loading...

روزنامه آنلاین

این شهر، یک سفر رمانتیک را برای زوج های جوان رقم می زند، همچنین، مقصد مناسبی برای سفرهای خانوادگی و فرار از مشغله های کاری است. اگر در سفر به دبی از هوای خشک کویر خسته شده اید، بهترین مکان برای فرا

مدیر روزنامه بازدید : 4016 شنبه 08 مهر 1402 زمان : 18:47 نظرات (0)

Al Araafh 2023 Folder Icon Ramadan 2023 by ans0sama, visual art این شهر، یک سفر رمانتیک را برای زوج های جوان رقم می زند، همچنین، مقصد مناسبی برای سفرهای خانوادگی و فرار از مشغله های کاری است. اگر در سفر به دبی از هوای خشک کویر خسته شده اید، بهترین مکان برای فرار از بیابان سیاره سبز است، زیرا رطوبت اینجا بسیار بیشتر از رطوبت در سایر نقاط دبی است. جاهای دیدنی دبی که در طول ۵ دهه اخیر ساخته شده است، زیاد است. قرار دارد. این سینما در نزدیکی پارکینگ C در سطح 2 واقع شده است. منطقه D شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. کارت پارکینگ های نوع A تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارکینگ های نوع B،C و D استفاده کنند. کارت پارکینگ های نوع B تا زمان انقضا کارت خود می توانند از تمام پارینگ های نوع C و D استفاده کنند. جدا از مدارس برتر در دبی، مدارس مقرونبهصرفه بسیاری در این شهر امروزی وجود دارد که تمام برنامههای تحصیلی که مدارس عالی ارائه میدهند را در اختیار دانشآموزان قرار میدهند. اگر هم به دنبال یک خدمتکار پاره وقت هستید، از شرکتهای نظافتی و در هر ساعتی که میخواهید یک خدمتکار را در اختیار بگیرید که در هر ساعت 30 تا 45 درهم دستمزد میگیرند و از هزینههای زندگی شما در دبی در نظر گرفته میشود.

یکی از مزیتهای زندگی در دبی که شهروندان آنجا هم از آن راضی هستند، استفاده از نظافتچی برای امورات خانه است که هم با هزینههای معقول و هم هزینه زیاد در اختیار قرار میگیرند. هزینه زندگی یک زوج تازه عروس و داماد را در ادامه بررسی میکنیم. در ادامه هم میتوانید هزینه برخی از سرگرمیها و تفریحاتی که میتوانید استفاده کنید را مشاهده کنید. 8 گالری موضوعی در 2 طبقه واقع شدهاند که بازدیدکنندگان جوان در آن به دانش جدیدی دست مییابند و مهارتهای جدید را به شیوهای بازیگوشانه به دست میآورند. چراغ راهنمایی جدیدی برای امنیت ترام ها معرفی شده است و توجه نکردن به چراغ قرمز در چهار راه ترام جریمه ای سنگین بالغ بر ۳۰ هزار درهم می باشد. یکی از بهترین گزینه ها برای خرید در دبی، خرید از اوت لت ها می باشد. در میان انواع اوت لت ها و مراکز خرید در شهر دبی ما به شما اوت لت مال را پیشنهاد می کنیم. شهر دبی شهربازیها و تفریحات آبی زیادی دارد که از جاهای دیدنی دبی برای کودکان است، ما در این مطلب سعی میکنیم معروفترین آنها را انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک سفر هیجانانگیز به شهر باشکوه دبی داشته باشید. اما اگر میخواهید خرج زیادی روی دستتان نماند و کمتر هزینه کنید، میتوانید یک آپارتمان 3 خوابه یا 2 خوابه در محلات ارزانتری در دبی انتخاب کنید. اما اگر از سوپرمارکتهایی مانند “Carrefour”، “Lulu”، “Hypermarket” یا “Union Cooperative” خرید کنید، با هزینههای معقولتری روبهرو میشوید. یا اگر میخواهید تجربه درستی از غذا دادن داشته باشید، سر خود را درون مرداب کرده و رانندگان حرفهای را که ۱۱ میلیون لیتر از آب های طبیعی را برای غذا دادن به صد ها حیوان بومی دریایی در خلیج فارس را طی میکنند، ببینید. آکواریوم دبی متنوع ترین گونه های حیوانات و اکوسیستمهای زندگی دریایی را به بازدیدکنندگان نشان می دهد و مجموعه ای از هزاران حیوان دریایی دارد.

حالا در وبگاه doxboffplan میخواهیم درباره این مورد صحبت کنیم که هزینه زندگی در دبی برای یک مجرد، یک متاهل و یک خانواده چهار نفره چه قدر برآورد میشود. هزینه برنامه جامع سلامت برای یک خانواده چهار نفره از 1.500 درهم شروع میشود تا 2.000 درهم. از شیرمرغ تا جون آدمیزاد را یکجا در هایپرمارکت کارفور می توان یافت. این کشورها خدمات مهندسی و مدیریت پروژه را برای چشم دبی ارائه کرده اند. یکی دیگر از هزینههای مهم زندگی در دبی که باید به آن توجه داشته باشید هزینه پوشاک در دبی است. مهمترین هزینهای که میتواند به دوش یک زوج بیفتد و متغیر باشد، انتخاب مکان آپارتمانی است که آن را برای زندگی انتخاب میکنند. در ضمن، میتوانید از آژانسهای ارائه دهنده خدمات نظافتی، یک خدمتکار تمام وقت استخدام کنید، اما باید یک هزینهای به این شرکتها پرداخت کنید. اگر در حال سفر به دبی هستید و برای هزینه زندگی در آنجا برنامه دارید، پیشنهاد میکنیم که هزینهای هم برای سرگرمی و تفریحات آخر هفته در نظر بگیرید. به محض اینکه در دبی ساکن شوید، متوجه میشوید که سرگرمیها و تفریحهای زیادی در این شهری امروزی وجود دارد و با جرات میتوانیم بگوییم که تخفیفات رستورانهای مجلل، سینماهای “IMAX”، ورزشهای خطرناک و هیجانی و جاذبههای گردشگری مشهور جهان هیچوقت نمیگذارد یک آخر هفته کسلکننده داشته باشید. جاذبههای پیست | تماشای پنگوئنها یا فیلم؟ شما میتوانید با توجه به میزان تواناییهای خود از پنج پیست موجود یکی را به دلخواه انتخاب کرده و از فضای اجاره خودرو در دبی آن بهرهمند شوید. در آخر هفته میزان ترافیک دبی بسیار کمتر از سایر روزهای هفته خواهد بود، پس از رفتن به دبی با حدوداً یک ساعت رانندگی می توانید سفر یک روزه به ابوظبی را هم تجربه کنید. میزان قیمت با توجه به ساعت حرکت، میزان مسافت طی شده و مکانی که قرار است سوار تاکسی شوید متغیر است.

سکوهای تماشای «At The Top» در طبقات ۱۲۴ و ۱۲۵ از روزهای یکشنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۰ تا ۲۲ و از پنجشنبه تا شنبه، بین ساعت ۱۰ تا ۲۴ به روی بازدیدکنندگان باز هستند. خب تا اینجا با هزینه های زندگی در دبی آشنا شدید، اما به این نکته مهم توجه داشته باشید که برای مهاجرت حتما وضعیت شغلی و درآمد حاصله را بررسی نمایید تا بتوانید در این کشور زندگی کنید. از همینجاست که باید بگوییم هزینه استخدام یک مستخدم بخشی از هزینه زندگی در دبی است. دستمزد راننده روزانه ۲۳۰ درهم است. دستمزد راننده ی مخصوص برای خودروهای لوکس و لاکچری روزانه ۳۳۰ درهم است. علاوه بر این کودکان بین ۴ الی ۸ سال می بایست حتما در صندلی مخصوص کودک بنشینند و جريمه تخلف از این قانون، ۱۰۰ درهم می باشد. منطقه E شامل پارکینگ های مخصوص Deira Fish Market می باشد. در دبی مال می توانید از طعم با کیفیت ترین غذا های بین المللی لذت ببرید. با گشت و گذار در محله الفاهیدی می توانید دبی قدیم را کشف کنید، در فرصت کوتاهی پس از اقامت در دبی به این نتیجه می رسید که این شهر فراتر از شهری با روکش پر از زرق و برق است.

اگر می خواهید در دبی خودرو شخصی خود را رانندگی کنید، بهتر است بدانید که می بایست مدرک ایمنی موفقت و دائمی داشته باشید. تمامی خودرو های می بایست دارای مدرک ایمنی و رجیستری باشند و چک ایمنی خودرو برای خودرو های بالای ۲ سال هرساله می بایست صورت گیرد. علاوه بر این، دارا بودن مدرک بیمه وسیله نقلیه نیز حائز اهمیت است. چه مناطقی برای خرید آپارتمان در دبی مناسب است؟ اوت لت مال دبی از مراکز خرید با قیمت های مناسب می باشد. یکی دیگر از واقعیت های جالب در مورد عین دبی این است که هشت بخش حاشیه با استفاده از بالاترین درجه فولاد آلمان و کره تولید شده است. دبی شهری جذاب و با فرهنگ های مختلف است که قطعاً لیاقت چیز هایی بیشتر از یک مقصد توقف برای مسافران را دارد، دبی پر از مکان هایی است که ورود به آنها آزاد و رایگان است. در بیشتر قسمت های نوار ساحلی جمیرا استراحتگاه های ساحلی، مغازه ها و رستوران هایی وجود دارد که می تواند نیاز مسافران را برطرف نماید. از محبوبترین مقاصد گردشگری در دنیا می توان به شهر دبی اشاره کرد که در سالهای اخیر پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری از سراسر دنیا است.

برای خرید، امور تجاری، امور اداری و گردش در شهر دبی، قطعاً باید خودتان را به محله شیخ زاید برسانید. ظرف مدت یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، می توانید گواهینامه ی خود را دریافت کنید. در تمای سالن های DXB و DWC می توانید از سرعت بالای اینترنت استفاده کنید. برای رزرو هتل به سراغ محله های دبی بروید که به جاذبه ها یا سیستم حمل و نقل عمومی دبی مانند مترو نزدیک باشد. دسترسی به الغریر با مترو بسیار ساده است. اگر قصد زندگی در دبی دارید بهتر است علاوه بر بررسی هزینه زندگی در دبی با مزایا و معایب نقل مکان به دبی نیز آشنا شوید. جدول زیر هم هزینه زندگی دبی برای مجردها را بررسی میکند که از 3 هزار درهم شروع میشود تا 5 هزار درهم. همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید، برای کرایه یک آپارتمان 1 خوابه در النهده باید 3.166 درهم هزینه کنید، در حالی که هزینه کرایه همین آپارتمان 1 خوابه در مارینا دبی تا 6.250 درهم است. در حالی که خانوادههای ساکن در جوامع مجللی مانند اربیان رانچز باید 11.666 در ماه هزینه کنند. یعنی سوئیتهای شهر النهده ماهیانه 2.583 درهم هزینه دارند، در حالی که افرادی که وضع مالی مناسبی دارند و میخواهند در سوئیتهای مارینا دبی زندگی کنند، ماهیانه باید 4.166 کرایه بپردازند. در این مقاله درباره نحوه دریافت ویزای اقامت دبی برای پاکستانیها و شرایط زندگی آنها در دبی به طور کامل توضیح داده شده است. در صورت بروز هرگونه مشکل در تحویل خودروی انتخابی، خودروی مشابه از نظر ویژگی های ظاهری و قیمتی تحویل داده می شود. دبی دیدنی ها و سرگرمی های بسیاری دارد که شبانه روزی هستند شما در دبی هیچ وقت خسته نمی شوید از صحرا گردی تا قایق سواری و شنا از کوه نوردی تا غواصی همه چیز در دسترس شما است.

با این حال برای تمام ذاعقه ها انواع فست فود ها در دسترس مهمانان برای سفارش قرار دارد. منطقه C شامل تمام پارکینگ های اطراف جاده در منطقه غیر تجاری و هم چنین تابلوهایی برای مشخص کردن این منطقه تعبیه شده است. در غیر این صورت ، بدون یک متخصص ، تفاوت حتی قابل مشاهده نیست ، بنابراین در خرید جواهرات طلا مراقب باشید. البته به غیر از این موارد، در منطقههای قدیمیتر این شهر مانند منطقه النهده یا دیره هم میتوانید زندگی کنید که همانطور که گفتیم هزینه کمتری نسبت به مناطق دیگر را به دوش شما میاندازند. همانطور که پیش از این اشاره کرده و درباره آن توضیحاتی داده بودیم، تحصیل هم یکی دیگر از هزینههای زندگی در دبی محسوب میشود که بسته به سطح تحصیلات فرزند میتواند بین 4.000 و 9.000 درهم برسد و خانوادهها باید از پس این هزینه بر بیایند. هزینه دیگری که باید پرداخت کنید، هزینه جابجایی است که اگر بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، ماهیانه از 350 درهم شروع میشود. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید، بهتر است مقاله مناطق مسکونی مقرون به صرفه مجاور ایستگاه های مترو در دبی را مطالعه کنید. ایستگاه مترو دبی مال-برج خلیفه، جنب این برج قرار دارد و به راحتی میتوانید به آنجا بروید. اگر شما میخواهید هزینه کمتری کنید، میتوانیم استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و تاکسی و مترو را به شما پیشنهاد کنیم.

اگر شما هم میخواهید یک نفر برای نظافت و کارهای منزلتان استخدام کنید، باید اسپانسر آنها شوید و ویزای اقامتشان را هر سال تمدید کنید. بر اساس گزارش های اخیر، اگر می خواهید در دوحه زندگی کنید، باید حدود 5 درصد بیشتر از هزینه های دبی هزینه کنید. آی ام جی ورلد دبی (IMG Worlds Dubai)، دارای شش بخش است؛ دو بخش از آن بر اساس شخصیت های کارتونی محبوب و شخصیت های مارول (Marvel) طراحی شده است. این حق و حقوق هم میتواند بر اساس فعالیتهایی که انجام میدهند، تجربهای که دارند و خیلی از موارد دیگر متغیر باشد. حقوق ماهیانه مستخدمتان را هم باید در نظر بگیرید که حدود 1.500 تا 3.500 درهم میشود. در جدول زیر حقوق ماهیانه برخی مشاغل را جمعآوری کرده ایم تا به وضعیت شغلها در دبی نگاهی بیندازید. هزینه یک خانواده چهار نفره در دبی بین 12 هزار تا 18 هزار درهم برآورد میشود که در جدول زیر میتوانید برخی از هزینهها را مشاهده کنید. وافی مال دبی(Wafi mall) یکی از مراکز خرید این شهر محسوب میشود که بیش از 350 فروشگاه و 30 رستوران را در خود جای داده است و علاوه بر جایگاهی برای خرید به عنوان یک مرکز تفریحی منحصر به فرد نیز به شمار میآید. فعالیت های منحصر به فرد عکاسی، تماشای ستارگان، پیک نیک، یوگا و مدیتیشن.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 261
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 84
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 269
 • باردید دیروز : 180
 • گوگل امروز : 14
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 449
 • بازدید ماه : 10,895
 • بازدید سال : 71,488
 • بازدید کلی : 170,943