار خنک کننده مصرف می کنند که کولر گازی تولید شده در اواسط دهه 1970. حتی اگر کولر گازی شما تنها 10 سال از عمر آن گذشته باشد، می توانید آن را با کولر گازی تعویض کنید. با گاز جدیدتر و کارآمدتر جایگزین کنید.

هنگام خرید داکت اسپلیت به دنبال مدلی با کارایی بالا مانند مدل داکت اسپلیت سنس Different باشید. سیستم های تهویه مطبوع مرکزی با استفاده از رتبه بندی بهره وری انرژی فصلی (SEER) رتبه بندی می شوند. SEER مقدار نسبی انرژی مورد نیاز برای تامین یک ظرفیت خنک کننده معین را نشان می دهد. بسیاری از سیستم های داکت اسپلیت حس دارای SEER تا 26 هستند.

مدیر روزنامه بازدید : 149 جمعه 28 بهمن 1401 زمان : 12:9 نظرات (0)

بهتر است بدانید برخی از آلودگی ها یا میکروب ها حتی با کلر زنی از بین نمی روند و به کلر که خود ماده ای خطرناک است مقاوم هستند. کلر ماده ای است که برای گندزدایی انواع آب ها استفاده می شود اما این ماده میتواند برخی انگل ها و میکروب ها را وارد بدن انسان کند، حال چه درون آب استخر و یا درون آب آشامیدنی . قیمت تصفیه آب به چه عواملی بستگی دارد؟ انتظار میرود سال آینده یکی از سالهای بسیار گرم باشد و در آن شاهد رویدادهای شدید آبوهوایی بیشتر و گستردهتری باشیم که مشکلات منطقه تحت فشار کمبود آب را تشدید میکند. هرچه ظرفیت این فیلتر بیشتر باشد، دبی یا مقدار آب تصفیه شده از دستگاه نیز بیشتر است. برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب می بایست با انواع سیستم تصفیه آب و فیلترهای آن آشنا بوده و همچنین بهترین مارک های موجود در بازار ایران و نمایندگی های معتبر آنها را شناسایی نمایید. همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش و تعهداتی که شرکت فروشنده بر روی این محصول به مشتریان ارائه میدهد نیز در قیمت دستگاه تصفیه آب تاثیر بسزائی دارد. تولیدکنندگان بر روی بعضی دستگاه ها سنسور نشت آب نیز تعبیه کرده اند.

یکی از مهمترین عوامل قیمت گذاری بر روی این سیستم های آب تصفیه کن خانگی ظرفیت ممبران آن است. فروشگاه زلال آب با تکیه بر فعالیت حرفه ای تصفیه آب در شیراز زیر ساخت های خود را توسعه داد و امروزه کلیه خدمات تعمیر و فروش تصفیه آب را در سراسر کشور صورت می دهد. زیرا امروزه آب مصرفی تمام شهر ایران مانند گذشته از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده، و هر خانه به خرید تصفیه آب نیازمند است، به همین دلیل برای برقراری توازن میان قیمت یک کالا و میزان نیاز به آن برای همه چالش برانگیز بوده و دنبال اینکه دستگاه تصفیه آب چی بخریم؟ 11. توجه به نوع فیلترهای مورد نیاز برای تعبیه در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی: اگر از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای تامین آب شرب استفاده می کنید، می توانید با قرار دادن فیلترهای UV تصفیه آب، اکسیژن ساز و قلیایی علاوه بر حذف آلاینده های موجود در آب سطح کیفی و خواص پزشکی آن را تا حد زیادی افزایش دهید. علاوه بر مصارف شرب و خانگی، صنایع نیز مقادیر قابل توجهی آب مصرف می کنند. در چنین شرایطی میتوان گفت که آب جمع شده در مخزن دستگاه تصفیه آب در طول روز مصرف شده و آب تازه و گوارا جایگزین میشود.

در منابع آبی طبیعی مواد معدنی مختلفی در آب وجود دارد که مصرف آنها برای بدن انسان ضروری است. در دستگاه تصفیه آب ، فیلتر زغالی یا کربن فعال که در مرحله دوم قرار دارد، دارای خاصیت جذب سطحی است و قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی ، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف کند. دس تگاه تصفیه آب میتواند از ممبران عبور می کند و شهرت جهانی دارد. این سیستم آب تصفیه کن خانگی فقط میتواند اجسام و ذرات درشت آب را حذف کند. را به آب اضافه می کند و سبب تنظیم املاح معدنی آب می شود. البته نباید از کیفیت بالاتر آنها چشم پوشی کرد که باعث می شود در انتها آب خروجی از شیر برداشت، کیفیت بهتری داشته باشد. ممبران تنها فیلتری است که میتواند آلودگی های محلول، سمی و شیمیایی از آب را حذف کند، آب خروجی از آن بعنوان آب تصفیه و سالم نامیده و پسآب یا فاضلاب آن از قسمتی دیگر به فاضلاب ریخته می شود. 10. انتخاب نوع مخزن برای ذخیره آب: همان طور که پیش تر گفته شد دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی می توانند دو نوع مخزن برای ذخیره آب داشته باشند، بنابراین انتخاب مخزن مناسب با نیاز، از مواردی است که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی باید به آن توجه کرد.

از آنجا که آب مورد استفاده ما در چرخه طبیعت در حال گردش است در این فرایند آلودگی های مختلفی می تواند وارد آن بشود، برای آنکه این آلودگی ها توسط دستگاه تصفیه آب از بین بروند می توانیم از نصاب دستگاه تصفیه آب تهران کمک بگیریم تا بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی را با توجه به محل زندگی ما به ما پیشنهاد کند. تعداد فیلترها و نوع آنها، کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه و برند تولیدکننده آن قیمت تصفیه آب را مشخص می کند. در اینجا مروری بر فناوری های اصلی مورد استفاده برای تصفیه آب آشامیدنی میکنیم. در این زمینه بهترین راهکار استفاده از نظر کارشناسان برای تعبیه فیلترهای مورد نظر در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی است. بطور کلی تصفیه کننده آب RO با استفاده از روش های تلفیقی مختلف برای تصفیه آب بکار برده می شود، این واحدهای مختلف شامل مراحل پیش فیلتراسیون، اسمزمعکوس و سیستم ضد باکتری یو.وی UV می باشد. در این روش، آب ورودی به دستگاه تصفیه آب ( که میتواند از نوع خانگی یا اداری ) باشد، فقط وارد فیلترهای پیش تصفیه که در بالا به آنها اشاره کردیم میشود، متاسفانه این سیستم تصفیه آب زیاد پاسخگوی نیاز مشتریان نمی باشد، زیرا توانایی حذف سموم و آلودگی های محلول و شیمیایی آب را ندارد.

*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir   تصفیه آب

02144741638

02144704559

09127122764

 

مدیر روزنامه بازدید : 19 شنبه 15 بهمن 1401 زمان : 11:49 نظرات (0)

آپارتمان موردنظر یه متراژ 128 متر در بلوار سعدی قرار دارد.  خیابان سعدی یکی از معابر اصلی و مهم شهر لنگرود است که از یک طرف به مرکز شهر و از طرف دیگر به دریاسر منتهی می شود. در این منطقه تمامی مراکز خرید و امکانات رفاهی مثل نانوایی، سوپر مارکت،مدرسه  و تفریحی مثل پارک فجر باشگاه، و … در چند قدمی شما قرا دارند.

واحد موردنظر در طبقه دوم یک آپارتمان دو طبقه تک واحدی قرار گرفته است. پوشش کف این خانه دلباز از نوع سرامیک است. در آشپزخانه زیبای این واحد کابینت ها از نوع ام دی اف است و گاز رومیزی و هود در آن نصب شده است. آپارتمان موردنظر دارای 3 اتاق خواب است که در یکی از اتاق ها کمد دیواری نصب شده است. سیستم گرمایشی از نوع پکیج و رادیاتور است. سقف تمامی بخش های ساختمان اعم از پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب کناف و نورپزدازی شده است. چشم انداز زیبای رو به کوه از دیگر مزایای خرید این آپارتمان نوساز است.

امکانات و مزایای این واحد شامل موارد زیر است:  املاک آرمان

سند تک برگ
دسترسی عالی
درب ضد سرقت
آیفون تصویری
درب ریموت دار
کمد دیواری
انباری
سرویس ایرانی و فرنگی
پکیج و رادیاتور
ورودی جدا

https://amlakarman.com/property-location/daryasar-villa/

جزئیات
شناسه ملک: 4511                                                                                     مساحت ملک (مترمربع): 128 مترمربع

اتاق ها: 3                                                                                                  قیمت کل (تومان): 3 میلیارد و 200 میلیون

سال ساخت: 1400                                                                                    وضعیت: برای فروش

تعداد کل طبقات: 2                                                                                   تعداد واحد در هر طبقه: 1

قیمت هر متر مربع (تومان): 25000000

https://amlakarman.com/property-location/shalman-villa/
امکانات
آیفون تصویری

پارکینگ

پکیج و رادیاتور

پوشش کف سرامیکی

داکت اسپلیت

راه جدا

سرویس بهداشتی و حمام ایرانی

سرویس بهداشتی و حمام فرنگی

کمد دیواری

گاز رومیزی

هود


نمای ساختمان
سنگ

مدیر روزنامه بازدید : 36 شنبه 08 بهمن 1401 زمان : 9:47 نظرات (0)

تبادل لیست پخش Spotify برای چه مواردی استفاده می شود؟

- رفع محدودیت حساب Spotify

در آخرین به روز رسانی سرویس Spotify، این سرویس محدودیتی را برای تنها دو تغییر پریمیوم و خانوادگی در سال برای حساب های پریمیوم اعمال کرد.
این بدان معناست که حساب شخصی کاربر به مدت یک سال قادر به پرداخت حق بیمه در این سرویس نخواهد بود.
این ممنوعیت برای کاربران معمولی این سرویس محبوب و لیست پخش آنها شوکه کننده است.
اگر می خواهید حساب خود را ارتقا دهید و لیست های پخش خود را از دست بدهید، تنها راه برای جلوگیری از این محدودیت ها ایجاد یک حساب جدید Spotify و انتقال لیست های پخش خود به یا از حساب جدید است.

- چند لیست پخش را انتقال یا گلچین کنید

شاید سردرگمی اکانت قدیمی شما را مجبور به ایجاد یک اکانت جدید کرده باشد یا حالا که امکان خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای در ایران با اکانتی شاپ وجود دارد، یک اکانت پریمیوم اسپاتیفای خریداری کرده اید.
صرف نظر از دلیل، نباید لیست های پخشی را که در حساب قدیمی خود جمع آوری کرده اید از دست بدهید. نگران انتقال حساب Spotify خود نباشید، هر دو روش به شما بستگی دارد.

نحوه پشتیبان گیری و انتقال لیست پخش Spotify به یک حساب دیگر (جدید)

تبدیل لیست ها را می توان از طریق روش ها و ابزارهای مختلف انجام داد و در این مقاله به بهترین و مفیدترین آنها می پردازیم.

- روش اول: با استفاده از ابزار مهاجرت رایگان Trikatuka Spotify

Trikatuka یک ابزار رایگان و متن باز است که انتقال حساب Spotify شما را آسان می کند. با این ابزار لیست های پخش، آهنگ ها، آلبوم ها و هنرمندان را از حساب قدیمی به حساب جدید منتقل کنید.
ابتدا از سایت ابزار رایگان Trikatuka دیدن کنید. در دو طرف صفحه، می توانید پیوندی برای ورود به حساب کاربری قدیمی و جدید Spotify خود مشاهده کنید.
به حساب قدیمی متصل شوید
به یک حساب جدید متصل شوید

در تب «لیست‌های پخش»، روی دکمه «انتقال همه» کلیک کنید تا همه لیست‌های پخش از حساب قدیمی Spotify به حساب جدید منتقل شوند.
همچنین می توانید لیست های پخش مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه انتقال انتخاب شده، آنها را انتقال دهید.
توجه داشته باشید که لیست‌های پخش مشترک در حساب جدید ادامه می‌یابد، لیست‌های پخش عمومی و خصوصی در حساب جدید کپی می‌شوند و لیست‌های پخشی که با حساب قدیمی دنبال می‌شوند در حساب جدید ادامه خواهند داشت.

انتقال حساب Spotify خود با Trikatuka بسیار آسان است. یکی دیگر از مزایای این ابزار این است که اگر لیست های پخش زیادی دارید، می توانید آنها را در مدت زمان کوتاه و تنها با چند کلیک انتقال دهید.
تنها نکته منفی در این روش این است که Caneuon Hoffedig (آهنگ های مورد علاقه) یا همان آهنگ هایی که با لایک به حساب خود اضافه کرده اید قابل انتقال نیستند. برای این کار می توانید از روش دوم نیز استفاده کنید.

- راه دیگر: استفاده از سرویس TuneMyMusic

استفاده اولیه از این سرویس عمدتاً مهاجرت از یک سرویس به سرویس دیگر است که با یک ترفند بسیار ساده قادر به کپی یا انتقال لیست های پخش از یک حساب قدیمی به یک حساب جدید خواهید بود، یا در Spotify، از سرویس های دیگر استفاده کنید؟
این روش می تواند اضافه ای بر روش قبلی باشد، زیرا به این ترتیب آهنگ های مورد علاقه شما (آهنگ های مورد علاقه) یا آهنگ هایی که با لایک خود به اکانت خود اضافه کرده اید به همین صورت منتقل می شوند.

ابتدا مرورگر رایانه خود را در حالت ناشناس باز کنید. (در مرورگر کروم، روی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید، سپس روی پنجره جدید ناشناس کلیک کنید.)
سپس به TuneMyMusic مراجعه کنید. گزینه ای به نام Lets Start را مشاهده می کنید، روی آن کلیک کنید و در صفحه بعد تصویری مانند این را مشاهده خواهید کرد.
سرویس Spotify را انتخاب کنید و در مرحله بعد یک پاپ آپ ظاهر می شود، مشخصات حساب قدیمی خود را وارد کرده و سپس گزینه Accept را انتخاب کنید.
پس از آن، روی دانلود از حساب Spotify خود کلیک کنید و لیستی از لیست های پخشی که می توانید انتخاب کنید به شما نمایش داده می شود. در این مرحله اگر لیست های پخش اصلی خود را با روش قبلی منتقل کرده اید، فقط می توانید آهنگ های مورد علاقه را انتخاب کنید.
در مرحله بعد بر روی گزینه Export to file و در پنجره باز شده بر روی گزینه TXT کلیک کنید.
در مرحله بعد انتقال را با کلیک روی Start Transfer شروع کنید.
پس از اتمام مرورگر شما فایل را به صورت خودکار دانلود می کند. که حاوی اطلاعات لیست پخش شما است.
پنجره ناشناس را ببندید و مرورگر رایانه را دوباره در حالت ناشناس باز کنید.
سپس از TuneMyMusic دیدن کنید و شروع کنید

روی گزینه آپلود فایل کلیک کنید و فایلی را که در مرحله قبل دانلود کرده اید به صفحه بکشید یا به صورت دستی انتخاب کنید.
پس از آپلود موفقیت آمیز، لطفا وارد مرحله بعدی شوید و سرویس Spotify را انتخاب کنید تا یک پنجره پاپ آپ باز شود، این بار اطلاعات حساب جدید خود را وارد کرده و سپس گزینه OK را انتخاب کنید.
در مرحله بعد لیستی از لیست های موجود برای انتخاب را مشاهده می کنید، در این مرحله همه را انتخاب کنید.
سپس روی Start Transfer کلیک کنید تا انتقال شروع شود.
پس از تکمیل این فرآیند، لیست های پخش شما به حساب کاربری جدید منتقل می شود.

- روش سوم: کپی لیست های پخش به صورت دستی

در بین این روش ها که معمولا توسط ابزارهای واسط خارجی انجام می شود، روش دستی نیز وجود دارد که در این مقاله به شرح آن می پردازیم.

مرحله 1: اشتراک گذاری لیست های پخش حساب های قدیمی

وب سایت Spotify را باز کنید (با استفاده از حساب قدیمی وارد شوید).
روی لیست پخشی که می خواهید انتقال دهید کلیک راست کرده و لیست پخش مشترک را انتخاب کنید.
این به شما امکان می دهد لیست پخش را با حساب جدید پیدا کنید و در صورت لزوم آن را ویرایش کنید.
بعد از اینکه وضعیت بازی را تغییر دادید دوباره روی آن کلیک راست کرده و Share را انتخاب کنید و سپس آدرس Spotify را کپی کنید.

یک فایل متنی در رایانه خود ایجاد کنید و نام لیست پخش را وارد کنید. سپس لینک را در آنجا قرار دهید
پس از اتمام کپی لینک از لیست های پخش، روی علامت فلش رو به پایین در سمت راست و گوشه بالای صفحه کلیک کنید و گزینه خروج را انتخاب کنید تا از حساب کاربری قدیمی خود خارج شوید.

راه زیادی برای اتمام انتقال لیست پخش Spotify نیست، باید با یک حساب کاربری جدید وارد شوید و در کادر جستجو، لینک لیست پخشی را که قبلاً در یک فایل متنی ذخیره کرده اید را تایپ کنید و دکمه Enter را فشار دهید. روی صفحه کلید
می توانید لیست پخشی را که ظاهر می شود پخش کنید، آن را ویرایش کنید و آهنگ هایی را که نیاز ندارید حذف کنید. برای ذخیره یک لیست پخش در یک حساب جدید، روی نماد سه نقطه در کنار دکمه سبز لیست پخش کلیک کنید و ذخیره در کتابخانه خود را انتخاب کنید.

اکنون به لیست های پخش مورد علاقه خود دسترسی کامل دارید، اما انتقال حساب Spotify کامل نشده است. شما مالک اصلی لیست پخش در حساب جدید نیستید و همچنان به حساب قدیمی مرتبط است. برای حل این مشکل ادامه مطلب را بخوانید.

مرحله 2: یک لیست پخش جدید ایجاد کنید و آهنگ ها را به آن منتقل کنید

اگر می خواهید انتقال حساب Spotify خود را کامل کنید و دیگر به حساب قدیمی وابسته نباشید، می توانید یک لیست پخش جدید ایجاد کنید و آهنگ ها را از لیست پخش قدیمی کپی کنید. به این ترتیب اکانت جدید کنترل کاملی بر لیست پخش پیدا می کند و می توان آن را حذف کرد.

برای این کار، لیست پخشی را که کپی کرده اید از حساب قدیمی وارد کنید. آهنگ های خود را با نگه داشتن shift و کلیک چپ انتخاب کنید. برای انتخاب همه آهنگ ها از ctrl+a استفاده کنید.
پس از انتخاب آهنگ ها، روی آن ها کلیک راست کرده و Add to Playlist و سپس New Playlist را انتخاب کنید. این یک لیست پخش جدید برای آهنگ های انتخاب شده ایجاد می کند.
اکنون می توانید لیست پخش قدیمی را که از حساب قبلی کپی کرده اید حذف کنید فقط روی آن کلیک راست کرده و remove from your library را انتخاب کنید
یک منو ظاهر می شود که از شما می خواهد حذف لیست پخش را تأیید کنید. برای حذف لیست پخش، روی دکمه قرمز حذف کلیک کنید.

مرحله بعد: یک لیست پخش جدید ایجاد کنید و آهنگ ها را به آن منتقل کنید

اگر می خواهید انتقال یک حساب کاربری Spotify را تکمیل کنید و به یک حساب قدیمی متکی نیستید، می توانید یک لیست پخش جدید ایجاد کنید و آهنگ های لیست پخش قدیمی را جایگزین کنید. به این ترتیب کنترل کامل لیست پخش به اکانت جدید داده شده و قابل حذف است.

برای انجام این، برنامه ای را که از اکانت قدیمی کپی کرده اید نصب کنید. آهنگ های خود را با نگه داشتن Shift و کلیک چپ انتخاب کنید. برای انتخاب همه آهنگ ها از ctrl+a استفاده کنید.

پس از انتخاب آهنگ ها، روی آن ها کلیک راست کرده و Add to Playlist و سپس New Playlist را انتخاب کنید. این یک لیست پخش جدید برای آهنگ های انتخاب شده ایجاد می کند.
اکنون می توانید لیست پخش قدیمی را که از حساب قبلی خود کپی کرده اید حذف کنید. فقط کلیک راست کرده و Remove from your library را انتخاب کنید.
یک منو ظاهر می شود که از شما می خواهد حذف لیست پخش را تأیید کنید. برای حذف لیست پخش، روی دکمه قرمز حذف کلیک کنید.

برای ما عاشقان موسیقی سخت است که از لیست های پخش مورد علاقه خود لذت نبریم، اما تبلیغات گاه به گاه Spotify در حساب های رایگان بسیار آزاردهنده است.
به همین دلیل است که Spotify Premium ایده بدی به نظر نمی رسد، به خصوص اگر با قیمت مناسب و پشتیبانی عالی عرضه شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت اکانتی شاپ https://accountishop.ir/ مراجعه نمایید.

مدیر روزنامه بازدید : 83 پنجشنبه 29 دي 1401 زمان : 12:53 نظرات (0)

متن آهنگ پرنده گرشا رضایی

♬♫کاش میشد قصمونو یکی بخونه♬♫ قصه ی پرنده ی بی آب و دونه♬♫

♬♫که تو بی رحمی جنگل نمیدونه♬♫ کجا میتونه بسازه آشیونه♬♫Musicdel | موزیکدل

گرشا رضایی پرنده دانلود آهنگ کامل + متن MP3 - موزیکدل

♬♫سخته که پرنده باشی از همه دل کنده باشی♬♫

♬♫ اینجا گریه میپرستن که تو دور از خنده باشی♬♫

من منم اون یه پرنده درد همه بالمو کنده♬♫ حیف میخوان از یادم بره پروازم♬♫

من پر زخمه تو جونم من ولی اینجا میمونم♬♫ با دست خالی خونمو میسازم♬♫

آهنگ جدید گرشا رضایی به نام «پرنده»

مدیر روزنامه بازدید : 20 دوشنبه 26 دي 1401 زمان : 9:53 نظرات (0)

نحوۀ نصب انواع روشویی

اگر محصول به درستی نصب نشده باشد، ممکن است بعد از مدتی ترک بخورد و بشکند. پس با کمک نصاب مجاز محصول را به شرح زیر نصب کنید.

نصب روشویی پایه‌دار​

۱شیرآلات (شیرهای پیسوار)، تبدیل پلاستیکی لولۀ فاضلاب را نصب کنید.

۲روشویی را روی پایه آن قرار داده و سطح آن را تراز کنید. سپس محل قرارگیری پیچ‌های روشویی را روی دیوار علامتگذاری کنید.

۳روشویی و پایه را بردارید و محل علامت‌گذاری‌شده را با متۀ مناسب سوراخ کنید. سپس رول‏پلاک و پیچ‌های دو‌سر‌حدیده را در سوراخ‌ها محکم کنید.

۴شیر آب، زیرآب و سیفون (به همراه لوله‌های پلاستیکی فاضلاب) را به محصول نصب کنید.

۵روشویی را به همراه پایه در محل نصب قرار دهید. سپس واشر و مهره‌ها را روی پیچ‌ها تا نیمه سفت کنید.

۶پایه را کمی عقب بکشید و لوله انتهای سیفون را وارد لوله فاضلاب داخل دیوار کنید. در این مرحله شیرهای آب سرد و گرم را با شیلنگ به شیرهای روی دیوار متصل کنید.

۷پایه را به جای اصلی خود برگردانید و مهره‌های اتصال روشویی به دیوار را کاملا محکم کنید.

نصب روشویی دیواری​ یا نیم‌پایه

۱فاصلۀ لولۀ فاضلاب و شیرهای پیسوار از هم و زمین را چک کنید. فاصلۀ مناسب لولۀ فاضلاب از زمین ۵۵، شیرهای پیسوار از هم ۱۱ و شیرهای پیسوار از زمین ۶۰ سانتی‌متر است.

۲سطح روی روشویی سنگی چینی کرد را در ارتفاع ۸۲ الی ۸۶ سانتی‌متری از زمین قرار دهید و تراز کنید. سپس محل سوراخ‌های نصب پیچ‌ها را روی دیوار مشخص کنید.

۳محل‌های علامت‌گذاری‌شده را با متۀ مناسب سوراخ کنید و رول‌پلاک و پیچ‌های دوسرحدیده را به دیوار متصل کنید.

۴شیر آب، زیرآب، سیفون و سایر اتصالات را به محصول متصل کنید.

۵دستشویی را روی پیچ‌های متصل‌شده به دیوار قرار دهید و مهره‌ها را سفت کنید.

۶شیلنگ‌های آب سرد و گرم را به شیرهای پیسوار متصل کنید و خروجی سیفون را درون لولۀ فاضلاب قرار دهید و محکم کنید.

۷شیر آب را باز نموده و از آب‌بندی مطمئن شوید.

مراحل نصب روشویی روکابینتی / کنسولی​

۱شیرهای پیسوار و تبدیل پلاستیکی لولۀ فاضلاب را به محل تعبیه‌شده روی دیوار نصب کنید.

۲کابینت و روشویی را به دیوار بچسبانید و با توجه به محل شیر و فاضلاب روشویی و کابینت را تراز کنید. سپس محل پیچ‌شدن کابینت و روشویی به دیوار را علامت بزنید. اندازۀ مناسب سطح روشویی تا زمین ۸۲ تا ۸۶ سانتی‌متر است.

۳محصول و کابینت را بردارید و محل‌های علامت‌گذاری‌شده روی دیوار را با متۀ مناسب سوراخ کنید. سپس رول‌پلاک و پیچ‌های دوسرحدیده را در جای خود محکم کنید.

۴شیر آب، زیرآب و سیفون و اتصالات فاضلاب را به محصول وصل کنید.

۵کابینت و روکابینتی را در جای قبلی قرار دهید و به وسیلۀ پیچ‌های مربوط به آن به دیوار متصل کنید.

۶خروجی لوله سیفون را درون لوله فاضلاب قرار دهید و آن را سفت کنید. سپس شلنک شیرهای آب گرم و سرد را به شیرهای پیسوار متصل کنید. در این مرحله شیرهای آب را باز کند و محصول را از نظر کارکرد درست و آب‌بندی بررسی کنید.

۷در مرحلۀ آخر، درز پشت محصول با دیوار را با چسب ضدآب چسب‌کاری کنید.

 

مدیر روزنامه بازدید : 59 شنبه 24 دي 1401 زمان : 12:30 نظرات (0)

اقلام ساخته شده از چوب زیبا، محکم و بادوام هستند. البته استحکام و دوام ست های چوبی به نوع و کیفیت چوب نیز بستگی دارد. خرید ست چوبی برای دکوراسیون منزل باعث ایجاد حس آرامش و راحتی در محیط خانه می شود. اگر در حال خرید ست چوبی برای منزل خود هستید، مطالعه این مقاله به شما کمک زیادی می کند.


کت و شلوار چوبی بخر
با خرید لوازم چوبی می توانید لوازم مورد نیاز قسمت های مختلف منزل خود را تهیه کنید. اینکه چه مدل ست چوبی و چه تعداد خودکار از این لوازم تهیه می کنید به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد. هنگام خرید ست چوبی برای منزل خود، توصیه می کنیم موارد زیر را خریداری کنید:
خرید مبلمان راحتی و سلطنتی;
خرید بوفه و نمایش؛
خرید میز جلو مبلی و عسلی;
خرید پایه تلویزیون؛
خرید میز تلفن؛
خرید میز ناهار خوری؛
جاکفشی بخرید.


در بین انواع سرویس خواب، سرویس خواب چوبی بیشترین طرفداران را دارد کیفیت سرویس خواب های چوبی بالا و گران است اگر قصد دارید یک ست چوبی برای اتاق خواب خود تهیه کنید، به سراغ این موارد بروید:
هنگام خرید تخت؛
خرید تخت؛
خرید میز آرایش؛
یک کنسول یا کشو بخرید.

 تخت خواب چوبی

خرید سرویس خواب چوبی
می توانید ست چوبی اتاق خواب را با مبلمان دیگری مانند میز کنار تخت، کنسول، میز آرایش و غیره تکمیل کنید. اگر خانه کوچکی دارید، به شما توصیه می کنیم چوب سفید قرار داده شده در اتاق را خریداری کنید. ترکیب و تطبیق چوبی که برای اتاق خواب خود خریداری کرده اید با سایر مبلمان اتاق خواب کمک زیادی به زیبا و شکیل شدن دکوراسیون اتاق خواب می کند. خرید مبلمان چوبی برای اتاق نشیمن باید با دقت انتخاب شود. اگر دکوراسیون اتاق مدرن است به شما توصیه می کنیم سراغ چوب با طرح های ساده بروید. اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است، خرید منبت چوبی و حاشیه کاری بهترین گزینه برای شماست. مبلمان چوبی در سبک ها و برندهای مختلفی ساخته می شوند. اگر بودجه زیادی ندارید، بهتر است به سراغ چوب های ساخته شده از چوب نرم بروید. نجاری عتیقه به دلیل کار خوب و جزئیات زیادی که در ساخت آن استفاده می شود، هزینه زیادی دارد. به طور معمول، اتاق خواب چوبی شامل یک تخت خواب، یک کنسول، یک میز آرایش، یک تخت است و از همان طرح و رنگ ساخته شده است.


خرید ست پذیرایی چوبی
همانطور که اشاره کردیم می توانید ست چوبی با مبلمان، میز ناهارخوری، بوفه و ویترین، میز تلویزیون برای پذیرایی نیز خریداری کنید. برای خانه هایی که به سبک طراحی داخلی کلاسیک طراحی شده اند، خرید مبلمان سلطنتی، بوفه صبحانه کلاسیک و منبت کاری شده، میز ناهار خوری منبت کاری شده بهترین گزینه است. همچنین باید ست مبلمان چوبی، میز ناهارخوری، میز تلویزیون را با توجه به اندازه مناسب انتخاب کنید. برای خانه هایی با متراژ کم، خرید مجموعه های چوبی کوچکتر و رنگ های روشن تر توصیه می شود. ست های چوبی مانند ویترین های چوبی در اندازه ها و طرح های مختلف ساخته می شوند و با توجه به بودجه خود می توانید ویترین چوبی مورد علاقه خود را خریداری کنید. میز تلویزیون نیز یکی از مواردی است که می توانید در لیست ست های چوبی مورد نیاز برای پذیرایی قرار دهید. پایه های تلویزیون در مدل های مختلف و در برندهای مختلف تولید می شوند. بهتر است میز تلویزیون چوبی با طرح ساده تری خریداری کنید. اگر سبکی مدرن، کلاسیک یا اسپرت می خواهید، خرید ست پذیرایی چوبی متناسب با فضای داخلی را توصیه می کنیم.


قیمت ست چوبی با طرح های متنوع
ست های چوبی اتاق خواب و نشیمن در طرح های مختلفی ساخته می شوند. نوع چوب مورد استفاده در ساخت مبلمان چوبی، ابعاد مبلمان چوبی، سهولت و پیچیدگی مبلمان چوبی از جمله عواملی است که بر قیمت مبلمان چوبی تاثیر می گذارد. اگر مبلمان چوبی خریداری شده از چوب مرغوب و دارای طرح ها و منبت های پیچیده تری باشد، قیمت مبلمان چوبی بالاتر خواهد بود. هر چه مبلمان چوبی کمتری داشته باشد و طراحی ساده تری داشته باشد، قیمت پایین تری دارد. اگر بودجه کافی دارید می توانید یک ست پذیرایی کامل چوبی که شامل مبل، میز ناهار خوری، میز عسلی، میز تلویزیون و ... می باشد را خریداری کنید. این هست. اگر بودجه کافی ندارید، بهتر است همه مدل های چوبی را خریداری نکنید.

مدیر روزنامه بازدید : 17 دوشنبه 19 دي 1401 زمان : 13:3 نظرات (0)

اتو پرس و اتو بخار، مانند تمام مواد مصرفی که با آب و مایعات سروکار دارند، نیاز به جابجایی و تمیز کردن دارند. امروزه روش های زیادی برای رسوب زدایی با پرس خودکار آزمایش شده است. در واقع رسوب زدایی پرس آهنی مجموعه ای از روش ها و راه حل ها برای از بین بردن رسوبات انباشته شده ای است که به مرور زمان در محفظه های آهنی ایجاد شده اند. این کار به راحتی با استفاده از پاک کننده های شیمیایی مختلف مانند جرم گیر انجام می شود. و با توجه به اینکه اتو پرس قیمت نسبتا بالایی دارد نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

تاثیر جرم‌گیری اتو پرس در کارکرد آن

طبیعتا به واسطه‌ی این کار، کارایی و عملکرد اتو پرس بهتر از قبل خواهد شد. همچنین رسوب زدایی اتو پرس ، عمر مفید دستگاه شما را نیز افزایش خواهد داد. وجود رسوب و کثیفی در محفظه‌های اتوپرس باعث این می‌شود که بخار با فشار کمتری به لباس و یا پارچه‌ی در حال اتو شدن افشانه شود و در حقیقت بازدهی که توقع داریم از یک اتوپرس و اتو بخار ببینیم را شاهد نباشیم.

ولی با یک جرم‌گیری ساده می‌توان به خوبی و با بخار کافی لباس را اتو کرد و عمر مفیدی دستگاه را افزایش داد. همچنین با این کار، احتمال لک افتادن بر روی لباس‌های خود را به صفر می‌رسانید. جرم گیری اتو پرس، علاوه بر عملکرد بهتر اتوپرس، بهنیه‌سازی مصرف برق و حفظ انرژی را به دنبال خواهد داشت.

روش­‌های پیشگیری از ایجاد رسوب در اتو پرس

 1. برای پر کردن اتو پرس و اتو بخار خود از آب غیر معدنی یا مقطر استفاده کنید. این آب تصفیه شده بنابراین رسوبی ایجاد نخواهد کرد.
 2. گرد و غبار و بقایای پرز لباس­هایی که اتو می کنید به کفی اتو می چسبد و سوراخ های بخار اتو را مسدود می­کنند. همچنین، آب در سوراخ های بخار باقی می­ماند و باعث ایجاد رسوب می­شود. به همین دلیل تمیز نگه داشتن کفی اتو بسیار مهم است. بقایای گرد و غبار و آلودگی ها را با یک اسفنج نرم از روی کفی اتو پاک کنید. این کار را زمانی انجام دهید که اتو خنک شده است.
 3. لباس­های خود را با دمای مناسب اتو کنید. هر لباس برچسبی دارد که دمای مناسب برای اتو کردن روی آن نوشته شده است. اگر لباس‌ها را با دمای بالا اتو کنید، تکه‌های کوچک گرد و غبار و پرزهای لباس روی کفی اتو ذوب می­شوند و منافذ بخار اتو را مسدود می­کنند. همچنین ممکن است دمای بسیار بالا لباس را ذوب کند و به اتو بچسبد. هنگام اتو کردن چاپ لباس­ها نیز دقت داشته باشید که اکثر آنها از مواد مصنوعی هستند که به راحتی ذوب می­شوند.
 4. پس از پایان هر بار اتوکش، مخزن آب اتو را خالی کنید. آب راکد در مخزن به آرامی تبخیر می­شود و رسوبات آهکی درون مخزن باقی می­مانند. بنابراین با خالی کردن مخزن آب اتو، مدت زمان بیشتری آن را بدون آهک و رسوب نگه دارید.

چرا اتو پرس رسوب میگیرد؟

رسوب گرفتن به دلیل ته نشین شدن املاح و مواد معدنی محلول در آب است. وقتی آب در اثر حرارت تبخیر می شود این ناخالصی ها به صورت رسوبات سخت بر روی نازل های بخار، لوله ها و پمپ بخاردهی تشکیل می شود.

انواع مدل های اتو پرس به دو صورت دارای بویلر و بدون بویلر طراحی می شوند که هر دو نسبت به رسوب گرفتن حساس هستند.

عوارض ناشی از عدم جرم گیری اتوپرس

در صورت عدم توجه به جرم گیری به موقع و صحیح اتوپرس خود را برای مواجهه با مشکلاتی مثل بخار نکردن اتو پرس و همین طور عدم عملکرد مناسب این دستگاه آماده کنید. جرم گیری اتو پرس و جلوگیری از ایجاد رسوب در این سبک اتو تا حد زیادی در استفاده بهینه و طولانی مدت این دستگاه نقش بسزایی دارد. جرم گیری و تعمیرات اتو پرس در اصفهان علاوه بر عملکرد مناسب اتو پرس بهینه سازی مصرف انرژی را نیز به همراه دارد.

هر چند وقت یکبار باید اتو پرس را جرم گیری کرد؟

اگر از اتو پرس خود زیاد استفاده می کنید، بهتر است هر ماه یکبار یا هر دو هفته یکبار آن را تمیز کنید. اگر زیاد از اتو استفاده نمی‌کنید، دو یا سه ماه یکبار با استفاده از روش­هایی که توضیح دادیم اتوی خود را تمیز کنید. همچنین با رعایت مواردی که برای پیشگیری از ایجاد رسوب گفته شد، می‌توانید فاصله بین هر بار جرم گیری اتو پرس خود را افزایش دهید.

سخن پایانی

در آخر باید دقت داشته باشید که این دستگاه، دستگاه نسبتا گران قیمتی است و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد نیز، هزینه تعمیرات آن زیاد خواهد بود. در صورتی که در رسوب زدایی اتو پرس تجربه‌ی کافی ندارید پیشنهادمان این است که از مشاورانی که در این کار تجربه کافی دارند کمک بگیرید.

مدیر روزنامه بازدید : 15 سه شنبه 13 دي 1401 زمان : 11:38 نظرات (0)

آیا اطلاعاتی در مورد پاکسازی پوست دارید، آیا می دانید پاکسازی چیست؟ بسیاری از متخصصان پوست و مو و پزشکان همیشه اهمیت دادن به پاکسازی را توصیه می کنند، اما این به چه معناست؟ آیا نوع پوست در این شغل اهمیت دارد و آیا استایل او با دیگران فرق دارد؟
اگر به درستی برای پوست خود پاکسازی نکرده اید و همیشه از صابون برای این کار استفاده می کنید، بهتر است از این کار خودداری کنید. برخی تصور می کنند که پاکسازی پوست فقط مختص خانم هاست و باید توسط آرایشگرها انجام شود. امروز می خواهیم اطلاعات مهم و کاربردی را که احتمالا نمی دانستید به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

https://fatemehhabashi.com/

پاکسازی پوست چیست؟
پوست یکی از مهم ترین اعضای بدن انسان است و مراقبت از آن تاثیر زیادی در جوانی دارد. در نواحی مختلف برای پاکسازی، تغذیه و احیای پوست استفاده می شود. کلینیک های تخصصی پوست با همکاری متخصصین این حوزه و دستگاه های پیشرفته فعالیت های متنوع و موثری را بر روی پوست انجام می دهند.
با توجه به انواع پوست در افراد، نحوه تمیز کردن آن نیز متفاوت است و هر فردی باید با توجه به نوع پوست خود با آن رفتار کند. بنابراین نگهداری از پوست لب یا پوست دور چشم با سایر قسمت ها متفاوت است و نمی توان از کرم ها روی قسمت های دیگر استفاده کرد.


روش پاکسازی پوست
روش های مختلفی برای تمیز کردن پوست وجود دارد و انجام آن در منزل با روش های دستی و ماسک دست به سلامت پوست کمک می کند. دستگاه های الکترونیکی نیز با تحقیقات به عنوان گزینه ای مهم در مراقبت و بازسازی پوست به شمار می روند و امروزه به روشی رایج تبدیل شده اند. هدف از پاکسازی پوست در سه زمینه زیر است:
سلول های مرده یا آسیب دیده پوست را از بین ببرید.
روزانه پوست را از سموم و سایر مواد زائد پاک کنید
با تغذیه ویتامین، گردش خون و آبرسانی مناسب پوست را احیا کنید.
هر یک از موضوعات فوق دارای فرآیند مهمی است که در قسمت بعدی به تفصیل توضیح خواهیم داد.
حذف سلول های مرده یا در حال مرگ پوست
آیا می دانستید که پوست شما یک بار در ماه سلول های مرده را می ریزد و سلول های جدید جای آنها را می گیرند؟ ممکن است فکر کنید که سلول های مرده برای شما بی فایده و کاملاً بی فایده هستند. اما این سلول ها به نوعی از خود محافظت می کنند.
یک مشکل بالقوه برای پوست در این مورد، تجمع سلول های مرده است. در این صورت باید این سلول ها از سطح پوست برداشته شوند. با برداشتن لایه ای از پوست، می بینید که صورت شما نه تنها با طراوت به نظر می رسد، بلکه سلول های جدید می توانند به راحتی نفس بکشند.
بسیاری از افراد این کار را اشتباه انجام می دهند و با اعمال فشار زیاد پوست را ملتهب و آسیب می بینند. در گذشته آب سفید و ساشه بیشتر رایج بود. سطح بسیار ناهموار این کیسه ها فشار زیادی به سطح پوست وارد می کند و پس از آن می توانیم متوجه سوزش و قرمزی پوست شویم.
این روش هنوز هم رایج است و برخی از خانواده ها و افراد از آن برای نظافت استفاده می کنند اما به نتایج آن توجهی نمی کنند. چین و چروک و اسکار پوست یکی از عواقب ناخوشایند از بین بردن سلول های مرده به روش نادرست است.


پوست را از انواع آلودگی ها و مواد زائد روزانه بشویید
حتما شنیده اید که انواع پوست از نظر چربی با هم برابر نیستند. این چربی ها در حالت طبیعی برای پوست ضروری هستند و رطوبت لازم را تامین می کنند. اگر پوست را تمیز نکنید و به موقع آن را نشویید باعث می شود این چربی ها سطح پوست را بپوشانند و مشکلات دیگری مانند جوش های چرکی ایجاد کنند.
اگر پوست در زمان مناسب و به روش معمول تمیز نشود، نه تنها منافذ مفید آن را مسدود می کند، بلکه آلودگی های محیطی بیشتری را نیز جذب می کند. در هوا، آلاینده هایی وجود دارد که به پوست آسیب می رساند. همچنین قبل از ایجاد مشکلات و آسیب های پوستی باید برداشته شود.
یکی از مشکلاتی که افراد به دلیل ناآگاهی به پوست خود آسیب می رسانند، عدم استفاده از پاک کننده های مناسب صورت است. اغلب، استفاده بیش از حد معمول شایع ترین علت از دست دادن سلامت پوست است. برخی از افراد این تصور اشتباه دارند که اگر وجود آنها به سلامت پوست کمک می کند، باید به طور کامل چربی ها را از سطح پوست خود پاک کنند.


احیای پوست با ویتامین ها، تامین خون و آبرسانی مناسب
یکی دیگر از اهداف پاکسازی پوست، جوانسازی آن از طریق تغذیه است. در این مرحله از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام به روشی متفاوت به بازسازی پوست کمک می کند. شاید برای مراقبت از پوست از آبگرمکن خانگی استفاده کرده باشید. همچنین ماساژ صورت باعث خون بیشتر در لایه های زیرین و در نتیجه خون رسانی بهتر می شود.
محصولات مختلفی وجود دارد که برای تغذیه پوست با ویتامین استفاده می شود. در برخی از آرایشگاه ها همراه با ماساژ ویتامین به پوست داده می شود و در واقع با یک سنگ دو پرنده را می کشند. اگر پوست خود را به طور منظم تمیز کنید و آن را به یک روال عادی تبدیل کنید، همیشه پوستی شاداب خواهید داشت.
ماساژ پوست که باعث بهبود گردش خون در بدن می شود، پدیده پیری پوست را تا حد زیادی به تاخیر می اندازد و جوانی و شادابی را به ارمغان می آورد. حتی روی موهای سر هم نتایج خوبی داشت و باعث رشد بهتر موها شد.
هنگام انجام هر یک از این روش ها، مهم است که نوع پوست را در نظر بگیرید. دیگر بر کسی پوشیده نیست که هر محصولی برای یک نوع پوست مناسب است و برای نوع دیگری مناسب نیست.


انواع پاکسازی پوست و نحوه انجام آن
با توجه به اینکه از چه محصولات و ابزاری برای تمیز کردن انواع پوست استفاده می شود، به سه گروه جداگانه تقسیم می شود.
نظافت خانگی: این نوع نظافت در بین روش های دیگر دارای بالاترین ارزش است و توسط اکثر افراد در منزل انجام می شود. این نوع پاکسازی با تجهیزات خاصی انجام نمی شود و در مقایسه با روش های دیگر تاثیر قابل توجهی روی پوست ندارد. 
تمیز کردن سالن های زیبایی: در این روش تمیز کردن به طور موثر بر روی پوست انجام می شود و تأثیر آن بهتر و مستقیم تر از روش اول است. ماساژ با این روش تمیز کردن بسیار رایج است و نسبت به روش خانگی زمان بیشتری می برد. دوره فیشیال پوست
نظافت در کلینیک های تخصصی پوست: همانطور که از نام این روش پیداست، نظافت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود. مواد موجود در این روش نسبت به سایر روش ها پیشرفته تر بوده و نتایج این نوع پاکسازی در عمق پوست قابل مشاهده است.
در مورد روش آخر، خوب است بدانید که روش های پاکسازی در کلینیک های تخصصی پوست انجام می شود و نباید در خارج از کلینیک انجام شود.


چگونه پوست خشک را پاک می کنید؟
یکی از باورهای غلطی که در جامعه وجود دارد این است که مردم فکر می کنند پوست چرب باید بیشتر تمیز شود. در این زمینه باید توجه داشته باشید که در نوع پوست تفاوتی وجود ندارد و باید در کنار سایر موارد از پوست خود به عنوان یک اصل در زندگی خود مراقبت کنید.
به دلیل درصد کم چربی، پوست خشک در مقایسه با سایر انواع پوست بیشتر مستعد پیری و چین و چروک است. به همین منظور این مقاله را به نحوه تمیز کردن این نوع چرم اختصاص داده ایم. اگر شما هم پوست خشکی دارید، خواندن این مقاله به شما کمک زیادی می کند.
روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و روغن جوجوبا که سرشار از اسیدهای چرب هستند برای پوست های خشک بسیار مفید هستند و آن را تغذیه می کنند. استفاده از صابون های هیدروکسی اسید برای شستشو را کنار بگذارید و آنها را با صابون های دستی که حاوی روغن های مفید هستند جایگزین کنید.
پاک کننده های الکلی و معطر برای پوست های خشک مناسب نیستند. دمای بالای آب برای این نوع پوست مضر است، بنابراین بهتر است بعد از شستشو از مرطوب کننده با دمای ملایم استفاده کنید.
فراموش نکنید که بلافاصله بعد از حمام یا شستشو از مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست خود را هیدراته نگه دارد. اگر پوست خشکی دارید، بعد از حمام کردن یا شستن متوجه سونادای آن خواهید شد. بنابراین اکنون باید به آن غذا بدهید.


لایه برداری سلول های خشک پوست
در تمیز کردن پوست های خشک معمولاً دو بار در ماه نیاز به لایه برداری دارند. اگر در خانه تمیز می کنید، راه های زیادی برای لایه برداری وجود دارد. اگر پوست خود را به کلینیک تخصصی پوست و مو بسپارید، تجهیزات پیشرفته ای برای این کار زیر نظر متخصص پوست ارائه می شود.
پس از لایه برداری، متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر است. زیرا پوست مرده انباشته شده سطح را تیره می کند. اغلب بعد از جذب پوست را آبرسانی می کنند و این کار بعد از جذب نسبت به روش های دیگر موثرتر است.
برای از بین بردن نوع پوست نامناسب می توانید از ماسک های شرکتی در انواع مختلف استفاده کنید و امکان ساخت ماسک دست نیز وجود دارد. نکته مهم دیگری که در لایه برداری به خصوص برای پوست های خشک باید به آن توجه کرد، عدم استفاده از ماسک در سطح پوست دور چشم است. پوست اطراف چشم نسبت به سایر پوست ها حساس تر است.
یکی از ماسک های شناخته شده لایه بردار، ماسک زغال است که معمولا نتایج خوبی دارد و به محض اینکه آن را از روی صورت خود بردارید، نتیجه آن را خواهید دید. قبل از خرید هر نوع ماسکی، توصیه می شود که تحقیقات خود را انجام دهید


پوست چرب و روش های پاکسازی آن
برندهای زیادی از شوینده ها در بازار وجود دارند که برای پاکسازی پوست های چرب استفاده می شوند و حتما قبل از خرید باید به نوع پوست درج شده روی محصول توجه کنید. افرادی که پوست بسیار چرب دارند آکنه زیادی دارند، بنابراین مهم است که از شر چربی اضافی خلاص شوید.
ماسک های خانگی زیادی برای این نوع پوست در بازار وجود دارد و اگر مشکل پوستی خاصی ندارید، تمیز کردن صورت در خانه نیز موثر است. در این نوع پوست، آرایش پس از چند ساعت باید از روی صورت پاک شود و ماندگاری آن باعث التهاب پوست و مستعد آکنه بیشتر می شود.
استفاده از تونرهای بدون الکل گزینه خوبی در این زمینه است و در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید. برخلاف تصورات غلط، می‌گوید روغن فقط برای از بین بردن چربی اضافی پوست مهم است. اما بعد از آن باید از مرطوب کننده استفاده شود.
بخار و آب داغ به طور گسترده ای در تمیز کردن این پوست های چرب استفاده می شود که نتایج خوبی دارد. اگر مرتب تمیز کنید، آکنه کمتری روی صورت خود خواهید داشت زیرا چربی و سلول های مرده روی سطح را کنترل خواهید کرد.


روغن پاک کننده صورت
جالب است که از انواع روغن های مفید و مغذی برای پوست برای نتیجه بهتر استفاده می شود. آرایشگران اغلب قبل از مراسم این کار را برای برخی از مشتریان و عروس خانم ها انجام می دهند که باعث شادابی پوست می شود.
در حین انجام این کار باید به نوع پوست توجه کنید. به عنوان مثال، روغن نارگیل و سبوس برنج برای پوست های چرب استفاده می شود. روغن هسته انگور برای پاکسازی پوست های چرب نیز مفید است.فرمولاسیون های مختلفی از روغن های گیاهی وجود دارد که برای پوست های چرب استفاده می شود و ممکن است همه آنها برای یک فرد مناسب نباشند. برای پوست های خشک اغلب از روغن زیتون که چربی بالایی دارد استفاده می شود.
پوست های غیر چرب اغلب حساس تر هستند و روغن هایی مانند روغن بادام علاوه بر پاکسازی آن را از خشکی به نرمی نرم می کند. همچنین صورت را با روغن ماساژ می دهیم و در نتیجه گردش خون را افزایش می دهیم.


این روزها حتما نام روغن آرگان را زیاد شنیده اید. این روغن به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان تا حد زیادی از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می کند. روغن های دیگری مانند کندر و روغن گل رز نیز وجود دارد که با خواص مفید پوست را آبرسانی می کند.
قبل از انواع پوست های چرب و خشک پوست را تمیز می کند
حتما تا به حال به پوست بینی خود توجه کرده اید و متوجه شده اید که منافذ پوست روی سطح آن بزرگتر از قسمت های دیگر است. از آنجایی که بینی بیشتر از سایر اندام ها در معرض نور خورشید است، غدد چربی آن کمی بزرگتر هستند. بنابراین چربی بیشتری روی پوست بینی می بینید و تمیز نکردن باعث ایجاد جوش های بزرگتر و آلودگی بیشتر می شود.

مدیر روزنامه بازدید : 473 سه شنبه 13 دي 1401 زمان : 11:14 نظرات (0)

تابلوسازی تابلو سردر مغازه یکی از سخت ترین طراحی های گرافیکی در تابلوسازی محسوب می شود. اگر در طراحی تابلو مغازه و ساخت آن از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده کنید جای نگرانی برای از بین رفتن یا عدم ماندگاری آن نمی باشد. این روش را تنها در تابلوهایی میتوان اجرا کرد که در طراحی آن، از دو رنگ استفاده شده باشد ، یعنی در تابلو چلنیوم اگر زمینه مشکی باشد ، حروف با رنگ سفید طراحی میشود ، بنابراین کنتراست ايجاد شده است که در جلب توجه مشتری نقش بسزایی دارد . تفاوت آن با تابلو چلنیوم به این صورت است که در تابلو های چلنیوم زیر کار از PVC استفاده شده است و دور تا دور آن چلنیوم می باشد، همچنین باید به این نکته اشاره کرد که این مدل از تابلو تنها برای ابعاد بزرگ ساخته می شود، ولی تابلو حروف استیل را می توان برای ابعاد کوچکتر نیز چاپ انجام داد، چرا که جنس استیل از انعطاف پذیری بالایی در زمان ساخت برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا تابلو از کیفیت خوبی برخوردار باشد. تابلوسازی تابلو چلنیوم در کرج ، نوعی تابلو سردر است که امروزه به عنوان سر درب ورودی مغازه ها، مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلو مغازه - ساخت تابلو مغازه ارزان  

در صورتی که تابلو حروف برجسته استیل درون ساختمان نصب شود نیازی به نصب داربست نمی باشد. به رویکردی در طراحی تابلو مغازه گفته می شود که به دنبال سادگی هرچه بیشتر و خالص بودن اجزای طراحی است. حتی بسیاری از این مغازه ها در صنف مشابهی فعالیت داشته و از همین رو رقیب یکدیگر محسوب می شوند. بازتابی از استایل و نوع فعالیت در مغازه را در طراحی تابلو نشان دهید. رنگ تابلو با توجه به نوع فعالیت باید انتخاب شود ، چون تأثیر مستقیمی بر روی بیننده دارد . نوع خدمات و یا برند محصولی که ارائه میدهید را در طرح نهایی تابلو مغازه به کار برید. طراحی تابلو مغازه با توجه به نوع نیاز افراد و سفارش آنها در سبکهای مختلف و با فونت نوشتاری متفاوت در نظر گرفته میشود. درباره تفاوت استیل اصل و تقلبی می توان گفت که راه تشخیص این موضوع به وسیله آهن ربا است و اگر فلز استیل به راحتی و آسانی جذب شود مشخص می شود که نوع استیل تقلبی است. تفاوت این دو نوع ورق در میزان آهنی است که در آن ها به کار رفته و با توجه به ترکیبات محصول، امکان جذب یا عدم جذب آن توسط آهن ربا فراهم می شود.

در کل این را به یاد داشته باشید، تابلو سازی های سطح شهر که تبلیغات دیداری را شامل میشوند از جمله تبلیغات بسیار مؤثر برای سفارشدهنده و سازنده تابلو مغازه خواهد بود. برای طراحی تابلو باید خلاقیت بکار گرفته شود چون خلاقیت در طراحی تابلو مغازه سبب ماندگاری آن تابلو و یا آن مغازه در ذهن می شود. رنگ در کنار تمام جنبههای خود، معمولا در مورد قبلی یعنی خوانایی نیز تاثیرگذار است و از آن تاثیر نیز میگیرد. بدون شک این تابلوها خیلی زود زمینه فروش بیشتر محصولات موجود در مغازه را فراهم نموده و بدین ترتیب ضمن بازگشت هزینه خود، سودی خوبی را به جیب شما واریز می کنند. لامپ SMD : تابلوهای جلنیوم به دو صورت بانور وبدون نور عرضه میشود. نوری که در تابلو چلنیوم استفاده می شود لامپ های مخصوصی است اما نورهای تابلو نئونی گازی می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذارنده در جذب مشتری در تابلو های تبلیغاتی نورپردازی آن است که برای ایجاد یک نورپردازی زیبا در تابلو های تبلیغاتی از هالوژن ها و لامپ های ال ای دی استفاده میکنند که هرکدام رنگ بندی خاص و جذاب خود را دارند.

ایده تابلو مغازه در کنار فونت مناسب تابلو مغازه از نکات ریزی است که در هنگام طراحی و ساخت تابلو مغازه برای جذب مخاطبان باید به آن توجه ویژه داشت. استفاده از یک عنوان ساده در طراحی شما این قدرت را به شما خواهد داد. بخش سوم: زمانی از این قسمت استفاده میکنیم که فونت دلخواه خود را در سیستم داریم و میخواهیم آنرا آپلود و استفاده کنیم. برای روشنایی در تابلوها از SMD لنزدار با 2 سال گارانتی استفاده خواهد شد . در ابتدا توضیح مختصری را از تابلو چلنیوم برای شما آورده ایم که به نوعی از تابلوهای تبلیغاتی گفته میشود که به کمک رول چلنیوم در ابعاد 7، 9 و 11 سانتی متری در تولید گشته و روانه بازار میگردند. استفاده از تابلو تبلیغاتی مناسب و منحصربهفرد تأثیر زیادی در رونق کسبوکار می تواند داشته باشد به همین دلیل امروزه تابلوها علاوه بر بحث دکوراسیون موضوعی مهم در کسب وکارها هستند. نوع جنس پلکس گلاس همانطور که گفته شد به دلیل وجود اکرلیک شفاف است به طوری است که در همه رنگ ها به جز مشکی نور را از خود عبور می دهد.

مدیر روزنامه بازدید : 20 دوشنبه 12 دي 1401 زمان : 9:51 نظرات (0)

کیپر مانند زیتون میوه‌ای بسیار دوست‌داشتنی اما تلخ است. این میوه به ویژه در استان بوشهر بسیار فراوان وجود دارد. معمولاً مردم جنوب کشور از ترشی آن بهره می‌برند. درواقع ترشی لگجی از پرطرفدارترین ترشی‌ها در جنوب کشور است‌. در ادامه این مطلب از جوان ایرانی به بررسی میوه کیپر یا کاپاریس می‌پردازیم.

 

ارزش غذایی کیپر چیست؟
هرچند کیپر کالری بسیار کمی دارد، اما بسیار مغذی شناخته می‌شود. این میوه شامل سدیم، فیبر، ویتامین K، آهن و مس است.

۲۸ گرم کیپر کنسرو شده شامل:

۶.۴ گرم کالری
۱.۴ گرم کربوهیدرات
۰.۷ گرم پروتئین
۰.۲ گرم چربی
۰.۹ گرم فیبر رژیمی
۹.۲ میلی‌گرم منیزیم
۱.۲ میلی‌گرم ویتامین C
۰.۵ میلی‌گرم آهن
۰.۱ میلی‌گرم مس
۶.۹ میکروگرم ویتامین k
۶.۴ میکروگرم فولات
 

خواص کیپر چیست؟
کیپر مانند میوه زیتون خواص بسیار زیادی دارد که در ادامه این مطلب از جوان ایرانی با هم بررسی می‌کنیم.

کاهش التهاب
ضد روماتیسم
درمان تصلب شرایین
از بین بردن عفونت کلیه
درمان جراحت مفاصل
حتی از پوست ریشه این گیاه نیز می‌توان بهره برد. افرادی که بیماری‌های کبد و طحال دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر این میوه را مصرف کنید، بدن شما در برابر سرماخوردگی مقاوم می‌شود. همچنین برای رفع کم‌خونی و رنگ‌پریدگی در دختران بسیار مفید است.

در الجزایر برای درمان نقرس از میوه کیپر یا کبر استفاده می‌کنند.

 

سایر خواص کیپر یا کاپاریس
افرادی که علاقه به کیپر دارند اما را پیدا نمی‌کنند، می‌توانند از ونوشک نیز استفاده کنند ونوشک میوه درخت بنه است که در کردستان ایلام خراسان جنوبی و کرمانشاه می‌توان آن را پیدا کرد. کیپر خواص بسیار زیاد دیگری نیز دارد که در این بخش شرح می‌دهیم.

مفید برای بیماران دیابتی
کیپر برای افرادی که دیابت دارند بسیار مفید است. به اصلاح عملکرد کبدی در این‌گونه بیماران پرداخته و سطح قند خون را کاهش می‌دهد، همچنین کلسترول بدن را نرمال می‌کند. طی تحقیقات انجام شده افراد دیابتی با مصرف آن هیچ‌گونه عوارضی نداشتند.

مناسب برای رژیم لاغری
افرادی که قصد لاغری و کاهش وزن دارند، اگر کیپر را در رژیم غذایی خود بگنجانند بسیار مفید است، زیرا فیبر بالا و کالری بسیار کمی دارد.

کاهش کلسترول
یکی دیگر از خواص بی‌نظیر کبر یا کیپر این است که باعث کاهش کلسترول می‌شود، همچنین درواقع باعث کاهش چربی بدن خواهد شد‌.

استخوان‌های قوی و سالم
ازآنجایی‌که کیپر دارای مقادیر زیادی ویتامین k است، برای درمان پوکی استخوان، آرتریت و مواردی از این قبیل کمک بسیار زیادی می‌کند.

محافظت از اشعه‌های فرابنفش
ترکیبات مؤثر و خاصی در میوه کیپر وجود دارد که از بدن افراد در برابر اشعه ماورای بنفش محافظت می‌کند، زیرا اگر این اشعه‌های مضر به بدن بتابد باعث سرطان پوستی مانند ملانوم می‌شود.

محافظت از آلرژی
اگر از آلرژی رنج می‌برید، حتماً کیپر را در برنامه غذایی خود قرار دهید. این میوه باعث می‌شود که علائم ناشی از تحریک پوست کاهش یابد. همچنین اثرات آنتی‌هیستامین داشته و موجب کاهش واکنش‌های آلرژیک می‌شود.

درمان کم‌خونی
کیپر حاوی مقادیر زیادی آهن است و برای درمان کم‌خونی مفید است. اگر کم‌خونی را درمان نکنید، باعث خستگی‌های مفرط، نارسایی‌های قلبی و تنگی نفس خواهید شد.

حفظ رطوبت پوست
کیپر باعث می‌شود که مشکلات مربوط به پوست شما درمان شده و از خشکی آن پیشگیری می‌کند. این میوه رطوبت موردنیاز پوست را به‌خوبی فراهم می‌کند.

پیشگیری از بیماری‌های پوستی
ازآنجایی‌که کیپر غنی از ویتامین E است، از اختلالات پوستی مانند پسوریازیس یا اگزما پیشگیری می‌کند.

کمک به هضم بهتر غذا
با مصرف کیپر می‌توانید یبوست را درمان کنید. درواقع این میوه به هضم بهتر غذا کمک کرده و درنتیجه وزن شما متعادل خواهد شد.جوان ایرانی (irjavan.com)

بهبود سلامت کبد
طی تحقیقات انجام شده توسط مجله جوان ایرانی اگر شما به مدت ۱۲ هفته کیپر مصرف کنید و مبتلا به بیماری‌های کبد باشید شدت بیماری شما کاهش پیدا می‌کند.

پیشگیری از لخته شدن خون
ویتامین k موجود در کیپر علاوه بر استحکام استخوان‌ها، باعث پیشگیری از لخته شدن خون می‌شود. به ویژه اگر در خانواده خود فردی را دارید که لخته خون دارد، این میوه را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

تسکین التهاب‌های بدن
همان‌طور که می‌دانید وجود التهاب در بدن، ریشه بسیاری از بیماری‌ها است و باعث بیماری‌های قلبی و دیابت نیز می‌شود. کیپر خاصیت ضدالتهابی دارد و از ایجاد این بیماری‌های مزمن پیشگیری می‌کند.

 

کاهش میزان نمک کیپر
برای کاهش میزان سدیم و نمک لازم است که آن‌ها را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه خیس کرده و سپس به صورت کامل بشویید تا عطر و طعم آن نیز بهتر شود.

 

نحوه مصرف کیپر
فراموش نکنید که کیپر یا کاپاریس بسیار شور است، بنابراین دستورالعمل‌های غذایی لازم را متناسب با شوری آن تنظیم کنید.
برخی از افراد از این گیاهان در پیتزاها نیز استفاده می‌کنند، طعم شور و تندی به پیتزا می‌دهد‌.
کیپر و یا کاپاریس را می‌توان به صورت کنسروی و یا ترشی مصرف کرد‌. همچنین در سالادها، ساندویج و مواد ماکارونی نیز بسیار کاربرد دارد.
برخی از افراد آن را با گوجه‌فرنگی، خیار، پیاز به همراه نان سرو می‌کنند.
 

کیپر کجا پیدا می‌شود؟
برخی از افراد نمی‌دانند کیپر از کجا بخرند. در اکثر فروشگاه‌های مواد غذایی به صورت شیشه‌ای و کنسرو شده وجود دارد، در فروشگاه‌های بزرگ نیز مانند زیتون و ترشی فروخته می‌شود.

 

هشدار در استفاده از کیپر
افرادی که فشارخون دارند، باید در مصرف کیپر احتیاط کنند. زیرا قبل از مصرف باید آن را یک ساعت در آب خیس کنید تا کمی از نمک آن برداشته شود.

 

سخن پایانی
جالب است بدانید کشورهای زیادی که از کیپر استفاده می‌کنند. حتی در کشورهای خارجی نیز در غذاهایی مانند اسپاگتی، کاتالای مرغ و ماهی قزل‌آلا از این ماده مغذی بهره می‌برند.

در این مطلب از جوان ایرانی به بررسی خواص کیپر و نحوه استفاده از آن پرداختیم. اگر شما عزیزان نیز تجربه‌ای در این مورد دارید خوشحال میشم نظرات خود را در انتهای مقاله ثبت کنید.

https://irjavan.com/%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b5-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%be%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

تعداد صفحات : 4

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 14
 • آی پی دیروز : 49
 • بازدید امروز : 25
 • باردید دیروز : 86
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 333
 • بازدید ماه : 642
 • بازدید سال : 11,737
 • بازدید کلی : 43,608